Znajdź swój wymarzony nocleg

Krynica Morska
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Ośrodki wypoczynkowe

Noclegi Krynica Morska

Jeden z najbardziej znanych kurortów Mierzei Wiślanej - Krynica Morska - w okresie letnim ściąga turystów z całej Europy. Jest miejscowością o typowo turystyczno-wypoczynkowym charakterze. Z obydwu stron otoczona wodami- Zatoką Wiślaną oraz Zatoką Gdańską z bujnymi lasami sosnowymi. Typowymi atrybutami Krynicy są latarnia morska oraz port morski z przystanią rybacką. W dawnych czasach stanowiła ważny punkt przemysłu handlowego pomiędzy Gdańskiem, a Królestwem. Znajduje się tu najwyższa w całej Europie nieruchoma wydma, licząca 49,5 metra wysokości, zwana Wielbłądzim Grzbietem. Do wypoczynku zachęcają liczne szlaki piesze oraz rowerowe wśród rezerwatów przyrody oraz Parku Krajobrazowego. Z kolei w samym centrum Krynicy odnajdziemy bogatą bazę gastronomiczno-handlową. Liczne sklepiki, stragany z pamiątkami znad morza, lodziarnie albo smażalnie ryb. Do tego otwarte wesołe miasteczko w sezonie letnim oraz liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Nic dziwnego, że rocznie Krynicę odwiedza ponad 30 tys. turystów!

Nocowanie w Krynicy Morskiej

Z uwagi na ilość walorów turystyczno-wypoczynkowych oraz liczbę odwiedzających Krynicę, znajdziemy tu wysoko rozwiniętą bazę noclegową. Zaczynając od pól namiotowych, campingowych, a kończąc na luksusowych hotelach i apartamentach. Jednak największą popularnością cieszą się pensjonaty, pokoje gościnne, ośrodki wypoczynkowe oraz domki letniskowe z bezpośrednim dojściem na plażę. Ceny, jak i standard pokoi są zróżnicowane, dlatego warto skorzystać z dobrej wyszukiwarki.

Krynica Morska - atrakcje

Krynica Morska jest najbardziej popularnym miejscem na Mierzei Wiślanej, toteż ma do zaoferowania najwięcej atrakcji. Najmniejsi bawią się na szerokiej, piaszczystej plaży oraz próbują sił w parku linowym, zlokalizowanym w centrum miasta. Znajduje się tu wypożyczalnia sprzętów wodnych oraz rowerów. Możemy zacząć przygodę z windsurfingiem szkoląc się w tutejszym klubie. Corocznie odbywają się Międzynarodowe Regaty Jantarowe oraz zawody ratowników. Jeżeli nocujemy w Krynicy, warto odwiedzić port morski, latarnię morską oraz kościół śś. Piotra Apostoła i Franciszka z Asyżu z 1939 roku.

7
od 50 PLN

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy PERKOZ

Ośrodki wypoczynkowe, 82-120 Krynica Morska , Teleekspressu 1
11
od 60 PLN

Jantar

Ośrodki wypoczynkowe, 82-120 Krynica Morska , ul.  Przyjaźni 26
10
od 45 PLN

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wczasowy

Noclegi w okolicy

16
od 110 PLN

OW BARON

Ośrodki wypoczynkowe, Sztutowo, 18 km od miejscowości Krynica Morska
Partner e-nocleg.pl
17
od 180 PLN

Medyk

Ośrodki wypoczynkowe, Jantar, 27 km od miejscowości Krynica Morska
7
od 30 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Roman

Ośrodki wypoczynkowe, Jantar, 27 km od miejscowości Krynica Morska
4
od 30 PLN

AMBERWIL

Ośrodki wypoczynkowe, Mikoszewo, 31 km od miejscowości Krynica Morska
28
od 45 PLN

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NEPTUN w Gdańsku

Ośrodki wypoczynkowe, Gdańsk, 52 km od miejscowości Krynica Morska
14
od 100 PLN

Lido Dom przy plaży

(9)
Ośrodki wypoczynkowe, Gdańsk, 52 km od miejscowości Krynica Morska
Noclegi nad morzem Blisko morza Widok na morze Wysoki standard Spokojna Okolica Czyste powietrze Noclegi ze śniadaniem Dla rodziców z dziećmi Dla rodziców z dzieckiem Dla grup zorganizowanych
25
od 100 PLN

Ośrodek "Przy Wydmach"

Ośrodki wypoczynkowe, Gdańsk, 52 km od miejscowości Krynica Morska
25
od 100 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Bursztyn

Ośrodki wypoczynkowe, Gdańsk, 52 km od miejscowości Krynica Morska
1 2