Znajdź swój wymarzony nocleg

Rzepiska
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Domki letniskowe

Noclegi Rzepiska

Rzepiska to mała, podhalańska miejscowość, położona u podnóża Pawlikowskiego Wierchu, w sąsiedztwie Czarnej Góry, Jurgowa i Łapszanki. Miejscowość została założona w XVII wieku i początkowo należała do królestwa Węgier. Dziś wieś znajduje się w samym centrum polskiej części Tatr. Dzięki temu wieś odwiedzana jest licznie odwiedzana przez turystów, którzy spragnieni są górskiego klimatu, widoku Tatr, oraz niespotykanego w innej części kraju folkloru.

Nocleg w Rzepiskach

Rzepiska i sąsiadujące z nią Czarna Góra oraz Jurgów, posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Wczasowicze mogą tu skorzystać z oferty między innymi pokoi gościnnych, domków letniskowych, czy obiektów agroturystycznych. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj noclegu preferujemy. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto skorzystać z serwisu internetowego e-nocleg.pl, na którym z łatwością porównasz wiele oferty w jednym momencie.

Serce polskich Tatr

Będąc w Rzepiskach nie musimy szukać atrakcji - to atrakcje znajdują nas. Wystarczy wybrać się do położonego nieopodal Zakopanego i zagłębić się w najsłynniejszą podhalańską ulicę - Krupówki. Góralski klimat tego miejsca, oraz liczne regionalne restauracje z pewnością umilą nam czas i wprowadzą w błogi nastrój. Morskie Oko stanowi jedną z wizytówek polskich Tatr, i warte jest szczególnej uwagi. Wejście na szczyt bowiem jest stosunkowo nietrudne, a widok zapiera dech w piersiach. Połączenie jeziora karowego wraz z otaczającymi go górami jest bezcenne.

7
od 200 PLN

Dom w Bukowinie Tatrzańskiej/Rzepiskach

Domki letniskowe, 34-532 Rzepiska , ul. Grocholów Potok 33

Noclegi w okolicy

11
od 30 PLN

Domek Regionalny w Białce Tatrzańskiej

Domki letniskowe, Białka Tatrzańska, 5 km od miejscowości Rzepiska
10
od 550 PLN

Anielska Osada: Domki Białka Tatrzańska

Domki letniskowe, Groń, 8 km od miejscowości Rzepiska
8
od 300 PLN

Domki w Tatrach

Domki letniskowe, Murzasichle, 10 km od miejscowości Rzepiska
95
od 150 PLN

Bajkowa Chata - Domki Nr 1, 2 dla 6 - 24 osób :)

Domki letniskowe, Murzasichle, 10 km od miejscowości Rzepiska
5
od 30 PLN

Domki na Podhalu

Domki letniskowe, Frydman, 12 km od miejscowości Rzepiska
Partner e-nocleg.pl
28
od 2790 PLN

Chatki Qdłatki

Domki letniskowe, Kluszkowce, 15 km od miejscowości Rzepiska
1 2