Wyszukiwarka noclegów
Ruda Różaniecka
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Schroniska

Schroniska Ruda Różaniecka

8

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

od 12
Schroniska, 37-613 Ruda Różaniecka, Ruda Różaniecka 180
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rudzie Różanieckiej położone jest na Roztoczu Wschodnim. Roztocze to piękna kraina leżąca we wschodniej Polsce, pomiędzy Wyżyną Lubelską i Podolem. Ciekawe pod względem przyrodniczym Roztocze rozciąga się między Kraśnikiem w Polsce i Lwowem na Ukrainie. Roztoczańskie miejscowości oferują ciekawe i osobliwe atrakcje przyrodnicze i kulturowe. Łącznie do dyspozycji gości dostępnych jest 25 miejsc noclegowych. Dla grup zorganizowanych zapewniamy nawet 50 noclegów. Schronisko sezonowe działające w miesiącach lipiec-sierpień. Oferujemy pokoje wieloosobowe: - w pokojach: radio, żelazko, deska do prasowania - do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, jadalnia. - na terenie obiektu parking, place zabaw Cennik: 1. 12,00 zł/doba młodzież szkolna i akademicka, nauczyciele 9w tym emerytowani), opiekunowie zorganizowanych grup młodzieży szkolnej i studenckiej 2. 15,00 zł/doba pozostali obywatele polscy, obcokrajowcy 3. Zniżki dla członków PTSM legitymujących się ważną legitymacją Schronisko położone jest na wsi, w pobliżu lasu i rzeki. Warunki naturalne, w których znajduje się schronisko stwarzają doskonałe możliwości uprawiania turystki pieszej i rowerowej. Schronisko rokrocznie nagradzane jest w Wojewódzkim i Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Ruda Różaniecka

Ile kosztuje wynajem typu Schroniska w miejscowości Ruda Różaniecka?

Cena Pokoju w Ruda Różaniecka uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Schroniska w Ruda Różaniecka przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Ruda Różaniecka akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Ruda Różaniecka zarezerwuję tanio Schroniska?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Schroniska w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Schroniska w Ruda Różaniecka?

W miejscowości Ruda Różaniecka oferujemy 1 obiektów z typem Schroniska.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Ruda Różaniecka?

Ruda Różaniecka posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Ruda Różaniecka można znaleźć Schroniska które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Schroniska które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.