Wisła wyciągi narciarskie

Wisła noclegi blisko stoku

Wisła to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Nie dziwi zatem fakt, że każdej zimy w góry Beskidu Śląskiego przyjeżdżają tłumy turystów, którzy spragnieni są szusowania na stoku. A tych w tej malowniczo położonej miejscowości jest pod dostatkiem. Dzięki temu nawet w szczycie sezonu można swobodnie korzystać ze stoku, bez kilkudziesięciominutowego stania w kolejce na wyciąg, co czasami zdarza się w tatrzańskich kurortach. 

wisła wyciągi narciarskie

Wisła noclegi

Wisła ośrodki i stoki narciarskie

Wraz z pierwszymi opadami śniegu otwierane są wyciągi, których łączna liczna w Wiśle wynosi niespełna trzydzieści. Największa jest stacja narciarska Cieńków, w skład której wchodzi aż sześć wyciągów - krzesełkowych, orczykowych oraz talerzykowych. Drugi co do wielkości jest Soszów z czterema wyciągami. Ponadto są jeszcze m.in. Czupel, Klepki, Stok, Pasieki, Skolniki oraz Stożek. Wszystkie trasy są bardzo dobrze przygotowane do każdego sezonu, oświetlone i bezpieczne. Bez względu na doświadczenie w jeździe na nartach czy snowboardzie, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ stopień trudności jest zróżnicowany. Gdyby zliczyć długość wszystkich tras w Wiśle, to okazałoby się, że liczą one ponad dwadzieścia pięć kilometrów.

tanie noclegi wisła

Tanie noclegi Wisła

Noclegi przy wyciągach

Wybierając się na narty do Wisły warto wcześniej pomyśleć o noclegu. Szybkie znalezienie oferty dopasowanej do naszych potrzeb zapewni ogólnopolski serwis noclegowy e-nocleg.pl. Możliwość filtrowania sprawia, że wyświetlają się wyłącznie te pokoje lub apartamenty, które spełniają zaznaczone kryteria.. . Nie czekaj na ostatnią chwilę tylko już teraz zarezerwuj pobyt w Wiśle w super atrakcyjnej cenie! Rezerwuj tanie noclegi w centrum miasta lub noclegi przy wyciągach dopasowane do własnych preferencji i upodobań. W naszym serwisie noclegowym znajduje sięogromna baza noclegów w Beskidach jak również w całej Polsce.

Jeżeli jesteś właścicielem pensjonatu, domków, apartamentów i chciałbyśgo wynająć zapraszamy do współpracy z naszyn serwisen noclegowym!