Wyszukiwarka noclegów
Zieleń
1 gość Edytuj

Noclegi Zieleń

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w pobliżu

6

KWATERY PRACOWNICZE

od 25
Pokoje gościnne, Łódź, 52 km od miejscowości Zieleń
Obiekt położony w cichej spokojnej okolicy. Blisko do centrum miasta. Manufaktury,Dworca Łódź-Fabryczna. Do dyspozycji 21 miejsc noclegowych. Pokoje od 1 do 5 osobowych. Pokoje z aneksem kuchennym. TV, Wi-Fi. Parking zamykany.
10

Najtańsze kwatery pracownicze Łódź Rybna 9

od 25
(1)
Pokoje gościnne, Łódź, 52 km od miejscowości Zieleń
Zapraszamy do naszych komfortowych noclegów na Rybna 9 w Łodzi, gdzie dogodna lokalizacja, przystępne ceny i profesjonalna obsługa są gwarancją udanego pobytu. Nasz hostel cieszy się ogromną popularnością dzięki 134 dostępnym miejscom noclegowym. Zlokalizowany w samym centrum Łodzi, , jest idealnym miejscem zarówno na krótkie, jak i dłuższe pobyty. Oferujemy ekonomiczne pokoje przeznaczone dla 1-6 osób, dostosowane nawet do większych grup. Każdy z pokoi jest kompleksowo wyposażony, zapewniając nieograniczony dostęp do bezpłatnego Internetu oraz telewizji. Nasze noclegi oferują również schludne łazienki dostosowane do potrzeb naszych Gości oraz w pełni wyposażoną kuchnię, idealną do przygotowywania posiłków. Dodatkowo, jesteśmy przyjaznym miejscem dla zwierząt, co z pewnością docenią podróżujący ze swoimi pupilkami. Naszymi głównymi gośćmi są grupy pracownicze, przedstawiciele handlowi oraz uczestnicy kursów, imprez i konferencji odbywających się w mieście. Dzięki doskonałej infrastrukturze komunikacyjnej nasi goście, korzystający z tanich pokoi w naszym hostelu, łatwo dotrą w każde miejsce w aglomeracji. Bliskość centrum miasta gwarantuje dostęp do restauracji, kawiarni, placów zabaw oraz różnego rodzaju sklepów i usług na wyciągnięcie ręki. Mamy komfortowe i przystępne cenowo pokoje do wynajęcia w Łodzi, idealne dla grupy przyjaciół. Jeśli planujesz uczestnictwo w nadchodzącym wydarzeniu, takim jak mecz czy koncert, nasze tanie noclegi w centralnie położonym hostelu Gacjusz to doskonałe rozwiązanie. Oferujemy także: Dostęp do pralek na terenie obiektu. Wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez renomowaną firmę ochroniarską. Negocjacje cenowe przy większej ilości osób i dłuższym pobycie w naszym obiekcie noclegowym w centrum. Zachęcamy również do sprawdzenia naszych tanich pokoi do wynajęcia w kilku innych lokalizacjach. Odkryj pełną ofertę noclegową hostelu Gacjusz!
18

Domki KRASNAL w Ślesinie

od 1
Domki letniskowe, Ślesin, 56 km od miejscowości Zieleń
ŚLESIN 15 km Od Konina, 8km od Lichenia. Witam na stronie Ośrodka Wypoczynkowego KRASNAL w Ślesinie Goście ponoszą koszty zużytej energii (3zł/kWh) płatne przy wykwaterowaniu ŚLESIN - Ośrodek Wypoczynkowy Krasnal 601766923 CENY NA SEZON 2026 Sezon wysoki 03.07 - 23.08 -1-pokojowy 280 PLN w sezonie (przy obsadzie max. 2 osobowej); 300zł przy obsadzie większej, 120-250 PLN poza sezonem. -2-pokojowy 400PLN w sezonie, 150-300 PLN poza sezonem. PARKING OBOK DOMKÓW BEZPŁATNY Doba pobytowa: 15.30-10.30. Ceny domków 1-pokojowych przy pobycie maks. 4 osób, w przypadku większej ilości ceny ustalamy indywidualnie. Na terenie Ośrodka plac zabaw. Wynajmujemy wyłącznie rodzinom z dziećmi lub parom. DO CENY DOLICZAMY KOSZT ZUŻYTEJ ENERGII EL. (3ZŁ/kWh) PŁATNY PRZY WYKWATEROWANIU. DOMKI WYPOSAŻONE SĄ W KOŁDRY I PODUSZKI, NATOMIAST POŚCIEL NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ. (JEST MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA ZESTAWU POŚCIELOWEGO W CENIE 10ZŁ/KOMPLET NA 1 ŁÓŻKO). POBIERANA JEST KAUCJA W WYSOKOŚCI 200 ZŁ W MOMENCIE WYDANIA DOMKU. PARKING OBOK DOMKÓW BEZPŁATNY. PIES 20zł/doba Szczegóły i rezerwacja wyłącznie telefonicznie 601766923 Zapraszamy na wypoczynek do Ośrodka położonego w malowniczym krajobrazie, wśród lasów i ptaków, nad czystym, pięknym i ciepłym jeziorem. Ślesin to bardzo popularne miejsce wypoczynkowe we wschodniej części województwa wielkopolskiego, blisko geograficznego centrum Polski. Od dużych miast dzieli nas nieduża odległość (Konin 20 km, Łódź -120km, Poznań 110km, Kalisz 65km). W samym Ślesinie są piękne, ogólnodostępne, również piaszczyste plaże w odległości już 200 metrów od Ośrodka "KRASNAL", jednak Jezioro Ślesińskie jest na tyle duże, by można było znaleźć miejsce odludne i osobliwe - dla tych, którzy pragną spokoju i ciszy. Okolica rewelacyjna dla osób wypoczywających aktywnie: wędkarzy, grzybiarzy, rowerzystów: dobrze rozwinięta sieć dróżek rowerowych. Ślesin słynie z bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej: gastronomia na plaży, park linowy, wypożyczalnie sprzętu wodnego jak kajaki, rowery wodne, żaglówki, motorówki, łodzie. Polecamy też ciekawe miejsca do zwiedzenia np. Sanktuarium Maryjne w Licheniu itd. Dla grup zorganizowanych (zielone szkoły, obozy itp) możemy zorganizować wyżywienie (również w formie cateringu), zabawy taneczne, spływy kajakowe i inne atrakcje. W domkach są szafy, stoły, krzesła i wersalki 2-osobowe. Wszystkie aneksy kuchenne wyposażone są w lodówki, kuchenki gazowe, czajniki, sztućce, garnki. Przed każdym domkiem znajduje się taras, przy domkach mały plac zabaw dla dzieci oraz grill. Domki znajdują się w lesie, a do najbliższej plaży jest 150 metrów. Gastronomia W Ślesinie jest bogata baza gastronomiczna, na każdą kieszeń. W wielu punktach można wykupić wyżywienie całodniowe lub zamówić tani catering prosto do domku. Goście ponoszą koszty zużytej energii (3zł/kWh) płatne przy wykwaterowaniu Radek Knast 601766923 Serdecznie zapraszamy!
12

Apartamenty Ślesin

od 140
Apartamenty, Ślesin, 56 km od miejscowości Zieleń
Witamy. Jeśli lubicie Państwo spokój i uczucie wolno płynącego czasu, tak jak my, to wierzymy w to że dobrze trafiliście. Właśnie z takim nastawieniem utworzyliśmy miejsce do wypoczynku, gdzie możemy wraz z naszymi gośćmi poczuć się po prostu spokojniej, w pięknej okolicy Jeziora Ślesińskiego. Apartamenty położone są 70 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie promenady widokowej ze ścieżką dla rowerzystów, rolkarzy i spacerowiczów. Apartamenty o wielkości 43 m2 składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przestronnej łazienki oraz przedpokoju. W salonie znajduje się rozkładana sofa z możliwością spania dla dwóch osób, stół kuchenny z czterema krzesłami, meblościanka, TV 32. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę grzejną, lodówkę z zamrażalnikiem, zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy. Na wyposażeniu apartamentu znajdują się talerze, sztućce, szklanki, kubki, kieliszki, garnki, patelnia oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Nowocześnie wykończona łazienka posiada suszarkę do włosów oraz ręczniki. Znajduje się w niej kabina prysznicowa, toaleta i umywalka. Sypialnia posiada dwa łóżka (90x200cm), szafki nocne oraz pojemną szafę. Goście mają do dyspozycji sprzęt do grillowania oraz bezpłatny prywatny parking. Obiekt położony nad Jeziorem Ślesińskim w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajduje się marina dla łódek i kajaków, skąd ma początek promenada ślesińska, prowadząca do głównej plaży. Interesujące informacje dla naszych Gości: - duży ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci 150m - sklep spożywczy w odległości 160 m - marina dla łódek i kajaków w odległości 150 m - promenada prowadząca wzdłuż jeziora 70 m - Bazylika w Licheniu 10vkm (około 15 minut jazdy samochodem)
8

Alpejskie Domki

od 449
Domki letniskowe, Świętne, 74 km od miejscowości Zieleń
Oferujemy 6 domków drewnianych o zróżnicowanym standardzie. Mogą Państwo wybrać idealny dla waszej rodziny. Bardzo dobre wyposażenie kuchni, wygodne sypialnie i łazienka. Miejsce do spożywania wspólnych posiłków na świeżym powietrzu oraz bezpieczna przestrzeń przed domkami sprawi, że z pewnością będzie to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Domek nr 6 domek piętrowy o powierzchni 70 m2, 8-osobowy z możliwością dostawki x2. Standardowe wyposażenie domków 5-6-osobowych: salon z aneksem kuchennym, tapczan 2-osobowy rozkładany, 2 osobne sypialnie z pojedynczymi łóżkami 1-osobowymi, z możliwością łączenia, łazienka z natryskiem, WC, taras oświetlony, zadaszony. W domkach znajdują się: -telewizor z tunerem, radio CD, -stół, krzesła, -parasol, krzesła ogrodowe, -leżaki, -grzejnik elektryczny (za dopłatą), -lodówka z zamrażalnikiem, -kuchenka gazowa 2-palnikowa, -patelnia, duży garnek z pokrywką, średni garnek z pokrywką, mały garnek z pokrywką, owalny talerz, miska na sałatkę, miska, cedzak, pojemniki miarką, termos, deska do krojenia, popielniczka (w pokojach zakaz palenia), talerze płytkie, talerze deserowe, miseczki, filiżanki lub kubki, szklanki, -kieliszki do wina, kieliszki do jajek, kufle do piwa, noże, widelce, łyżki, łyżeczki do herbaty, nóż do chleba, nóż do warzyw, plastikowa łyżka cedzakowa, plastikowa łyżka do nabierania, drewniana łyżka, nożyczki, otwieracz do konserw, korkociąg, tarka, kosz na śmieci, plastikowa miska, czajniczek do herbaty, mały ekspres do kawy, czajnik do gotowania wody, -zmiotka, szufelka, wiadro, miotła, wycieraczka, mop, -suszarka do naczyń, -suszarka do ubrań, -grill, akcesoria do grilla, -koc gaśniczy, alarm przeciwpożarowy, -wiatraczek elektryczny, -koce, poduszki, -szczotka do toalety, -podstawka dla dzieci. Wyposażenie może się różnić w zależności od standardu wybranego domku, wygodnego jak mieszkanie! Domki znajdują się na prywatnej, ogrodzonej posesji. Do dyspozycji gości: parking, miejsce na ognisko i grilla. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących ciszy i spokoju, lubiących bliski kontakt z naturą, ceniących aktywny wypoczynek (wycieczki piesze i rowerowe po pięknych okolicach), grzybiarzy, wędkarzy, amatorów kąpieli w jeziorze.
15

DOMKI W ANASTAZEWIE

od 80
Domki letniskowe, Anastazewo, 75 km od miejscowości Zieleń
Witamy serdecznie w Anastazewie! To tutaj nasze domki skradną Państwa serca! Domki w Anaju bo i pod taką nazwą znane są nasze obiekty, leżą we wsi Anastazewo w gminie Powidz. Klimat tego miejsca przypadnie każdemu entuzjaście wypoczynku wśród natury. - Domek 40m2 - Taras - 2 sypialnie - Łazienka z kabiną prysznicową - Pokój dzienny z telewizorem 32' i wyposażonym aneksem - Dostęp do internetu - Plac Zabaw dla dzieci - Boisko do koszykówki i siatkówki - Miejsce na ognisko - Miejsce z grillem i wiatą do posiedzenia (z oświetleniem) Fauna i flora Powidzkiego Parku Krajobrazowego, sąsiedztwo dwóch jezior i przestrzeń do wspólnego spędzania czasu to niewątpliwie autu naszego małego raju na ziemi. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Domki w Anastazewie czekają! Anastazewo, położone w gminie Powidz, to niezwykle urokliwe miejsce, ulokowane w sąsiedztwie dwóch jezior: Jeziora Budzisławskiego i Jeziora Powidzkiego. Do tego bliskość lasów, łatwość w dojeździe i zaciszny charakter wszystko to sprawiło, że właśnie w tym miejscu powstały nasze Domki w Anaju. Każdy z nich zapewni doskonały wypoczynek, zarówno grupie przyjaciół jak i całym rodzinom. Zapraszamy do skorzystania z uroków Ziemii Powidzkiej, która jak magnes przyciąga każdego, kto choć raz wypoczywał na tym terenie, niezależnie od pory roku! W lipcu i sierpniu minimalny pobyt 5 noclegów!
Partner e-nocleg.pl
26

Pensjonat "Na Skrzynce"

od 1000
Agroturystyka, Powidz, 77 km od miejscowości Zieleń
Szukasz miejsca na spokojny wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku? Pragniesz spędzić swój urlop na łonie natury, w sercu powidzkich lasów? Całoroczna Chata na Skrzynce z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy Państwu wynajem ekologicznego domu z drewnianych bali, położonego we wsi Skrzynka, nad jeziorem Powidzkim - największym i najczystszym w Wielkopolsce. Jeśli chcecie oderwać się od zgiełku w mieście, trochę przystopować, pobyć na łonie natury i nabrać sił na powrót do cywilizacji... to zadzwońcie już teraz i zarezerwujcie sobie to miejsce! CAŁY OBIEKT (15 osób) - 1000 zł/doba(od poniedziałku do czwartku); 1500zł/doba w weekendy - minimalny pobyt 2 doby w okresie lipca i sierpnia minimalny pobyt to 5 noclegów. W weekendy w piątek można przyjechać w godzinach dopołudniowych a w niedzielę wyjechać w godzinach popołudniowych. Sprzątanie pensjonatu po pobycie - wymiana pościeli płatne jest dodatkowo i wynosi: 500 zł - Jest to opłata jednorazowa niezależna od długości pobytu. Za każdą dobę obowiązuje opłata miejscowa tzw. klimatyczna którą pobieramy dla Gminy Ostrowite w wysokości 2,50 zł/doba/osoba - Opłata wliczona w cenę wynajmu.
10

Pokoje gościnne nad Jeziorem Powidzkim, Powidz

od 75
Pokoje gościnne, Powidz, 77 km od miejscowości Zieleń
Do wynajęcia są trzy pokoje z własnymi łazienkami. w każdym pokoju znajduje się odbiornik TV. Pokoje są 1-os, 2-os, 3-os lub 4 osobowe.Do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia z wyposażeniem, teren zielony z dwiema altanami (jedna duża z odbiornikiem TV), dla dzieci piaskownica. pokoje znajdują się blisko jeziora. Do wynajęcia jest również dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką (max 8 osób)
13

pokoje Krystynka

od 75
Pokoje gościnne, Powidz, 77 km od miejscowości Zieleń
Do wynajęcia są trzy pokoje z własnymi łazienkami. w każdym pokoju znajduje się odbiornik TV. Pokoje są 1-os, 2-os, 3-os lub 4 osobowe.Do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia z wyposażeniem, teren zielony z dwiema altanami (jedna duża z odbiornikiem TV), dla dzieci piaskownica. pokoje znajdują się blisko jeziora. cena za osobę 40 PLN Do wynajęcia jest również dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką (max 8 osób)cena za dobę 250 PLN
7

domek drewniany

od 20
Domki letniskowe, Powidz, 77 km od miejscowości Zieleń
Posiadam domek do wynajęcia, prywatna posesja, teren ogrodzony. Na piętrze sypialnia 4 łóżka pojedyncze, na parterze aneks kuchenny,łazienka, telewizor,lodówka. Grill murowany do dyspozycji, na terenie miejsce parkingowe. internet plaża strzeżona-400m(wypożyczalnia sprzętu pływającego,czarter jachtów) kolej wąskotorowa sklep spożywczo-przemysłowy 20m trasy rowerowe Powidz to spokojna miejscowość turystyczna leżąca nad bardzo pięknym i czystym jeziorem.
7

Nad Stawem

od 40
Domy wczasowe, Powidz, 77 km od miejscowości Zieleń
Serdecznie zapraszamy do całorocznego domu Nad Stawem położonego w miejscowości Powidz. Oferujemy Państwu: Pokoje: - z łazienką - część pokoi z wyjściem na taras Wyposażenie pokoi: - łóżko - szafa - komoda - stoliki nocne z lampkami - lodówka - czajnik - telewizor Do dyspozycji gości: - przestronny salon - w pełni wyposażona kuchnia - taras - bezprzewodowy Internet w całym budynku - miejsca parkingowe na terenie posesji Dom wczasowy Nad Stawem znajduje się ok 400 m od strzeżonej plaży i pięknej promenady. W odległości 300 m jest sklep spożywczy, ok. 1 km poczta, kościół, apteka, ośrodek zdrowia, obiekty gastronomiczne.  Na terenie posesji znajduje się staw widoczny na zdjęciu. Dom wczasowy "Nad Stawem" położony jest w Gminie Powidz będącej częścią Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Największa atrakcją naszej miejscowości jest Jezioro Powidzkie- największe i najczystsze jezioro w Wielkopolsce, które przyciąga nie tylko żeglarzy i wędkarzy, lecz wszystkich miłośników rekreacji i wypoczynku nad wodą. Entuzjaści jazdy na rowerze znajdą tu liczne trasy rowerowe biegnące wzdłuż linii brzegowej jeziora co gwarantuje piękne widoki. Powidz zachęca wszystkich do korzystania z szerokiej oferty sportów: żeglarstwa, jazdy konnej, windsurfingu, kit surfingu, wędkarstwa, jazdy na rowerze. Do dyspozycji jest także boisko sportowe Orlik. Jesienią w okolicznych lasach spotkamy wielu grzybiarzy, zimą wielbicieli wypoczynku w ciszy i spokoju wśród przyrody. Powidz jest również świetną bazą wypadową do innych miejscowości: - Licheń- 45 km - Ciechocinek- 93 km - Gniezno- 30 km - Poznań- 81 km - Biskupin - 65 km - Kruszwica- 48 km - Toruń- 90 km - Lednica- 47 km Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage https://www.facebook.com/nadstawempowidz
18

AGA Pokoje gościnne

od 80
(2)
Pokoje gościnne, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
Blisko centrum Obiekt całoroczny Spokojna Okolica
AGA Pokoje gościnne jest obiektem usytuowanym na jednej z ładniejszych dzielnic 1000 - letniego miasta Płocka. Położenie obiektu sprawia, iż nasi goście mogą odpocząć w ciszy i spokoju, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką. Oferuję gościnę w pokojach 2 osobowych z łazienkami i internetem - łącznie 10 miejsc, ogólnodostępną wyłącznie do dyspozycji gości w pełni wyposażoną kuchnię, parking na ogrodzonym terenie, a to wszystko za niską cenę. Miłe i przytulnie urządzone pokoje sprawią, że poczują się Państwo jak w domu. Serdecznie zapraszam
1

IDEAL - NOCLEGI PRACOWNICZE

od 35
Kwatery, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
15

HOTEL ARKADIA

od 99
Hotele, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
Hotel Arkadia** Płock położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domków jednorodzinnych w odległości 2 km od centrum. Nasza niepowtarzalna aura tkwi w 1, 2 oraz 3 osobowych pokojach typu studio oraz apartamentach dla 4-5 osób oraz rodzin, których komfortowa aranżacja sprzyja atmosferze relaksu i odprężenia. Wszystkie nasze pokoje i apartamenty posiadają własną łazienkę oraz aneks kuchenny. Większość naszych pokoi dysponuje balkonem z widokiem na ogród. Smart Hotel - bez kluczy, bez recepcji, wszystko na kodach i pinach
2

Willa Adriana

od 160
Hotele, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
Hotel Willa Adriana położony jest na wiślanej skarpie płockiej starówki. Bliskie sąsiedztwo neogotyckiego Klasztoru Mariawitów oraz Starego Rynku i Amfiteatru, stwarza niepowtarzalny klimat otoczenia. Z okien roztacza się widok na wijący się wzdłuż Wisły bulwar, leniwie płynącą rzekę. W obiekcie znajduje się 15 komfortowo i nowocześnie wyposażonych pokoi (łazienka, TV, klimatyzacja, telefon, minibar)
6

Pokoje gościnne Na Brzegu

od 60
(1)
Pokoje gościnne, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
Serdecznie zapraszamy do pobytu w pokojach "Na Brzegu". Pokoje "Na Brzegu" są nowoczesnym i spokojnym obiektem oddanym do użytku w 2007 roku. Pensjonat położony jest w malowniczej części Mazowsza, koło Płocka, tuz przy brzegu rzeki Wisły. Wszystkie pokoje gościnne maja widok na Wisłę, są przytulne, posiadają łazienkę i telewizor, część z nich posiada osobne wejście bezpośrednio z ogrodu. Do dyspozycji gości jest również świetlica z ogólnodostępną kuchnią. Na terenie posesji znajdują się: * ogród z bezpośrednim dostępem do brzegu Wisły * miejsce na grill'a * miejsce na ognisko * rowery * łodzie wiosłowe * pomost * parking Serdecznie zapraszamy gości będących tylko przejazdem, jak również tych, którzy chcą spędzić mile chwile w spokojnym otoczeniu. Obiekt jest czynny cały rok.
1

AMORE

od 50
Pokoje gościnne, Płock, 91 km od miejscowości Zieleń
Oferujemy pokoje gościnne na obrzeżach miasta Płocka. Oferujemy noclegi w pokojach 2,3 i 4 osob. z łazienkami i TV+internet.Obiekt otoczony jest duzym ogrodem letnim z zadaszonym, drewnianym parkietem ( możliwość organizacji pikników dla 500 osób, parking na 100 samochodów.Organizujemy-wesela-przyjęcia okolicznościowe-imprezy firmowe, plenerowe, integracyjne-studniówki,bale maturalne, spotkania absolwentów
1 2

Noclegi w okolicy