Znajdź swój wymarzony nocleg

Polańczyk
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Ośrodki wypoczynkowe

Noclegi Polańczyk

Położony w sercu Bieszczad Polańczyk, uznawany jest za jedną z najpiękniejszych miejscowości o charakterze uzdrowiskowym. Na terenie miejscowości znajdują się liczne sanatoria dostosowane do potrzeb odwiedzających je kuracjuszy. Polańczyk przyciąga również turystów, którzy nie potrzebują opieki sanatoryjnej, za to spragnieni są pięknych widoków i odpoczynku. Sąsiedztwo dzikich pagórków zaprasza w górskie wyprawy a liczne trasy piesze będą atrakcją dla tych, którzy przedkładają spokojne spacery nad górskie wycieczki. Dodatkowym walorem Polańczyka jest dostęp do Jeziora Solińskiego, które latem pełne jest żaglówek, rowerów wodnych i kajaków. Rokrocznie rozwija się i doskonali tutejsza baza noclegowa.

Nocleg w Polańczyku

Jeżeli szukasz noclegu w Polańczyku lub w okolicznych miejscowościach, serwis noclegowy E-nocleg.pl to idealne miejsce by znaleźć swój wymarzony nocleg. Polańczyk to liczne domki letniskowe, sanatoria, domy wczasowe czy też kwatery prywatne. Wszystkie te obiekty noclegowe można znaleźć w naszym serwisie i wybrać najlepszą opcję noclegową dla siebie.

Polańczyk - noclegi

Gdy już znajdziemy nocleg w Polańczyku możemy oddać się wodnemu szaleństwu. Dzięki jezioru Solińskiemu miejscowość ta pozwoli nam na oddawanie się kąpielom wodnym lub słonecznym, możemy pograć w siatkówkę plażową albo udać się rowerkiem wodnym na jedną z solińskich wysepek. Dla każdego coś miłego. Warto pamiętać, że Polańczyk to też świetna baza wypadowa podczas wycieczek w Bieszczady. Bardzo szybko dotrzemy z Polańczyka na interesujące nas górskie szlaki.

0
od 99 PLN

Spokojne Miejsce - domki z klimatyzacją !!!

Domki letniskowe, 38-610 Solina , Huzele
0
od 120 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy "Cypel"

Ośrodki wypoczynkowe, 38-610 Polańczyk , ul. Dworska 26
10
od 100 PLN

UNITRA Ośrodek wypoczynkowy

Noclegi w okolicy

Partner e-nocleg.pl
34
od 120 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy "Cypel"

Ośrodki wypoczynkowe, Polańczyk, 0 km od miejscowości Polańczyk
7
od 200 PLN

Ośrodek Wczasowy Rancho

Ośrodki wypoczynkowe, Wołkowyja, 4 km od miejscowości Polańczyk
Partner e-nocleg.pl
28
od 99 PLN

Spokojne Miejsce - domki z klimatyzacją !!!

Ośrodki wypoczynkowe, Solina, 4 km od miejscowości Polańczyk
14
od 35 PLN

Elektromex

Ośrodki wypoczynkowe, Myczkowce, 8 km od miejscowości Polańczyk
20
od 180 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy Bieszczady

Ośrodki wypoczynkowe, Myczkowce, 8 km od miejscowości Polańczyk
1 2