Wyszukiwarka noclegów
Drezdenko
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Hotele

Hotele Drezdenko

Hotel 4

od 100
Hotele, 66-530 Drezdenko, Ogrodowa 4
Obiekt Hotel 4 znajduje się w miejscowości Drezdenko i oferuje bar, ogród, a także taras. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, całodobowa recepcja, obsługa pokoju oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. Każdy pokój w obiekcie wyposażono w szafę i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest również prywatna łazienka. Codziennie w obiekcie serwowane jest śniadanie kontynentalne. W miejscowości Drezdenko i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak jazda na rowerze.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Drezdenku

Ile kosztuje wynajem typu Hotele w miejscowości Drezdenko?

Cena Pokoju w Drezdenku uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Hotele w Drezdenku przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Drezdenku akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Drezdenku zarezerwuję tanio Hotele?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Hotele w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Hotele w Drezdenku?

W miejscowości Drezdenko oferujemy 2 obiektów z typem Hotele.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Drezdenku?

Drezdenko posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Drezdenku można znaleźć Hotele które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Hotele które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.