Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Boże Narodzenie

Wybrzeże Bałtyckie
Aktywne filtry
Boże Narodzenie
Noclegi Wybrzeże Bałtyckie
10

Kwatery u Heni

od 40
Pokoje gościnne, 84-360 Łeba, Mickiewicza 7
Mamy do dyspozycji pokoje gościnne 2, 3 i 4 osobowe. Nasz obiekt znajduje się w cichej, willowej dzielnicy Łeby. Do morza jest ok 10-15 min. spacerkiem. Posiadamy pokoje z łazienkami oraz pokoje ze wspólną łazienką ( łazienka na dwa pokoje).W każdym pokoju znajduje sie telewizor (telewizja kablowa), czajnik, dostęp do lodówki (na korytarzu, lub w pokoju), naczynia oraz akcesoria plażowe (koc i parawan). Dla osób lubiących poranną kawę na świeżym powietrzu polecamy pokoje na parterze z wyjściem do ogrodu. Aby umilić Państwu pobyt w naszym domu dbamy o to, aby u Nas było zawsze czysto i przyjemnie. Do dyspozycji gości grill, meble ogrodowe. Teren posesji jest ogrodzony i zamykany. W pobliżu naszego domu znajduje się miejski plac zabaw dla dzieci, są sklepy, stołówki, bary. Nasza lokalizacja gwarantuje Państwu udany wypoczynek w niedalekiej odległości od morza, ale w spokojnej części miasta. Oferujemy Państwu ładne, wygodne pokoje 1, 2, 3,4-osobowe z własnymi łazienkami i z podziałem na wspólne łazienki (maksymalnie jedna łazienka na dwa pokoje) Pokoje posiadają TV, obiekcie jest dostęp do internetu Wifi, czajniki z naczyniami, sprzęt plażowy. Do dyspozycji gości ogólnodostepna kuchnia oraz lodówki.
18

Pokoje Gościnne w Nadmorskiej Części Orłowa

od 260
Pokoje gościnne, 81-526 Gdynia, Balladyny 22a
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do najpiękniejszej dzielnicy w Gdyni, położonej nad samym morzem i graniczącej z Sopotem - do Orłowa. Dom, w którym przyjmujemy gości, jest oddalony od plaży 300m (5 min pieszo). Nieco bliżej znajduje się malowniczy park nadmorski, z którego rozpościera się widok na urwisty klif oraz orłowskie molo. W pobliżu znajdują się również rezerwat przyrody oraz XVII wieczny folwark. Oferujemy Państwu: - Świetną lokalizację - Rodzinną atmosferę - Atrakcyjne ceny - Prywatną łazienkę - TV - Aneks kuchenny na każdym piętrze i w większych pokojach - Dostęp do kuchni - Kącik grilowy - Bezpłatny, szybki internet. Dzięki 3 wysokiej jakości ruterom cały dom jest pokryty siecią WIFI - Niezapomniane wrażenia :)
12

Dom Gościnny Nawigator

od 200
Apartamenty, 84-360 Łeba, ul. Derdowskiego 3a
Dla tych, co lubią być w centrum akcji Lubisz aktywny wypoczynek na łonie przyrody, ale nie chcesz ryzykować z atrakcji, które zapewnia Ci Łeba podczas sezonu. Nasz dom gościnny usytuowany jest blisko morza i lasu, w samym sercu miasta. Wypoczynek na własnych zasadach W trakcie pobytu w Łebie chcesz przystanąć na chwilę, cieszyć się zapachem porannej kawy i czasem spędzonym z najbliższymi. Pragniemy pomóc Ci spełnić marzenia. Nasze apartamenty wyposażone są w prywatne łazienki oraz kącik kuchenny, dzięki czemu mogą Państwo poczuć się jak w domu. Apartament Alga Apartament dwupokojowy z kącikiem kuchennym. Idealny dla 4-osobowej rodziny lub grupy bliskich przyjaciół, którzy cenią sobie komfortowy wypoczynek. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i posiada dostępu do parkingu. 4 osóby 1-piętro Dwa pokoje przechodnie Łóżko małżeńskie Dwa tapczaniki Aneks Kuchenny Stół jadalny Parking na posesji TV i WIFI Prywatna łazienka Ręczniki Mydełka i szampon Wyposażenie na plażę
7

Dom Gościnny "DANIELA"

od 25
Pokoje gościnne, 78-133 Dźwirzyno, Akacjowa 10
WITAMY Pragniemy zaprosić Państwa do DOMU GOŚCINNEGO DANIELA, który swoją rodzinną atmosferą zyskał sobie sympatię wielu stałych Gości, powracających do nas co rok.                          Nasz obiekt stanowi duży, przystosowany do potrzeb Gości dom, wraz z otaczającym go ogrodem do dyspozycji wypoczywających osób. Tym samym, jeśli podróżujecie Państwo samochodem, bezpłatnie udostępniamy ogrodzony teren do parkowania. - Posiadamy przestronne 2, 3 i 4 osobowe pokoje z możliwościami kombinacji i dostawek. - Pokoje wyposażone są w balkony lub tarasy (na parterze, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu). - We wszystkich pokojach znajdują się łazienki oraz sprzęt plażowy do dyspozycji Gości. - Do pełnej dyspozycji Gości oddajemy wyposażoną kuchnię, oraz na każdym z pięter- lodówkę i czajnik.               Sam obiekt usytuowany jest optymalnie - w odległości 600m od morza, na osiedlu domów jednorodzinnych, dokładnie w centralnej części miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Resko- można zatem wybierać spośród wielu form wypoczynku. To tylko niektóre z naszych propozycji i jedynie część naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z całością na www.dzwirzynodaniela.republika.pl
11

HUMBAK - pokoje gościnne

od 40
Pokoje gościnne, 76-107 Jarosławiec, Konwaliowa 6
Oferujemy pokoje gościnne w domu jednorodzinnym, 500 m od morza, blisko centrum, w spokojnej okolicy. Pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny i TV. Pokoje na piętrze posiadają balkony. Do dyspozycji Gości są także w pełni wyposażone kuchnia oraz aneks kuchenny (na piętrze). Na terenie ogrodzonym znajduje się bezpłatny parking, stół ping-pongowy, grill, piaskownica oraz stoliki z parasolami. Serdecznie zapraszamy.
6

Apartament LUX Zachód Słońca MIELNO

od 1
Apartamenty, 76-032 Mielno, Kosciuszki 15
Oferta specjalna LAST MINUTE 26. SIERPNIA (prosimy o kontakt przez formularz) Luksusowo urządzony apartament za 1.890,- zł na tydzień za cały LUKSUSOWY apartament (4-6 osób) Oferujemy Państwu komfortowo urządzony apartament, który znajduje się na ostatnim piętrze w jednej z najbardziej luksusowej lokalizacji w Mielnie - apartamentowcu „Zachód Słońca”, tuż przy głównej promenadzie, nad brzegiem morza. Nasi dotychczasowi Klienci doceniają jego główne zalety, czyli fakt, że okna apartamentu wychodzą na cichą stronę promenady z jednoczesnym widokiem na morze oraz to, że jest wspaniale doświetlony dzięki czemu przyjemnie się w nim mieszka nawet jak nie dopisuje pogoda. Apartament przeznaczony jest dla 4 do max. 6 osób. Apartament ma 64m2, a w jego skład wchodzą: Duży, wygodny i samodzielny salon z aneksem kuchennym, w którym oprócz standardowego wyposażenia znajdują się piekarnik, zmywarka i telewizor wraz z radiem i DVD. Sypialnia 1, gdzie znajduje się duże małżeńskie łoże (160x200), piękny wykusz z bocznym widokiem na morze ( w którym z powodzeniem mieści się łóżeczko dla malucha lub duża suszarka) oraz pojemna garderoba, w której znajdą Państwo także odkurzacz i deskę do prasowania wraz z żelazkiem. Sypialnia 2 to pomieszczenie, które w ciągu dnia można otworzyć na salon (drzwi przesuwane) i pełni ono wtedy rolę jadalni - przedłużenie salonu, gdyż oprócz wygodnej, dwuosobowej sofy rozkładanej stoi tam duży okrągły stół i ozdobna witryna oraz drugi wykusz z bocznym widokiem na morze. Toaleta i łazienka to przestronne wygodne pomieszczenie, w którym oprócz prysznica, umywalki i toalety znajduje się pralka. Ogrzewanie w mieszkaniu jest elektryczne. Na wyposażeniu mieszkania: naczynia kuchenne, garnki, sztućce, szkło, środki czystości, 4 komplety kołder z poduszkami. Obowiazuje całkowity zakaz palenia. Raz w tygodniu sprzątanie apartamentu w cenie najmu. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym wliczone jest w cenę pobytu! ZASADY NAJMU I CENY Przy rezerwacji pobieramy 50% należności za cały pobyt, płatne z góry przelewem. Reszta opłaty płatna jest przelewem na 30 dni przed przyjazdem. Brak uregulowania drugiej części opłaty przyjmujemy jako rezygnację z wynajmu, a na koszt anulowania rezerwacji zaliczana jest dokonana wpłata. W chwili opłacania drugiej części rezerwacji doliczamy 400zł kaucji zwrotnej w celu pokrycia ewentualnych strat w wyniku stłuczeń lub zniszczeń przedmiotów oddanych w użytkowanie na czas najmu. Kaucja zostaje zwrócona w dniu wyjazdu w chwili zdania mieszkania.Rezerwacji prosimy dokonywać pod nr tel: (prosimy o kontakt przez formularz) [email protected] Lipiec-sierpień: 520zł/doba Czerwiec, wrzesień i październik: 480zł/doba Pozostałe miesiące: 320zł/doba
14

Mrzeżyno Willa3D

od 40
(1)
Pensjonaty, 72-330 Mrzeżyno, Al. 1000-lecia 3D
Zapraszamy do nowo wybudowanego pensjonatu Willa 3D, położonego w samym centrum Mrzeżyna, otoczonego licznymi lasami oraz 150m. od pięknej, piaszczystej i szerokiej plaży. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w: TV, lodówkę, kabinę prysznicową, WC, czajnik elektryczny. W pobliżu znajdują się liczne atrakcje: port ośrodek jeździecki basen liczne sklepy, restauracje, smażalnie ryb, market dyskoteka poczta kościół ośrodek zdrowia, apteka siłownia, sauna rejsy po morzu wędkowanie na morzu, nad rzeką oraz w pobliskim jeziorze plac zabaw, poduszki powietrzne, spływy kajakowe Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata 30% wartości w terminie 4 dni od dnia rezerwacji. Pozostała część płatna w dniu przyjazdu, nr konta: (prosimy o kontakt przez formularz) Prosimy o pozostawienie zwierząt w domu.
21

Ośrodek Wczasowy Diament

od 60
Domy wczasowe, 72-344 Rewal, Słonecznikowa 1a
Serdecznie zapraszamy Państwa na letni wypoczynek do nadmorskiej miejscowości Rewal. W domu wczasowym Diament z basenem znajdą Państwo idealne warunki na rodzinne wakacje nad morzem. Lokalizacja naszego ośrodka wczasowego daje możliwość spokojnego ale zarazem aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych. Bliskość atrakcji to jeden z atutów obiektu: około 350 metrów do morza 200 metrów kompleks sportowy ug Rewal (hala, boiska, korty) 200 metrów do centrum 250 metrów kolejka wąskotorowa 200 metrów Park Wieloryba Dla naszych gości przygotowaliśmy wygodne i przestronne pokoje 2-, 3-, 4- osobowe z łazienkami, pokoje na piętrze z balkonami oraz dwupokojowe studia o wysokim komforcie. Na terenie Ośrodka wczasowego Diament prowadzimy stołówkę z domową, polską kuchnią. Naszym gościom oferujemy pełne wyżywienie: śniadania i kolacje serwowane w formie bufetu, obiady do stolika. Jest też możliwość zamówienia samych śniadań. Do dyspozycji Gości oddajemy: sprzęt plażowy: koc, parawan w każdym pokoju, parking gratis, miejsce do grillowania, dużo miejsca do zabaw dla dzieci: trampolina, huśtawki, piaskownica. stół do ping-ponga, piłkarzyki, basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz leżaki. Ośrodek wczasowy Diament z basenem w Rewalu to idealne miejsce wypoczynku dla turystów indywidualnych, rodzin oraz grup zorganizowanych. Dla naszych gości przygotowaliśmy wygodne pokoje 2-, 3-, 4- osobowe oraz apartament dwupoziomowy (5- osobowy) , apartament z oranżerią ( 7- osobowy), wyposażone w: łazienkę TV czajnik sprzęt plażowy (koc, parawan) Posiadamy w ofercie także wyjątkowo przestronne i komfortowe dwupokojowe studia z balkonem lub oranżerią, zaprojektowane z myślą o wymagających klientach. Do dyspozycji Gości jadalnia, w której podajemy smaczne śniadania lub posiłki w ramach pełnego wyżywienia.
16

Dom Gościnny Trebor

od 45
(1)
Pokoje gościnne, 72-346 Pobierowo, Poznańska 12
Serdecznie zapraszamy przez cały rok. Dom położony jest 200m od morza i 400m od centrum i przystanku PKS. Pokoje wyposażone są w 2 podwójne wersalki lub łoże małżeńskie. Pokoje znajdująsię na I pietrze (dostepne caly rok) i na parterze ( lipiec/sierpień) Naszym gościom oferujemy pokoje 2, 3, i 4 osobowe. W każdym pokoju znajdziecie Państwo: - łazienkę - czajnik - lodówkę - TV - dostęp do Internetu Wi-Fi - szklanki, sztućce - 1 parawan plażowy i 1 leżak - ogrzewanie Do dyspozycji Gości kuchnia. Możliwość parkowania i grillowania ( ławy ogrodowe). Po uzgodnieniu ( dodatkowe opłaty) zapraszamy ze zwierzętami. Przy obiekcie znajduje się sklep wielobranżowy. Cena: od 45zł do 85zł za osobodobę Wysokość ceny zależy od daty przyjazdu i długości pobytu. Przed i po sezonie 30% taniej. Doba noclegowa rozpoczyna się o 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Opłatę za pobyt pobieramy z góry za cały okres pobytu w dniu przyjazdu. Do ceny prosimy doliczyć opłatę miejscową (2zł za os) za każdy dzień pobytu- art.17 ust.1 ustawy o podatkach i opłatach lokalnych z dnia 12stycznia 1991 (Dz.U. 2010 Nr.95, poz. 613 ze zm.)Podstawą dokonania rezerwacji jest przesłanie zaliczki w wysokości ustalonej z właścicielem.
17

Ambre Mare - Wypoczynek pod Palmami w Pobierowie

od 99
Pensjonaty, 72-346 Pobierowo, ul. Zgody 19
Budynek ośrodka usytuowany jest w malowniczej miejscowości Pobierowo, gdzie panuje przyjazny, specyficzny mikroklimat lasów iglastych, torfowisk i morskiej bryzy. W doskonałym miejscu bo zaledwie 100 metrów od Centrum Pobierowa, ok. 150m od szerokiej i co najważniejsze, czystej piaszczystej plaży a także 100m od nowoczesnego kompleksu sportowego, wyposażonego w boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw dla dzieci. https://www.ambremare.pl Posesja otoczona jest żywopłotem a z dwóch stron laskiem sosnowo - brzozowo - dębowym co sprzyja spokojowi. Kameralna, domowa atmosfera, dwa baseny, jacuzzi, liczne atrakcje dla dzieci, pyszna domowa kuchnia, duży teren zielony sprawiają, iż wypoczynek u nas to pełny relaks i znakomita okazja do zregenerowania sił. Oferowane wyżywienie Specjalnie dla naszych Gości oferujemy smaczne śniadania w formie bufetu. Zapraszamy codzienne od 08:30 do 10:30 na pyszne śniadania, posiłki przygotowywane są z największą starannością, aby były smaczne i zdrowe, śniadania w formie bufetu szwedzkiego serwowane są przy minimalnej liczbie Gości wynoszącej 12 osób, w innym przypadku śniadania podawane są do stolika w formie zestawów. możliwość samodzielnego przygotowania obiadu lub kolacji we własnym zakresie zapewniają aneksy kuchenne , znajdujące się w większości pokoi świetna lokalizacja w odległości zaledwie 100m od Centrum- daje możliwość skorzystania z bogatej oferty wyżywienia jakie oferują liczne bary, puby, restauracje, jadłodajnie, w których każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.
5

Dom Gościnny Horst

od 40
Pokoje gościnne, 72-350 Niechorze, Ul. Kapitańska 1
Do dyspozycji gości pokoje 2- i 3- osobowe z własnymi  łazienkami, w spokojnej okolicy, niedaleko od morza i centrum miejscowości. W cenie pokoju oferujemy: - lodówkę - TV/SAT/DVD - wypożyczalnia filmów DVD (ponad 150 pozycji) - Internet - stanowisko komputerowe - mini siłownię - rowery  - kijki Nordic Walking - plac zabaw dla dzieci - duży ogród z miejscem na ognisko i grill - miejsce parkingowe na terenie posesji Zapraszamy przez cały rok.
8

Domki Letniskowe Jastarnia

od 200
Domki letniskowe, 84-140 Jastarnia, Abrahama 12
Dwa domki letniskowe, blisko do centrum miasta, zatoki i plaży, w pełni wyposażony. Parkowanie na posesji,możliwość grillowania. Zapraszamy od maja do września. Oferta: * parking na terenie posesji * możliwość grillowania * taras * suszarka do bieliznyWyposażenie pokoi * łazienka * lodówka * radio * TV * parawany * koce plażowe * aneks kuchenny * sztućce * naczynia * taras Domki letniskowe 4-5 osobowy. Zapraszamy.
12

Pokoje Gościnne-JOANNA

od 50
   Budynek znajduje się w atrakcyjnej,parkowo-rekreacyjnej części Ustronia,  350 m od strzeżonej plaży.Nadmorska promenada widokowa,park leśny,amfiteatr,malowniczy klifowy brzeg,rozległe plaże,trasy spacerowo-rowerowe i wyjątkowy mikroklimat zachęca do odwiedzenia Ustronia.   Oferuje Państwu nietuzinkowe, oryginalne,niepowtarzalne, komfortowe pokoje.Każdy pokój ma inną nazwę, urządzony w innym klimacie ze szczególną dbałością o detale,by zadowolić gusta klientów. Wczasowicz będzie czuć się w moich pokojach, jak u siebie w domu, a może nawet lepiej...   W wyposażeniu pokoi jest: łazienka, TV, lodówka, łoże małżeńskie (w większych pokojach również kanapa 2 os. lub tapczanik ),szafa,szafka nocna,półka,regał,lustro,wieszak,lampka nocna,stół i krzesła bądź ława i pufy,zastawa stołowa (talerze,szklanki lub kubki,sztućce,cukiernica,ostry nóż),czajnik bezp.,sprzęt plażowyl. Do dyspozycji gości dobrze  wyposażona kuchnia (kuchenka gaz., duża lodówka,mikrofalówka, toster, ekspres do kawy, garnki, różnego rodzaju szkło, itp.) i aneksy kuchenne (płyta indukcyjna,mikrofalówka,toster,garnki,szkło,itp.) , żelazko, deska do prasowania. Nieodpłatnie udostępniam łóżeczko,wanienkę do kąpieli, książki, zabawki. W przydomowym małym ogródku znajduje się grill,domek dla małychdzieci.  Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu Doba rozpoczyna się o godz.15:00,a kończy o godz.10:00 następnego dnia. Posiadam osobne pomieszczenie na wózki i rowery. Jeśli posiadają Państwo dekoder telewizji sat.''n",warto go zabrać ze sobą,gdyż będą Państwo mogli za darmo oglądać szeroki pakiet programowy tej telewizji. Serdecznie zapraszamy!Na osiedlu znajduje się duży, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, wypożyczalnia gokartów, rowerów oraz liczne stołówki.Sklep spożywczy- 20m.,restauracja,bar- 50m,solarium-50m,baza zabiegowa-50m,nowo wybudowany basen i kręgielnia -60m,plaża strzeżona- ok.300m,PKS-60m,poczta- 500m,ośrodek zdrowia 1000m,kościół- 1000m.W okolicy znajdują się ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, amfiteatr, w którym organizowane są także darmowe imprezy dla dzieci i dorosłych. Niedaleko (2km)znajduje się rzeczka Czerwona, która cieszy się dużą popularnością wśród wędkarzy. Warto również zwiedzić pozostałości po II wojnie światowej-bunkry (1km). 5km od Ustronia Morskiego organizowane są loty widokowe motolotnią bądź samolotem oraz dla odważnych skoki spadochronowe. Warto również zwiedzić ogrody tematyczne HORTULUS  w pobliskiej miejscowości - Dobrzycy, by zachwycić się pięknem niezwykłej roślinności. W Zieleniewie - 16 km od Ustronia znajduje się miasteczko Dzikiego Zachodu,gdzie dorośli wraz z dziećmi będą mogli przeobrazić się w Indian i przeżyć niesamowitą przygodę.W Ustroniu Morskim i jego okolicach jest bardzo dużo ciekawych miejsc i obiektów, które warto zwiedzić...
14

Pensjonat Sonata

od 50
Pensjonaty, 78-132 Grzybowo, Bluszczowa 9
Pensjonat Sonata to niewielki kameralny obiekt położony w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, oddalonej jedynie 3 km od centrum Kołobrzegu, 10 minut spacerem do plaży.  Oferujemy Państwu wypoczynek w 25 komfortowych przytulnych pokojach o zróżnicowanej powierzchni, których wystrój łączy klasykę z nowoczesnością. Wszystkie pokoje posiadają TV-sat oraz łazienkę z prysznicem. Wyposażone są w komfortowe  meble, miękkie tkaniny oraz łoża małżeńskie lub osobne łóżka. Niektóre z pokoi posiadają balkon co jeszcze bardziej przybliża Gościom otaczającą przyrodę.  Posiadamy własną restaurację o unikalnym kształcie koła z licznymi kolumnami, która utrzymana jest w niespotykanym klimacie i ciepłych barwach. Nasz szef kuchni proponuje tradycyjne dania polskie, wykorzystując stare sprawdzone przepisy, jak i również lekkie, smaczne dania dla liczących kalorie. Na pierwszym piętrze pensjonatu znajduje się ogromny taras widokowy, na którym można zrelaksować się przy lekturze i złapać promienie słońca. W ciepłe dni z tarasu unosi się aromat kawy i zapach domowego ciasta. Przy obiekcie działa także letni ogródek piwny, w którym serwujemy kolorowe drinki, zimne piwo i przyrządzone przez naszych kucharzy wyśmienite przysmaki. Pensjonat Sonata nie zapomniał również o swoich najmłodszych gościach. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw z huśtawką, ślizgawką i ścianą do wspinaczki. Rodzice natomiast, czuwając nad swoimi pociechami, mogą zrelaksować się przy grillu. Spędźcie Państwo w Grzybowie urlop nad Bałtykiem, który pozostanie Państwu i Państwa rodzinie głęboko w pamięci.
19

Kwatera prywatna LKTUR

od 40
Kwatery, 76-032 Mielno, ul. Azaliowa 16
Jeśli chcesz zaplanować urlop i mieć super warunki, zapraszamy na nasze kwatery prywatne Lktur, zlokalizowane s bardzo spokojnej dzielnicy Mielna, ok. 800 m od plaży. Oferujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Ponadto goście mają do dyspozycji: - bezprzewodowe łącze internetowe WLAN, - w pełni wyposażoną kuchnię, w której można przygotowywać niewielkie posiłki, - miejsce do grillowania na świeżym powietrzu, - parking na samochody w obrębie posesji, - leżaki. W pobliżu naszego obiektu znajduje się pełna baza gastronomiczna, jak również ośrodek zdrowia. Doba rozpoczyna się o godz.13-ej, kończy się o godz. 10-ej ostatniego dnia rezerwacji. Mielno to nadmorska miejscowość, która z roku na rok staje się coraz popularniejsza zarówno wśród turystów szukających odpoczynku i relaksu, jak i tych wybierających aktywne spędzanie wolnego czasu. Znajdziemy tutaj mnóstwo atrakcji, lokali gastronomicznych czy rozrywkowych, jak również szeroką piaszczystą plaże i liczne ścieżki rowerowe. KAŻDA DODATKOWA OSOBA W POKOJU ZWIĘKSZA KOSZT + 20 zł  Warunki rezerwacji: 1- Rezerwacji wstępnej można dokonać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej lub osobiście.  2- Rezerwacja jest wiążąca dla obu stron po uiszczeniu zaliczki w terminie 7 dni od dokonania wstępnej rezerwacji, przed wpłaceniem zaliczki proszę o potwierdzenie rezerwacji telefonicznie.  3- Zaliczkę w wysokosci 200 zł należy wpłacić na konto: PKO Bank Polski nr rachunku (prosimy o kontakt przez formularz) tytułem: rezerwacja pokoju....osobowego w terminie od......do......; Malecha Krystyna ul. Stoczniowców 9 Koszalin.  4- Pozostałą część należności należy uregulować w dniu przyjazdu.  5- W dniu przyjazdu dodatkowo należy opłacić klimatyczne zgodnie z uchwałą Rady Gminy Mielno.
44

Domki i Pokoje u Moniki

od 45
(1)
Pokoje gościnne, 76-107 Jarosławiec, Dorszowa 22
Serdecznie zapraszamy Państwa do pokoi z łazienkami oraz nowo powstałych domków letniskowych w zabudowie szeregowej o bardzo wysokim standardzie przeznaczone dla max 10 osób Domki przy ul.Morskiej 15 oraz Domki przy ul Morskiej 3(ok50m2) usytuowane są 500 m od morza. w niedalekiej odległości od nowo wybudowanego kompleksu wodno-basenowego. Posesja jest ogrodzona z miejscem parkingowym. Na parterze znajduje się duży salon z aneksem kuchennym(25m), łazienka (WC, prysznic, umywalka , lustro) . Salon wyposażony jest w dwuosobową rozkładaną kanapę lub rogówkę ,szafę ,wieszak, telewizor LCD z TV-SAT 26-32,stolik kawowy, oraz stół z krzesłami. W aneksie kuchennym do Państwa dyspozycji oddajemy lodówkę, płytę kuchenną, komplet garnków, przybory kuchenne, czajnik,kuchenkę mikrofalową, oraz zastawę stołową dla 6 osób(dostawka w zależności od ilości osób). Na piętrze znajdują się dwie zamykane sypialnie, w tym jedna z łożem małżeńskim +kanapa dwuosobowa w drugiej znajdują się dwie kanapy rozkładane dwuosobowe. Poza tym sypialnie wyposażone są w szafy na odzież, szafki nocne, kołdry, poduszki, oraz pościel. Przed domkiem znajduje się ławostół . Ponadto każdy domek wyposażony jest w parawan, żelazko oraz deskę do prasowania . Plac zabaw zadowoli starsze i młodsze dzieci (zestawy huśtawek dla małych oraz większych dzieci, piaskownica,domki, zabawki, zjeżdżalnie ). Dla gości udostępniliśmy betonowy grill. Dla najmłodszych gości po wcześniejszej rezerwacji udostępnimy łóżeczko , wanienkę oraz bujak (może być pomocny w karmieniu dziecka ). Domki znajdują się na ogrodzonej posesji z miejscem parkingowym. Dodatkowo pobieramy opłatę za prąd 1,50zł oraz kaucję w wysokości 200zł. Opłaty za pobyt regulowane są w dniu przyjazdu do godziny 17:00 Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku. Pozostała część płatności w dniu przyjazdu. W domkach doba zaczyna się o godzinie 15:00 a kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10:00 Cennik : od 45 zł do 100 zł w zależności od terminu i ilości gości . Zapraszamy również do obiektu przy ul.Dorszowej 22- Pokoje z łazienkami. Pokoje Gościnne U MONIKI to nowy obiekt położony 500m od morza, w spokojnej dzielnicy Jarosławca. Oferujemy Państwu wypoczynek w pokojach z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w telewizor, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, parawan , szafę na odzież , stolik z krzesłami , Większość pokoi posiada balkon lub wyjście na ogród. Pokoje duże (18-20 m2) i słoneczne. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, parking oraz przechowalnia rowerów. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze ! Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminu pobytu i ilości osób. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Opłaty za pobyt regulowane są w dniu przyjazdu do godziny 17:00 Właściciel Dudka Mariola 76-200 Słupsk Browicza 1 Podlewska Monika 76-251 Kobylnica Bukowa 9
40

Pokoje gościnne "Morska Chatka"

od 40
Pokoje gościnne, 84-105 Karwia, Nadbałtycka 2
Oferujemy pokoje , trzy i czteroosobowe, a także apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę, TV LCD, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, talerzyki kubki i sztućce. sprzęt plażowy (parawan). Apartamenty składają się z dwóch pokoi, łazienki oraz z w pełni wyposażonej kuchni. Możliwość korzystania z internetu Wi-Fi. Naszym Gościom oferujemy: ogólnodostępną i w pełni wyposażoną kuchnię, pokój zabaw dla dzieci, 2 ogólnodostępne tarasy, stół do gry w ping-ponga, miejsca parkingowe, miejsce na grill i altanę ogrodową, meble ogrodowe, -- plac zabaw dla dzieci na zewnątrz
9

Pokoje Saba Łeba

od 40
Pokoje gościnne, 84-360 Łeba, Powstańców Warszawy 23
asz pensjonat znajduje się w cichej i spokojnej części Łeby. Spokojny charakter dzielnicy sprzyja kąpielom słonecznym w ogródku jak i grillowaniu oraz gwarantuje prawdziwy odpoczynek. Ogród jest słoneczny prawie cały dzień. Wieczorem, przy zachodzie słońca jest tu najprzyjemniej. Od plaży dzieli nas 15 minut spaceru, a od centrum miasta 5 minut. Dysponujemy obszernymi pokojami 2, 3 i 4 osobowymi (typu studio) wyposażonymi w TV, łazienkę z natryskiem, niektóre pokoje mają dodatkowo na wyposażeniu lodówki. Poza tym do dyspozycji gości są również parawany. Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu wszystkich spragnionych prawdziwego odpoczynku. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Serdecznie zapraszamy.
19

Dom Gościnny OSTOJA

od 80
Pokoje gościnne, 78-111 Ustronie Morskie, Brzozowa 1
Dom Gościnny OSTOJA znajduje się w cichej, spokojnej części Ustronia Morskiego blisko morza, do morza mamy ok. 70 metrów. W odległości ok. 200 metrów znajduje się stary zadrzewiony park z muszlą koncertową. Niedaleko od nas (ok. 200 m.), znajduje się zespół basenów (kryty i otwarty) z kręgielnią i kortem tenisowym. Naszym gościom oferujemy pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z łazienkami, z naziemną telewizją cyfrową, z dostępem do sali kominkowej i aneksu kuchennego. W DG OSTOJA dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa WIFI. Przed i za domem znajduje się ogródek, z którego mogą korzystać, wypoczywające u nas osoby. Teren obiektu jest zamknięty i monitorowany.
12

Domki w Świnoujściu

od 200
Domki letniskowe, 72-605 Świnoujście, Zalewowa 57a
Zapraszamy na wczasy nad morzem w domkach letniskowych w cichej dzielnicy Świnoujścia! Posiadamy domki typu BRDA, które są wyposażone dla Państwa wygody w: salon, aneks kuchenny, łazienkę, kabinę prysznicową, na piętrze 2 pokoje dwuosobowe. Możliwość przenocowania w salonie na dwuosobowej sofie. Nasza okolica z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom przyrody, osobom szukającym wyciszenia i spokoju oraz kontaktu z naturą. Na naszej malowniczej dzikiej plaży nigdy nie brakuje miejsca! Znajdujemy się w miejscu dogodnym nie tylko dla plażowiczów, ale także dla wędkarzy. Dysponujemy własnymi łodziami oraz dobrą orientacją na lokalnych łowiskach. Gwarantujemy zamykany i bezpieczny parking. Jedne z najciekawszych obiektów w naszej okolicy to: - jedna z najwyższych na świecie, 68-metrowa Latarnia Morska z 1858 roku, - Stawa "Młyny" - najbardziej rozpoznawalny symbol Świnoujścia, - Jezioro Turkusowe i wzgórze Zielonka, - liczne punkty widokowe i trasy spacerowe na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, - Rezerwat Żubrów, - piękna dzika plaża, na której nigdy nie brak spokoju i miejsca do leżakowania, - XIX- wieczny Fort Gerharda, po którym oprowadzą Państwa panny i żołnierze w oryginalnych strojach z czasów I Wojny Światowej, - przeprawa promowa, - wszelkie atrakcje wyspy Karsibór, Odległości: - Międzyzdroje 7000m - sklep spożywczy 150m - plac zabaw 300m - przystanek autobusowy 20m - las 30m Zapraszamy! Cena: od 200 zł do 250zł/doba za 4 osoby, za 6 osób cena do uzgodnienia Doba hotelowa: (prosimy o kontakt przez formularz)