Małgorzata i Andrzej Nowiccy serdecznie zapraszają na wspaniałe wczasy nad morzem. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe oraz studia dwupokojowe w domu gościnnym położonym w spokojnej części Ustronia Morskiego. W każdym pokoju znajduje się pełen węzeł sanitarny z prysznicem, TV, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, balkon lub taras. Na miejscu znajduje się stołówka w której podajemy smaczne domowe posiłki,.Posiadamy duży teren zielony z miejscem do pogrania w siatkówkę , piłkę nożną , kosz, stół do ping ponga,piłkarzyki.Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z dużą trampoliną, zjeżdżalniami,huśtawkami,bujakami. Dla samochodów zapewniamy miejsca parkingowe. ZAPRASZAMY!!!
Pokoje 2-3 osobowe z możliwością dostawki są duże, w takim samym standardzie w całym budynku. Każdy pokój jest z balkonem, łazienką (WC, prysznic, umywalka, ręczniki), lodówką, czajnikiem elektrycznym , telewizorem, parawanem plażowym, kocami, internetem (WLAN) . Są talerze, sztućce, szklanki, kubki. Jest też mini kuchnia wyłącznie dla gości wyposażona w kuchenki mikrofalowe i naczynia.
Na II piętrze jest miejsce na spotkania towarzyskie. W wyznaczonych pokojach akceptujemy zwierzęta domowe. Przed domem jest parking dla samochodów naszych gości.
Pokoje Gościnne u Apolonii i Jagody to miejsce w którym wypoczniesz całą rodziną. Obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu jedynie 300 m od morza ! na terenie wypoczynku znajduje się darmowy parking , altanka , mały plac zabaw , miejsce do grilowania. Blisko obiektu znajduję się wiele restauracji i stołówek.
W ofercie posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe.
UWAGA!! Ze względu na bezpieczeństwo naszych gości zostały połączone pokoje co pozwala na bezpieczny, komfortowy wypoczynek.
Posiadamy dwa niezależne wejścia do budynku.
Zapraszamy do naszego domu, który znajduje się w zabudowie szeregowej, w zacisznym miejscu na skraju lasu.
- Odległość od morza wynosi ok. 500 m.
- Posiadamy: pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami.
- W każdym pokoju jest telewizor, czajnik, lodówka i sprzęt plażowy.
- Samodzielna kuchnia do dyspozycji gości z pełnym wyposażeniem (2 lodówki, żelazko, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, sztućce, naczynia), grill w ogródku.
- Do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet (Wi-Fi) oraz 3 rowery - bezpłatnie.
Nie znalazłeś idealnej oferty?
Dodaj ogłoszenie i poczekaj aż właściciele sami się do Ciebie zgłoszą.
Pokoje Gościnne AMBER położone są 350m od morza w cichej, spokojnej dzielnicy w Sianożętach.
Dysponujemy pokojami 1,2,3,4 osobowymi. Na wyposażeniu pokoi znajduje się TV-SAT, radio,
czajnik bezprzewodowy oraz sprzęt plażowy.
Do dyspozycji Gości kuchnia w pełni wyposażona, plac zabaw dla dzieci, boisko, tenis stołowy, miejsce na grilla, zamykany parking.
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok!
Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego obiektu WILLA BASIA położonego w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum przy ul. Kolejowej około 500 m do szerokiej piaszczystej plaży ul Nadbrzeżna .
Do dyspozycji oddaje Państwu komfortowo wyposażone pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i balkonami. W każdym pokoju łóżko małżeńskie i pojedyncze lub piętrowe łóżka dla dzieci. Dodatkowo pokoje wyposażone w lodówkę, czajnik oraz TV.
Na każdym piętrze aneks kuchenny z wyposażeniem + pralka dla gości, żelazko i deska do prasowania.
Bezpłatny ogrodzony parking, altana grillowa, plac zabaw dla dzieci.
Bezpłatny sprzęt na plażę : leżaki, parawany, koce.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stołówka oraz sklep spożywczy ( DINO ).
Wiele atrakcji dla dzieci np Wesołe miasteczko lub Western Park
Zapraszamy też do Pokoje Gościnne Basia w Ustroniu Morskim przy ul Wojska Polskiego 17A
Obiekt położony 300 m od plaży, 50 m od Aquaparku.
Więcej na www.pensjonatbasia.pl
Zapraszam
===========
do domu jednorodzinnego na wypoczynek 2 osobowy pokoj na wysokim parterze.Pokoj wyposazony
2 oddzielne lozka z materacami sprezynowymi
TV,WiFi,
lazienka
wpokoju jest czajnik,naczynia,lodowka.
na plaze sa lezaki,parawan,koc.
Pokoj ma wyjscie na taras,sa 2 krzesla i stolik.
.Teren ogrodzony,parking gratis,mozliwosc korzystania z griilla,. Do szerokiej plazy 260 m/5-10 min/
Cena za osobe
w czerwcu i wrzesniu 60 zl za dobe.
w lipcu i sierpniu 80 zl za dobe cena lacznie z opata klimatyczna.
=====================================.==========================
W poblizu jest wiele stolowek oraz barow ze smacznym jedzeniem,kazdy znajdzie cos dla siebie.
.Warunkiem rezerwacji jest wplacenie
200 zl
na konto nr (prosimy o kontakt przez formularz) w ciagu 3 dni.
Zadatek jest bezzwrotny.
====================
UWAGA JEST W LIPCU JESZCZE WOLNY TERMIN!!!!!!
=================================================
21.07 do (prosimy o kontakt przez formularz) Wiecej informacji udzielam telefonicznie.Serdecznie zapraszam.Wieslawa
======================================================================
Oferuję pokoje gościnne w spokojnym miejscu, oddalonym od ruchliwej drogi, co pozwala na bezpieczny i komfortowy wypoczynek dla rodzin z dziećmi.
pokoje z łazienkami na parterze z bezposrednim wyjsciem na zewnatrz
2 osob i 3osobowe osobowe z łazienką na wysokim parterze
oraz pokoje ze wspólną łazienką: 2, 3, 4 osobowe
We wszystkich pokojach znajduje się:
sprzęt plażowy,
czajnik
oraz podstawowe naczynia.
parking gratis
dużo zieleni pozwala na spędzenie miłego czasu przy grilu.
Możliwość korzystania z kuchni (do podgrzewania posiłków)
Teren posesji jest ogrodzony. Odległość do plaży ok 280 m.
WSZELKICH INFORMACJI DOTYCZĄCYCH POKOI I REZERWACJI UDZIELAM TELEFONICZNIE.
Serdecznie zapraszam
Krystyna Grabowska
DODATKOWE INFORMACJE
Na terenie obiektu:
kuchnia do dyspozycji
miejsce na grilla
parking
Wyposażenie pokoi:
łazienka
TV
radio
sprzęt plażowy
czajnik
Ośrodek LAZUR w Ustroniu Morskim - to budynek położony w odległości 50 m morza w malowniczo położonym miasteczku turystyczno - wypoczynkowym z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości przestrzenne 2, 3, 4 - osobowe pokoje z balkonem wyposażone w lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy oraz pełen węzeł sanitarny . Ośrodek posiada windę, ogólnodostępny taras, stołówkę. Posiadamy salon fryzjersko - kosmetyczny. W ośrodku znajduje się również pokój zabaw dla dzieci.
Zapraszamy na wakacje do gościńca u Małego. Naszym gościom udostępniamy 2-6 osobowe pokoje z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor oraz akcesoria plażowe. Gościniec położony jest 50 m od szerokiej, piaszczystej plaży w spokojnej okolicy Ustronia Morskiego. Do dyspozycji gości oddana jest w pełni wyposażona kuchnia. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i kawiarnie. Teren obiektu jest ogrodzony. Zapewniamy możliwość grillowania, bezpłatny parking na terenie obiektu oraz sprzęt plażowy. Istnieje możliwość wynajmu przyczep campingowych.
Odległości:
- restauracja 20m
- kawiarnia 20m
- smażalnia ryb 20m
- sklep 30 m
- basen 500m
- obiady domowe 20m
Zapewniamy wspaniały wypoczynek nad polskim morzem!
Dworek SKALAR
Ustronie Morskie/Sianożęty
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, balkon, tv, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń, lodówka, koc, parawan.
Do wynajęcia także apartamenty od 4 - 5 osób.
Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia.
Najbliższa stołówka ok. 250m od Dworku SKALAR.
Dworek Skalar położony jest na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego, wśród malowniczej przyrody i szerokich plaż w miejscowości Sianożęty w gminie Ustronie Morskie. Na terenie posesji do dyspozycji gości znajduje się parking, grill ze stolikami, ławeczki, mini plac zabaw dla dzieci oraz basen plenerowy.
Informacje dodatkowe: - do plaży 450 m. Plaża duża i szeroka - do centrum Sianożęt 500m - do centrum Ustronia Morskiego 2 km - miasto Kołobrzeg 11 km
Dworek Skalar oferuje Państwu ciszę, spokój, po prostu TOTALNY WYPOCZYNEK.
Cena od 50 zł do 70 zł za osobo/dzień w zależności od okresu
Kwatera prywatna "U Sylwii" umiejscowiona jest w malowniczej miejscowością Ustronie Morskie. Dysponujemy pokojami z węzłami sanitarnymi, dostępem do aneksu kuchennego. Posiadamy też dwa pokoje ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, czajnik elektryczny, naczynia, leżaki, parawan, koc plażowy. Obiekt dysponuje bezprzewodowym internetem.
W pobliżu:
-sklepy spożywcze,
-wypożyczalnia Rowerów,
-boiska do koszykówki i siatkówki,
-boisko do piłki nożnej (150m)
-amfiteatr (300m)
Zapraszamy
Domek jednorodzinny-pietro przeznaczone na wynajem.Niekrepujace wejście. Ogród, mini plac zabaw, griil,kosz, parking.700m od morza. Czysto , miło i bezpiecznie. Pokoje ładnie urządzone, nowe meble, tapczaniki jednoosobowe, sprzęt plazowy, czajnik. W korytarzu lodówka.
Zapytaj o nocleg
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
"Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie”. Bardzo popularne hasło w dzisiejszych czasach. Ludzie coraz częściej wybierają wczasy za granicą, biura podróży pękają w szwach....