Zakopane - bon turystyczny

Każdy powód jest dobry, żeby wyjechać na kilka dni i poświęcić sto procent swojej uwagi najbliższym. Dlatego jeśli masz jeszcze niewykorzystany bon turystyczny, to nie zastanawiaj się, tylko zaplanuj rodzinny wyjazd w miejsce pełne atrakcji. Wybierając Zakopane na pewno nie będziemy zawiedzeni, bo znajdują się tu liczne szlaki, na które możemy udać się nawet w małymi dziećmi. Jednym słowem nie są długie i wymagające, a mimo to pozwalają ujrzeć przepiękne widoki na polskie Tatry. 

zakopane bon turystyczny

Zakopane bon turystyczny

Nocleg w Zakopanem bon turystyczny

Pandemia COVID-19 przyczyniła się do wielu niekorzystnych sytuacji gospodarczych. Część społeczeństwa straciła miejsca pracy, a inni ponieśli gigantyczne straty przez lockdown i konieczność czasowego zamknięcia swoich działalności. Jedną z branży, której pandemia szczególnie dała się we znaki jest ta związana z turystyką. Aby pomóc właścicielom obiektów nastawionych na turystów, a także wesprzeć rodziny z dziećmi, polski rząd postanowił przyznać bon turystyczny w wysokości 500 zł na każde dziecko. Dzięki temu nawet osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą udać się na upragniony, kilkudniowy urlop. 

nocleg w zakopanem bon turystyczny

Nocleg w Zakopanem bon turystyczny

Obiekty noclegowe honorujące bon turystyczny 

Chcąc wykorzystać bon turystyczny, szukając zakwaterowania powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, czy dany hotel czy pensjonat go honoruje. Dla ułatwienia na e-nocleg.pl przy każdej ofercie - w lewym górnym rogu znajduje się informacja o bonie, jeśli jest on uznawany. W celu wykorzystania go, podczas płatności należy podać kod vouchera, jaki został wygenerowany na stronie ZUS-u, a następnie zatwierdzić transakcję poprzez kod otrzymany w formie smsa. Ważne jest to, żeby nie przegapić terminu ważności bonu, a ten zgodnie z ostatnią decyzją Rady Ministrów został przedłużony do końca września 2022 roku. Ale nie czekaj do tego czasu i w najbliższym czasie wybierz się ze swoimi pociechami do słynnego Zakopanego z malowniczymi widokami. 

Rezerwacja noclegów Zakopane

Jeżeli wybierasz się do Zakopanego i nie masz jeszcze wybranego noclegu i sprawdzonego obieku noclegowego na urlop sprawdź ofertę w ogólnopolskiej bazie noclegów online na e-nocleg.pl. Jesto to serwis noclegowy z dużą bazą hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, pokoi gościnnych, kwater bezpośrednio od właścicieli i bez pośredników. Rezerwuj w kilku krokach swój pobyt i zostaw opinę o miejscu noclegowym.

Jeżeli natomiast masz obiekt noclegowy i jesteśzainteresowany jego wynajmem zapraszamy do KONTAKTU.