Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Weekend sierpniowy

Wybrzeże Bałtyckie
Aktywne filtry
Weekend sierpniowy
Noclegi Wybrzeże Bałtyckie
31

Villa Sedina ***

od 180
Pensjonaty, 72-344 Rewal, ul. Mickiewicza 13
Nasz pensjonat zaprojektowaliśmy z myślą o Twojej wygodzie i dobrym samopoczuciu. Na gości czekają 22 stylowe pokoje w dwóch sąsiadujących willach i luksusowy, dwupoziomowy apartament dla pięciu osób. W zacisznym, ukwieconym ogrodzie, w nastrojowej jadalni z oranżerią i kominkiem zawsze panuje swobodna, przyjacielska atmosfera. Podgrzewany basen w ogrodzie oraz strefa relaksu z sauną i jacuzzi pomoże Ci w pełni oddać się wypoczynkowi. Villa Sedina mieści się w centrum Rewala, zaledwie 150 metrów od plaży. Wszystkim gościom zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Na miejscu, do Waszej dyspozycji jest również wypożyczalnia rowerów i sprzętu plażowego. W trosce o bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek naszych gości teren, w tym bezpłatny parking, objęliśmy monitoringiem.
14

APARTAMENTY ZA REGĄ

od 50
Apartamenty, 72-330 Mrzeżyno, Wojska Polskiego 22-25
Nowo otwarty kompleks 3 budynków położonych pod lasem, 3 km od centrum Mrzeżyna, z dala od zgiełku letniej miejscowości. Idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy, spokoju i komfortowych warunkach.Dla naszych gości mamy do dyspozycji 2-, 4- i 6-osobowe apartamenty, każdy z własną łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.
24

Akces Medical FIT&SPA

od 75
Ośrodki wypoczynkowe, 78-133 Dźwirzyno, Piastowska 5
Nowoczesny i komfortowo wyposażony obiekt Akces Medical Fit & Spa oferuje zdrowy wypoczynek i relaks nad morzem. Skorzystaj z pobytu z wybraną przez Ciebie dietą posłuchaj rad trenera personalnego, zadbaj o zdrowie podczas wizyty w bazie zabiegowej lub zrelaksuj się w SPA. To tylko część z Szerokiej gamy oferowanych przez nas usług przygotowanych z myślą o Tobie... Nocleg Komfortowo wyposażone pokoje 1 i 2 osobowe oraz apartamenty. Gastronomia Restauracja, kawiarnia i klimatyczna sala kominkowa... Basen, sauna, jacuzzi Korzystanie z komfortowego krytego basenu jest kolejną propozycją i pomysłem na spędzanie u nas wolnego czasu. Basen wyposażony w udogodnienia dla niepełnosprawnych, jacuzzi i zjeżdżalnię dla dzieci. Mogą tu też Państwo skorzystać z sauny oraz słonecznej łączki. SPA To miejsce w którym zaspokoimy Twoją potrzebę relaksu i odprężenia. Gdzie zapach, nastrojowa muzyka i światło świec będą rozpieszczały Twoje zmysły... Zabiegi lecznicze Energia, regeneracja sił, odnowa biologiczna, poprawa sprawności organizmu i samopoczucia. Sala fitness Nowoczesna, bardzo dobrze wyposażona. Trener personalny i program FIT4U. Junior Club Junior Club to miejsce, gdzie dzieci mogą pod okiem swoich opiekunów (rodziców, dziadków, rodzeństwa) spędzić miło czas. Do wypożyczenia w recepcji: zestawy do kolorowania, bajki, filmy familijne. Rowery Turystyka rowerowa ma coraz więcej fanów. To na nich czekają w Dźwirzynie bardzo atrakcyjne szlaki rowerowe a u nas czekają na Ciebie rowery. Skorzystaj z naszej wypożyczalni. Boiska sportowe Tenis, koszykówka, siatkówka Ty wybieraj. Free Wi-Fi Bezpłatny bezprzewodowy Internet dla naszych Gości. Parking Akces Medical FIT&SPA w swojej ofercie posiada monitorowany parking naziemny. Morze Zaledwie 150 m do najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem.
21

POKOJE GOŚCINNE u Lucyny

od 50
Pokoje gościnne, 72-346 Pobierowo, Reymonta 24
Noclegi nad morzem - Pobierowo - oferujemy tanie noclegi, kwatery prywatne, pokoje blisko morza. Najbliższe zejście na plażę jest zaledwie kilka minut spacerem od pensjonatu. Z pokoi blisko jest także do centrum Pobierowa. Położenie takie pozwala na wygodne korzystanie z atrakcji przygotowanych dla turystów. W naszych pokojach - kwaterach prywatnych znajdą dobry i pewny wypoczynek Ci z Państwa, którzy cenią spokój, ale także Ci, którzy lubią wakacyjny gwar nadmorskiej, klimatycznej miejscowości. Wynajem noclegów w Pobierowie prowadzimy w sezonie letnim - lipiec i sierpień. Ceny za noclegi w Pokojach gościnnych U Lucyny nie są wygórowane. Jeśli ktoś szuka noclegu nad morzem w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych w rozsądnej cenie, to serdecznie do nas zapraszamy. Również poza ścisłym sezonem letnim proponujemy w Pobierowie tanie pokoje gościnne - noclegi nad morzem, tanie zakwaterowanie na każdą kieszeń. Przystępne ceny kwater i podstawowy standard noclegów w Pokojach gościnnych u Lucyny, pozwolą Państwu przyjechać na wakacje na wczasy nad morzem i skorzystać w czasie swojego urlopu z uroków Pobierowa i jego nadmorskiego klimatu, a tym samym zadbać o zdrowie i nabrać sił na cały rok. ____________________________________________________________________________________ Z naszego domu jest blisko do morza - do zejścia na plażę można dojść spacerem w ciągu 10 minut. POKOJE Z ŁAZIENKAMI : - telewizor (programy telewizji naziemnej), czajnik elektryczny, kubeczki, talerzyki, podstawowe sztućce, parawan w pokoju, lodóweczka hotelowa - mikrofalówka ogólnodostępna - na korytarzu - żelazko / deska do prasowania ogólnodostępnea - na korytarzu - możliwość postawienia samochodu na zamykanej posesji (nie jest to parking) - miejsce na grilla  
8

super kwatera - wolne pokoje Kołobrzeg

od 60
Kwatery, 78-100 Kołobrzeg, Okopowa
Obiekt znajduje się w samym sercu Kołobrzegu - stąd będą mieli Państwo wszędzie blisko.700 metrów do części nadmorskiej, 300 do centrum, szybko dojdą Państwo do Amfiteatru, plaży, portu, a także centrum miasta. Oferujemy Państwu dwa pokoje, dwu i cztero osobowe. Każdy z pokoi jest w pełni umeblowany, wyposażony w TV oraz radio . Do Państwa użytku stoi takze kuchnia oraz łazienka. W pokoju czteroosobowym znajduje sie naroznik oraz lozko, TV 42' 3D oraz kino domowe. W pokoju dwuosobowym znajduje sie naroznik, TV 42' oraz kino domowe U nas nie bedziesz sie nudzil :) Zapraszamy oraz życzymy udanego urlopu
12

MATYSÓWKA Dom Gościnny

od 35
Pokoje gościnne, 76-107 Jarosławiec, Naćmierz
Zapraszamy na wypoczynek do MATYSÓWKI Domu Gościnnego w Naćmierzu, tylko 2,5 km od nadmorskiego kurortu Jarosławiec. Naćmierz to spokojna miejscowość,która zapewni Państwu spokój i ciszę a jednocześnie  pozwoli w 5 minut znaleźć się nad morzem. Matysówka to dom z duszą o stylowym wnętrzu i charakterze który gwarantuje miły wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i tłocznych kurortów. Polecamy się dla rodzin z dziećmi.             OFERUJEMY PAŃSTWU: - pokoje 2,3,4 OSOBOWE z łazienkami,TV,sprzętem plażowym, zastawą stołową, -aparatament z dwóch pokoi, aneksem kuchennym, łazienką,sypialnią,TV, -apartament dla dwóch osób z możliwością dostawki, -internet bezprzewodowy,           W obiekcie dla Naszych Gości w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią ( lodówki, czajniki, żelazko).Dla najmłodszych posiadamy: łóżeczka turystyczne, kojec, podgrzewacze, krzesełka, w jadalni kącik z zabawkami. Na zewnątrz plac zabaw dla dzieci,duży taras z meblami ogrodowymi, miejsce wypoczynkowe w ogrodzie,grill, miejsce na ognisko, rowery,parking na ogrodzonej posesji. Ceny od  35 do 50 zł od osoby w zależności od terminu i długości pobytu!                                                 Dzieci mają zniżki! Wpłaty związane z rezerwacją prosimy dokonywać na konto bankowe NORDEA BANK POLSKA SA (prosimy o kontakt przez formularz) JEŻELI NIE CHCESZ WYPOCZYWAĆ W TŁUMIE I ZGIEŁKU NADMORSKIEGO KURORTU TO NASZA OFERTA JEST WYJĄTKOWA DLA CIEBIE !
16

Domki letniskowe Rafa

od 35
Domki letniskowe, 76-034 Sarbinowo, Bałtycka 6
DOMKI LETNISKOWE CZYNNE TYLKO OD MAJÓWKI DO 30 WRZEŚNIA OPIS DOMKÓW - ich zdrowotne walory Drewno, które jest budulcem domków, jest naturalnym jonizatorem powietrza. W domkach panuje specyficzny mikroklimat. Sam budulec neutralizuje niekorzystne dla człowieka jony dodatnie, wytwarzane m.in. przez urządzenia elektryczne, jonizując powietrze ujemnie. To z kolei poprawia wydolność układu oddechowego, zdolność koncentracji oraz jakość snu. Parter : Domek dla rodziny cztero, sześcio, ośmioosobowej/ o powierzchni 44m2 + taras - salon gościnny (rozkładana 2-osobowa kanapa, fotele, ława szafa i TV - LCD) -aneks kuchenny (lodówka, komplet naczyń, kuchenka mikrofalowa sztućców i garnków dla 6-ciu osób, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy - łazienka (WC, prysznic, umywalka, bojler elektryczny) -taras z meblami ogrodowymi / stół, sześć krzeseł / Piętro : - sypialnie - otwarta i zamknięta - w każdej z nich, tapczaniki i wersalki - szafa, regały Na wyposażeniu każdego domku znajdują się również kołdry, poduszki oraz komplety pościeli. Domki Rafa, usytuowane blisko morza, to obiekt przeznaczony głównie dla rodzin z dziećmi. Ocieplone wełną mineralną wewnątrz konstrukcji, w chłodniejsze dni są cieplejsze niż w zwykłe domki letniskowe, natomiast w czasie upałów zapewniają przyjemny chłód. Dysponujemy placem zabaw, na którym dzieci nawiązują nowe znajomości i kontakty, ucząc się tym samym współżycia w grupie rówieśniczej. W tym czasie rodzice mogą sobie spokojnie odpoczywać na tarasach przed domkami lub leżakować obok. Już od maja do końca września, obiekt tętni życiem małych istotek i ich rodziców, ponieważ promocyjne pakiety cenowe, zachęcają do dłuższego pobytu nad morzem, tak ważnego dla zdrowia każdego z Nas. Domki oznaczone są symbolicznymi znaczkami - autko, rybka,motyl... tak,aby małe dzieci potrafiły rozpoznać swój domek. W razie pochmurnych dni, mamy coś do poczytania dzieciom oraz dysponujemy grami planszowymi. Wypożyczamy łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, barierki na schody oraz wanienki do kąpieli. Ze względu jednak na określoną ich ilość, chęć ich wypożyczenia, należy zgłaszać przy rezerwacji pobytu. Ważną sprawą dla każdego rodzica jest oczywiście bezpieczeństwo ich pociechy nad morzem. Jak wiadomo, sezon letni obfituje na bałtyckim wybrzeżu w turystów, których ilość na plaży często Państwa przeraża. Tego problemu u nas nie ma. Plaża na naszej wysokości jest piękna i szeroka, dzięki czemu można spokojnie odpoczywać ze swoimi pociechami. Istnieje możliwośc dokupienia dodatkowego miejsca noclegowego.
11

kwatery przy plaży

od 30
(1)
Kwatery, 78-131 Dźwirzyno, Żeglarska 5
Oferujemy pokoje 2, 3, 4,5-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone są w:TV,czajnik, sztućce, talerze, szklanki;parawan, leżak, koc plażowy, lodówki  ( w dużych pokojach)DO DYSPOZYCJI GOŚCI SĄkuchniai; przytulne altanki z miejscem do grilowania; parking DLA DZIECI :piaskownica z zabawkami, hustawki , zjeżdżalnia i ogromne zatrawione podwórko- zamkniete i bezpieczne50 m od domu basen i kortyAtrakcje turystyczne: baseny z podgrzewaną wodą, plaża strzeżona i plaża naturystów, ścieżka zdrowia, korty tenisowe ,kręgielnia, jazda konna jak również wesołe miasteczko, wypożyczalnia skuterów wodnych, quadów - czterokołowce, wypożyczalnie rowerów, gokartów, rowerów wodnych, kajaków, łódek. ZAPRASZAMY tel (prosimy o kontakt przez formularz)
24

Pokoje Gościnne Marlena

od 30
Pokoje gościnne, 76-153 Darłówko, Admiralska 13
Zapraszamy na wakacje i wypoczynek do Darłówka Zachodniego! Oferujemy pokoje z aneksami kuchennymi,łazienkami i osobnymi wejściami w budynku położonym 100m od morza. Do dyspozycji gości ogródek, parking. W pobliżu naszego obiektu znajduje się wiele atrakcji takich jak aqua park, wycieczki statkiem w morze, całodniowy rejs na Duńską wyspę Bornholm i wiele innych. Możliwość pobytu ze zwierzętami. Mili gospodarze :)
14

Zakątek

od 50
(2)
Pokoje gościnne, 78-131 Dźwirzyno, ul.Piastowska 10B
Serdecznie zapraszamy do Pokoi Gościnnych Zakątek w Dźwirzynie. Obiekt położony jest w odległości 250m od pięknej, piaszczystej, szerokiej plaży. Posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z własnymi łazienkami (wc, natrysk, umywalka). - Pokój 2 osobowy - kanapa rozkładana i tapczan 1 osobowy - Pokój 2 osobowy - łóżko 2 osobowe - Pokój 3 osobowy - kanapa rozkładana, 2 tapczany W każdym pokoju są leżaki, parawan, koce plażowe, lodówka, czajnik bezprzewodowy, talerze, sztućce, szklanki i telewizor LCD. Na terenie obiektu dostępny jest internet Wi-Fi. Na holu wydzielony jest aneks z kuchenką mikrofalową i naczyniami. Do dyspozycji gości jest żelazko z deską do prasowania i suszarka do włosów. Zapewniamy miejsce oraz zestaw do grillowania. Dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatny parking. Ceny za pobyt kształtują się od 50 do 80 zł za dobę od osoby. W okresie 1 lipca - 24 sierpnia obowiązują ceny najwyższe. Dokonując rezerwacji należy wpłacić 200zł zadatku. Nie zwracamy pieniędzy za skrócony pobyt. Nie zwracamy zadatku, jeśli o rezygnacji z pobytu poinformowano e-mailem lub sms-owo w terminie krótszym niż 30 dni przez planowanym rozpoczęciem pobytu. W najbliższej okolicy (5min) poczta, apteka, kościół, sklepy oraz lokale gastronomiczne, a także przystanek autobusowy w kierunku Kołobrzegu (12km). Atrakcje dodatkowe: 5min (200m) ogródek piwny z muzyka na żywo, 8min (400m) nowoczesne centrum sportu i rekreacji (mini golf, tenis ziemny, squash, boisko do koszykówki i siatkówki, hala sportowa i siłownia), 15min (800m) Jezioro Resko z infrastrukturą wodną (przystanie jachtowa i windsurfingowa, kitesurfing ze szkółką).
15

Domki letniskowe IBIZA , Domki apartamentowe Amber

od 50
Domki letniskowe, 78-133 Dźwirzyno, Piastowska 12c
Zapraszamy Państwa na wczasy, do ośrodka wypoczynkowego IBIZA mieszczącego się w malowniczej miejscowości Dźwirzyno koło Kołobrzegu w odległości 350 m od morza i 550 m od jeziora Resko Oferujemy komfortowe, kompleksowo wyposażone drewniane piętrowe domki letniskowe. Każdy z domków posiada duży taras wyposażony w drewniane meble ogrodowe. Zapraszamy również do nowych domków apartamentowych Amber Szczegóły na stronie: www.domkiibiza.pl
17

Domki letniskowe SEZON

od 150
Domki letniskowe, 76-034 Gąski, Bałtycka 14a
Domki nad morzem, Gąski Zapraszamy do malowniczej nadmorskiej miejscowości Gąski. Nowo otwarty ośrodek SEZON jest położony zaledwie 450 m. od pięknej piaszczystej i szerokiej plaży (4 minuty do zejścia na plażę). To idealne miejsce na rodzinne wakacje, z dala od gwaru i zgiełku dużych miast. Odpocznij pod słońcem! Pięknie położone drewniane domki letniskowe w Gąskach w pobliżu Sarbinowa. Wygodne i komfortowo wyposażone.Pełno atrakcji w pobliżu dla całej rodziny. Jest to wymarzone miejsce na wakacje! Szerokie plaże, lasy, trasy rowerowe. W ośrodku są cztery komfortowe domki w zabudowie szeregowej, każdy po 50 m2. Domki są piętrowe z dwiema sypialniami na górze, salonikiem z aneksem kuchennym i łazienką na dole. Każdy domek posiada duży taras. Całość została wybudowana z drewna w systemie kanadyjskim. Teren jest ogrodzony z parkingiem. Domki są 5 osobowe licząc z dziećmi (max 8 osób po wcześniejszym uzgodnieniu). Darmowy Internet WI-FI w każdym domku. Parter Salon z wyposażeniem Dwuosobowa rozkładana kanapa Ława Telewizor Aneks kuchenny z wyposażeniem Lodówka Kuchenka elektryczna Stół z krzesłami Naczynia Czajnik Garnki Łazienka z wyposażeniem WC Prysznic Umywalka Piętro 2 Sypialnie z wyposażeniem 2 duże łóżka 2 mniejsze łóżka Kołdry i poduszki W przedpokoju duża szafa Zewnątrz Parking Stół i krzesła tarasowe Grill Suszarka na ubrania Duży plac zabaw Altana Parawan i Koc Leżaki
28

WCZASY dla Seniorów: 50 m od morza/Ustronie Morski

od 70
(1)
Pensjonaty, 78-111 Ustronie Morskie, Okrzei 2d
BEZPIECZNY WYPOCZYNEK - Ustronie Morskie 50 m do morza JĘDREK- ANNA - JANINA to kompleks 3 bliżniaczych budynków usytuowanych tuż przy parku nadmorskim w odległości zaledwie 50( !) m do morza w atrakcyjnej cześci Ustronia Morskiego  Kameralne obiekty noclegowe zlokalizowane  przy ul.Okrzei 2.Jest to jedna z najładniejszych , spokojnych uliczek w kurorcie.W poblizu parku nadmorskiego oraz promenady spacerowej. Do dyspozycji gości pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami .Wszystkie pokoje wyposażone  w TV oraz sprzęt plażowy.Część pokoi posiada balkony lub słoneczne tarasy ( meble balkonowe). Idealna lokalizacja sprzyja udanemu wypoczynkowi nad morzem.Na parterze budynku JĘDREK znajduje się jadalnia serwująca specjały kuchni polskiej .Od lat zajmuje sie wyżywieniem dla grup oraz klientów indywidualnych. OFERTA SPECJALNA dla GRUP 2025 CENA ZA 1 OSOBODZIEN  ZA 1  DZIEN POBYTU:149,-pln Cena obejmuje: zakwaterowanie ,wyżywienie 3 x dziennie( śniadanie + obiad+ kolacja) ,podatek VAT Cena:149,-doba/osoba nocleg+ wyżywienie 3 x dziennie ( pobyt grupowy ) Cena: 159,-doba/osoba nocleg+ wyżywienie 3 x dziennie ( pobyt indywidualny) TERMIN WOLNY: (prosimy o kontakt przez formularz) OFERTA SPECJALNA DLA GRUP SENIORÓW 2025 :CENA ZA 1 OSOBODZIEN  ZA 1  DZIEN POBYTU: 149,-pln Organizator pobyt gratis. Oferta dla grupy 20-40 osób. Wolny termin: TERMIN WOLNY: od (prosimy o kontakt przez formularz) do (prosimy o kontakt przez formularz) CENA OBEJMUJE:zakwaterowanie w pokoju z łazienką i TV wyżywienie 3 x dziennie :ŚNIADANIE + OBIAD + KOLACJA                                       Zapraszamy do Ustronia Morskiego w terminie maj- czerwiec-lub wrzesień 2025 . Istnieje możliwość rozrzerzenia programu wycieczki Służymy pomocą.mamy jeszcze wolne terminy .
9

Pokoje gościnne blisko morza

od 35
Kwatery, 78-101 Kołobrzeg, Wylotowa 32
ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. OFERUJEMY POKOJE 2,3 I 4 OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI ORAZ ZE WSPÓLNĄ ŁAZIENKĄ. MOŻLIWOŚĆ WYŻYWIENIA. ATRAKCYJNE CENY!!! Nasz dom położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy 300 m od pięknej plaży. W pobliżu kompleks boisk orlik, place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe (nadmorska trasa rowerowa nr 10 prowadząca do niemieckiego miasteczka Barth), sklepy (biedronka, netto), bary, jadłodajnie. Do dyspozycji mamy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami lub ze wspólną łazienką. Każdy pokój wyposażony jest w TV, dostęp do internetu (WiFi), sprzęt plażowy, czajnik bezprzewodowy i lodówkę ogólnodostępną na korytarzu. Przed domem jest ogród z grillem oraz miejsca dla samochodów. Zapraszamy również do jadłodajni ANNA, która znajduję się 150 m (5 min spacerem) od obiektu. Oferujemy bardzo smaczne i tanie zestawy obiadowe. PROMOCJA! Oferta majowa- pokój 3-osobowy z łazienką 100zł/doba przy pobycie min 3 dni. Zapraszamy oferta obowiązuję przez cały maj. Ilość pokoi ograniczona prosimy o wcześniejsze rezerwację!
6

AGA

od 70
Kwatery, 72-346 Pobierowo, Grunwaldzka 17
Obiekt położony ok. 150m od morza, w spokojnej okolicy, niedaleko od centrum (niecałe 4min. spacerem). W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, lodziarnie, kawiarnia, restauracja, jadłodajnia i bary; wypożyczalnie gokartów oraz basen. samochody można parkować bezpłatnie na naszej posesji możliwość grillowania pokoje 2-os. posiadają balkon wszystkie pokoje mają dostęp do aneksu kuchennego do dyspozycji gości parawany plażowe rezerwacja telefoniczna Oprócz dwóch pokoi 2-os. dostępne są także pokoje 3-os. i 4-os.; posiadamy studio 2+2 lub 2+3-os.
4

Do

od 35
Kwatery, 78-131 Dźwirzyno, Kołobrzeska 3
Dom Wypoczynkowy “BEATA” prowadzi działalność sezonową i serdecznie zaprasza na wczasy rodzinne, odpoczynek weekendowy, wypoczynek dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych. Ośrodek jest bardzo atrakcyjnie położony zaledwie 150m od morza blisko portu. Oferujemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe z TV i łazienkami. W pokojach znajduje sie wyposażenie plażowe, podstawowa zastawa stołowa. Do dyspozycji gości mała kuchnia, taras, tenis stołowy, gry dla dzieci. Możliwość urządzenia spotkań towarzyskich przy grillu. Doba rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość wyżywienia w stołówce obok D.W “BEATA”. Dźwirzyno położone jest w odległości 12km od Kołobrzegu. Miejscowość bardzo atrakcyjna ze względu na walory, przyrodniczo-krajobrazowe i klimatyczne, zalecane w leczeniu górnych dróg oddechowych, alergii. Przepiękna szeroka plaża z łagodnym zejściem oddzielona pasem bujnego lasu sosnowego. To wymarzone miejsce dla miłośników spacerów przy zachodzie słońca i dla osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. Jeżeli chcecie Państwo wypocząć w niewielkiej i spokojnej miejscowości nadmorskiej to serdecznie zapraszamy do Domu Wypoczynkowego Beata w Dźwirzynie koło Kołobrzegu.
30

WILLA MURENA

od 25
Pokoje gościnne, 76-032 Mielno, Lechitów 57
Niezapomniane wczasy nad polskim morzem zapewni Wam wypoczynek w Mielnie. Znajdziecie tutaj zarówno czyste, nadmorskie powietrze nasycone jodem i solą, szeroką plażę, malownicze jezioro Jamno, otaczające miasto, lasy, jak i liczne atrakcje turystyczne. Wakacje w Mielnie to gwarancja udanego wypoczynku, relaksu i doskonałej rozrywki. Zapraszamy nad polskie morze! - Pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe z prywatnymi lub wspólnymi łazienkami do wyboru - Pokoje wyposażone w lodówkę, naczynia, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy oraz telewizory 32' - Dostęp do aneksu kuchennego i lodówki - Możliwość korzystania z basenu - Obiekt w całości ogrodzony Dodatkowo - Darmowe Wi-Fi - Lodówki - Bezpieczny, darmowy parking - Plac zabaw dla najmłodszych - Grill - Pokoje pracownicze - Studio, w skład którego wchodzą dwa pokoje oraz aneks kuchenny
11

Domki Letniskowe "TUSIACZEK"

od 120
Domki letniskowe, 76-034 Gąski, Nadbrzeżna 115 B
Ośrodek Tusiaczek położony jest w malowniczej miejscowości Gąski (około 200 metrów od morza, 250 metrów od latarni Morskiej i około 100 metrów od sklepu i restauracji). Obiekt jest ogrodzony. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe. Domki 5-7 osobowe składają się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym i dwóch pokoi sypialnianych, łazienki oraz tarasu. W pokoju dziennym stoi wersalka dwu osobowa. W domku 5-osobowym w pokojach sypialnianych znajdują się po 2 łózka, a w domku 7 osobowym w jednym z pokoi znajduje się łóżko piętrowe 3-osobowe. Każdy domek wyposażony jest w telewizor, lodówkę, grill, czajnik, płyta indukcyjna, naczynia, garnki, poduszki, kołdry, pościel oraz sprzęt plażowy: parawan i leżaki.
17

U Lecha

od 45
(1)
Pokoje gościnne, 72-344 Rewal, Nowy Świat 33
Serdecznie zapraszamy do Rewala do domu jednorodzinnego szeregowego położonego 300 metrów od morza! Mamy do zaoferowania wypoczynek w wygodnie urządzonych pokojach. Oferujemy pokoje rodzinne z łazienką - to dwa pokoje dla 4-5 osób (idealne rozwiązanie dla większej rodziny). W jednym z tych pokoi jest balkon. Mamy również 3-4 osobowe pokoje wyposażone w łazienkę i wc. Na tyłach domu do Państwa dyspozycji jest ogród i taras, gdzie można urządzić grilla i miło spędzić czas. Zapraszamy!
10

Wynajem Pokoi Wiesława Chylak

od 35
Pokoje gościnne, 78-132 Grzybowo, Wąska 16
Serdecznie zapraszam Państwa do domu wczasowego w Grzybowie. Obiekt znajduje się w odleglości 800 metrów od morza. Oferujemy Państwu 5 pokoji gościnnych z łazienkami (2, 3, 4 - osobowe), znajdujące się na parterze budynku. Każdy wyposażony jest w lodówkę, czajnik, TV, internet. Na korytarzu znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw oraz miejsce do grillowania. Ceny pobytu w sezonie letnim kształtują się w granicach 40-55 zł/os. poza sezonem letnim od 30 do 35 zł (co najmniej 5 dni). pobyt na jedną dobę (poza sezonem) - 45 zł od osoby. Poza sezonem letnim pokoje są ogrzewane. W sąsiedztwie znajduje się stołówka "na każdą kieszeń"- czynna w okresie od maja do września.