Karpacz atrakcje dla dzieci

Co robić w Karpaczu z dziećmi

Wybierasz się na ferie, wakacje bądź weekend z dziećmi do Karpacza? Szukasz ciekawych miejsc, które z pewnością umilą Wasz pobyt w tym uroczym mieście? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami atrakcji dla najmłodszych w Karpaczu i okolicy! 

karpacz noclegi

Karpacz noclegi

Całoroczne atrakcje dla dzieci w Karpaczu

Pierwszą z propozycji atrakcji dla dzieci niezależnych od pory roku jest tor saneczkowy Kolorowa – znajduje się on zaraz obok głównego deptaka w Karpaczu oraz w bliskim sąsiedztwie z kościołem Wang. Saneczki są 2-osobowe – będzie to więc doskonała propozycja również dla młodszych dzieci, które skorzystają z atrakcji pod opieką rodzica. Kolejną ciekawą propozycją jest Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego – interaktywna wystawa, muzyka i imponujące budowle, w tym miejscu z pewnością nie ma miejsca na nudę! Dodatkowo warto przenieś się również do bajkowego świata i zajrzeć do Parku Bajek oraz Miejskiego Muzeum Zabawek. Jeżeli natomiast ty i Twoja pociecha chcecie poznać różne opowieści o Duchu Gór, posłuchać lokalnych legend czy też bardziej zapoznać się z historią Karkonoszy to koniecznie odwiedźcie wystawę Karkonoskie Tajemnice! Oprócz tego dla wszystkich małych miłośników wody i sportów wodnych na miejscu czeka Aquapark Tropicana oraz dwa mniejsze baseny.

karpacz noclegi

Noclegi Karpacz

Atrakcje dla dzieci Karpacz i okolice

Oprócz samego Karpacza wiele różnych atrakcji znajdziesz również w jego okolicy – zamek Chojnik, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Sztolnie Kowary czy też Western City w Ściegnach koło Karpacza to miejsca, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym podróżnikom, jak i ich rodzicom! 

Rezerwacja noclegów Karpacz

Jeżeli nie masz pomysłu na sprawdzone noclegi w Karpaczu sprawdź bazę noclegów w ogólnopolskim serwisie noclegowym e-nocleg.pl. Duży wybór kwater, pokoi gościnnych, hoteli, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów w sprawdzonych lokalizacjach i bez pośredników.

Jeżeli natomiast posiadasz obiekt noclegowy i chcesz nawiązać z nami współpracę w zakresie wynajmu i rezerwacji noclegów w Karpaczu zapraszamy do KONTAKTU.