Zakopane - sylwester

Zakopane Sylwester 

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spędzić niezapomnianego Sylwestra? W takim razie Zakopane będzie strzałem w dziesiątkę! Każdego roku tę magiczną noc spędzają tutaj dziesiątki tysięcy turystów. Szampańska zabawa do białego rana, kulig, a następnego dnia spacer po zaśnieżonej okolicy, to tylko część atrakcji, jakie można sobie zafundować spędzając Sylwestra w Zakopanem. 

zakopane - sylwester

Noclegi Zakopane

Przerwa świąteczno-noworoczna jest jednym z tych momentów, kiedy stolicę polskich Tatr odwiedza największa liczba osób. Stąd też jeśli chcemy spędzić Sylwestra w mieście słynącym z oscypków i białego misia na  Krupówkach, to zdecydowanie powinniśmy dokonać rezerwacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Na e-nocleg.pl znajdziemy mnóstwo ofert pokoi do wynajęcia - dla dwojga oraz dla rodzin z dziećmi. Wybierać możemy spośród prywatnych kwater, pensjonatów, jak również hoteli, mających do dyspozycji gości apartamenty, baseny, sauny czy siłownie. 

zakopane noclegi

Noclegi w Zakopanem

Sylwester u podnóża Tatr

Ostatni dzień roku niekoniecznie musi się wiązać z tańcami i zabawą przy suto zastawionym stole. Nie brakuje osób, które przyjeżdżają w tym okresie do Zakopanego po to, żeby poszusować po stokach i skorzystać z różnych zimowych atrakcji, podczas gdy samą noc Sylwestrową wolą spędzić z najbliższymi w wynajętym pokoju. Ale jeśli zaliczamy się do grona tych, którzy chcą się wyszaleć na góralskim parkiecie, to na pewno nie zostaną zawiedzeni, ponieważ zazwyczaj zakopiańskie bale sylwestrowe organizowane są w ponad czterdziestu obiektach... Dokonaj rezerwacji i spędź w górach najlepszego Sylwestra w swoim życiu!