Znajdź swój wymarzony nocleg

Ojców
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Domki letniskowe

Noclegi Ojców

Ojców to nieduża wieś leżąca w jurze krakowsko-częstochowskiej, na słynnym Szlaku Orlich Gniazd. Położenie miejscowości w bliskiej odległości Krakowa, oraz walory krajobrazowe okolicy sprawiają, że jest to bardzo popularne miejsce do uprawiania aktywnej turystyki wśród zieleni i czystego powietrza. Ojców jest siedziba dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego, utworzonego w 1956 roku, najmniejszego spośród polskich parków narodowych.

Nocleg w Ojcowie

Ze względu na swoje ciekawe położenie oraz dużą atrakcyjność turystyczną, Ojców posiada rozwinięty sektor usług wypoczynkowych i turystycznych. Miejscowa ekonomia oparta jest mocno na turystyce. Noclegi w Ojcowie to głównie ciche i przestronne kwatery prywatne oraz budżetowe pokoje gościnne. Znajdziemy tu również, liczne w tej okolicy, gospodarstwa agroturystyczne oraz pensjonaty. W portalu noclegowym E-nocleg.pl zebraliśmy dla Ciebie najlepsze oferty noclegowe w Ojcowie. Korzystając z filtrów w menu po lewej stronie, możesz wybrać interesujące Cię typy obiektów oraz posegregować obiekty według ceny lub interesujących Cię opcji. Na pewno znajdziesz tutaj swój idealny nocleg w Ojcowie.

Ojców - nocowanie

Gdy już znajdziemy ofertę noclegową w Ojcowie, trzeba pomyśleć nad najlepszymi opcjami spędzania tu czasu. Ojców to przede wszystkim walory krajobrazowe, zapewnione przez Ojcowski Park Narodowy, ale można tutaj znaleźć także wiele zabytków, w tym ruiny średniowiecznego zamku Kazimierza Wielkiego z XIV wieku, będące częścią Szlaku Orlich Gniazd, muzeum Ojcowskiego Parku Narodowego, Kaplica „Na Wodzie”, Brama Krakowska i źródełko miłości oraz wiele ciekawych szlaków turystyki pieszej.

3
od 400 PLN

Osada Włościańska

Domki letniskowe, 32-047 Ojców , Ojców 56
14
od 30 PLN

Domki Pod Ojcowem

Domki letniskowe, 32-045 Ojców , ul. Kaliski 20, Wola Kalinowska
Partner e-nocleg.pl
19
od 35 PLN

Grodzisko11

Domki letniskowe, 32-043 Ojców , Grodziko11

Noclegi w okolicy

18
od 25 PLN

Domki letniskowe bajka .pokoje goscinne miodek

Domki letniskowe, Wola Kalinowska, 2 km od miejscowości Ojców
13
od 17 PLN

Domek letniskowy Jura Krakowsko Częstochowska

(2)
Domki letniskowe, Pilica, 31 km od miejscowości Ojców
13
od 27 PLN

Noclegi-Dobczyce blisko Krakowa i Wieliczki

Domki letniskowe, Dobczyce, 41 km od miejscowości Ojców
64
od 120 PLN

Ośrodek wypoczynkowy "Julia"

Domki letniskowe, Gdów, 43 km od miejscowości Ojców
1 2