Relaks zlokalizowany jest w centralnej części Sarbinowa. Bardzo dobra lokalizacja pozwala spędzić urlop w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 250m od czystej i piaszczystej plaży oraz 200m od centrum. Zapraszamy do Sarbinowa położonego w środkowej części polskiego wybrzeża. Jest to spokojna i malownicza miejscowość letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim posiadająca dużo walorów turystycznych.
Oddajemy do Państwa dyspozycji:
*przytulnie wyposażone pokoje od strony wschodniej i południowej
*wszystkie pokoje posiadają łazienki, łóżka (wersalka ), łóżka pojedyncze, tv sat, lodówka, czajnik, sprzęt plażowy , odtwarzacz dvd, internet,mikrofala,agd .leżak, koc ,parawan
*parking
* mini plac zabaw dla najmłodszych
Wygodne miejsce do wypoczynku pod namiotem ogrodowym , ulubione miejsce naszych Gości na poranne śniadania oraz rodzinne biesiady .
Obiekt całoroczny, W okresie od września do kwietnia zachęcamy do wypoczynku w specjalnej ofercie cenowej.
Rodzinne wakacje..
Sierpień wrzesień to najlepszy czas by spędzić tydzień nad morzem w bardzo atrakcyjnych cenach.
Przekonaj się że warto .
Idealna pora na odpoczynek ... piękna pogoda , puste plaże szum morza .niższe ceny ....czego chcieć więcej (prosimy o kontakt przez formularz) lub - . (prosimy o kontakt przez formularz) Wczasy ...
Wrzesień 2020 R
Nasi drodzy Wczasowicze !!!
POBYT 6-7 dni - 750 zł -
Pokoj 6-7 dni 2 os - 550 zl
Pakiet obowiązuje do 30 sierpnia.2020r
Wszystkim naszym Gościom zapewniamy miejsca parkingowe. Panuje u Nas kameralna atmosfera, która sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi w ciszy i spokoju.
SUPER OFERTA CENOWA: NA 2020 r
W celu rezerwacji miejsc prosimy Państwa o kontakt telefoniczny pod numerami: (prosimy o kontakt przez formularz) lub (prosimy o kontakt przez formularz) [email protected]
Mielno noclegi przy samej plaży, zaledwie 70 m od morza. Szczegóły i ceny na stronie www.jacek.ta.pl
Dwa pensjonaty U Jacka i Krystjana. oferują pokoje dwu, trzy i czteroosobowe oraz dwupokojowe studia z łazienkami, lodówką i telewizorem LED. Od 2021 roku komfortowe pokoje z tarasem i klimatyzacją.
Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV (niektóre SAT), lodówkę, czajnik bezprzewodowy i kompletny sprzęt plażowy.
Naszym gościom udostępniamy również aneks kuchenny oraz łącze wifi.
Teren naszego pensjonatu jest ogrodzony, znajdują się na nim miejsca parkingowe dla gości, altana grillowa oraz mnóstwo miejsca na rekreacje i zabawę dla najmłodszych. Szczególnie polecaną przez nas atrakcją są LATAJĄCE ŁÓŻKA (zachęcamy do obejrzenia zdjęć powyżej).
100 metrów obok jest duży plac zabaw dla dzieci z mini boiskami do piłki nożnej i koszykówki. 15 minut samochodem jest największy na pomorzy park wodny w Koszalinie.
Kościół 100 metrów obok budynku.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Preferujemy rezerwacje telefonicznie ze względu na zbyt dużą ilość maili.
Proponujemy Państwu 15 pokoi, dwu-, trzy- i czteroosobowych przystosowanych do wymogów dwugwiazdkowego pensjonatu. W cenie pokoju wliczone jest wyżywienie w postaci dwóch posiłków: śniadania w formie bufetu (stołu szwedzkiego) i dwudaniowego obiadu, monitorowany parking zamykany bramą elektryczną i nieograniczony dostęp do internetu.
Jeżeli interesuje Państwa pobyt bez wykupionego wyżywienia jest to możliwe poza sezonem wakacyjnym oraz w drugim z naszych obiektów, Relaksiku
Wszystkie pokoje w Relaxie są elegancko urządzone i dobrze wyspożone. Posiadają one:
wszelkie potrzebne meble,
duże wygodne łóżka,
komplet pościeli i ręczników,
ładne, czyste łazienki,
dostęp do darmowego bezprzewodowego internetu WiFi,
sprzęt plażowy,
czajnik, kubki, szklanki,
telewizor, radio.
Ponadto na korytarzach Relaxu do dyspozycji gości hotelowych oddane zostały sprzęty typu lodówka czy kuchenka mikrofalowa. Dodatkowo, goście mogą korzystać bezpłatnie z zamykanego bramą elektryczną monitorowanego parkingu.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje 1, 2, 3 i 4 - osobowe z wspólnymi łazienkami. Wyposażone są w radio, czajnik, telewizor. Na terenie posesji znajduje się odpowiednia ilość miejsc parkingowych oraz dostęp do wifi.
Pokoje posiadają dostęp do aneksu kuchennego wyposażonego w lodówki oraz naczynia wraz z mikrofalówką. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia m. in. leżaków lub grilla.
Nasze pokoje położone są w bardzo spokojnej okolicy, przy wjeździe do Mielna.
Dookoła znajduje sie dużo ładnej zieleni oraz ogród. Niedaleko znajdują się m. in.: sklepu spożywcze, stołówki, restauracje, puby, wypożyczalnia skuterów wodnych oraz rowerów.
Zapraszamy również grupy zorganizowane.
Serdecznie Zapraszamy !
ul.Słowackiego (prosimy o kontakt przez formularz) Mielno
Nie znalazłeś idealnej oferty?
Dodaj ogłoszenie i poczekaj aż właściciele sami się do Ciebie zgłoszą.
Ośrodek Rajska Mierzeja składa się z 24 komfortowo wyposażonych pokoi typu LUX (2 i 3 osobowych).
Do dyspozycji gości mamy pokoje 2 i 3 osobowe, w których do spania jest łoże małżeńskie (w pokoju 2 osobowym) i łoże małżeńskie oraz pojedyńcze łożko z wygodnym materacem (w pokoju 3 osobowym).
W 2018 roku zostały wymienione wszystkie meble wraz z łóżkami.
Każdy pokój ma niezależne wejście z zewnątrz poprzez taras, na którym są meble ogrodowe dla każdego pokoju.
Na dziedzińcu znajduje się bardzo duży plac zabaw oferujący moc atrakcji dla najmłodszych ( huśtawki, zjeżdzalnie, domek, trampolina, mini bramki piłkarskie, rowerki dla dzieci).
Na gości czekają również rowery miejskie, które wypożyczamy za darmo w ramach pobytu.
Na terenie Ośrodka jest bezpłatne Wi-Fi.
Dla zmotoryzowanych zapewniamy parking.
Do dyspozycji gości udostępniamy grille, a także wiatę grilową.
Na terenie Ośrodka jest ogólnodostępna kuchnia, gdzie można usmażyć świeżą rybę zakupioną na przystani rybackiej w Chłopach ( zaledwie 1200 m od naszego miejsca) oraz podgrzać obiad.
Po sąsiedzku za płotem jest sklep spożywczo-przemysłowy, a po drugiej stronie ulicy restauracja, gdzie można wykupić posiłki.
Każdy pokój ma niezależne wejście z zewnątrz poprzez taras, na którym są meble ogrodowe dla każdego pokoju.
Wyposażenie:
- łazienka
- TV LED 32 cale
- lodówka
- czajnik
- naczynia
- sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc na plażę)
- taras z meblami ogrodowymi
Jest to spokojna i malownicza miejscowość letniskowa położona nad brzegiem morza Bałtyckiego w województwie zachodniopomorskim, posiadająca czyste i szerokie plaże. Pokoje gościnne Sorelle zlokalizowane są w centralnej części Sarbinowa. Bardzo dobra lokalizacja pozwala spędzić urlop w cichej i spokojnej okolicy zaledwie 250m od piaszczystej plaży i 150m od centrum Sarbinowa.
Dobre wyposażenie pokoi spełni oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort i spokój. Na naszych gości czeka 6 pokoi dwuosobowych , z własnymi łazienkami, mikrofalą, WC , telewizją , lodówką, wi-fi. W pokojach znajdują się również naczynia (szklanki, talerze, sztućce), czajnik bezprzewodowy, sprzęt na plażę (leżaki, parawany, koce).
Do dyspozycji naszych gości nieodpłatnie udostępniamy bilard oraz piłkarzyki. Na parterze budynku znajduje się stołówka z domowymi posiłkami.
Chcesz usłyszeć szum morskich fal z tarasu, poczuć poranną bryzę oraz dostarczyć organizmowi więcej jodu?
Przyjedź do nas, kiedy tylko zechcesz. Czekamy na Ciebie cały rok!
Ośrodek U Zająców położony jest tuż nad morzem, przy głównej promenadzie i posiada bezpośrednie zejście do plaży. Do dyspozycji mamy 10 pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Wszystkie nasze pokoje to pokoje z balkonem i widokiem na plażę.
Goście mogą ze sobą przywieźć swoje małe zwierzątko domowe (kotka, pieska).
Pokoje są 2, 3, 4 osobowe. Nie dysponujemy stołówką lecz na piętrach znajdują się aneksy kuchenne wyposażone w:
zlewozmywak, naczynia, kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną oraz inne niezbędne wyposażenie.
Dodatkowo dla gości wybudowano obszerne i wygodne atrium o pow. 120 m2, posiadające przeszklony dach zapewniający doskonały relaks.
Można tam wypocząć podczas niekorzystnej pogody, oglądając TV lub urządzając przyjęcie.
Zapytaj o nocleg
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl