Dlaczego Gdańsk Gdańsk

Dlaczego warto odwiedzić Gdańsk??


"Zastanawiasz się co może urzec Cię w Gdańsku? Mogę Tobie pomóc, jeśli tylko zechcesz. Wyobraź sobie wieczorny spacer przez Długą, oświetloną Złota Bramę, Neptuna i ratusz. Jeszcze piękniej jest kawałek dalej, gdy za Zieloną bramą skręcisz w lewo na Długie Pobrzeże, a tam... skąpany w blasku latarni nad Motławą piękny Żuraw, po przeciwnej stronie coś dla koneserów sztuki - Centralne Muzeum Morskie. Warto także wejść na ulicę Mariacką, która po zmroku wygląda uroczo.
Dla relaksu polecam spacer brzegiem plaży, bądź deptakiem od Brzeźna, aż do Sopotu, tam odpoczniesz i posłuchasz szumu morskich fal, śpiewu mew, zaznasz spokoju.
Jeśli lubisz podziwiać piękne kwieciste ogrody, nie może Cię zabraknąć w Parku Oliwskim, pełnym ptaków, zieleni, a niedaleko jest ogród zoologiczny, gdzie nie tylko dzieci znajdą coś dla siebie. Jesteś ciekaw jak jest w Gdańsku? Zapraszamy, sprawdź sam."


"Chciałabym Państwu przybliżyć miasto Gdańsk.
Gdańsk jest 1000-letnią ostoją kultury z licznymi zabytkami, warto u nas zobaczyć ul. Długą na której napewno nie będziecie się nudzić, Złota Brama, przepiękny Ratusz, Dom Uphagena, Dwór Artusa, Neptun, Panienka z okienka oraz Zielona Brama to tylko przedsmak tak dobrze odrestaurowanego naszego pięknego Gdańska gdyż takich miejsc mamy wiele, które zachwycają i zachęcają do zobaczenia. Po całym dniu znużeni i wyczerpani odpoczniemy na pięknych plażach Trójmiasta."


"Nie wiesz gdzie wybrać sie na wakacje (te spokojne jak i zwariowane), proponuję Trójmiasto.
Wiele atrakcji: muzea, parki, lasy, liczne miejsca do długich spacerów, piaszczysta plaża do błogiego wypoczynku oraz wiele atrakcji typu koncerty (bezpłatne), wystawy, spa, itp.
Dla osób pragnących trochę poszalec multum klubów oraz dyskotek w Sopocie, Gdańsku oraz Gdyni.
Mnóstwo młodych osób, niezliczona ilośc różnorakich zabaw , konkursów itp."
                                                                  

                                                                      Teksty nadesłane przez właścicieli oferujących noclegi w Gdańsku.

Mapa Gdańsk

Galeria zdjęć Gdańsk

Zobacz zdjęcia uczestników konkursu foto w serwisie e-nocleg.pl