Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Sylwester

Oferta sezonowa
Aktywne filtry
Sylwester
Noclegi
8

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "STANICA WODNA"

od 25
Ośrodki wypoczynkowe, 14-133 Stare Jabłonki, ul. Turystyczna 5
Ośrodek Wypoczynkowy "STANICA WODNA" Stare Jabłonki k./Ostródy położony jest na Mazurach w malowniczej okolicy, w lesie sosnowym z bezpośrednim dostępem do jeziora Szeląg Mały, które połączone kanałem łączy się z Szelągiem Dużym. Ośrodek objęty jest strefą ciszy, co stwarza niepowtarzalny klimat i pozwala odpocząć oraz uprawiać turystykę pieszą, rowerową oraz wodną. Okolice są doskonałym miejscem dla grzybiarzy i wędkarzy, zaletą ośrodka jest położenie z dala od wielkomiejskiego zgiełku (10 km od Ostródy, 25 km od Olsztyna, 220 km od Warszawy), co pozwala zapomnieć o hałasie i gwarantuje spokojny wymarzony wypoczynek.OFERUJEMY: * domki camp. 3  -   4-osobowe: drewniane, wolnostojące, w każdym 2 pokoje,  pełny węzeł sanitarny (umywalka, toaleta, prysznic), lodówka, czajnik bezprzewodowy, grill, taras zadaszony z widokiem na jezioro, * domek camp. 6 - osobowy: drewniany, piętrowy, dwie sypialnie na górze 1 i 2-osobowe, na dole  sypialnia 3-osobowa, salon gościnny z kominkiem, kuchnia z lodówką , kuchenką i czajnikiem, pełnym węzłem sanitarnym (umywalka, toaleta, prysznic),oraz dwa balkony z widokiem na jezioro, * domki camp. 2 - osobowe, typu "Puchatek" (wspólny pawilon sanitarny na terenie ośrodka), * pokoje  2  -  3 - osobowe w dwóch pawilonach murowanych, pokoje z aneksem umywalkowym (toaleta i prysznic na korytarzu), * na terenie naszego obiektu znajduje się również pole namiotowe i wydzielone miejsca na przyczepy campingowe z przyłączem do prądu i pawilonem sanitarnym (umywalkami, toaletami, prysznicami),Zapraszamy na wczasy rodzinne, indywidualne i grupowe, wczasy dla wędkarzy i grzybiarzy, kolonie i obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły , wycieczkiStołówka  serwująca domowe  całodzienne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)Bar-kawiarnia ze smażalnią ryb, bilardem i piłkarzykami.Do dyspozycji gości: * plac zabaw, * boisko do siatkówki i kosza, * świetlica z TV i stołem do tenisa stołowego, * miejsce na ognisko z grillem, * parking - obiekt ogrodzony, oświetlony, dozorowany, * własne kąpielisko z plażą, * sprzęt pływający (rowery wodne, kajaki, łódki wiosłowe), * przystań wodna z pomostami, * specjalna oferta dla wędkarzy: sprzedaż pozwoleń wędkarskich (łowisko specjalne); jezioro jest corocznie zarybiane przez Gospodarstwo Rybackie.Miłych gości zapraszamy od początku maja do końca września.
11

STANICA ŻEGLARSKA ZIELONY GAJ

od 40
Pensjonaty, 11-520 Ryn, Zielony Gaj
Do Państwa dyspozycji stawiamy : W stylowym dworku oraz nowym budynku hotelowym - pokoje 2 osobowe - pokoje 3 osobowe - pokoje 4 osobowe - pokoje 5 osobowe Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, odbiornik TV - 4 osobowy domek letniskowy z pełnym węzłem sanitarnym - 6 osobowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką W nowym budynku hotelowym przygotowaliśmy również pokoje dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich Ponadto ; - pole namiotowe - pole campingowe - przystań żeglarską na 50 jachtów - wydzielone miejsca do grillowania i ognisko - miejsca parkingowe. W stylowej restauracji z 60 miejscami konsumpcyjnymi serwujemy szeroki asortyment posiłków kuchni regionalnej, napoi oraz wysokogatunkowych alkoholi.
28

Ośrodek Wczasowy Helena

od 200
Ośrodki wypoczynkowe, 11-612 Kruklanki, Jeziorowskie 31
Ośrodek "Helena" usytuowany jest bezpośrednio nad jez. Gołdopiwo, objętym strefą ciszy, które słynie ze swej czystości. Lokalizacja naszego obiektu zapewnia odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miast, jednocześnie jest to doskonała baza wypadowa (dla osób pragnących zwiedzić okolice) - 18 km od Giżycka - centrum turystycznego Wielkich Jezior Mazurskich. Chcąc sprostać Państwa życzeniom zostawiamy do dyspozycji naszą bazę hotelową, na którą składają się 43 pokoje oraz 11 domków. Obecnie oferujemy swoim klientom 130 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w TV, telefon, lodówkę, internet bezprzewodowy, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, niektóre pokoje posiadają również samodzielne sauny i balkony. W naszej ofercie znajdują się również pokoje oraz apartamenty o podwyższonym standardzie. Domki letniskowe są murowane oraz wewnątrz wykończone drewnem, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, lodówką oraz internetem bezprzewodowym, Akceptujemy zwierzęta domowe tylko w domkach.
20

GOŚCINIEC KRYSTYNA

od 200
Kwatery, 11-610 Pozezdrze, Pieczarki 8
Nasz gościniec położony na wzgórzu w turystycznej miejscowości Pieczarki (ok. 7km od Giżycka - centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior Mazurskich). Obiekt otoczony jest przepięknym lasem. Teren posesji jest ogrodzony i zamknięty - parking na miejscu. Idealne miejsce dla wędkarzy oraz grzybiarzy. Do dyspozycji wczasowiczów: * 30 miejsc w pokojach z telewizorem, lodówką i pełnym węzłem sanitarnym (WC, umywalka, natrysk). * 6 apartamentów 4-osobowych * gościniec posiada stołówkę prowadząca całodzienne wyżywienie (domowa kuchnia) * gościniec jest przystosowany do organizacji konferencji na 30 osób (fax, xero oraz sprzęt audio-video).
7

PENSJONAT OCZKO

od 35
Pensjonaty, 12-122 Jedwabno, ul. Brajniki 3A
POKOJE Gospodarstwo oferuje Państwu pokoje 2 osobowe, 2os. +dostawka. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, lodówkę, telewizor, naczynia. Do dyspozycji gości jest dostępna kuchnia ogólnodostępna. Dla dzieci na terenie znajduje się mały plac zabaw. Widok z okien jest piękny i malowniczy, widać z nich jezioro Brajnickie. Na terenie obiektu znajduje się również sklep spożywczy, zajazd z domowymi obiadami, duży parking, miejsce na ognisko, oraz grilla. Teren jest ogrodzony. DOMEK Domek do wynajęcia dla 10 osób. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, pokój sypialniany, salon z aneksem kuchennym, kominek, oraz taras zadaszony. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie. W każdym z pokoi znajduje się łóżko małżeńskie, 2 łóżka pojedyncze, łazienka, oraz taras zadaszony. Domek jest w pełni wyposażony, ogrodzony z własną działką. Do dyspozycji gości grill, meble ogrodowe, drewno do kominka. Domek oddalony jest od pensjonatu ok 500m. Goście mogą korzystać z placu zabaw na terenie pensjonatu, oraz z linii brzegowej jak i pomostów.
20

Ośrodek Wypoczynkowy SUS w Rybitwach

od 34
Ośrodki wypoczynkowe, 12-200 Pisz, Rybitwy
Ośrodek Wypoczynkowy SUS położony jest na skarpie nad jeziorem Roś, 8 km od Piszu- w sercu Pojezierza Mazurskiego i Puszczy Piskiej. Ośrodek składa się z 26 drewnianych, 4-osobowych domków typu „MAZUR” (104 miejsca), wewnątrz domków znajduje się pokój dzienny, dwie sypialnie i łazienka z pełnym węzłem sanitarnym oraz 8 segmentów 3-osobowych typu „DWOREK” (24 miejsc), składających się z dwóch pokoi z łazienką - wszystkie domki ogrzewane są piecami akumulacyjnymi. Domki czynne są sezonowo od maja do października.Ośrodek posiada budynek całoroczny „NOWY MAZUR” (23 miejsca). W budynku „NOWY MAZUR” mieści się 15 pokoi 1-, 2- i 3-osobowych z łazienkami oraz sala konferencyjna. Budynek posiada centralne ogrzewanie i jest czynny przez cały rok. Wyposażenie domków i pokoi to: telewizor, zastawa stołowa i czajnik elektryczny, w domkach znajdują się dodatkowo lodówki. Na terenie Ośrodka mieści się: stołówka, kawiarnia, świetlica, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, duże pole namiotowe, parking. Podczas turnusów wczasowych organizujemy bezpłatnie:- Ognisko z kiełbaskami i piwem- Konkursy i turnieje sportowe dla dzieci- Wieczorki taneczne przy muzyce mechanicznej Ośrodek w sezonie letnim tj. od maja do października może jednorazowo przyjąć 151 osób, natomiast w sezonie jesienno-zimowym 23 osoby.
12

Tanie noclegi w apartamentach - Zakopane

od 40
Apartamenty, 34-500 Zakopane, różne lokalizacje
Tatry to zdecydowane najpopularniejsze polskie góry, a Zakopane, zwane ich stolicą – w zupełności na to miało zasłużyło. Jest tu bogate zaplecze turystyczne i mnóstwo rozrywek – zarówno dla turystów, którzy lubią aktywny zwiedzanie, jak i dla tych wolących bierny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do naszych komfortowych apartamentów położonych w Zakopanem, Kościelisku oraz Polanicy Zdrój. Oferujemy komfortowo urządzone apartamenty w bardzo korzystnych cenach, co może stanowić świetną alternatywę dla drogich pokoi hotelowych. Nasze apartamenty to oddzielne mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką. To świetna propozycja na relaks i wypoczynek o każdej porze roku, zarówno dla rodzin z dziećmi, par czy osób podróżujących w celach biznesowych, które szukają spokojnego miejsca do pracy. Zapraszamy także do naszych apartamentów w innych miejscach w kraju – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy nad morzem. Równie gorąco polecamy noclegi w Krakowie, gdzie posiadamy bezkonkurencyjny i największy wybór - ponad 300 apartamentów, od luksusowych do tych, na każdą kieszeń. Ceny zależą od standardu i lokalizacji apartamentu, a także od terminu i długości pobytu. Dla stałych klientów udzielamy rabatu!
14

Pokoje u Giewontów

od 30
Pokoje gościnne, 34-512 Witów, Dzianisz 80
Mamy do zaoferowania pokoje wykonanie w drewnie, w pięknie usytuowanym i zacisznym miejscu, w otoczeniu lasu i rzeki z dala od głównej drogi, z dobrym dojazdem; blisko szlaków, tras rowerowych. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3, 4, oraz jeden 8 osobowy, każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę oraz telewizję satelitarną.Dom położony 600m od wyciągów narciarskich, ( m.in.Witów-ski) , restauracji, wypożyczalni sprzętu narciarskiego.Więcej informacji na naszej stronie internetowej.www.ugiewontow.republika.pl. Na życzenie gości podajemy obiady i śniadania domowe.Nasze miejsce stanowi bardzo dobra bazę wypadową w góry, szczególnie w Tatry Zachodnie.Obok obiektu przebiega szlak na Gubałówkę, prowadząca przez piękne tereny widokowe.Duża atrakcją jest także położona w Witowie najdłuższa w Tatrach Dolina Chochołowska, oraz polożona niedaleko Dolina Kościeliska ZAPRASZAMY!!!
9

Domek Wypoczynkowy na Wsi

od 35
Agroturystyka, 06-210 Nowy Podoś, ul.  28
Zapraszamy do "Agroturystyki" na wypoczynek . W miejscowości tej przepływa rzeka Orzyc jak również niedaleko domu jest zarybiony staw piękny kilku kilometrowy las. W domu znajduję się TV, radio, łazienka , ciepła woda , 4 wersalki . Możemy zapewnić wyżywienie - cena do uzgodnienia . drugi telefon - (prosimy o kontakt przez formularz)
22

Agroturystyka,domek letniskowy Pod lasem

od 35
(2)
Agroturystyka, 22-672 Susiec, Majdan Sopocki Drugi 140
Drodzy Goście! Majdan Sopocki to wieś na terenie Roztocza Środkowego, położona ok. 9 km od Suśca i ok. 15 km od Krasnobrodu. Jest to kraina charakteryzująca się dużą ilością lasów, pagórków i niezwykle pięknymi widokami. Znajdziecie tu Państwo ciszę, spokój, czyste powietrze oraz wiele miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku, a także relaksu. Oferujemy ogrodzoną posesję, znajdującą się w sąsiedztwie lasu (na uboczu miejscowości). Do dyspozycji Gości przeznaczone jest piętro budynku z osobnym wejściem i tarasem oraz pokoje na parterze z osobnymi wejściami (bez schodów). Proponujemy pokoje 2- i 3- osobowe, a także pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami. Posiadamy także w pełni wyposażoną kuchnię wyłącznie do dyspozycji Gości. W sezonie 2014 został oddany do użytkowania naszych Gości nowy domek, a w nim pokoje z łazienkami oraz salon z aneksem kuchennym. Każdy z pokoi posiada niezależne wejście. Można wynająć domek grupą lub każdy z pokoi indywidualnie. Oferujemy także możliwość wynajęcia drugiego domku, znajdującego się na naszej posesji. Posiada dwa pokoje, kuchnię oraz łazienkę. Dla chętnych gwarantujemy wyżywienie, w którym wykorzystujemy własne owoce i warzywa oraz świeże jajka i mleko. Jest możliwość spożycia posiłku na zewnątrz wśród świergotu ptaków i szumu drzew. Znajdziecie tu Państwo dużo miejsca do spokojnego wypoczynku m.in. altanka, zadaszone tarasy, huśtawki, grill, miejsce na ognisko, dużo zieleni. Gwarantujemy również ogrodzony plac idealny do zabaw dla dzieci oraz piaskownicę. • Ogrodzony parking na samochody • Grill oraz miejsce na ognisko • Piaskownica oraz teren trawiasty • Mapy i przewodniki • Pomoc w organizacji wycieczek do Lwowa • Dla zainteresowanych wyżywienie z użyciem własnych produktów • Internet wi-fi Zapraszamy na wirtualny spacer http://susiec.wkraj.pl/#/ (prosimy o kontakt przez formularz) Cennik Noclegi • Pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami 35-40 zł/os • Pokoje 2- i 3- osobowe 30 zł/os. • Cena domku 35-40zł/os. Wyżywienie • Śniadanie 15 zł/os. • Obiad 25zł/os. • Kolacja 15 zł/os. Doba trwa od godziny 14.00 do 11.00. Przy przygotowywaniu posiłków wykorzystujemy naturalne produkty m.in. swoje warzywa, jajka, mleko, sery, a także miód. Jedną z wielu zalet naszej miejscowości jest zalew, który położony jest na rzece Sopot, co gwarantuje czystą wodę i przepiękne widoki. Znajduje się tu piaskowa plaża z punktem ratowniczym. Turyści mogą wypoczywać, uprawiać sporty wodne (kajaki, rowerki wodne) oraz wędkować. W sąsiedztwie zalewu położone są także punkty gastronomiczne, gdzie można smacznie zjeść. Polecamy także spływy kajakowe, które odbywają się na rzekach Tanew i Wieprz. Nasza miejscowość otoczona jest lasami sosnowymi, co daje możliwość organizowania wycieczek pieszych i rowerowych. Trasy tych wypraw prowadzą przez wiele urokliwych miejsc. Znajdujący się w naszej miejscowości zalew i tzw. „góra piaskowa” pozwalają na długie i spokojne spacery, a dla wielbicieli aktywnego wypoczynku Nordic walking. Zimową porą proponujemy jazdę na nartach, sankach, a także na workach z sianem. Miłośnicy sportów zimowych mogą także realizować swoje pasje na stokach narciarskich znajdujących się w okolicy (Jacnia, Krasnobród, Tomaszów Lubelski). Dla osób zainteresowanych oferujemy kuligi z kiełbaską z ogniska oraz grzańcem. Tutejsze lasy zapewniają także obfite zbiory grzybów i runa leśnego. Dla amatorów i profesjonalnych wędkarzy zalew jest również idealnym miejscem do realizacji swoich zainteresowań. Dzięki współpracy z firmą „Quand” możemy Państwu zaoferować pomoc w organizacji wycieczek do Lwowa. A podczas deszczowych dni zachęcamy do doskonalenia lub nabywania umiejętności robienia na szydełku. W pobliżu znajdują się: • Rezerwat nad Tanwią • Rezerwat „Wzgórze Kamień” w Czarnym Lesie • Górecko Kościelne • Rezerwat „Czartowe Pole” • Skansen w Guciowie • Zwierzyniec i stawy „Echo” • Zamość
4

Maria i Bogdan Podstawscy

od 25
Kwatery, 38-613 Górzanka, ul.
            Serdecznie Zapraszamy w malownicze Bieszczady.  Dom znajduje się ok 3 km od Zalewu Solińskiego.  Do dyspozycji naszych Gości jest oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia- ogólnodostępna lodówka, kuchnia gazowa , poza tym grill, ognisko, bezpłatny parking; posesja jest ogrodzona.   Do Państwa dyspozycji oddajemy łącznie 10 miejsc noclegowych.  Posiadamy 3 pokoje z ogólnodostępną łazienką wyposażone standardowo TV, radio, czajnik, talerzyki, szklanki (noclegi w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych).  Ponadto: - możliwość wypożyczenia rowerów - boisko sportowe - duże podwórko - zimą kuligi, latem jazda bryczką, jazda konna   W najbliższej okolicy znajdują się liczne szlaki spacerowe oraz szlaki turystyczne i rowerowe.   W pobliżu znajduje się również cerkiew (obecnie kościół rzymsko-katolicki).  Istnieje możliwość pełnego wyżywienia.  Zniżki cen dla dzieci poniżej siedmiu lat.
11

Pensjonat Solar

od 85
Pensjonaty, 76-032 Mielno, ul.  Północna 17
Szukasz noclegu nad morzem? Wybierz Mielno niewielką, turystyczna miejscowość, kktóra posiada wszystkie atuty nadmorskiego kurortu, a jednocześnie oferuje ciszę i spokój, których próżno szukać w większych nadmorskich miejscowościach. Szeroka piaszczysta plaża, pobliskie jezioro, restauracje i kawiarnie, port morski, kryty basen, czy spa to tylko cześć z rozrywek oferowanych gościom. Serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego pensjonatu Solar, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Jamno, w niewielkiej odległości od plaży (ok. 5 min spacerem), a jednocześnie w pobliżu centrum Mielna. Solar, to pensjonat składający się z 27 eleganckich i komfortowych pokoi. Każdy z pokoi posiada łazienkę (z kabiną prysznicową z natryskiem), umywalką oraz WC. Ponadto w każdym pokoju znajduje się: - telewizor z kanałami TV SAT, - pojemna szafa na ubrania, - nocne szafki z oświetleniem, - lustra, - toaletka. W pokojach dwuosobowych znajduje się wygodne małżeńskie łóżko do spania, z możliwością rozłączenia oraz dostawka. W apartamencie, składającym się z dwóch odrębnych pokoi znajdziemy sypialnię z małżeńskim łóżkiem, które można rozłączyć oraz salon z dwuosobową sofą do samodzielnego rozkładania. Większość pokoi posiada balkon. Ponadto do dyspozycji gości jest:barek, sala kawiarniana z dostępem do internetu, przestrzenny plac zabaw oraz dozorowany parking.
7

Beskidzka Koliba

od 200
Domki letniskowe, 34-325 Zarzecze, ul.  K. Wyszyńskiego 2
Obiekt jest domem całorocznym przygotowanym do przyjęcia gośći o każdej porze roku. Duży salon z wygodnymi skórzanymi fotelami i sofą pozwala na pełen relaks. Aneks kuchenny jest wyposażony w sprzęt AGD: kuchenka elektryczna, lodówka, piekarnik. W zimniejsze wieczory goście mogą skorzystać z kominka w salonie. Natomiast w cieplejsze dni do dyspozycji oddajemy kominek zewnętrzny z grilem, na tarasie. Na poddaszu znajdziemy przestronne pomieszczenie sypialne dla 4 osób oraz garderobe na bagaże i sprzęt narciarski. Stylowo wykonana łazienka zapewnia czystość i higiene.
15

Pensjonat Albatros

od 50
Pensjonaty, 72-350 Pogorzelica, Sztormowa 5
Pensjonat Albatros zaprasza oraz kusi zapachem sosnowego lasu i szumem morza. Położony jest zaledwie 50 metrów od plaży w ścisłym centrum przepięknej miejscowości Pogorzelica, będącej jedną z najciekawszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. To wymarzone miejsce dla tysiąca wczasowiczów- wszechobecny las, cisza i spokój, szeroka piaszczysta i czysta plaża, nagrodzona Błękitną Flagą gwarantują udany wypoczynek. Do dyspozycji naszych gości mamy: -pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe, o podwyższonym standardzie, wyposażone w: łazienkę, balkon, telewizor, czajnik naczynia, gościom zapewniamy również parking pod domem, miejsce do grillowania, na klatce znajduję się lodówka do dyspozycji gości, -na parterze budynku znajdują się dwie gastronomie: kuchnia domowa oraz smażalnia ryb, gwarantujące smaczne i tanie posiłki!
0

pensjonat rafcar

od 200
(1)
Pensjonaty, 85-790 Bydgoszcz, ul.bydgoska 12-14 bydgoszcz-fordon
pensjonat , pokoje ,noclegi , kwatery, super wyposażone , zapraszam na moją stronę  www.pensjonatrafcar.pl
8

NOCLEGI U FRANKA NAD JEZIOREM SOLINSKIM

od 35
Pokoje gościnne, 38-610 Polańczyk, Myczków 91
Zapraszamy  Państwa na noclegi nad jez. Solińskie do miejscowości Myczków, która jest w bezpośrednim sąsiedztwie Polańczyka i Soliny. Nasz dom położony jest w zacisznym miejscu co daje możliwośc wypoczynku jak i prywatności. Noclegi "U Franka" Oferujemy Państwu 5 pokoi z łazienkami o wysokim standardzie, jak również pokoje studio z aneksem kuchennym i łazienką. Dom nowy - pokoje świeżo wykończone - czysto i przyjemnie. Mini plac zabaw dla dzieci,grill,parking. Do dyspozycji Gości osobny aneks kuchenny, tuż przy pokojach. Można samemu przygotowywać posiłki. Ceny wynajmu pokoi od 35 zł do 40 zł w zależności od rodzaju pokoju, ilości osób i długościu pobytu. Doba rozpoczyna się o godz 14 a kończy sie dnia następnego o godz 10 Serdecznie zapraszamy. Prosimy o wpłacanie zaliczek na pobyt na dane:Katarzyna Dymińska Myczków (prosimy o kontakt przez formularz) Polańczyk nr konta (prosimy o kontakt przez formularz) w tytule proszę wpisywać nazwisko, numer telefonu, termin rezerwacji
1

Nad potokiem

od 200
Dysponujemy pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawki. Część pokoi z własną łazienką, część z łazienką wspólną dla dwóch pokoi. W pokojach TV. Do dyspozycji gości wyposażona kuchnia, grill, miejsca pakingowe. W odległości (prosimy o kontakt przez formularz) m znajdują się: jezioro, wypożyczalnia sprzętu pływającego, wyciąg na Górę Żar, szkoła paralotniarstwa. Serdecznie zapraszamy!!
23

Apartament Osowa nad Jeziorem Okmin

od 200
Apartamenty, 16-402 Suwałki, Osowa 1
Jeżeli chciałbyś spędzić czas w pięknej okolicy nad jeziorem Okmin, w pobliżu najpiękniejszej rzeki Suwalszczyzny, Czarnej Hańczy to zapraszamy do nas. Oferujemy wspaniałe miejsce wypoczynkowe dla amatorów spokojnego leniuchowania, jak i aktywnego spędzania czasu. Dysponujemy apartamentami o wysokim standardzie (powierzchnia 80 m2, 3 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka i 30 m2 pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka) z ogrodem, wiatą, miejscem na grilla, boiskiem do siatkówki, kometki, własną linią brzegową z pomostem. Dla aktywnych proponujemy dodatkowo jazdę na quadzie, rowerach, rower wodny W pobliżu można także pojeździć konno. W naszej okolicy uprawiamy sporty zimowe na profesjonalnie przygotowanych trasach. Bliskość Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Wigierskiego Parku Narodowego pozwala na organizowanie wycieczek krajoznawczych, podczas których docenicie walory przyrodnicze Suwalszczyzny. Nasz dom położony jest zaledwie 10 km od Suwałk dlatego mogą Państwo korzystać z miejskich dobrodziejstw (sklepy, centrum handlowe Plaza, kina, aquapark itp.)
10

Całoroczne domki "Pod lipą"

od 40
Domki całoroczne, 38-700 Ustrzyki Dolne, Ustjanowa Górna 165
Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego całorocznego domku POD LIPĄ. Domek usytuowany jest w pięknych Bieszczadach w miejscowości Ustjanowa Dolna w paśmie Żukowa. Bliskość lasu (100m) oraz nieduża odległość do centrum Ustrzyk Dolnych, sprawia iż jest to znakomite miejsce dla wszystkich pragnących spokoju. Oferowany przez nas domek odpowiedni jest dla klientów lubiących środowisko górskie, ciszę i spokój. Dzięki swojemu położeniu oferuje bardzo dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach, rowerach, nordic walkingu, żeglarstwa, relaksu wśród bieszczadzkich lasów. Oddajemy do dyspozycji murowany domek z centralnym ogrzewaniem, który przeznaczony jest dla 6-8 osób. Nasz obiekt znajduje się na 24a działce w spokojnej, słonecznej okolicy. W pobliżu las, narciarska trasa biegowa, trasy rowerowe, tarasy widokowe, szlaki turystyczne, wyciągi narciarskie, jezioro solińskie, kryta pływalnia, basen. Na parterze znajduje się przedpokój, salon z kompletem wypoczynkowym, wersalką, fotelami i ławą, telewizją satelitarną HD, Internetem. Na parterze także w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z kabiną natryskową, umywalką i wc.Na piętrze są dwie samodzielne sypialnie. Ponadto taras z wygodnymi meblami ratanowymi do wypoczynku. Na działce jest również huśtawka ogrodowa i duży zadaszony grill, na którym każdy może przyrządzić sobie wyśmienity posiłek. Ponadto do dyspozycji gości niewielki basen dla ochłody jak również boisko do siatkówki i plac zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica nastraja do wypoczynku.
20

Guest House & Apartment Nabucco

od 77
Apartamenty, 34-500 Zakopane, Krzeptówki-Potok 8a
Ośrodek Pokoje Nabucco znajduje się w Zakopanem i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem i wspólną łazienką. Do dyspozycji Gości na miejscu jest przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz bezpłatny prywatny parking. Pokoje cechuje prosty wystrój z drewnianymi panelami w ciepłym kolorze i sosnowymi meblami. Recepcja czynna jest przez całą dobę i oferuje przechowalnię bagażu. Na miejscu znajduje się też jadalnia i wspólna kuchnia ze wszystkim, co jest potrzebne, aby przygotować posiłek. Obiekt ten położony jest w spokojnej dzielnicy Zakopanego, a do centrum miasta można z niego dojechać samochodem w 6 minut. Wyciąg narciarski Krzeptówki oddalony jest od obiektu o 500 metrów.