Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Andrzejki

Oferta sezonowa
Aktywne filtry
Andrzejki
Noclegi
30

Domki Poprzeczna 7

od 200
Domki całoroczne, 76-034 Sarbinowo, Poprzeczna 7
Domki POPRZECZNA 7 serdecznie ZAPRASZAMY. Posiadamy domki piętrowe (dla maksymalnie 8 osób) położone 200m od morza oraz centrum w Sarbinowie. Wyposażenie domków: Parter: Salon: dwuosobowa rozkładana sofa, tv, stół z krzesłami Aneks kuchenny: lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, sztućce, naczynia, garnki Łazienka: WC, kabina prysznicowa, umywalka, suszarka do włosów Zadaszony taras o powierzchni 8m2: meble ogrodowe, grill Piętro: Sypialnia 1: łóżko dwuosobowe, łóżko pojedyncze, szafa, deska do prasowania, żelazko Sypialnia 2: łóżko dwuosobowe, łóżko pojedyncze Łazienka: WC, umywalka Nieodpłatnie na Państwa prośbę domek może zostać doposażony w łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli, krzesełko do karmienia lub wanienkę. Ze względu na ograniczoną ilość, chęć posiadania prosimy zgłaszać przy dokonywaniu rezerwacji. Zapewniamy dwa miejsca parkingowe dla jednego domku. Na terenie ośrodka znajduję się także plac zabaw, wyposażony w piaskownicę, trampolinę, zjeżdżalnię (większa oraz mniejsza), huśtawkę, bujaki, siatkę do gry w badmintona oraz jeździki. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Zapraszamy do wypoczynku całe rodziny. Sarbinowo ul. Poprzeczna 7
20

Nad Taborem

od 40
(7)
Agroturystyka, 38-481 Rymanów-Zdrój, ul. Spacerowa 90A
Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Nad Taborem" w Rymanowie Zdroju Przepiękne położenie, czyste powietrze nasycone jodem, zdrowa woda, to wszystko ma Rymanów Zdrój, którego walory klimatyczne doceniają Polacy przyjeżdżający z całego kraju. Oferujemy możliwość wynajęcia apartamentów typu studio: - Studio 1 (6 osób) - dwa pokoje nr 1 i nr 2 - pokój czteroosobowy (2 podwójne łóżka) i pokój dwuosobowy (1 łóżko podwójne). W pokojach łazienka, telewizor, Internet. Wspólny aneks kuchenny z wyposażeniem. - Studio 2 (12 osób) - trzy pokoje czteroosobowe (pokoje nr 3, nr 8 i nr 9). W każdym z pokoi dwa podwójne łóżka, łazienka, telewizor, Internet, lodówka, czajnik elektryczny, radio. Jeden z pokoi na piętrze (pokój nr 8). Jeden z pokoi z aneksem kuchennym (pokój nr 3). Dla trzech pokoi osobny wspólny salon z aneksem kuchennym z kuchenką gazową i mikrofalową, z kompletem stół i ławy i dużym telewizorem. Możliwość wynajęcia wszystkich trzech pokoi lub dwóch ze wspólnym salonem i aneksem (pokoje nr 8 i nr 9) W naszej miejscowości znajdują się kryte baseny pływackie, basen otwarty z atrakcjami dla dzieci, korty tenisowe, boisko sportowe a w okresie zimowym lodowisko.
52

Amber Polańczyk

od 75
Apartamenty, 38-610 Polańczyk, Dworska 14
Amber oferuje swoim gościom wygodne, ładnie urządzone apartamenty 2 i 4 osobowe składające się z salonu wraz z aneksem kuchennym i TV, dwóch odrębnych sypialni (dotyczy apartamentów 4 osobowych), łazienki i w pełni wyposażonej kuchni. Do dyspozycji gości w każdym z apartamentów jest: w pełni wyposażona kuchnia dwie odrębne sypialnie (dotyczy apartamentów 4 osobowych) łazienka balkon z widokiem na jezioro Solińskie bezprzewodowy internet TV Przy obiekcie znajdziesz: parking grill huśtawki plac zabaw dla dzieci Czekamy na gości cały rok. W galerii zdjęć zobacz, jakie apartamenty przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania. Rezerwacje przyjmujemy osobiście, telefonicznie lub na e-mail. Rezerwacja staje sie ważna po wpłaceniu 30% zadatku. Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 16 - tej i kończy się o godz. 11 - tej rano. Dokonujemy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Doceniają to nasi goście, wracając do nas. Ich zadowolenie to najlepsza zapłata za nasze starania i trud. Wyżywienie możesz zakupić w okolicznych restauracjach, sklepach, które znajdują się w pobliżu.. Amber to nowe apartamenty oraz studia usytuowane w bliskiej odległości od Jeziora Solińskiego w Polańczyku. Położony w samym sercu Bieszczad o każdej porze roku oferuje Państwu doskonałe warunki odpoczynku oraz pozwala w pełni na odkrywanie uroków Bieszczad zarówno w dzień jak i nocą. Z okien naszych apartamentów otwierają się wspaniałe widoki na Bieszczady oraz Jezioro Solińskie. Nasz dom jest kameralnym miejscem stworzonym specjalnie z myślą o każdym, kto pragnie odpocząć. U nas oderwiesz się od szarej codzienności i zrelaksujesz w miłej, rodzinnej atmosferze korzystając z uroków Bieszczad.
12

Apartament 100m od morza, 2 pokojowy, plaża, port.

od 180
Apartamenty, 78-104 Kołobrzeg, Cicha
Zapraszam do KOŁOBRZEGU, 100m od morza, do 2-pokojowego APARTAMENTU, mieszkania wakacyjnego, położonego w najbardziej atrakcyjnej części Uzdrowiska, w dzielnicy portowej, 100m od morza, pięknej plaży i wyłącznie spacerowej promenady wzdłuż plaży. Doskonałe położenie na ul. Cichej, to także lokalizacja przy zabytkowej latarni morskiej, przy porcie, przy parku nadmorskim z placem zabaw, ścieżkami rowerowymi i pieszymi. Blisko także do MOLO, Parku Wodnego Morska Odyseja, bazy odnowy biologicznej i rehabilitacyjnej, także wielu obiektów gastronomicznych, smażalni, restauracji, kawiarni, lodziarni, domowych obiadów, pizzerii, także licznych sklepików itp. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego (2 dwuosobowe rozkładane sofy/wersalki) , połączonego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (lodówka, mikrofala, zlewozmywak, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, garnki, zastawa, sztućce i inne), sypialni (duże dwuosobowe łóżko sypialniane), łazienki. Na wyposażeniu także: TV 4K 43", bezpłatne WIFI, sejf, suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, pościel, leżaki, parawan inne. Apartament/ mieszkanie wakacyjne, jest po remoncie, zostało wyposażone w nowe meble, sprzęty i inne udogodnienia. Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym zespole prywatnych apartamentów, z windą, okna wychodzą na spokojny, wewnętrzny dziedziniec. CENY Ceny w zależności od terminu i długości pobytu od 150zł do 360zł za dobę za cały apartament, bez innych dopłat. Jest to cena min/max za wynajęcie całego mieszkania, kalkulowana przy pobycie 4 osób. Przykładowo przy długim pobycie 4 osób poza sezonem np. w listopadzie, koszt wynosi 40zł za osobę. Serdecznie zapraszamy przez cały rok.
19

Noclegi Beata Głowacka

od 70
(1)
Pokoje gościnne, 38-440 Rymanów-Zdrój, Zdrojowa 38A
Nowy obiekt noclegowy położony w spokojnej okolicy w centrum Rymanowa Zdroju. Do dyspozycji: - dwa pokoje 1-osobowe z łazienką - trzy pokoje 2-osobowe z łazienką - trzy 4-6 - osobowe apartamenty (2 pokoje + kuchnia + łazienka). Istnieje również możliwość wynajęcia pokoju dla jednej osoby. Budynek z własnym, bezpłatnym parkingiem dla gości. Lokalizacja obiektu na płaskim terenie stwarza dostępność noclegów dla osób starszych, z trudnościami w poruszaniu się lub nieposiadających samochodu (przystanek PKS w odległości 50m). Zapraszamy do ustronnego zakątka Beskidu Niskiego! Zachęcamy do obserwowania nas na fb: https://www.facebook.com/Noclegi-Ryman%C3%B3w-Zdr%C3%B3j-ul-Zdrojowa-38A-100437218705580
19

Pokoje i Domki u Adriana

od 50
Domki letniskowe, 76-107 Jarosławiec, ul.  Dorszowa 24
Pokoje Gościnne U Adriana ul. Dorszowa 24 - Budynek pomarańczowy- to obiekt położony 500 m od morza, w spokojnej dzielnicy Jarosławca. Oferujemy Państwu wypoczynek w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia.Większość pokoi posiada balkon lub wyjście na ogród. Pokoje duże (20 m2) i słoneczne. Na parterze mieści się kuchnia do dyspozycji wczasowiczów. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci, trampolina,miejsce na grill, parking oraz przechowalnia rowerów.W pobliżu znajduje się stołówka oferująca całodzienne wyżywienie.Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu pobytu i ilości osób. Doba hotelowa w pokojach zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. ZIELONE DOMKI U ADRIANA  ul. Morska 13, Dorszowa 26, Serdecznie zapraszamy Państwa do domków letniskowych w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie przeznaczone dla max 10 osób. Domki usytuowane są 500 m od morza. W niedalekiej odległości od nowo wybudowanego kompleksu wodno-basenowego. Posesja jest ogrodzona z miejscem parkingowym. Na parterze znajduje się: *duży salon z aneksem kuchennym *łazienka (WC, prysznic, umywalka, lustro) Salon wyposażony jest w dwuosobową rozkładaną kanapę, wieszak, telewizor LCD z TV-SAT 26-32, stolik kawowy oraz stół z sześcioma krzesłami. W aneksie kuchennym do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę, płytę kuchenną, komplet garnków, przybory kuchenne, czajnik, kuchenkę mikrofalową oraz zastawę stołową dla 6 osób (dostawka w zależności od ilości osób). Na piętrze znajdują się: *dwie sypialnie, w tym jedna z łożem małżeńskim i tapczanikiem lub kanapą dwuosobową, w drugiej znajdują się dwie kanapy rozkładane dwuosobowe *sypialnie wyposażone są w stoliki, lampki, kołdry, poduszki oraz pościel. Każda sypialnia posiada własną szafę. Ponadto każdy domek wyposażony jest w parawan, żelazko oraz deskę do prasowania.Przed domkiem znajduje się ławostół.Plac zabaw zadowoli starsze i młodsze dzieci (zestawy huśtawek dla małych oraz większych dzieci, piaskownica,domki, zabawki, zjeżdżalnie oraz duża 4-metrowa trampolina). Dla gości udostępniliśmy murowany grill.  Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu pobytu i ilości osób.   Dane do przelewu : Jarosław Puchalik 76-251 Kobylnica ul. Łąkowa 1 Warunkiem rezerwacji pokoju lub domku jest wpłata zadatku.Pozostała część płatności w dniu przyjazdu.  TEL. 605-581-375 Domki znajdują się na ogrodzonej, oświetlonej posesji z miejscami parkingowymi. Dodatkowo w zielonych domkach pobieramy opłatę za prąd wg. licznika (1 kw = 1,80 zł), oraz kaucję zwrotną w wysokości 200 zł. Kaucję oddajemy w dniu wyjazdu. W pokojach w obiekcie pomarańczowym kaucji nie pobieramy. Orientacyjne odległości : restauracja 200m, kawiarnia 200m, wypożyczalnia rowerów, Aqua Park 300 m, wędkowanie morskie i jeziorowe 1,5 km, sklep 150m, poczta 500m, jazda konna 800 m, komunikacja PKS/BUS 250m, do jeziora 3km Wicko, do morza 500m. Wielką atrakcją są wspaniałe trasy rowerowe do Darłówka, Wicia, Łącka. Dodatkową atrakcją pobytu u mnie może być fakt, że do jedynego w Europie Parku Wodnego z naturalną morską wodą w Darłówku jest zaledwie 20 km (drogą) lub 16 km (trasa rowerowa wzdłuż plaży). Doba hotelowa w domkach zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze !
14

Domek Letniskowy Siódme Niebo

od 500
Domki letniskowe, 11-036 Naterki, Ametystowa 19
Zapraszamy do naszego klimatycznego domku letniskowego " Siódme Niebo", w Naterkach koło Olsztyna (ok. 10 km) w województwie warmińsko - mazurskim. Domek w stylu rustykalnym położony jest na działce otoczonej lasem. Pomieści max. 6 osób. Na parterze znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia (płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster, blender, komplet naczyń i garnków) z kącikiem jadalnym, kominek, narożnik z funkcją spania (2 os), łazienka z prysznicem i pełnym wyposażeniem: suszarka do włosów, suszarka do ubrań, spinacze, żelazko i deska do prasowania. Zapewniamy ręczniki i pościel. Na piętrze znajduje się sypialnia z 2 łóżkami 2-osobowymi, komodami, TV, stolikiem kawowym, 2 fotelami, i biblioteczką pełną ciekawych książek oraz słoneczny balkon. Na posesji znajduje się ogród o powierzchni ponad 1000 m2 - do wyłącznego użytku. Tylko dla Ciebie! W ogrodzie znajduje się zaciszne miejsce na hamak, gdzie możesz zrelaksować się przy dobrej książce, huśtawka oraz piaskownica z zabawkami dla naszych Milusińskich. Wieczory możesz mile spędzić przy ognisku. Jezioro Świętajno z przejrzystą wodą znajduje się w odległości ok. 50m - możliwość wędkowania, korzystania z pomostu lub pobliskiej plaży. Najbliższy dobrze zaopatrzony sklep spożywczo - przemysłowy znajduje w Tomaszkowie (ok. 2 km), a naprzeciwko sklepu - polecana restauracja " Karczma w stodole". Dla Naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy zupełnie nowe wyposażenie: komplet naczyń i sztućców plastikowych, krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne z kompletem pościeli, wanienkę niemowlęcą, nocnik, nakładkę na toaletę, podnóżek, hustawkę, gry i kolorowanki. Ponadto znajdziesz u nas huśtawkę, hamak, krzesło brazylijskie, stół i krzesła ogrodowe oraz legowisko i miskę dla Twojego pupila. Cennik: w sezonie 13.06-12.09.2026 wynajem tylko od soboty (15:00) do soboty (10:00) - 500 zł/dobę poza sezonem minimum 3 doby - 400 zl/dobę. Pobyty obejmujące długie weekendy ceny specjalne: Majówka 01.05-03.05.2026 Boże Ciało 04.06-07.06.2026 600 zł/ dobę. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w długi weekend. Kaucja w wysokości 300zł/pobyt. Zadatek w wysokości 30% kwoty pobytu. Jednorazowa opłata za sprzątanie 150 zł. Drewno opałowe do kominka 100 zł/ pobyt. Zachęcamy do skorzystania z okolicznych atrakcji: - aquapark Aquasfera Olsztyn; - kino Helios i Multikino Olsztyn; - Park linowy Olsztyn; - Muzeum Przyrody Olsztyn; - Papugarnia Olsztyn; - Zamek Kapituły Warmińskiej Olsztyn; - Park Centralny i Muzeum Nowoczesności Olsztyn; - Teatr Jaracza Olsztyn; - Teatr Lalek Olsztyn; - Filharmonia Warmińsko - Mazurska Olsztyn; - Obserwatorium i Planetarium Olsztyn; - Pole golfowe Naterki; - Skansen Olsztynek; - Leśne Arboretum Kudypy; Serdecznie zapraszamy!
13

Pokoje Gościnne Kwiatek

od 70
(3)
Pokoje gościnne, 38-610 Berezka, ul. Kwiatowa 2, Berezka
Oferujemy Państwu: Pokoje 2-osobowe z dużym wygodnym łożem, z łazienkami oraz TV. W każdym pokoju istnieje możliwość wstawienia dodatkowego łóżka. Do dyspozycji Gości oferujemy także w pełni wyposażoną kuchnię (zmywarka, indukcja, lodówka). Duży taras, Parking,  Miejsce na grill, ognisko Dom otoczony dużą ilością kwiatów Oferta całoroczna, serdecznie zapraszamy
26

Pokoje i Domek LIMBA Radków

od 50
Pokoje gościnne, 57-420 Radków, ul.  Ratno Dolne 39a
Basen Idealny dla Par
Gospodarstwo agroturystyczne Limba położone jest w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych w miejscowości Ratno Dolne, w odległości 150m od głównej drogi między Wambierzycami, a Radkowem. Na terenie obiektu znajduje się miejsce zadaszone z kominkiem stołem biesiadnym, boiskiem do siatkówki, a wszystko znajduje się w pięknym ogrodzie wyposażonym w huśtawki ławki. Atrakcje : W najbliższej okolicy znajduje się Park Gór Stołowych z Rezerwatem Szczeliniec Wielki i Błędne Skały, Bazylika w Wambierzycach z Kalwarią i ruchomą szopką, skansen gospodarstwa domowego i Mini ZOO. W niedalekiej odległości znajdują się uzdrowiska Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój. Dla interesujących się historią w Kłodzku znajduje się Twierdza Kłodzka, Twierdza Srebrna Góra, podziemne fabryki z czasów II Wojny Światowej (kompleks - Osówka, Walim, Włodarz). Do granicy Czeskiej jest 8km w pobliżu kórej znajduje się Rezerwat Skalne Miasto Teplice i Adrspach, ZOO Safarii i Praga w odległości 170km. Serdecznie zapraszamy.
5

Słoneczne domki w Gąskach

od 150
Domki letniskowe, 78-200 Gąski, Wczasowa 15
DREWNIANE DOMKI LETNISKOWE "SŁONECZNE" W MIEJSCOWOŚCI GĄSKI Oferujemy Państwu wynajem sześciu domków letniskowych drewnianych na 10 arowej działce o powierzchni od 35-40 m2 kompletnie wyposażonych. DOMKI POSIADAJĄ DWIE ODDZIELNE SYPIALNIE !!! W SŁONECZNYCH domkach o powierzchni 35-40 m2 zmieści się 5 osobowa rodzina. Składają się one z 2 sypialni (1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim, 2 sypialnia z łóżkiem piętrowym), salonu (z wygodnym narożnikiem, stołem oraz telewizorem) wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (kuchenka elektryczna, lodówka, zastawa stołowa, sztućce, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, szklanki, garnki, patelnia), weranda ze stolikiem i krzesłami, łazienka z kabina prysznicową i wc. Na działce znajduje się parking nieodpłatny dla gości oraz plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości jest również grill. Teren na działce jest ogrodzony z bramą wjazdową i bramką wszystko zamykane na klucz. AKCEPTUJEMY ZWIERZĘTA DOMOWE!! Wyraża się zgodę na pobyt w domkach zwierząt domowych, posiadających aktualne szczepienia. Gość przebywający na pobycie w Obiekcie ma prawo po uprzednim zgłoszeniu u właściciela za dodatkową opłatą (100 zł ) do zamieszkiwania z psem lub kotem. Właściciel czworonoga odpowiada za wyrządzone szkody na terenie Obiektu i krzywdy osobom trzecim. Proszę o sprzątanie po swoim pupilu na terenie Obiektu. Nakazuje się wyprowadzanie zwierząt poza obiektem wyłącznie na smyczy.
10

Gospodarstwo agroturystyczne "Nad Grotą Maszycką "

od 40
(1)
Agroturystyka, 32-077 Ojców, Maszyce 88
Noclegi nad Grotą Maszycką w budynku przyległym do parku Ojcowskiego. Do wynajęcia są: - 2 pokoje 2 osobowe- plus balkon, (powierzchnia pokoju10 m2) - 3 pokoje 4 osobowe- (powierzchnia pokoju 17 m2) Do dyspozycji gości jedna łazienka z kabiną prysznicową (korytarz), druga łazienka z wanną (korytarz). Wszystkie ww pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji.W każdym pokoju telewizor oraz wi-fi Maszyce położone 12 km od Krakowa, dojazd MPK linią 267 oraz busy, dojście pieszo do centrum Ojcowa około 25 minut. Możliwość wynajęcia całej kondygnacji , osobne wejście . Do dyspozycji gości kompletnie wyposażona kuchnia ( garnki, talerze itp.,kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, czajnik, ekspres do kawy, kuchnia gazowa). W łazience pralka.
11

Pokoje gościnne u "Andrzeja"

od 45
(1)
Pokoje gościnne, 76-270 Ustka, Ul. Chabrowa 5
Pokoje w domu jednorodzinnym tuż przy lesie.  1. Pokój czteroosobowy z łazienką, lodówka, mikrofalówka, telewizor, internet w cenie 50-60 zł od osoby. Zejście do ogrodu z grillem gdzie można wypić kawę w otoczeniu drzew i kwiatów, oczywiście zjeść ptaka z grylla i posłuchać śpiewu ptaków.     2.    Apartament: dwa pokoje, kuchnia kompletnie wyposażona, łazienka, bezpośrednie wyjście na ogród wraz z tarasem widocznym na zdjęciu. To cała kondygnacja domu z oddzielnym wejściem. TV cyfrowy Polsat z kanałami sportowymi. Parking zamknięty na posesji w cenie. Internet WiFi dostępny w całym domu,  sieć sklepów i stołówek w promieniu 150 m. Dojście aleją przez las do pięknej i czystej zachodniej plaży około 20 min. Cena za apartament 220 - 240 zł. dziennie max 4 osoby. Gwarantuję pogodę ducha i uśmiech na co dzień. S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M.
5

Pokoje Gościnne Perlowy

od 50
Pokoje gościnne, 76-107 Jarosławiec, ul.  Konwaliowa 18
Zapraszamy na wczasy oraz spotkania integracyjne do Jarosławca. PERŁOWY to kwatery prywatne 500m od morza oraz 3km od jeziora Wicko. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. 1. Dom przy ulicy Konwaliowej 18.Obiekt położony przy ulicy Konwaliowej 18, w odległości 500m od morza. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, lodówkę, żelazko, czajnik, sprzęt plażowy oraz zastawę stołową. Część pokoi z balkonami. Na terenie znajduje się:plac zabaw dla dzieci z trampoliną,piaskownicą i zjeżdżalnią, miejsce na wieczorne grillowanie, aneks kuchenny, ogrodzony, bezpłatny parking.2. Na terenie znajduje się: plac zabaw dla dzieci, miejsce na wieczorne grillowanie, ogrodzony, bezpłatny parking, w pełni wyposażona kuchnia. CZERWIEC - od 50 zł/osobo doba LIPIEC i do 20 SIERPNIA - od 50 do 90 zł./osobo doba Po 20 SIERPNIA - 50 zł/osobo doba Opłaty za pobyt regulowane są w dniu przyjazdu do godziny 18:00 Doba zaczyna się o godzinie 15 a kończy w dniu wyjazdu o godzinie 10.DANE DO PRZELEWU: Jarosław Puchalik 76-251 Kobylnica ul. Łąkowa 1 Tel. 605-581-375 Gwarantujemy wspaniały wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze. Obiekty czynne sezonowo - od czerwca do września. Serdecznie zapraszamy!
13

Domek w Krasnobrodzie

od 300
(5)
Domki letniskowe, 22-440 Krasnobród, Partyzantów 8
Serdecznie zapraszamy do domku w Krasnobrodzie.   Wolno stojący domek z trzema sypialniami, łazienką (kabina prysznicowa pralka i WC) i kuchnią z jadalnią (w kuchni znajduje się również kominek) gwarantuje niazapomniane wrażenia z pobytu i miłe spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dom położony jest ok. 100 m od centrum  przy głównym deptaku prowadzącym do zalewu  (ok. 200m). Do dyspozycji jest balia trampolina, miejsce do grillowania i ognisko , huśtawka i piaskownica.
16

WILLA JULIA - KRAKOWSKIE APARTAMENTY

od 80
Pokoje gościnne, 31-589 Kraków, Niepokalanej Panny Marii 76a
Zapraszamy do Willi Julii oraz Krakowskich Apartamentów znajdujących się w Królewskim Mieście Krakowie. Willa Julia znajduje się w zielonej dzielnicy Krakowa - Czyżyny. Dojazd do centrum Starego Miasta zajmuje ok. 10 min samochodem. Tuż przy naszym ośrodku znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej. Wybór naszego ośrodka to gwarancja ciszy i spokoju, oprócz zwiedzenia najważniejszych zabytków Krakowa, mogą Państwo pospacerować po lesie, bulwarach wiślanych lub Łąkach Nowohuckich. To idealna baza wypadowa na rowerowe wycieczki. Na Terenie naszego obiektu znajduje się darmowy monitorowany parking dla samochodów osobowych- konieczne wcześniejsze uzgodnienie z obiektem. Zaledwie 2,9 km od naszego ośrodka znajduje się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków oraz Kraków Arena miejsce najciekawszych wydarzeń w mieście. Świadczymy również usługi dla firm. Wystawiamy faktury VAT. Istnieje możliwość zaparkowania busem po wcześniejszym uzgodnieniu z obiektem. Akceptujemy płatności kartą. Willa Julia wpisana jest do listy Krakowskich Obiektów Noclegowych prowadzonej przez Urząd Miasta Krakowa pod numerem 2015/34 co daje Państwu gwarancje uczciwej i miłej obsługi. Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje z łazienkami . Każdy pokój w pełni wyposażony w wygodne drewniane meble oraz telewizor. Posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe. Każdy pokój z dostępem do balkonu lub tarasu. Wszyscy goście mają dostęp do wyposażonej kuchni z darmową kawą i herbatą. Dla naszych gości udostępniamy bezpłatnie Internet WI-FI, możliwość skorzystania z żelazka i suszarki. Zapewniamy miłą, domową atmosferę. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o 10:00 dnia następnego. Zameldowanie odbywa się do godziny 21.00 Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny, jej wysokość zależy od ilości osób, długości pobytu oraz sezonu. KRAKOWSKIE APARTAMENTY Zapraszamy Państwa do nowych Krakowskich Apartamentów w ofercie posiadamy: Romantic Sky Apartment 15th floor to nasz najnowszy apartament z pięknym widokiem na cała panoramę miasta oraz Tatr. Apartament znajduje się na 15 piętrze w nowym budownictwie i jest jednym z najwyżej położonych apartamentów w mieście. Mieszkanie znajduje sie przy ul. Bolesława Orlińskiego w Krakowie. Romantic Sky Apartment- 15th floor to idealne miejsce dla osób odwiedzających Kraków oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Mieszkanie o powierzchni 30m² składa się z salonu z dużym kontynentalnym łóżkiem małżeńskim oraz wygodnej rozskładanej sofy dla jednej osoby. W salonie duży telewizor 32 cale oraz stół, krzesła, szafa. Apartament posiada w pełni wyposażoną jasną kuchnie z płytą indukcyjną, mikrofalą, lodówką. Dodatkowym atutem mieszkania jest przestronny widokowy balkon na którym mogą Państwo napić się kawy i podziwiać widok miasta dniem i nocą. Wynajmując apartament otrzmają Państwo pilot do bramy oraz zostanie wskazane prywatne miejsce parkingowe dla samochodu osobowego. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Lokal znajduje się w blisko Tauron Areny oraz Targów Expo. Na rynek lub Wawel można dojechać komunikacją miejską lub samochodem w ok 5 minut. Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Akademi Wychowania Fizycznego, Politechniki Krakowskiej oraz Muzeum Lotnictwa. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Park Wodny, Multikino, M1, Galeria Krokus oraz Galeria Serenada. Apartament Polonijna znajduje sie w nowo powstałym apartamentowcu przy ul Polonijnej. Apartament znajduje się zaledwie 10 min drogi samochodem lub szybkim tramwajem od Centrum Starego Miasta, Wawelu oraz zabytkowej dzielnicy Żydowskiej Kazimierz. Blisko do Tauron Areny, ICE Kraków oraz Targów Expo miejsca najciekawszych wydarzeń w Krakowie. Spacerem można dojść do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu oraz Szpitala Św. Rafała. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Tesco, Obi, Bonarka City Center. Piechotą można zwiedzić Kopiec Krakusa i Były Niemiecki Zakład Koncentracyjny Płaszów. Apartament Polonijna to idealne miejsce wypadowe zarówno na Rynek Główny jak i do Kopalni Soli w Wieliczce, lokalizacja zapewnia sprawny i szybki dojazd w każdą część Krakowa oraz Wieliczki. Lokal o powierzchni 30m² składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, przestronnej klimatycznej łazienki z ręcznikami oraz balkonu. W pobliżu znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw, miejsce radości Państwa dzieci. Parkowanie odbywa się za szlabanem na ogrodzonej i monitorowanej posesji. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy duże łoże małżeńskie oraz rozkładaną sofę, która pomieści dwie osoby. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą, mikrofalą, lodówką. W salonie duży telewizor 32 cale oraz duży stół. Królewski Apartament to luksusowy apartament położony przy ul. Królewskiej w Krakowie. Apartament znajduje się w centrum Starego Miasta. Na rynek lub Wawel można dojść pieszo lub przejechać szybkim tramwajem w 4 minuty. Odległość od zabytkowej dzielnicy Żydowskiej Kazimierz wynosi zaledwie 7 minut MPK. Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Pedagogicznego, Akademii Górniczo Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Jagielońskiego, Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Muzeum Narodowego oraz Stadionu Wisły. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Ikea, Galeria Bronowice, Makro. Królewski Apartament to idealne miejsce dla osób odwiedzających Kraków oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Lokal o powierzchni 30m² składa się z salonu z dużym łóżkiem małżeńskim, oddzielnego mniejszego pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Parkowanie odbywa się przy budynku. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z mikrofalą, lodówką, garnkami oraz zastawą stołową. W salonie duży telewizor 32 cale oraz stół. Estella Apartment to jeden z naszych najnowszych apartamentów klasy premium. Apartament znajduje się w os. Dywizjonu 303 na 7 piętrze w nowym budownictwie. Estella Apartment to idealne miejsce dla osób odwiedzających Kraków oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Mieszkanie o powierzchni 18 m² składa się z salonu z kontynentalnym łóżkiem małżeńskim. W salonie duży telewizor 32 cale oraz stół, krzesła, szafa. Apartament posiada w pełni wyposażoną jasną kuchnie z płytą indukcyjną, mikrofalą, lodówką, zmywarką, piekarnikiem, pralko suszarką, czajnikiem. Dodatkowym atutem mieszkania jest widokowy balkon na którym mogą Państwo napić się kawy i podziwiać widok miasta dniem i nocą. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Lokal znajduje się w blisko Tauron Areny oraz Targów Expo. Na rynek lub Wawel można dojechać komunikacją miejską lub samochodem w ok 5 minut. Apartament znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Akademii Wychowania Fizycznego, Politechniki Krakowskiej oraz Muzeum Lotnictwa. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Park Wodny, Multikino, M1, Galeria Krokus oraz Galeria Serenada. Drwinka Park Apartment znajduje się w nowo powstałym apartamentowcu przy ul. Facimiech. Apartament znajduje się zaledwie 10 min drogi samochodem lub szybkim tramwajem od Centrum Starego Miasta, Wawelu oraz zabytkowej dzielnicy Żydowskiej Kazimierz. Blisko do Tauron Areny, ICE Kraków oraz Targów Expo miejsca najciekawszych wydarzeń w Krakowie. Spacerem można dojść do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu, Szpitala Uniwersyteckiego oraz Szpitala Św. Rafała. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Obi, Bonarka City Center. Piechotą można zwiedzić Kopiec Krakusa i Były Niemiecki Zakład Koncentracyjny Płaszów. Apartament Facimiech to idealne miejsce wypadowe zarówno na Rynek Główny jak i do Kopalni Soli w Wieliczce, lokalizacja zapewnia sprawny i szybki dojazd w każdą część Krakowa oraz Wieliczki. Lokal o powierzchni 25 m² składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, przestronnej klimatycznej łazienki z ręcznikami oraz balkonu. Parkowanie odbywa się za szlabanem na ogrodzonej i monitorowanej posesji. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy duże łoże małżeńskie. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą, mikrofalą, lodówką, zmywarką, piekarnikiem, czajnikiem, pralko - suszarką. W salonie duży telewizor 32 cale oraz duży stół. Sołtysowska Apartament to nasz najnowszy apartament klasy premium. Apartament znajduje się przy ul. Sołtysowskiej na 2 piętrze w nowym budownictwie z windą. Sołtysowska Apartament to idealne połączenie dające nam możliwość korzystania z wszelkich uroków miasta oraz przyrody, obiekt powstał w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich. Nasz apartament to idealne miejsce dla osób odwiedzających Kraków oraz osób podróżujących w celach biznesowych. Mieszkanie o powierzchni 34 m² składa się z salonu połączonego z pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni z kontynentalnym łóżkiem małżeńskim. W salonie duży telewizor 32 cale oraz stół, krzesła, szafa. Apartament posiada w pełni wyposażoną jasną kuchnie z płytą indukcyjną, mikrofalą, lodówką, zmywarką, piekarnikiem, pralko suszarką, czajnikiem. Dodatkowym atutem mieszkania jest widokowy balkon na którym mogą Państwo napić się kawy. W komfortowych warunkach spędzą czas pary, rodziny oraz osoby przebywające w podróży służbowej. Lokal znajduje się w blisko Tauron Areny oraz Targów Expo. Na rynek lub Wawel można dojechać komunikacją miejską lub samochodem. W pobliżu mnóstwo sklepów, restauracji oraz marketów: Park Wodny, Multikino, M1, Galeria Krokus oraz Galeria Serenada. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU - TEL 535422088
50

SKANIA

od 60
(2)
Pokoje gościnne, 84-120 Władysławowo, ul. Wyzwolenia 40
wolne pokoje jednoosobowe blisko plaży, centrum, kościoła,dworca.
Blisko morza Blisko centrum Spokojna Okolica
Proszę korzystać z. tel. 889 244 103. Pokoje 1,2,3,4,5 osobowe.. STUDIA 2,3 pokojowe całkowicie niezależne. W obiekcie SKANIA dla bezpieczeństwa Państwa i naszego uprasza się o NIE przyjmowanie w pokojach gości nie mieszkających .w obiekcie. Prośba nasza jest konsekwentnie realizowana.!!!! Uprzedzamy Państwa o powyższym przed- podjęciem decyzji o rezerwacji w celu uniknięcia nieprzyjaznych sytuacji w trakcie pobytu.                                                                                                            SKRACANIE POBYTU Z POWODU ZŁEJ POGODY NIE OBLIGUJE GOSPODARZA OBIEKTU DO ZWROTU KWOTY ZA NIEWYKORZYSTANE NOCLEGI                                                                                               DOBA ZACZYNA SIĘ O GODZINIE 14 00 !!!!!...                                                                  KOŃCZY W DNIU WYJAZDU O GODZINIE 10 oo !!!!! .  """ GALERIA ZDJĘĆ"""" Zapraszam do oglądnięcia zdjęć każdego pokoju. Niezależnie od tego przy rezerwacji wysyłamy zdjęcie tego pokoju, który jest przez Państwa  zarezerwowany.                          Zdjęcia ,opis   i ceny w GALERII ZDJĘĆ można zadzwonić po informację kom.889 244 103
17

Fenik

od 60
Domki letniskowe, 84-120 Władysławowo, ul.Fenikowskiego 10
Owy domek jest wspaniały,na wakacje doskonały. Pokoiki pierwsza klasa,zaś atrakcji cała masa. Miejsca do zabawy mamy,wszystkich bardzo zapraszamy !!! Obiekt znajduje się w jednej ze spokojniejszych dzielnic Władysławowa.Od plaży dzieli nas 20 minutowy spacerek. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci, stołówka ze smacznym, domowym jedzeniem, sklep spożywczy oraz piekarnia i cukiernia. Dysponujemy pokojami 2,3,4,5 osobowymi z łazienkami. Pokoje wyposażone są ; TV, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, szklanki, talerze i sztućce oraz grill. Parking na posesji gratis. Zapraszamy Państwa do spędzenia uroczych wakacji w naszym domku letniskowym oraz pokojach!
20

Między Sosnami a Brzegiem Jeziora

od 50
Domki letniskowe, 11-700 Śniadowo, Śniadowo
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia przepięknego zakątka Mazur w okolicach Mrągowa i niedaleko Mikołajek. Oferujemy 2 domki letniskowe typu holenderskiego/angielskiego z tarasem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w pobliżu jeziora Juksty (ok. 100m). Na jeziorze mamy prywatny pomost gdzie można opalać się, łowić ryby czy popływać. "Między sosnami a brzegiem jeziora" - tak położone są nasze domki i tak je nazwaliśmy. Otoczone są "zaczarowanym lasem", w którym zamieszkują gnomy - dobre leśne skrzaty. Promienie słońca zamieniają je w kamień, nocą ożywają i czynią dobro. Dlaczego w to nie wierzyć? Wszystko zależy od kreatywności naszej wyobraźni i dobrej zabawy, nie tylko z dziećmi. Jest stary Drzewiec, Strażnik Lasu, który spełnia życzenia za przyniesienie mu 3 szyszek i uśmiech. Obiekt znajduje się w miejscowości Śniadowo, 7km od Mrągowa i 16km od Mikołajek. Na ogrodzonej posesji stoją tylko dwa domki letniskowe - 4-osobowy (3+1) i 6-osobowy. Oprócz domku oddajemy Państwu duży, zielony teren otoczony sosnami, które mają dobry wpływ na układ oddechowy jak w najlepszych sanatoriach. Miejsce jest wyjątkowe, bowiem mają tu Państwo ciszę, spokój, czyste powietrze i kameralność, jednocześnie blisko jest do miejskich rozrywek. A czy nie o to chodzi w dobrym wypoczynku, z dala od zgiełku? Ogrodzony bezpłatny parking. Domek 4-osobowy ma salonik z aneksem kuchennym, 2 sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnym, w drugiej jest łóżko piętrowe) oraz łazienka (prysznic, wc). W salonie jest TV a kuchnia z jadalnią jest wyposażona w akcesoria kuchenne, lodówkę i kuchenkę gazową. Większy domek składa się z salonu, aneksu kuchennego, 3 sypialni oraz łazienki. Obydwa domki mają drewniany taras ze stolikiem i krzesłami z widokiem na las. Kawa o poranku przy wtórze ptasich treli smakuje wybornie. Cały teren jest ogrodzony z bezpłatnym miejscem parkingowym i zamykaną osobną bramą wjazdową. W cenie zapewniamy pościel. Na ok.15 arowej działce jest miejsce na ognisko, grill, hamak, jest też altana ze stołem i ławkami oraz pawilon z bujaną ławeczką. Dla dzieci i dorosłych jest koszykówka, dartki i inne zabawy plenerowe (huśtawki, linka wspinaczkowa, "kółko i krzyżyk" na pniu drzewa itp.) Sezonowe owoce (maliny, jeżyny, winogrona oraz pomidorki) prosto z krzaka na wyciągnięcie ręki. Cicho, kameralnie i bezpiecznie. Możliwość wypożyczenia łódki i roweru wodnego po preferencyjnych cenach. Niedaleko znajduje się duży pomost ogólnodostępny (2 minuty drogi pieszo) a jeszcze bliżej tzw. dzika plaża z huśtawką i ławkami, skąd można podziwiać spektakularne zachody słońca. Miejsce jest szczególnie lubiane przez zakochane pary. Jezioro Juksty jest czyste, ze strefą ciszy. Można tu pływać czy wędkować. A jeśli potrzebujesz rozrywki, lubisz gwar, otoczenie ludzi, to niedaleko jest duża plaża miejska z możliwością wypożyczenia różnorodnego sprzętu wodnego. Znajduje się w Mrągowie (ok. 7km). Jest tam też obszerny plac zabaw dla dzieci. W zależności od ilości osób, długości pobytu i terminu ceny za mniejszy domek (do max. 4 osób) w granicach 230-270zł za dobę oraz od 290 -360zł/doba za większy domek. Doliczamy opłatę za zużyty prąd (wg stawek operatora) To nie są duże pieniądze. Kilkanaście złotych za tydzień przy normalnym użytkowaniu Opłata tzw. klimatyczna (na poczet gminy) 3,22zł/doba. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00. UWAGA: Poza szczytem sezonu możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Można również zabrać swojego pupila (pierwszy pies bez dopłaty, kolejne 15zł/doba). Jest to dobry punkt wypadowy do zwiedzania ciekawych miejscowości na Mazurach. Niedaleko, ok. 16km jest do Mikołajek, a całkiem blisko znajduje się znane z pikniku country Mrągowo wraz z miasteczkiem country oraz pięknym znanym z koncertów transmitowanych przez TV amfiteatrem. Niedaleko jest kwatera Hitlera "Wilczy Szaniec" w Gierłoży oraz Święta Lipka z pięknym, zabytkowym Sanktuarium, park dzikich zwierząt, spływy kajakowe oraz rejsy statkiem i wiele innych. Chętnie doradzimy w odpowiednim wyborze Zwierzęta akceptowane (po wcześniejszym uzgodnieniu). Serdecznie zapraszamy.
50

Camping CEZAN

od 30
Domki letniskowe, 22-672 Majdan Sopocki Pierwszy, Majdan Sopocki I
Domki Campingowe wyposażone w aneks kuchenny i pełny węzeł sanitarny z natryskiem, na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon, druga z dwoma tapczanikami. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchnię gazową, czajnik elektryczny i wszystkie potrzebne garnki, talerze, talerzyki, sztućce. W salonie na dole jest TV satelitarna i dodatkowa kanapa dla ewentualnych 2 gości ( dodatkowe osoby płatne po 30zł za osobę ). Wynajem domku jest możliwy tylko co najmniej na 4 doby po 170zł/doba dla maximum 4 osób. W sąsiedztwie domków znajduje się duża huśtawka ,a na werandzie każdego domku plastikowy stolik i krzesełka. Pawilon z segmentami 2 i 4 osobowymi. W każdym segmencie jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i kuchenkę gazową, czajnik i podstawowe naczynia kuchenne dla określonej liczby osób. W większym segmencie jest osobna sypialnia dla dwóch osób. Są tez łazienki z natryskami i umywalkami zasilanymi własnymi bojlerami Pokoje 2 i 4 osobowe posiadamy też pokoje do wynajęcia wyposażone w pościel, talerze, talerzyki, sztućce i szklanki. W pokojach 4 osobowych są również lodówki dla pozostałych gości są dwie duże lodówki w pomieszczeniu kuchennym zaopatrzonym w garnki, patelnie i inne potrzebne sprzęty używane do przyrządzania posiłków. Sanitariaty, umywalnie i natryski są dostępne na korytarzu. W budynku w świetlicy jest też telewizor, na placu miejsce na ognisko, grilla w miarę możliwości z opałem. Opłata za jedną noc 25 zł od osoby przy dłuższym pobytach opłaty maleją. Pole namiotowe Jest też u nas możliwość rozbicia namiotów lub postawienia przyczepy campingowej. Samochodami dojeżdżamy do swojego obozowiska. Dostępne są sanitariaty, umywalki ,zlewozmywak jak i natrysk na polu namiotowym. Cena to 10 zł osoba , opłaty za przyczepę i przyłącze energii elektrycznej do niej. Po uzgodnieniu z właścicielem przyjmujemy też czworonogi bez opłat. W miarę możliwości przechowujemy rowery . Teren jest ogrodzony . Na placu są huśtawki i stoły dla gości. Posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego rowerki, kajaki, łódki. DLA KILKU OSÓB- DOMKI CAMPINGOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA DWÓCH OSÓB- NOWE SEGMENTY 2 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA CZTERECH OSÓB - NOWE SEGMENTY 4 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA LUBIĄCYCH NAMIOTY - POLE NAMIOTOWE - duży teren - pole położone w lesie przy zalewie - miejsca słoneczne oraz zacienione co kto lubi POKOJE EKONOMICZNE - POKOJE 2 I 4 - OSOBOWE w pokojach 4 os. są lodówki wspólna kuchnia wyposażona w: sztućce naczynia 2 wspólne lodówki - wspólny węzeł sanitarny
Partner e-nocleg.pl
36

Hotel Beskidian***

od 90
Ośrodki wypoczynkowe, 34-350 Węgierska Górka, ul. 3 Maja 4 i 12
Ośrodek Wczasowo - Rekreacyjny JAZ oraz Hotel BESKIDIAN *** położone są w malowniczej miejscowości Węgierska Górka, która jest doskonałym miejscem zarówno do aktywnego wypoczynku jak i do relaksu w ciszy i spokoju. O każdej porze roku, oferujemy naszym gościom szeroki zakres możliwości. Latem, łagodny klimat górski, bliskie trasy i uroki krajobrazowe zachęcają do pieszych bądź rowerowych wycieczek. Można skorzystać również z kortów tenisowych, basenu, boisk do gier zespołowych oraz wielu innych atrakcji. Zimą natomiast, niezapomniane wrażenia zapewnią Państwu ośnieżone stoki, snowboard, kuligi i wszelkie szaleństwa na śniegu. Piękna przyroda i możliwość wykorzystania walorów ośrodka oraz okolicy sprawiają, że każdy znajdzie u nas sposób na odpoczynek, relaks i zabawę.   Obiekty posiadają: Hotel BESKIDIAN *** - 75 ,O.W.R JAZ 120 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym 2, 3. 4, 5, osobowe pokoje z TV (standard turystyczny i hotelowy 3*) Sieć Wi-Fi na terenie obu obiektów Boiska do siatkówki i koszykówki Dwa korty tenisowe Stadion lekkoatletyczny Basen letni 50x25 m  Basen sezonowy z podgrzewaną wodą 2 grille z zadaszeniem jeden na 120 drugi na 250 miejsc   Sauna i jacuzzi w Beskidianie, sauna w OWR Jaz Place zabaw dla dzieci Sale bilardowe i piłkarzyki oraz stół do tenisa Organizujemy: - szkolenia i konferencje -wesela i przyjęcia okolicznościowe - imprezy integracyjne - outdoor, indoor, teambuilding - wyjścia na basen kryty i salę gimnastyczną - ogniska z pieczeniem barana, prosiaka lub dzika - jazdę quadami z przewodnikiem - kuligi przy pochodniach z kapelą góralską i grzanym winem  - wycieczki górskie  - szkolenia, kursy - naukę pływania - naukę jazdy na nartach i snowboardzie  - zawody sportowe - dyskoteki - wycieczki na Słowację: Besanowa - baseny termalne, Demanowska Dolina, Chopok - wycieczki "Pętlą Beskidzką" i kaskadą rzeki Soły - turnus sylwestrowy z zabawą