Znajdź swój wymarzony nocleg

Gdańsk
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Ośrodki wypoczynkowe

Noclegi Gdańsk

Położony na północy Polski Gdańsk, jest największym i najpiękniejszym miastem tej części kraju. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Miasto to jest nadmorskim centrum kulturowym, naukowym i gospodarczym. Niezaprzeczalnym walorem Gdańska są liczne zabytki utrzymane w stylu gotyckim takie jak chociażby Kościół Mariacki, Katedra Oliwska czy stanowiący symbol miasta Żuraw. Również wielbiciele muzeów znajdą tu dla siebie wiele ciekawych propozycji. Jednym z najbardziej interesujących propozycji jest muzeum poświęcone bursztynom oraz Muzeum II Wojny Światowej. Wielość atrakcji i wydarzeń o charakterze kulturowym przyciąga do Gdańska rzesze turystów. Na szczęście miasto jest znakomicie przygotowane na ich przyjęcie, zarówno ze względu na liczne atrakcje jak i szeroką i różnorodną bazę noclegową.

Nocleg w Gdańsku

Zastanawiasz się gdzie znaleźć nocleg w Gdańsku w atrakcyjnej cenie? Wieloletnia historia rozwoju turystyki sprawiła, że miejscowość ta posiada interesującą bazę noclegową. Nie musisz tracić wolnego czasu na przeglądaniu setek portali z ofertami noclegowymi. W serwisie e-nocleg.pl - znajdziesz atrakcyjne oferty noclegowe w Gdańsku dostosowane do Twoich potrzeb, w tym hotele, prywatne apartamenty, hostele czy pokoje gościnne.

Gdańsk - atrakcje i noclegi

Gdańsk łączy w sobie charakter nowoczesnego, rozwiniętego miasta, pełnego nowoczesnych usług i przemysłu oraz bogatego w ciekawą historię, turystycznego ośrodka. Dzięki swojej pięknej architekturze, rozlicznym atrakcjom turystycznym oraz rozbudowanej bazie noclegowej Gdańsk odwiedza mnóstwo turystów, chętnych zobaczyć nie tylko stare zabytki, ale także, na przykład, nowoczesny stadion.

28
od 45 PLN

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NEPTUN w Gdańsku

Ośrodki wypoczynkowe, 80-680 Gdańsk , ul. Tęczowa 12
25
od 100 PLN

Ośrodek "Przy Wydmach"

Ośrodki wypoczynkowe, 80-656 Gdańsk , ul. Wydmy 6
25
od 100 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn

Ośrodki wypoczynkowe, 80-680 Gdańsk , ul. Falowa 8

Noclegi w okolicy

4
od 30 PLN

AMBERWIL

Ośrodki wypoczynkowe, Mikoszewo, 21 km od miejscowości Gdańsk
Partner e-nocleg.pl
17
od 180 PLN

Medyk

Ośrodki wypoczynkowe, Jantar, 25 km od miejscowości Gdańsk
7
od 30 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Roman

Ośrodki wypoczynkowe, Jantar, 25 km od miejscowości Gdańsk
12
od 50 PLN

Ośrodek Wczasowy REWA

Ośrodki wypoczynkowe, Rewa, 32 km od miejscowości Gdańsk
16
od 110 PLN

OW BARON

Ośrodki wypoczynkowe, Sztutowo, 35 km od miejscowości Gdańsk
1 2