Zakopane - atrakcje dla dorosłych

Zakopane atrakcje dla dorosłych 

Choć Zakopane kojarzy się głównie z Tatrami i zdobywaniem szczytów, to tak naprawdę do zaoferowania ma o wiele bogatszy wachlarz atrakcji. I to bez względu na to, o jakiej porze roku zdecydujemy się tutaj przybyć. Zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą można korzystać z różnych form rozrywki, które zagwarantują niezapomniany pobyt każdemu - bez względu na wieku. Co konkretnie czeka na turystów, którzy zdecydują się zawitać w polskie góry? 

zakopane - atrakcje dla dorosłych

Zakopane noclegi

Zimowe atrakcje w Zakopanem 

Jak łatwo się domyślić w stolicy polskich Tatr znajdują się liczne stoki, co sprawia, że miasto to jest prawdziwym rajem dla narciarzy oraz snowboardzistów. Ale jeśli nigdy nie uprawialiśmy sportów zimowych i nie zamierzamy tego zmieniać, to nie oznacza, że jedyne co nas czeka to spacerowanie i piesze wycieczki. Możemy bowiem wziąć udział w kuligu lub przejażdżce skuterem śnieżnym, co dostarcza niesamowitych emocji. Poza tym możemy wybrać się na lodowisko i spróbować swoich sił w jeździe na lodzie. 

zakopane noclegi

Noclegi w Zakopanem

Rozrywki podczas pobytu letniego 

Kiedy pogoda dopisuje i po śniegu nie ma ani śladu, to zamiast na narty możemy wybrać się na rower, hulajnogę elektryczną lub hulajnogę górską. Wszystkie te środki lokomocji są doskonałe do tego, żeby poznać okolice i jej malownicze tereny. Z kolei osoby lubiące gry zespołowe, które wiążą się z rywalizacją i dreszczykiem adrenaliny z pewnością będą zainteresowane paintballem. Inne atrakcje czekające na turystów to spływ pontonowy, quady czy biesiada góralska przy ognisku, w której możemy wziąć udział w Dolinie Chochołowskiej.