Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Sylwester

Oferta sezonowa
Aktywne filtry
Sylwester
Noclegi
50

Camping CEZAN

od 30
Domki letniskowe, 22-672 Majdan Sopocki Pierwszy, Majdan Sopocki I
Domki Campingowe wyposażone w aneks kuchenny i pełny węzeł sanitarny z natryskiem, na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon, druga z dwoma tapczanikami. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchnię gazową, czajnik elektryczny i wszystkie potrzebne garnki, talerze, talerzyki, sztućce. W salonie na dole jest TV satelitarna i dodatkowa kanapa dla ewentualnych 2 gości ( dodatkowe osoby płatne po 30zł za osobę ). Wynajem domku jest możliwy tylko co najmniej na 4 doby po 170zł/doba dla maximum 4 osób. W sąsiedztwie domków znajduje się duża huśtawka ,a na werandzie każdego domku plastikowy stolik i krzesełka. Pawilon z segmentami 2 i 4 osobowymi. W każdym segmencie jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i kuchenkę gazową, czajnik i podstawowe naczynia kuchenne dla określonej liczby osób. W większym segmencie jest osobna sypialnia dla dwóch osób. Są tez łazienki z natryskami i umywalkami zasilanymi własnymi bojlerami Pokoje 2 i 4 osobowe posiadamy też pokoje do wynajęcia wyposażone w pościel, talerze, talerzyki, sztućce i szklanki. W pokojach 4 osobowych są również lodówki dla pozostałych gości są dwie duże lodówki w pomieszczeniu kuchennym zaopatrzonym w garnki, patelnie i inne potrzebne sprzęty używane do przyrządzania posiłków. Sanitariaty, umywalnie i natryski są dostępne na korytarzu. W budynku w świetlicy jest też telewizor, na placu miejsce na ognisko, grilla w miarę możliwości z opałem. Opłata za jedną noc 25 zł od osoby przy dłuższym pobytach opłaty maleją. Pole namiotowe Jest też u nas możliwość rozbicia namiotów lub postawienia przyczepy campingowej. Samochodami dojeżdżamy do swojego obozowiska. Dostępne są sanitariaty, umywalki ,zlewozmywak jak i natrysk na polu namiotowym. Cena to 10 zł osoba , opłaty za przyczepę i przyłącze energii elektrycznej do niej. Po uzgodnieniu z właścicielem przyjmujemy też czworonogi bez opłat. W miarę możliwości przechowujemy rowery . Teren jest ogrodzony . Na placu są huśtawki i stoły dla gości. Posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego rowerki, kajaki, łódki. DLA KILKU OSÓB- DOMKI CAMPINGOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA DWÓCH OSÓB- NOWE SEGMENTY 2 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA CZTERECH OSÓB - NOWE SEGMENTY 4 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA LUBIĄCYCH NAMIOTY - POLE NAMIOTOWE - duży teren - pole położone w lesie przy zalewie - miejsca słoneczne oraz zacienione co kto lubi POKOJE EKONOMICZNE - POKOJE 2 I 4 - OSOBOWE w pokojach 4 os. są lodówki wspólna kuchnia wyposażona w: sztućce naczynia 2 wspólne lodówki - wspólny węzeł sanitarny
Partner e-nocleg.pl
18

Red Carpet Hostel

od 70
(2)
Hostele, 31-159 Kraków, Al. Słowackiego 29
Zarezerwuj nocleg w sercu Krakowa !!! Red Carpet Hostel to hostel w Krakowie, który oferuje tanie noclegi w przytulnych pokojach w centrum miasta. Jesteśmy w idealnej lokalizacji dla turystów. Hostel to zabytkowa kamienica wraz z podwórzem, która znajduje się w centrum miasta, skąd spacer do Rynku Głównego zajmuje jedynie 10 minut. Znajdą Państwo u nas wszystko czego potrzebujecie: - dogodna lokalizacja w centrum Krakowa - bezpłatny Internet - parking - całodobowa recepcja - aneksy kuchenne - ogólnodostępna kuchnia dla gości - śniadania/jadalnia - pełne wyżywienie dla grup zorganizowanych - pokoje z prywatnymi łazienkami i TV - pokoje ze wspólnymi łazienkami - apartamenty Pokoje ze wspólnymi łazienkami: Prywatne pokoje pogrupowane w tzw. studia osobno zamykane mieszkania wyposażone w łazienki i aneks kuchenny (lodówka, naczynia, sztućce, czajnik, kuchenka). W Każdym takim studiu znajduje się od 2 do 4 prywatnych , zamykanych pokoi oraz łazienka ( w większych studiach są 2 osobne toalety i prysznice) i aneks kuchenny. Istnieje możliwość wynajęcia całego studia na własny użytek. Jeżeli szukasz noclegu dla piętnastu i więcej osób to możesz liczyć na specjalną ofertę i niższą cenę, ustalaną od osoby za noc. Dla organizatorów / nauczycieli organizujących po raz pierwszy wycieczkę, proponujemy możliwość darmowego dwudniowego pobytu w naszym hostelu, aby zapoznać się z obiektem. Zainteresowanych prosimy o kontakt z managerem hostelu pod numerem telefonu: +48 733045945 - Oferujemy pyszne śniadania i obiadokolacje -  - Doba hotelowa rozpoczyna się o 15:00, kończy o 10:00 - - Darmowy Internet - Przechowalnia bagażu - - Informacja turystyczna - Parking - W recepcji nieodpłatnie można wypożyczyć: ręcznik, suszarka, żelazko oraz pobrać mapy, przewodniki miasta.
Partner e-nocleg.pl
19

Gospodarstwo Agroturystyczne "JAGÓDKA"

od 30
Pokoje gościnne, 22-672 Susiec, ul. Tomaszowska 19
Zapraszamy do Suśca, uroczej miejscowości położonej wśród lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników wędrówek pieszych, jazdy rowerowej, czy Nordic Walking, podczas których można podziwiać bogactwo przyrody i malownicze krajobrazy (np.Rezerwat nad Tanwią, Rezerwat Czartowe Pole). Umożliwiają to szlaki biegnące przez naszą miejscowość: 6 turystycznych i 2 rowerowe. Dom położony jest na skraju lasu oraz bezpośrednio graniczy z rzeczką Jelonek. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że blisko stąd do sklepów, przystanków, baru i na szlaki turystyczne. Oferujemy miejsca w 2­ piętrowym budynku: na pierwszym piętrze znajdują się: - pokój 2-osobowy z łazienką i balkonem - pokój 2-osobowy z tarasem - a także kuchnia i łazienka na drugim piętrze znajdują się: - 2 pokoje 2-osobowe z balkonem - pokój 3-osobowy z balkonem - oraz aneks kuchenny i łazienka­ Gościom zapewniony jest także dostęp do sieci wifi. Na dużym podwórku wśród sosen mieści się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill i ognisko oraz miejsce do parkowania samochodów. W przydomowym ogrodzie jest mnóstwo kwiatów, zieleni, drewniana huśtawka i stół z krzesłami w sam raz dla miłośników spokoju i zacisznego kąta. Z drugiego piętra domu rozpościera się wspaniały widok na okolicę Suśca, który jest doskonałą bazą wypadową na całe Roztocze. Stąd niedaleko jest nad zalew w Majdanie Sopockim, jak również do Krasnobrodu i do Zwierzyńca. Miłośnikom zabytków proponujemy zwiedzanie Zamościa lub podróż szlakiem cerkwi grekokatolickich. Pomożemy też w organizowaniu wyjazdu do Lwowa. Osoby żądne przygód mogą wybrać się na spływ kajakiem po rzece Tanew lub Wieprz ( jest to sport coraz bardziej popularny wśród turystów Roztocza), lub wyruszyć na odkrywanie bunkrów Lini Mołotowa. Na amatorów runa leśnego czekają lasy obfitujące w jagodziska i grzyby. Naszym gościom zapewniamy miłą i serdeczną atmosferę. Gorąco zapraszamy! Przy kontakcie telefonicznym prosimy powoływać się na serwis www.e-nocleg.pl
Partner e-nocleg.pl
13

Agroturystyka "u Władka"

od 35
(3)
Agroturystyka, 58-116 Nowizna, Wąska 12
Mamy do zaoferowania: * Apartament 2 osobowy (pokój, własna kuchnia, łazienka z WC) * Pokój 2 osobowy (pokój ~22 m², 2 pojedyncze łóżka, dostęp do kuchni, dostęp do łazienki z WC) * Mieszkanie 2 pokojowe (~ 65 m², 2 pokoje, taras, osobne wejście, własna kuchnia łazienka z WC) *Mieszkanie 2 pokojowe (~ 65 m², 2 pokoje: sypialnia 4 osobowa, pokój dzienny wersalka 2 osobowa, taras 12 m² z markizą, osobne wejście, własna kuchnia, łazienka z WC)
Partner e-nocleg.pl
11

Villa Sol

od 70
Pokoje gościnne, 72-350 Niechorze, Wolska 9
Villa Sol jest polożona w cichej spokojnej okolicy w odległości 300m od morza. Jej atrakcyjne usytułowanie pomiędzy szeroką piaszczystą plażą, a malowniczym jeziorem Liwia Łuża sprawi, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami z własnym tarasem, balkonem lub aneksem kuchennym, tv sat, internet  ogólnodostępną w pełni wyposażoną kuchnię,  grill,  a dla dzieci mini plac zabaw.
Partner e-nocleg.pl
20

Domki w Kudowie

od 300
Domki całoroczne, 57-350 Kudowa-Zdrój, Tadeusza Kościuszki 104a
Oferujemy domki całoroczne urządzone w nowoczesnym stylu, są bardzo przestronne (54 m2 ma każdy z nich) w pełni wyposażone. Domki oddane do użytkowania w czerwcu 2020 roku. Każdy domek może gościć maksymalnie 6 osób w dwóch sypialniach na I piętrze i rozkładanej sofie, znajdujacej sie na parterze. Wszystkie domki posiadaja przejrzysty salon, łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny, gdzie do dyspozycji Gości jest m.in. lodówka,kuchenka mikrofalowa, kuchenka indukcyjna,talerze, sztućce, szklanki. Ogrodzona posesja gwarantuje darmowy parking dla Gości. Sauna dodatkowo płatna . Akceptujemy tylko pieski małej rasy .
Partner e-nocleg.pl
26

WILLA DONIA - USTROŃ CENTRUM

od 80
(5)
Wille, 43-450 Ustroń, ul.  Partyzantów 5A
Willa Donia to nowy obiekt posiadający góralski charakter . To wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i kameralnych, luksusowych i naturalnych warunkach. Wysoka jakość oferowanych usług, tradycyjna beskidzka gościnność oraz ciepła i przytulna atmosfera czynią z Willi miejsce swoistego uroku. Właśnie tutaj miły i uśmiechnięty personel pomoże sprawnie dopełnić wszelkich formalności, by jak najszybciej mogli Państwo odetchnąć po podróży, w jednym z naszych komfortowo i przytulnie urządzonych pokoi. Recepcja niezwłocznie zrealizuje Państwa życzenia i prośby, a także podpowie, co zwiedzić, by pobyt w Ustroniu i w Naszej Willi był niezapomnianym i niepowtarzalnym przeżyciem. W obiekcie i na terenie wokół znajduje się: na każdym piętrze kompleksowo wyposażona kuchnia z jadalnią, sauna otwarcie od września 2019, Wi-Fi w całym obiekcie, wypożyczalnia rowerów, plac zabaw w ogrodzie z piaskownicą i huśtawką, altana ogrodowa z miejscem do grillowania, miejsca wypoczynku z leżakami oraz huśtawką, miejsce do gry w badmintona parking monitorowany niestrzeżony.
Partner e-nocleg.pl
18

Spokojne Miejsce - promocyjne ceny w 2026 roku!!!

od 50
Domki letniskowe, 38-610 Solina, Huzele 29A
..... SPOKOJNE MIEJSCE TAK WŁAŚNIE U MNIE JEST .... idealne miejsce na rodzinne wakacje !!! DOMKI LETNISKOWE OGRZEWANE I KLIMATYZOWANE !!! Panie i Panowie, mamy zaszczyt zaprosić do skorzystania z naszej oferty domków letniskowych w miejscowości Huzele k. Leska w Bieszczadach. Huzele to malownicza miejscowość położona nad rzeką San, na trasie Dużej Pętli Bieszczadzkiej, 1 km od Leska. Aby zapewnić Państwu komfortowy wypoczynek stawiam na jakość świadczonych usługi a nie na ilość domków. Posiadam osiem domków oddalonych w znacznej odległości od siebie, co powoduje, że nie jesteście Państwo narażeni na huk, gwar naszym zdaniem to bardzo ważne..... Położenie domków rekreacyjnych jest świetną bazą wypadową w góry bieszczadzkie (ok. 40-60 km), a także nad największy sztuczny zbiornik wodny w Polsce Jezioro Solińskie Bieszczadzkie Morze (ok. 16 km). To świetne miejsce dla tych którzy chcą odpocząć nad wodą, w górach czy też w zaciszu. Proponujemy Państwu wypoczynek w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy w komfortowo wyposażonych, nowych domkach letniskowych. Położenie domków daje wielkie możliwości dla wędkarzy. 200 metrów od domków płynie rzeka San jest to raj dla wędkarzy !!! Spokojne miejsce to wymarzone miejsce na wakacyjny odpoczynek dla całej rodziny z dala od miejskiej dżungli. Cisza, woda, las i ........ święty spokój. Istnieje możliwość zamówienie jedzenia na telefon z restauracji z Leska (dania obiadowe, kebab, pizza, napoje zimne a także te z procentami). Korzystając z mojej oferty macie Państwo do dyspozycji domek letniskowy, wyposażony w: aneks kuchenny (kuchnia gazowa, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, komplet talerzy, sztućców, kubków, itp), 4 do 6 miejsca noclegowe (konfiguracja łóżek w zależności od domku: łóżko małżeńskie, tapczan dwuosobowy, łóżko piętrowe), toaletę/łazienkę z kabiną prysznicową, zadaszony taras, internet WI-FI, Do Państwa dyspozycji jest: miejsce do grillowania, miejsce na tradycyjne ognisko (drewno gratis), parking na samochód na posesji, meble ogrodowe, oświetlona altanka, huśtawka, piaskownica, trampolina, basen ogrodowy, Cały teren domków letniskowych jest monitorowany całodobowo !!! Domki klimatyzowane i ogrzewane na życzenie klienta w cenie 15 zł/doba - po kosztach prądu.
Partner e-nocleg.pl
24

Kwatery Dla Firm

od 25
Hostele, 50-416 Wrocław, ul. Traugutta 35
Zapraszamy do naszych kwater - posiadamy 1000 miejsc noclegowych w 40 dogodnych lokalizacjach we Wrocławiu oraz okolicy: WROCŁAW: * mieszkania w różnych częściach Wrocławia zarówno w centrum i * ul. Bałkańska - Willa położona 5 km od Rynku * Hostel Trzy Kolory - 97 miejsc noclegowych w centrum Wrocławia * Vanilla Hostel - 130 miejsc w centrum Wrocławia o nieco wyższym standardzie, szczegóły: www.VanillaHostel.pl, tel. 794 750 111 lub [email protected] KIEŁCZÓW: 3 obiekty - ok 5 min. do Centrum Handlowego Korona, 12 km do Rynku DŁUGOŁĘKA: 3 obiekty - 4 km do granicy Wrocławia * ul. Sienkiewicza 12 * ul. Zielona 1a JELCZ-LASKOWICE - 99 miejsc noclegowych na ul. Techników DZIERŻONIÓW - 103 miejsca noclegowe BRZEZIŃSKA- obiekt w Leśnicy pod Wrocławiem dla 95 osób JAWOR - mieszkanie na ul. Poniatowskiego dla 13 osób LEGNICA - 5 mieszkań w różnych lokalizacjach: *ul. Dziennikarska *ul. Jaworzyńska *ul. Książęca *ul. Oświęcimska *ul. Żwirki i Wigury Z myślą o Państwa potrzebach stale poszerzamy naszą ofertę! W naszej bazie noclegowej znajdą się również miejsca noclegowe dla turystów - szczególnie polecamy Vanilla Hostel w centrum Wrocławia oraz Hostel Trzy Kolory. CENNIK: Ceny: od 25 zł za dobę od osoby. Szczegóły naszej bogatej oferty noclegowej na stronach: www.KwateryDlaFirm.pl www.VanillaHostel.pl www.HostelTrzyKolory.pl * * * Zapraszamy!
Partner e-nocleg.pl
44

Domek w Zwierzyńcu

od 50
Domki letniskowe, 22-470 Zwierzyniec, 1 maja 11
Zapraszam na Roztocze i proponuję pobyt w domkach typu angielskiego usytuowanych na urokliwej działce graniczącej z rzeką Wieprz. Posesja zlokalizowana jest w centrum Zwierzyńca przy ul. 1 Maja 11 w odległości 50 m od ulicy nad rzeką Wieprz. Dwa oferowane domki są domkami samodzielnymi dla 2 6 osób każdy. Każdy domek posiada salon z kominkiem gazowym, TV., aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, piekarnikiem, kompletem garnków, naczyń, sztućców, czajnikiem, patelnią, szklankami, kieliszkami i wszystkim co niezbędne do przygotowania posiłku dla 6 osób. W każdym domku są dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma pojedynczymi łóżkami wraz z pościelą. Istnieje możliwość spania w salonie dla 2 osób. W domkach są łazienki z umywalkami, prysznicami oraz WC. Do domków przylegają tarasy z meblami ogrodowymi. Wjazd na posesję jest niezależny. Parkowanie we wskazanym miejscu na posesji dla 1 samochodu pod wiatą garażową. Posesja jest ogrodzona z trzech stron, dostęp do rzeki bez ogrodzenia, Nad rzeką znajduje się pomost, miejsce na ognisko i grillowanie, zaciszne miejsce na leżakowanie i opalanie. Z pomostu zejście do rzeki i możliwość zażycia orzeźwiającej kąpieli :-) Do dyspozycji jest też altana z meblami ogrodowymi, huśtawka ogrodowa, hamak pod jabłonią, grill, stojaki na rowery, piaskownica, leżaki, żelazko, deska do prasowania oraz suszarka do włosów. Na działce i w otoczeniu znajduje się mnóstwo zieleni. Jest to miejsce, gdzie można naprawdę wypocząć.
Partner e-nocleg.pl
11

Augustów Pokoje z Łazienkami w pobliżu jeziora Necko

od 45
Pokoje gościnne, 16-300 Augustów, ul. Borki 25
AUGUSTÓW- POKOJE GOŚCINNE Oferujemy Państwu pokoje 1,2,3,4 i 5-osobowe z łazienkami w cichej, spokojnej dzielnicy BORKI. W pobliżu znajduje się jezioro Necko- 3 minuty spacerem, do centrum miasta- 15 minut. Do dyspozycji gości jest altana z grillem gazowym, miejsca parkingowe, bezpłatne Wifi. Nieopodal znajduje się plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego, bezpłatna siłownia na powietrzu, plac zabaw oraz restauracja. Rozmawiamy w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim. Cena: 90zł osoba/doba, dzieci do lat 3- 45zł /doba.
Partner e-nocleg.pl
8

Pokoje Gościnne Urszula Zatorska

od 80
Pokoje gościnne, 72-420 Dziwnów, Os. Rybackie 101A
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domu znajdującego się na Osiedlu Rybackim - około 100m od wejścia na szeroką, piaszczystą plażę. Oferujemy 2,3,4 i 5 osobowe, funkcjonalnie wyposażone pokoje z łazienkami oraz dostępem do aneksów kuchennych. Większość z nich posiada balkony. Na terenie ogrodzonej posesji zapewniamy miejsce dla samochodów, grillowania, a także miejsce do zabawy dla małych dzieci. Mieszkając u nas będziecie Państwo mieli bardzo blisko do sklepu spożywczego, małej gastronomi - stołówek, smażalni i wędzarni ryb oraz cukierni. Wynajmujemy pokoje w miesiącach letnich. Ceny zaczynają się już od 80 zł za dobę od osoby. Pokoje udostępniamy od godz. 13:00 i prosimy o ich zwolnienie do godz. 10:00 w ostatnim dniu pobytu. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia! :-) Ostatnia aktualizacja 04-06-2026
Partner e-nocleg.pl
22

DUKES & CITYCENTRAL Hostele i Apartamenty, RYNEK

od 39
Hostele, 50-127 Wrocław, św. Mikołaja 59-60
AKTUALNE RABATY i CENY TYLKO CITYCENTRAL.pl - Noclegi i Apartamenty przy RYNKU już od 39zł za osobę. Rezerwuj Teraz! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy prywatne pokoje 1-6-os i niezależne apartamenty 1-10-os w bardzo dobrym standardzie oraz możliwie najniższych cenach. Nasza lokalizacja w samym centrum miasta (Rynek, Stare Miasto) pozwoli Państwu bardzo szybko załatwić sprawy biznesowe oraz wykorzystać wolny czas na podziwianie najciekawszych atrakcji i zabytków Wrocławia. Oferujemy: Lokalizację przy samym Rynku (Stare Miasto). Noclegi od 39 zł za osobę (ceny są zależne od ilości osób w pokoju bądź apartamencie, od wybranego standardu, od długości pobytu i aktualnego sezonu). Wystawiamy faktury VAT. Śniadania. Prywatny parking. Darmowy internet (WiFi). Zameldowanie całodobowe 24/7. Całodobową obsługę i pomoc. Zapraszamy do Wrocławia!
Partner e-nocleg.pl
25

DOMEK 2-4 osobowy na wyłączność

od 300
(1)
Domki letniskowe, 22-470 Zwierzyniec, Żurawnica 66 A
"Miodowy Holiday" to przytulny, komfortowy, samodzielny, wyposażony domek letniskowy na wyłączność ( typu angielski) Od maja do września idealny na wypoczynek dla 2-4 osób. Położony w cichej okolicy blisko lasu między Zwierzyńcem a Szczebrzeszynem. Dwie sypialnie, salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, oraz duży zacieniony balkon na letni relaks. Domek dla niepalących. Pobyt min 3 noclegi. Blisko las, łąka, rzeka, szlaki i ścieżki rowerowe i inne atrakcje. spożywczy sklep , przystanek autobusowy, plac zabaw dla dzieci bezpłatny parking niestrzeżony na terenie działki, niezależny wjazd, miejsce na ognisko, grill, możliwość wypożyczania rowerów. Na posesji znajduje się drugi odgrodzony domek letniskowy "Wakacje z Pupilem" dla 2-4 osób, do którego zapraszamy turystów za zwierzętami https://wakacje-z-pupilem.pl Psy i koty mile widziane :) Istnieje możliwość wynajęcia dwóch domków jednocześnie 8 osób. Wszelkie informacje i rezerwacje pod numerem tel.+48 887-873-444 http://miodowy-holiday.pl Serdecznie zapraszam !
Partner e-nocleg.pl
22

Pokoje gościnne U Ireny

od 60
(2)
Pokoje gościnne, 57-550 Stronie Śląskie, ul.  Sportowa 2
Pokoje gościnne "U Ireny" położone są w górskim małym miasteczku Stronie Śląskie w Kotlinie Kłodzkiej. Jest to urokliwa część Sudetów, gdzie spotykają się cztery pasma górskie Góry Złote, Góry Bialskie, Masyw Śnieżnika i góry Krowiarki. Okolica jest bogata w lasy i łąki, wiele trenów objętych jest tu ochroną, stąd krajobraz jest naturalny i dziewiczy. Pensjonat "U Ireny" to miejsce sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Latem sprawdzamy się doskonale jako baza wypadowa na okoliczne szakali prowadzące na szczyty pobliskich gór takich jak Śnieżnik, Kowadło, Czernica czy Czarna Góra. Bardzo popularna jest też u nas turystyka rowerowa. W naszej i ościennych gminach jest wytyczonych ponad 500 km tras rowerowych. W tym trasy typu Singletrack. Nasi goście mogą zaopatrzyć się w sprzęt rowerowy w naszej wypożyczalni rowerów www.bikeski.pl i przysługuje im 10% rabat na cały asortyment. Zimą bliskie sąsiedztwo wielu ośrodków narciarskich pozwala nam z powodzeniem przyjmować narciarzy. Dla fanów narciarstwa biegowego oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu. Turyści ceniący siebie bardziej leniwy wypoczynek będą mogli poleniuchować nad Zalewem w Starej Morawie, oddalonym od nas o niespełna 3 kilometry. Przygotowaliśmy dla Państwa pięć pokoi 2,3,4, osobowych, oraz dwa apartament dwu pokojowe, a także jedno niezależne mieszkanie 2 pokojowe. W sumie oferujemy 33 miejsca noclegowe. Pokoje mają własne łazienki i aneksy kuchenne, mają również dostęp do Wi-Fi i TV. Gwarantujemy wysokie standardy czystości, ciepło oraz świeżą pościel. W łazienkach udostępniamy podstawowe środki higieny osobistej oraz czystości. Aneksy kuchenne wyposażone są w lodówki, kuchenki elektryczne, czajniki elektryczne, zestaw naczyń i sztućców, oraz garnków. Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy w sezonie posiłki. Oferta żywieniowa jest bogata i dostosowana do indywidualnych preferencji. Udostępniamy naszym gościom również salę rekreacyjną, gdzie wszyscy mogą się razem spotkać i posiedzieć przy wspólnym stole. Otoczenie pensjonatu to 35 arowa działka rekreacyjna z charą grillową, placem zabaw dla dzieci (huśtawka, piaskownica, trampolina, zjeżdżalnia) i kilkoma strefami relaksu wyposażonymi w komfortowe meble ogrodowe. Nasz zieleniec wspaniale nadaje się do rekreacji, której możecie Państwo oddawać się do woli. Dodatkowo gwarantujemy bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przy posesji. Serdecznie zapraszamy waszych pupilów, będą mile widziani. Jesteśmy w pełni legalnie działająca firma i bez problemu wystawiamy rachunki i faktury. www.uireny.pl
Partner e-nocleg.pl
32

Domki ,,Koło Promu'' w Polańczyku 200 m jezioro!

od 60
Domki letniskowe, 38-610 Polańczyk, ul. Św.Jana 7
Witamy w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim !!! Posiadamy drewniane domki 2, 3 i 4 osob. oraz murowany duży domek w Polańczyku (ul. św. Jana) 150 m od Jeziora Solińskiego! Mamy również 4 domki 4 osobowe  na innej działce (ul. Bieszczadzka) w Polańczyku 400 m od jeziora.  W domkach 2, 3 i 4 osobowych znajduje się ;  -  pokój z łóżkiem dwuosobowym i jednoosobowym lub piętrowym, stół, szafka, telewizor, - aneks kuchenny z kuchenką gazową i lodówką, - łazienka z pełnym węzłem sanitarnym i prysznicem, - mały taras z ławką. W dużym domku (max. 8 osób) są ; - 3 pokoje, - 2 łazienki z prysznicami, - kuchnia z jadalnią, - przed domkiem jest zadaszony taras z ławą i grillem.  Na terenie posesji znajdują się huśtawki,  ławki, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci. Wyżywienie we własnym zakresie, w Polańczyku jest wiele barów i restauracji gdzie można tanio i dobrze zjeść. Możliwość nieodpłatnego wypożyczenia grilla.  W pobliżu znajduje się hodowla pstrąga gdzie można zakupić ryby, można także tam dokonać opłat wędkarskich. Doskonałe miejsce do wędkowania. Poza okresem wakacyjnym ceny niższe nawet o 35 % !!! Oferta sezonowa od maja do końca września.  Serdecznie zapraszamy nad Jezioro Solińskie!!! Link do filmu domki letniskowe Koło Promu. Polecam obejrzeć !!! https://www.youtube.com/watch?v=PtTwOZrqUpM
Partner e-nocleg.pl
28

Domki Wczasowe Polańczyk

od 300
Domki letniskowe, 38-610 Polańczyk, ul. Równa 32
Oferujemy domki letniskowe dwupokojowe 4 - 5 osobowe. Polańczyk nad Soliną w Bieszczadach. W domku znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim, oraz pokój dzienny z dwoma łóżkami, TV,internet bezprzewodowy, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, zlewozmywak, czajnik, naczynia), łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Domek widoczny na zdjęciu składa się z czterech nie kolidujących ze sobą mieszkań, dwa na parterze dwa na piętrze (osobne wejścia z zewnątrz ) każde z mieszkań (pokój dzienny ,sypialnia ,łazienka .aneks kuchenny) Do dyspozycji gości dodatkowo zapewniamy: miejsce na grilla i ognisko, przed domkiem znajduje się dużo miejsca do gier i zabaw - dogodny dojazd, duży bezpieczny parking, teren ogrodzony Nasze domki znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego 70 metrów od Jeziora Solińskiego ( zejście z posesji ) Oferujemy również : Apartamenty dwupoziomowe 6-8 osobowe w domku (3-sypialnie,salon z kominkiem,aneks kuchenny i łazienka) WRZESIEŃ OBNIŻKA CEN !!!!
Partner e-nocleg.pl
14

Dom Gościnny SZYPER

od 60
Pokoje gościnne, 72-420 Dziwnów, Dziwna 13b
Zapraszamy wszystkich chętnych do wypoczynku nad morzem w Dziwnowie. Nasz dom leży ok. 500 m. od morza ,ok. 400 m. od jeziora i ok. 25m od rzeki w pobliżu mostu zwodzonego, który jest wspaniałą atrakcją Dziwnowa . Cała okolica jest cicha i spokojna, usytuowana niedaleko lasu. Posiadamy pokoje 2,3 i 4 osobowe (część pokoi z balkonami). Każdy pokój posiada łazienkę, lodówkę, telewizor (tv sat), czajnik, sztućce , kubki i talerze oraz parawany plażowe. w ogrodzie - grill parking na terenie obiektu - żelazko + deska do prasowania, kuchenka mikrofalowa, internet bezprzewodowy Akceptujemy zwierzęta domowe za które nie pobieramy opłat. Cena za pokój na dobę w zł. sezon : 2 osobowy - 160 3 osobowy - 210 4 osobowy - 250 poza sezonem : 2 osobowy - 150 3 osobowy - 200 4 osobowy - 240 sezon - 1 lipca - 31 sierpnia poza sezonem - 1 maj - 30 czerwiec , 1 wrzesień - 31 październik Cena nie uwzględnia opłaty klimatycznej: 2.00 PLN/doba Zapraszamy wszystkich na wczasy od maja do października.
Partner e-nocleg.pl
40

Domki Mielno SummerCamp Domki Holenderskie

od 65
Domki letniskowe, 76-032 Mielno, Pionierów 5
Summer Camp Mielno domki Holenderskie nad morzem, idealne dla rodzin Summer Camp Mielno to rodzinny ośrodek wypoczynkowy w Mielnie, oferujący komfortowe domki holenderskie zaledwie 200 m od plaży. To idealne miejsce na wakacje nad Bałtykiem z dziećmi ośrodek jest ogrodzony, monitorowany i przyjazny rodzinom. Nasi goście cenią sobie spokojny wypoczynek w centrum Mielna, bliskość plaży, liczne atrakcje w okolicy i zdrowy nadmorski mikroklimat. Komfortowe wyposażenie domków oraz bezpieczna przestrzeń dla dzieci sprawiają, że wakacje u nas są relaksujące i pełne radości. Spędź niezapomniane wakacje nad morzem i odkryj, dlaczego nasi goście chętnie wracają co roku! Rezerwacje wyłącznie telefoniczne. #SummerCampMielno #WakacjeNadMorzem #DomkiMielno #RodzinneWakacje #MorzeBałtyckie #PlażaMielno #CampingNadMorzem #WypoczynekZNami #BezpieczneWakacje #PolskieMorze #UrlopZRodziną #NoclegiMielno #WakacjeZDziećmi #OśrodekNadMorzem #Wakacje2026
Partner e-nocleg.pl
13

Domki Wczasowe "Chabrowe Wzgórze"

od 40
Domki letniskowe, 76-032 Mielno, Chabrów 13, Mielenko
WOLNE MIEJSCA W SIERPNIU ORAZ 50% PROMOCJI NA WRZESIEŃ     Zapraszamy do niewielkiej miejscowości Mielenko, położonej tuż nad Morzem Bałtyckim, gdzie znajdziecie tanie i komfortowe domki wczasowe, z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Miłośnicy kąpieli słonecznych z pewnością docenią szeroką, piaszczystą plażę, z kolei amatorzy pieszych wędrówek będą mogli udać się na spacer leśną promenadą. Chabrowe Wzgórze to nowo wybudowane całoroczne domki wypoczynkowe położone zaledwie 10 min drogi pieszo od plaży. Każdy domek to przestronny, bogato wyposażony apartament z tarasem o powierzchni 12 m kw, usytuowanym od strony południowej, dzięki czemu prawie cały dzień docierają do niego promienie słoneczne. By zapewnić gościom maksimum intymności tarasy zostały oddzielone pergolami. Na wyposażenie naszych domków noclegowych składa się Aneks kuchenny: - kuchenka elektryczna, - czajnik elektryczny, - lodówka, - komplet naczyń i sztućców. Salon: - wersalka, - telewizor LCD. Łazienka: - kabina prysznicowa, - toaleta, - umywalka. Pokój na piętrze: - jedno łóżko dwuosobowe, - dwa łóżka dwuosobowe. Na terenie obiektu znajduje się również: - plac zabaw dla dzieci, - wiata z murowanym grillem, - wędzarka, - miejsce na ognisko, Dla Państwa wygody udostępniamy także monitorowany parking.