Wyszukiwarka noclegów

Noclegi

7

mieszkanie blisko morza

od 80
Kwatery, 80-524 Gdańsk, Ks.Dunikowskiego
.Zapraszamy do wynajęcia przytulnej kawalerki położonej w Gdańsku, która znajduje się w bliskiej odległości od morza. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących spędzić czas nad polskim morzem, ceniących sobie komfort i wygodę. Opis kawalerki: Pokój: Wyposażony jest w dwie dwuosobowe wersalki oraz rozkładany fotel, co zapewnia wygodne miejsca do spania. Dodatkowo, do dyspozycji Gości jest stolik, szafa na ubrania, komoda na drobne przedmioty oraz telewizor dla rozrywki. Kuchnia: Przestronna i funkcjonalna, wyposażona w 4-palnikową kuchenkę gazową, czajnik bezprzewodowy, lodówkę oraz komplet naczyń i garnków, co umożliwia przygotowanie posiłków w domowych warunkach. Łazienka: Zawiera prysznic, umywalkę oraz toaletę. Dostępne są także żelazko z deską do prasowania i pralka, co jest szczególnie przydatne podczas dłuższego pobytu. Udogodnienia dodatkowe: Stół z krzesłami, umożliwiający wspólne posiłki, Parking dla Gości, Balkon, który jest idealnym miejscem do relaksu po dniu pełnym wrażeń. Lokalizacja: Kawalerka znajduje się w pobliżu kompleksu handlowo-usługowego, co gwarantuje łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych usług. Promenada nadmorska, molo oraz tawerny są w zasięgu krótkiego spaceru, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla miłośników spacerów i wieczornego wypoczynku nad wodą. Nasza kawalerka stanowi doskonałą bazę wypadową do eksploracji Gdańska i okolic, a bliskość morza czyni ją idealnym miejscem na letni wypoczynek. Zapraszamy do rezerwacji i spędzenia niezapomnianych chwil w sercu Trójmiasta.
15

Aron pokoje gościnne

od 70
(3)
Pokoje gościnne, 84-360 Łeba, Łebska 44
Noclegi nad morzem Wolne Pokoje Tanie noclegi Obiekt sezonowy Spokojna Okolica Czyste powietrze Idealny dla Par Blisko centrum Blisko morza
Zapraszamy na wypoczynek w sezonie letnim do Łeby. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 os. z własnymi łazienkami. Zapraszamy do kontaktu email, tel. 888-734-660 i dokonania rezerwacji. Do dyspozycji tv, czajnik, lodówki, naczynia kuchenne itp. Na prywatnej, ogrodzonej zielonej posesji znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe przeznaczone tylko dla gości obiektu. Do plaży 2000m Centrum miasta 1000m. Jeziora Sarbsko ok 600m, W najbliższym sąsiedztwie sklepik. Ceny od 70zł/osobodoba, uzależnione od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 889-139-440 e-mail: [email protected] Numer konta PKO BP: 30 1020 4649 0000 7702 0020 0931 Wystawiamy rachunki.
12

Residence Tatrzański Park

od 100
Pensjonaty, 34-520 Zakopane, Tatrzańska 106B
Śniadanie wliczone w cenę.
Residence Tatrzański Park Zaledwie 6 km od Zakopanego, wśród zieleni, śpiewu ptaków i szumu górskiego potoku, czeka na Państwa nowy, kameralny obiekt stworzony dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż zwykłego noclegu. U nas odnajdą Państwo: * komfort nowych, eleganckich pokoi * spokojną atmosferę prywatnego obiektu * poranne śniadania, kolacje w formie bogatego bufetu oraz obiady * bliskość górskich szlaków i atrakcji Podhala * duży, zielony teren sprzyjający relaksowi *położenie willi blisko natury Oferujemy duże i jasne pokoje 25-osobowe, każdy z elegancką łazienką oraz prywatnym balkonem z panoramicznym widokiem na Tatry. Na balkonie dawka relaksu w promieniach słońca. Wybrane pokoje wyposażone są w rozkładane kanapy, zapewniające dodatkową wygodę. Do dyspozycji Gości oddajemy również dwa przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi, stworzone z myślą o bardziej niezależnych pobytach. Zapraszamy grupy zorganizowane do Residence Tatrzański Park, gdzie tworzymy idealne warunki do integracji, relaksu i świetnej zabawy w wyjątkowym, tatrzańskim klimacie. Oferujemy wieczorki integracyjne z muzyką góralską na żywo, występami kapeli regionalnej lub zabawę taneczną z DJ-em w zależności od charakteru wydarzenia i preferencji grupy. To idealna przestrzeń do organizacji: zielonych szkół kolonii letnich zimowisk i ferii zimowych wyjazdów integracyjnych dla firm Zapraszamy Residence Tatrzański Park tel. + 48 601 535 535
21

Ośrodek Wypoczynkowy "Lajkonik"

od 60
(1)
Ośrodki wypoczynkowe, 72-346 Pobierowo, Poznańska 16
Ośrodek LAJKONIK położony jest w cichym i spokojnym punkcie Pobierowa z łatwym dostępem do plaży i głównego deptaka. W jego okolicy zlokalizowane są punkty gastronomiczne i sklepy spożywcze. Jest to idealne miejsce na wczasy rodzinne. Teren ośrodka jest ogrodzony - bezpieczny dla dzieci, posiada plac zabaw, siłownię, miejsca grillowe oraz parking strzeżony. Istnieje możliwość ustawiania przyczep kempingowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy: Pokoje gościnne w bungalowie parterowym: 2; 3-osobowe. Kwatery wyposażone w łazienkę, TV, aneks kuchenny lub dostęp do kuchni; Domki kempingowe drewniane: 4 osobowe - 2 pokojowe. Domki wyposażone są w łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, TV, lodówkę. Każdy domek posiada miejsce do grillowania.
23

Dom Wczasowy HANNA

od 125
(4)
Pokoje gościnne, 84-360 Łeba, Zawiszy Czarnego 8
w cenie śniadanie
Dom Wczasowy Hanna to kameralne miejsce. Jesteśmy przekonani, iż miła atmosfera, profesjonalna obsługa, przytulne pokoje oraz dobra lokalizacja sprawią, że pobyt w naszym Domu Wczasowym Hanna pozostawi niezapomniane wrażenia. Z pewnością DW Hanna spełni oczekiwania tych, którzy wymagają wysokiej jakości usług za przystępną cenę. Dom Wczasowy Hanna położony jest w dzielnicy willowej naszego urokliwego miasteczka . Oddalony jest 1000 m od głównej plaży i 200 m od centrum miasta. Nasze usytuowanie zapewnia ciszę i spokój tak poszukiwaną w okresie sezonu letniego. STANDARD Oferujemy Państwu wygodne, komfortowe pokoje 1 -2,3,4 osobowe i apartamenty. Każdy z naszych pokoi i apartamentów wyposażony jest w łazienkę z natryskiem, telewizor, lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia, ręczniki i suszarkę do włosów. W cenę pobytu wliczone jest śniadanie dla Państwa. Śniadania przygotowujemy codziennie ze świeżych produktów. Jadalnia, która znajduje się na parterze jednorazowo pomieści 20 osób . Posiadamy kącik plastyczny dla dzieci, wyposażony w gry planszowe i puzzle. Biblioteczka zaopatrzona w książki dla dzieci oraz literaturę i czasopisma dla dorosłych . Dzieci w wieku 0-2 lat przyjmowane są bezpłatnie posiadamy łóżeczka z pościelą, wanienki do kąpieli i krzesełka do karmienia w jadalni. W ogrodzie udostępniamy dla naszych gości grill oraz meble ogrodowe, na których można wypoczywać, ciesząc się piękną pogodą. Osoby, które wolą spędzać czas aktywnie, wypożyczalnie rowerów w pobliżu . W każdym pokoju pozostawiamy do Państwa dyspozycji informatory z opisem atrakcji turystycznych Łeby i okolic, kalendarze imprez oraz mapy turystyczne. W każdym pokoju zapewnia akcesoria na plażę koc , parawan, leżak czy parasol. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie posesji oraz WiFi.
29

Ośrodek Domków - BLISKO MORZA

od 80
(6)
Domki letniskowe, 72-415 Międzywodzie, ul. Brzozowa 2
Tanie domki - 100m od morza
Blisko morza Dla rodziców z dziećmi Tanie noclegi Wolne Pokoje
- 100m od morza - TANIE domki - 2-pokojowe -2-3-4-osobowe z kuchniami i łazienkami, TV, PARKINGIEM, Wi-Fi -, sprzętem plażowym, placem zabaw. - - - WOLNE - PROMOCJA - od 28 CZERWCA do 5 LIPCA - CENA - 220 PLN za 2-osoby za dobę - 250 PLN za -3-osoby. * REZERWACJE - tel. 503-775-869 - ========================================= TANIE DOMKI  -100m  od  morza. - przy KOŚCIELE w Międzywodziu ul. Brzozowa 2 -  OFERTA -  na  stronie - - - - WWW  - http://domkiwmiedzywodziu.pl - - - - - - ***************************************************************************************************** DOMKI   WOLNO STOJĄCE oraz NOWE DOMKI PIĘTROWE - z mieszkaniami  - 2-pokojowymi  -2-3-4-osobowymi z łazienkami, kuchniami, TV,  grillami, sprzętem plażowym, PARKINGIEM, Wi-Fi, placem zabaw, pościelą. - - - - W CENIE  DOMKU - parking, internet, prąd, woda, pościel, podatek VAT, grille.                                            #######################################################################  - TANIE NOWE domki 2-pokojowe z ŁAZIENKAMI  I  KUCHNIAMI  - w 2026 roku. - TANIE domki - 2-3-4-osobowe. ********************************************************************************************************* ** - PROMOCYJNE CENY - TEL - 503-775-869 - * * * * * - W MAJU do 31 MAJA . - CENA - - - - - PROMOCYJNA - - - - - 150 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - - - - - PROMOCYJNA - - - - - 190 PLN za 3-osoby za dobę. - od 31 maja do 7 czerwca. - CENA - - - - 170 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - - - - 190 PLN za 3-osoby za dobę. - od 7 czerwca do 14 czerwca. - CENA - - - - - 190 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - - - - - 210 PLN za 3-osoby za dobę. - od 14 czerwca do 21 czerwca. - CENA - - - - 200 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - - - - 220 PLN za 3-osoby za dobę. - od 21 czerwca do 28 czerwca. - CENA - - - - 210 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - - - - 230 PLN za 3- osoby za dobę. - * * * - od 28 czerwca do 5 lipca - - --- CENA - - - 220 PLN za 2-osoby za dobę. - - - - - - - - - - - - - WOLNE DOMKI - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - CENA - - -250 PLN za 3-osoby za dobę. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - CENA - - -280 PLN za 4-osoby za dobę. - + + + -od 5 lipca do 12 lipca - - - - - - - CENA - - - 230 PLN za 2- osoby za dobę. - - - - - - - - - - - - - -WOLNE DOMKI - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - CENA - - - -280 PLN za 3-osoby za dobę. - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - CENA - - - 330 PLN za 4-osoby za dobę. - # # # - od 12 lipca do 19 lipca - - - - - - CENA - - - 350 PLN za 4-osoby za dobę.- - - - - - - - - - - - - - - - WOLNE DOMKI * - - - - - - - od 19 lipca do 26 lipca - - - - - - CENA - - - 350 PLN za 4-osoby za dobę. - - - - --- - - - - - - - - -BRAK - # # # - od 26 lipca do 2 sierpnia - - - - -CENA - - - 350 PLN za 4-osoby za dobę.- - - - - - - - - - - - - - - - -- WOLNE DOMKI - # # # - od 2 sierpnia do 9 sierpnia - - -CENA - - - 350 PLN za 4-osoby za dobę.- - - - - - - - - - - - - - - - - - -WOLNE DOMKI +- od 9 sierpnia do 16 sierpnia.- - - - - - - CENA - 300 PLN za 4-osoby za dobę. + + + + + + + - od 16 sierpnia do 23 sierpnia. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - BRAK - CENA - 220 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - 240 PLN za 3-osoby za dobę. - CENA - 260 PLN za 4-osoby za dobę. * * * TANIE DOMKI - od 23 sierpnia do 30 sierpnia. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -BRAK - CENA - 160 PLN za 2-osoby za dobę. - CENA - 190 PLN za 3-osoby za dobę. *** JESZCZE TAŃSZE DOMKI - od 30 sierpnia do 20 WRZEŚNIA - przy dłuższych pobytach. - - - - - -WOLNE DOMKI * CENA - - - - - PROMOCYJNA - - - - 150 PLN za 2-osoby za dobę. * CENA - - - - - - PROMOCYJNA - - - - 180 PLN za 3-osoby za dobę. * CENA - - - - - - PROMOCYJNA - - - - -210 PLN za 4-osoby za dobę. - samochody parkowane są na terenie ośrodka. - dla dzieci jest plac zabaw z trampoliną, huśtawkami, domkami, piaskownicą, rowerkami. - internet  wi-fi - wersja turystyczna. - pies kosztuje - 20 PLN za dobę. - ze względu na przyjmowanie zwierząt nie polecam domków ALERGIKOM  - wystawiamy faktury  VAT. - pralka, żelazko, suszarka do włosów, grille - do dyspozycji gości. Zapraszam i życzę dużo słońca - Zbigniew Szymczyk
8

Pokoje gościnne Gdańsk Brzeźno blisko plaży

od 65
Kwatery, 80-516 Gdańsk, Zelwerowicza, 20
Dwupokojowe mieszkanie dla 2 - 5 os z osobnym wejściem w domku jednorodzinnym z ogrodem w spokojnej dzielnicy Gdańska. Do dyspozycji gości wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem, wi-fi.  Dom położony w pobliżu plaży (5 minut pieszo) blisko deptaku spacerowego i ścieżek rowerowych (wypożyczalnia rowerów nieopodal) oraz 15 min spacerem od stadionu PGE Arena. Bardzo dobre miejsce do wypoczynku stacjonarnego jak również doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania Trójmiasta, półwyspu Helskiego i Kaszub. Ważne: Minimalny czas najmu - 4 noce. Mieszkanie jest dla osób niepalących lub chcących palić na zewnątrz. Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
6

Pokoje gościnne Gdańsk - 10 minut do plaży

od 50
(5)
Kwatery, 80-001 Gdańsk, Zelwerowicza
Zapraszamy Państwa do pobytu, jesteśmy dostępni cały rok! Znajdujemy się bardzo blisko plaży w spokojnej okolicy. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. OFERTA I Dostępne są 2 pokoje. Pokój 2-4 osobowy i pokój 2-3 osobowy. Pokoje znajdują się na parterze domku jednorodzinnego z wspólną łazienką i kuchnią oraz samodzielnym wejściem. Przy dłuższym pobycie taniej. OFERTA II Pokoje 2-4 osobowe z balkonami położone na piętrze domu szeregowego przy ul. Zelwerowicza, wyposażone w TV, czajniki elektr., naczynia. Ponadto lodówko-zamrażarka, możliwość przygotowania ciepłych posiłków (śniadania i kolacje). Duża wspólna łazienka z prysznicem i toaletą. Spokojna, zielona dzielnica. W pobliżu (po drodze do plaży) bar oferujący smaczne i niedrogie obiady (bar Bistro- Posejdon, ul. Gałczyńskiego). Ponadto wiele punktów gastronomicznych i smażalni ryb wzdłuż promenady nadmorskiej. W całym obiekcie darmowe WI-FI Do plaży i 150 - letniego parku - 10 minut Do stadionu PGE Arena - 20 minut. Do mola w Brzeźnie spacerem ok. 20 minut, do Sopotu plażą - 1,15 godz. Dobre połączenia z centrum Gdańska, Oliwą, Sopotem i Gdynią. W dzielnicy Nowy Port sąsiadującej z Brzeźnem znajduje się ponadto: zabytkowa latarnia morska (www.latarnia.gda.pl). Z jej wierzchołka można podziwiać panoramę Zatoki Gdańskiej i ruch statków i promów w kanale portowym. Tam również znajduje się przystanek tramwaju wodnego, którym można opłynąć wzdłuż portu, Westerplatte, stoczni gdańskich i Motławą wzdłuż nabrzeża Starówki Gdańskiej. Tramwaj wodny kursuje w sezonie letnim (od maja) - polecam! Prosimy tylko o kontakt telefoniczny.
10

Ośrodek Portus

od 80
Domki letniskowe, 72-415 Międzywodzie, Plażowa 4
Planujesz wczasy z rodziną lub wypoczynek z grupą przyjaciół nad morzem i poszukujecie odpowiedniego rozwiązania? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych domków letniskowych w Międzywodziu. Domki położone są na rozległym zalesionym terenie. Dzięki temu możemy zagwarantować nieskrępowany wypoczynek w zgodzie z naturą i blisko morza. W PORTUSIE nawet leżakując na werandzie korzystamy z dobrodziejstw nadmorskiego klimatu. Rozległy teren zielony zapewnia dużo wolnej przestrzeni. Dzieci mają tutaj swoje miejsce do zabawy, a dorośli mogą aktywnie spędzać wolny czas lub grillować. Na terenie ośrodka funkcjonuje bezprzewodowa sieć WiFi po login i hasło prosimy zgłaszać się do recepcji. Na zamkniętym terenie ośrodka znajduje się bezpłatny parking dla naszych Gości - miejsca postojowe bezpośrednio przy domkach. W PORTUSIE kochamy zwierzęta, dlatego do ośrodka można przyjechać na wczasy ze swoim czworonożnym kompanem, należy jednak pamiętać o tym, że naszych podopiecznych obowiązują specjalne zasady określone w regulaminie. Pobyt ulubieńca jest odpłatny - 10 zł za dzień (zwierzęta nie mogą być wprowadzane do restauracji). DOMKI LETNISKOWE to dobre rozwiązanie dla rodzin i grup przyjaciół. Do dyspozycji gości oddajemy domki 2, 3, 4 i 5-osobowe w typie JAGODA i KAMPINOS z pełnym węzłem sanitarnym. W domkach pełne wyposażenie: - wygodne pokoje - dostęp do TV - weranda z kompletem mebli ogrodowych - sprzęt plażowy Rozległy teren wokół ośrodka jest ogrodzony i wyposażony w: - plac zabaw dla dzieci - miejsce do gry w siatkówkę - miejsce do leżakowania na świeżym powietrzu - miejsce do grillowania (przenośny grill do wypożyczenia w recepcji) - parking dla gości (do każdego domku przyznane jest miejsce postojowe) Ośrodek przyjazny dzieciom. Specjalnie dla nich: - plastikowe zabawki plażowe - łóżeczka dla dzieci - krzesełka do karmienia - wanienki - sztućce dla dzieci - podgrzewacz do butelek - liczne zabawki i książeczki Na terenie ośrodka funkcjonuje bezprzewodowa sieć WiFi po login i hasło prosimy zgłaszać się do recepcji. Na zamkniętym terenie ośrodka znajduje się parking dla naszych Gości - miejsca postojowe bezpośrednio przy domkach. W PORTUSIE kochamy zwierzęta, dlatego do ośrodka można przyjechać na wczasy ze swoim czworonożnym kompanem, należy jednak pamiętać o tym, że naszych podopiecznych obowiązują specjalne zasady określone w regulaminie. Pobyt ulubieńca jest odpłatny - 15 zł za dzień (zwierzęta nie mogą być wprowadzane do restauracji). RODZAJE DOMKÓW NA TERENIE OŚRODKA: DOMKI KAMPINOS 2-OSOBOWE - (domki tupu bliźniak) do dyspozycji mamy 3 takie domki - jeden domek bliźniak składa się z dwóch "części": pierwsza część to pokój 2-osobowy (2 pojedyncze łóżka) z łazienką i tarasem, druga część to również pokój 2-osobowy (2 pojedyncze łóżka) z łazienką i tarasem. Do każdej części jest osobne wejście, zatem pary, które zamieszkują taki domek są od siebie zupełnie niezależne (każda para zajmuje swoją część domku). Powierzchnia ok 18 m2 (z tarasem). DOMKI JAGODA - domek typu Jagoda, nowszy, kilkuletni, wykonany jest z jasnego drewna, o wyższym standardzie. Składa się z dwóch pokoi, tarasu i łazienki, powierzchnia ok. 25m2 (z tarasem). Posiada jedno wejście. Wchodząc do domku wchodzi się do pierwszego - większego - pokoju, w którym znajduje się rozkładana kanapa maksymalnie 2-osobowa. Z pierwszego pokoju jest wejście do drugiego - mniejszego pokoju, w którym znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Domek jest zatem 3 lub 4-osobowy. Wejście do łazienki - w zależności od domku - jest z pierwszego pokoju bądź z korytarza. DOMKI KAMPINOS - domek typu Kampinos, starszy, kilkunastoletni, wykonany jest z ciemniejszego drewna. Składa się z dwóch pokoi, tarasu i łazienki, powierzchnia ok. 30m2 (z tarasem). Posiada jedno wejście. Wchodząc do domku wchodzi się do pierwszego - większego - pokoju, w którym znajduje się rozkładana kanapa maksymalnie 2-osobowa i jedno pojedyncze łóżko. Z pierwszego pokoju jest wejście do drugiego - mniejszego pokoju, w którym znajdują się 2 pojedyncze łóżka. Domek jest zatem 3, 4 lub 5-osobowy. Wejście do łazienki - w zależności od domku - jest z pierwszego bądź drugiego pokoju. DODATKOWE WYPOSAŻENIE DOMKÓW: DOMKI KAMPINOS 2-OS - TV, lodówka, czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki, meble ogrodowe (stolik, 2 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill DOMKI KAMPINOS 2,3,4,5 OS - TV, lodówka, czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki, meble ogrodowe (stolik, 3 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill DOMKI JAGODA 2,3,4 OS - TV, lodówka, czajnik elektryczny, kubki i łyżeczki, meble ogrodowe (stolik, 3 krzesełka), podstawowy sprzęt plażowy (parawan, 2 leżaki), pościel, zmiotka i szufelka, na recepcji można wypożyczyć grill DOMKI nie posiadają własnego ogrzewania w przypadku chłodniejszych dni istnieje możliwość wypożyczenia grzejnika elektrycznego i dogrzania domku. ATRAKCJE NA TERNIE OŚRODKA PORTUS BOISKO DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Jeżeli macie Państwo już dość wygrzewania się na słońcu to zapraszamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dysponujemy boiskiem ze złocistym nadmorskim piaskiem, na którym, przy blasku zachodzącego słońca proponujemy zawody w siatkówkę plażową. Dla wczasowiczów zakochanych w pice nożnej lub koszykówce mamy boiska ze sztuczną nawierzchnią.WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW Nasz ośrodek jest usytuowany tuż obok nadmorskiego szlaku rowerowego. Można wybrać się na krótką samotną przejażdżkę, lub na rodzinną całodzienną wycieczkę. Dzięki wyprawom rowerowym będziesz miał możliwość jeszcze lepiej zwiedzić okolicę!WYPOŻYCZALNIA KIJKÓW DO NORDIC WALKING Zroku na rok ilość osób uprawiających tą dyscyplinę rośnie. Nordic walking jest formą rekreacji, z której mogą korzystać absolutnie wszyscy, bez względu na wiek, kondycję czy wagę. Szczególnie polecamy spacer z kijkami po plaży!JOGGING Nie masz czasu na jogging podczas codziennej rutyny? Urlop jest doskonałą okazją, żeby pozytywnie wpłynąć na własną kondycję, układ krążenia oraz ...dobry nastrój! Koniecznie zabierz do walizki sportowe buty, bo miejsc do porannego joggingu u nas nie brakuje!DZIECINa pewno chętnie korzystać będą z placu zabaw przeznaczonego specjalnie dla naszych najmłodszych gości. Podczas zabawy w piaskownicy, czy na huśtawce poznają nowych kolegów i koleżanki.ANIMATORKA Pełna energii i pomysłów zorganizuje Naszym pociechom czas. W planach są między innymi zabawy muzyczne, tańce integracyjne, gry i zabawy ruchowe, zabawy chustą animacyjną, zabawy plastyczne, gry i zabawy na skuteczną integrację grupy, organizacja konkursów ... A to przecież nie wszystkie przewidziane atrakcjePLAC ZABAW Piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawki na pewno będą się cieszyć wielkim powodzeniem u Państwa maluchów. Do tego dorzucamy trampolinę do skakania, bo wiemy, że to ulubione urządzenie do wyładowania nadmiaru energii!ŚWIETLICA W czasie deszczu dzieci się nudzą... ale nie w PORTUSIE ;). Mogą tutaj skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego kącika zabaw, w którym mogą rysować, bawić się i grać.BAJKI I FILMY W świetlicy codziennie będziemy wyświetlali najfajniejsze bajki naszym pociechom, aby znalazły chwilę na regenerację sił przed kolejnymi szaleństwami na placu zabaw. Ten wolny czas Rodzice z pewnością chętnie wykorzystają na inne rozrywki ;) Zwłaszcza że tuż obok położona jest dobrze zaopatrzona kawiarnia.KOSZ Z ZABAWKAMI Jeśli przyjeżdżasz na urlop z dziećmi nie musisz zabierać z domu wszystkich zabawek. W każdym domku na Twoją prośbę umieścimy kosz pełen zabawek!!!FILMY Jeśli wieczorem będą Państwo mieli ochotę obejrzeć interesujący film, lub wydarzenie sportowe to zapraszamy do kawiarni, która wieczorami czasem zmienia się salę kinową.DARMOWY INTERNET Zgodnie z Państwa oczekiwaniami w PORTUSie można już korzystać z darmowego internetowego połączenia Wi-Fi na terenie ośrodka. Staramy się zapewnić Państwa rodzinie optymalne warunki do wypoczynku. Wiemy jak ważne na wczasach jest zapewnienie atrakcji naszym pociechom. Dlatego też wprowadziliśmy w PORTUSie szereg udogodnień i dodatkowych atrakcji dla dzieci. My także jesteśmy rodzicami, wielokrotnie wyjeżdżaliśmy na wakacje i wiemy co jest potrzebne, żeby Państwa auto nie było zapełnione wyłącznie rzeczami niezbędnymi dla Waszej małej pociechy! ANIMATORKA Pełna energii i pomysłów zorganizuje Naszym pociechom czas. W planach są między innymi zabawy muzyczne, tańce integracyjne, gry i zabawy ruchowe, zabawy chustą animacyjną, zabawy plastyczne, gry i zabawy na skuteczną integrację grupy, organizacja konkursów itd. A to przecież nie wszystkie przewidziane atrakcje. PLAC ZABAW Piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawki na pewno będą się cieszyć wielkim powodzeniem u Państwa maluchów. Do tego dorzucamy trampolinę do skakania, bo wiemy, że to ulubione urządzenie do wyładowania nadmiaru energii! ŚWIETLICA W czasie deszczu dzieci się nudzą... ale nie w PORTUSIE ;). Mogą tutaj skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego kącika zabaw, w którym mogą rysować, bawić się lub grać. BAJKI I FILMY W świetlicy codziennie będziemy wyświetlali najfajniejsze bajki naszym pociechom, aby znalazły chwilę na regenerację sił przed kolejnymi szaleństwami na placu zabaw. Ten wolny czas Rodzice z pewnością chętnie wykorzystają na inne rozrywki ;) Zwłaszcza że tuż obok położona jest dobrze zaopatrzona kawiarnia KOSZ Z ZABAWKAMI Jeśli przyjeżdżasz na urlop z dziećmi nie musisz zabierać z domu wszystkich zabawek. W każdym domku na Twoją prośbę umieścimy kosz pełen zabawek!!! FOTELIK ROWEROWY I ROWER DLA DZIECKA Marzysz o wycieczce rowerowej? W naszym ośrodku będziesz mógł na każdą wyprawę zabrać ze sobą także swojego małego skarbka. Na wyposażeniu mamy fotelik na rower z kaskiem zapewniającym bezpieczeństwo na trasie, a dla starszych dzieci samodzielny rowerek! BASENIK DLA DZIECI Twoja mała pociecha będzie miała sporo frajdy chlupiąc i bawiąc się pod Twoją opieką w małym okrągłym brodziku.
16

Willa Olimp - Krynica Zdrój

od 80
Pensjonaty, 33-380 Krynica-Zdrój, Kopciowa 68
Willa Olimp to dawna, odrestaurowana posiadłość Kiepury, położona wśród lasów, u podnóża Jaworzynki, na skrzyżowaniu szlaków turystycznych Beskidu Sądeckiego. Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek. REZERWACJE tel. 604 93 94 80. Bliskość wyciągów narciarskich i atrakcyjnych terenów górskich, zachęca do uprawiania sportów przez okrągły rok. W naszej okolicy znajduje się kompleks wyciągów narciarskich Słotwiny - Arena oraz regionalna góralska karczma. Nasza Oferta: * pokoje z własnymi łazienkami i TV (Smart) * apartamenty (studio) * sala kominkowa z jadalnią * aneks kuchenny - dostęp do kuchni * możliwość wyżywienia * parking na terenie posesji - GRATIS * bezpłatna przechowalnia rowerów i innego sprzętu sportowego. * możliwość mycia i serwisu rowerów * organizujemy ogniska * Internet WiFi * możliwość wystawienia faktury VAT Rezerwacje prosimy potwierdzać telefonicznie
53

U Stasia

od 30
Domki letniskowe, 72-346 Pobierowo, Piastowska 21
 Mamy jeszcze wolne miejsca!!! Do plaży tylko 300 m!!! ZAPRASZAMY!!! Nasz ośrodek mieści się w malowniczej miejscowości w nadmorskim kurorcie w Pobierowie. Teren jest ogrodzony i otoczony lasem sosnowo-świerkowym gdzie panuje niepowtarzalny klimat, a cisza  i spokój tutaj panujący sprzyja wypoczynkowi i sprawia, że turyści co roku w to miejsce wracają. Do plaży mamy około 300m, natomiast do centrum około 500m. Posiadamy domki od 2-os do 8-os z łazienkami i aneksami kuchennymi! Serdecznie zapraszamy do nas!!!                   Z dostępem do internetu! Rezerwacji dokonujemy telefonicznie. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacony zadatek na konto podane niżej lub na adres przekazem pocztowym. W tytule proszę wpisać zadatek na wczasy+ termin + imię i nazwisko Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji! Doba zaczyna sie od 14.00 a kończy o 10.00 dnia następnego Dane do przelewu.; SANTANDER BANK POLSKI 11109026590000000109968592 Leokadia Sypucinska 72-346 Pobierowo ul. Piastowska 21 Mamy wolne domki;) Zapraszamy!
87

U FOJTA - NOCLEGI & SPA & RESTAURACJA

od 150
(3)
Pensjonaty, 43-460 Wisła, ul.  branców 2
Śniadanie wliczone w cenę.
WAKACJE LETNIE 2026 Cena za dobę pobytu: Osoba dorosła 250 zł/os. Cena z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) Seniorzy (powyżej 65 lat) 240 zł/os Cena z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja)Dzieci: 4-13 lat 200 zł/os. Cena z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) Dzieci: 3-6 lat (bez oddzielnego miejsca do spania w pokoju dwuosobowym - z dwoma osobami dorosłymi) 60 zł/os. Cena z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja) Pierwsze dziecko do 3 lat BEZPŁATNIE (bez świadczeń, w pokoju z dwoma osobami pełnopłatnymi) Kolejne dziecko do 3 lat 20 zł/os. (bez świadczeń, w pokoju z dwoma osobami pełnopłatnymi) Godziny wydawania posiłków: Śniadania (W formie bufetu) 8.00 - 10.00 Obiadokolacje (W formie bufetu) 12.00 - 18.00 CENA OBEJMUJE: noclegi w wygodnych pokojach z łazienkami i TV śniadania podawane w formie bufetu (wydawane w godz. 8:00-10:00) obiadokolacje w formie bufetu , woda , soki , kompot oraz pyszne desery w cenie (wydawane w godz. 16:00-18:00 , 2 rodzaje zup od 12.00 - 18.00 ) 1 obiadokolacja regionalna (w formie potraw regionalnych) 1 wieczorny piknik połączony z pieczeniem kiełbasek i występem gawędziarza bezpłatne korzystanie z letniego basenu z podgrzewaną wodą i masażami wodnymi wejście do strefy relaksu w godz. 17.00-20.00 - do dyspozycji jacuzzi , sauna fińska bezpłatne korzystanie z chaty grillowej darmowe Wi-Fi bezpłatny parking 10% zniżki na basen, SPA oraz kręgielnie w Hotel Stok Atrakcje dla dzieci: brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą, pokój zabaw, plac zabaw w ogrodzie oraz przed restauracją, kanał z bajkami, stół do piłkarzyków, stół do tenisa stołowego trampolina Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego RESTAURACJA Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca smaczne domowe i regionalne posiłki oraz chłodzące i orzeźwiające napoje. Doba hotelowa trwa w godz. od 14.00 do 10.00 Na życzenie wystawiamy FAKTURY VAT. -- POZDRAWIAMY Ośrodek U Fojta Branców 2 43-460 Wisła Tel. 33 855 2171                      WEJDZ I SPRAWDZ NAS NA   WWW.UFOJTA.PL                                          ZAPRASZAMY                                         Ośrodek "Ufojta",  położony w Wiśle w uroczej dolinie Jawornika,niedaleko centrum ,                            naszym atutem jest bliskośc szlaków turystycznych dla wszystkich. Ośrodek oferuje: *50  miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3, 4 - osobowych z pełnym węzłem  sanitarnym oraz tv sat. *posiadamy resteuracje ze smaczną domową kuchnią oraz bufet. *do dyspozycji oddajemy Państwu sale konferencyjną na 50 osób . *parking przed budynkiem.mieszczący również autokar *dostęp do internetu WI-FI *boisko do siatkówki i koszykówki i piłki nożnej *piłkarzyki *plac zabaw z basenem dla dzieci. *chata grillowa *zapewniamy bezpłatny transport z dworców PKP i PKS (z centrum Wisły) Ośrodek organizuje: *weekendy *wczasy rodzinne *imprezy integracyjne *spotkania firmowe *kolonie ,obozy.wycieczki szkolne,zielone szkoły *biesiady góralskie *kuligi letnie i zimowe *ogniska (pieczenie barana połączone z występami folklorystycznymi) ATRAKCJE:      W sezonie letnim istnieje możliwośc korzystania z jazd konnych (stadnina mieści się 400 m. od nas) W okolicy ośrodka biegną szlaki turystyczne którymi można dojśc do góry Czantoria,Przełęczy Beskidzkiej ,Soszowa i Stożka.(odległosc do granicy Państwa 1 km) Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie  góry. Bezpośrednio można wyjść do dużego ogrodu, w którym  znajduje  się plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, siatkówki oraz chata  do grilla. Ogród otacza roślinność naturalna, łąka z pastwiskiem dla  kilkunastu owiec i krów, co jest dużą atrakcją dla dzieci. Przy ośrodku  płynie strumyk, który daje ochłodę w upalne dni. W sezonie zimowym jest to wspaniale miejsce do uprawiania sportów zimowych (liczne wyciągi narciarskie i trasy biegowe) Wyciąg Soszów  jeden z największych w wiśle posiadający wiele tras zjazdowych o różnym stopniu trudności (naśnieżany i oświetlany) oraz Wyciąg Rowienki  umożliwiający początkowe szusowanie. Posiadamy własnego "ski - busa",  który na życzenie klientów dowozi na wybrany wyciąg.  NOWA ATRAKCJA Na życzenie klientów  jest możliwość zorganizowania przejazdów  naszym mikrobusem - przez małą i dużą "Pętlę Beskidzką" (wycieczka regionalna 4 lub 8 godzin- podziwianie najciekawszych miejsc beskidu śląskiego) -zwiedzanie zabytkowej przedwojennej rezydencji prezydenta np, wraz z innymi atrakcjami miasta Wisły. W odległości 300 m. także kompleks basenów i kręgielnia przy Hotelu "Stok"
Partner e-nocleg.pl
11

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "u Leśników"

od 85
(2)
Ośrodki wypoczynkowe, 33-380 Krynica-Zdrój, ul. Ludowa 12-14
Położony w otoczeniu lasów, u wlotu do malowniczej Doliny Czarnego Potoku, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "u Leśników" łączy spokój natury z wygodą nowoczesnej bazy noclegowej i konferencyjnej. To miejsce, w którym można równie dobrze odpocząć, jak i zorganizować udane spotkanie firmowe, szkolenie czy integrację. Na rozległym, zielonym terenie oferujemy noclegi w czterech różnych budynkach i w pokojach o zróżnicowanym standardzie, sale konferencyjne, stołówkę oraz zaplecze rekreacyjne z saunami, boiskiem i wiatą ogniskową. Do dyspozycji Gości oddajemy także świetlicę z kącikiem zabaw dla dzieci piłkarzykami, cymbergajem i stołem do tenisa stołowego oraz salę bilardową. Ośrodek "u Leśników" to miejsce, w którym każdy - niezależnie od wieku - znajdzie coś dla siebie.
37

Ośrodek BRZASK domki 200m.do plaży Ostrowo Kolonie

od 60
Blisko morza
Wczasy nad Bałtynkiem w domkach letniskowych BRZASK Ośrodek znajduje się w ustronnym, częściowo zalesionym miejscu tylko 200 metrów od Morza. Oferujemy domki letniskowe: 2, 3, 4, 5-osobowe, każdy z łazienką i kuchhnią. Rezerwacje: tel: 603-684-259 www.brzask.com
59

Wakara nad morzem

od 80
Pokoje gościnne, 78-132 Grzybowo, Krótka 3
Wolne Pokoje Blisko morza
Jeśli chcesz spokoju nad morzem to go właśnie znajdziesz w domu WAKARA u Wandy. Grzybowo to spokojna miejscowość przylegająca do Kołobrzegu a w niej Pensjonacik WAKARA z miłą atmosferą. Od kilku lat tworzymy domowe warunki pobytu nad morzem hoteli i sztywnych pensjonatów jest przecież wiele, ale WAKARA jest tylko jedna. Tu wypocznie solista i rodzina kilkuosobowa. Jeśli chcesz poszaleć to 4 kilometry na wschód, lub zachód znajdziesz Dźwirzyno i Kołobrzeg pełne zgiełku. Ale i tak na następny dzień będziesz znowu potrzebował ukojenia. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe w wysokim standardzie. Po remoncie posiadamy 12 pokoi z komfortowym wyposażeniem: - nowoczesne i nowe (choć w starym stylu) meble Indiana, - lodówka w każdym pokoju, - telewizor i WiFi, - łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą w każdym pokoju. - w pokojach talerze i sztućce Kilka pokoi na piętrach z własnymi tarasami, gdzie można się poopalać. Taras słoneczny od strony południowej ogólnodostępny. Odległość do pięknej szerokiej plaży ok. 500 metrów - 5-6 minut spacerkiem (dojście do morza ul. Bałtycką) Najpiękniejszej plaży w zachodniej części polskiego wybrzeża MIAŁKI PIASEK I SZEROKOŚĆ PLAŻY niespotykana nad morzem. W obiekcie znajduje się ogólnie dostępne: - trampolina - stół pingpongowy - wypożyczane rowery na przejażdżki po ścieżkach rowerowych - grill, - kuchnia z pełnym wyposażeniem (sztućce, zastawa kuchenna, garnki, lodówka, piecyk indukcyjny, toster, mikrofala Doba hotelowa trwa: od 14.00 do 10.00 dnia następnego. UWAGA! W promieniu 100 metrów: - smażalnia ryb, - knajpki, - sklep spożywczy, - boisko do kosza, - siatkówki i piłki nożnej, - nowy plac zabaw (tzw. orlik). Miejsca parkingowe zamknięte i na zewnątrz posesji w cenie pokoju. Ceny w obiekcie uzależnione od terminu wynajmu ZAPRASZAM WANDA Obiekt monitorowany. Konto bankowe Santander 78 1090 1362 0000 0001 0233 8822 Wanda Namysł-Hasińska ul. Krótka 3, 78-132 Grzybowo Proszę dopisać: Imię i Nazwisko - miejscowość, ile osób i termin pobytu.
31

Dom Wczasowy ŚWIERK

od 40
Domy wczasowe, 84-360 Łeba, Jagiellońska 2
Jesteśmy spokojnym domem wczasowym o korzystnych cenach i ciekawej architekturze. Zapraszamy przede wszystkim rodzin z dziećmi, pary bez dzieci a także seniorów. Oczywiście każdy jest u nas mile widziany :-). U nas znajdziesz spokój i dobre warunki do wypoczynku i relaksu. Wszystkie pokoje z łazienkami i tv cyfrową naziemną. Na miejscu duża kuchnia w pełni wyposażona oraz dwie jadalnie dla łącznie 50 osób. Część pokoi z balkonami. Również niektóre pokoje są wyposażone w lodówki, dla korzystających z pozostałych pokoi do dyspozycji kilka wspólnych lodówek. Przed naszym domem wczasowym znajduje się zielony zakątek wraz z kominkiem. Możliwość bezpłatnego parkowania bezpośrednio przed obiektem oraz przy nim! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. -pokoje dla 1,2,3,4,6 osób -pokoje z łazienkami i tv -część pokoi z balkonem -część pokoi z lodówkami -bezpłatne parkowanie bezpośrednio przy domu wczasowym -kuchnia i jadalnia dla maks. 50 osób -możliwość przechowania rowerów i wózków dla dzieci SPOKOJNY wypoczynek tylko u nas! Nasz dom wczasowy znajduje się 100 m od głównego deptaka miejskiego, w pobliżu market DINO, Biedronka, POLO, Leviatan i Lidl. Jednocześnie okolica jest cicha i spokojna. ZAPRASZAMY! P.S. Wybierasz się do nas pociągiem? Zapewnimy Ci bezpłatny transport z dworca do naszego domu wczasowego!
26

Komfortowe pokoje "U MARII"

od 55
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Droga Na Bystre 10b
Pokoje U Marii to obiekt noclegowy położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Tatrzańskiego Parku Narodowego a zatem jest to idealny punkt do wyjścia w góry. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe wyposażone w telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Każdy pokój obejmuje łazienkę z wanną lub prysznicem. Ponadto obiekt zapewnia pościel. Niektóre pokoje dysponują balkonem. Obiekt oferuje także: - bezprzewodowy internet WiFi, - bezpłatny parking na posesji, - ogólnodostępną kuchnię, - miejsce do grillowania. W najbliższej okolicy naszego obiektu: - skocznie narciarskie, - kompleks narciarski Nosal, - korty tenisowe, - baseny, - kolejka linowa na Kasprowy Wierch, - lodowisko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji noclegu. Rezerwacja możliwa jedynie po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Numer konta bankowego: 16 1050 1474 1000 0090 6932 2486 W przypadku anulacji rezerwacji zwrot zaliczki jedynie na 31 dni przed planowaną datą przyjazdu. Serdecznie zapraszamy!
47

YOD Pustkowo

od 200
Domki letniskowe, 72-344 Pustkowo, Bałtycka 3
YOD domki z plaza 200 metrów od morza, na skraju sosnowego lasu...Dookoła las, szum morza, zapach sosen i morskiej bryzy. I plaża nie tylko przy Bałtyku, ale również na terenie samego ośrodka. YODetchnij naturą Do dyspozycji gości są 22 komfortowe domki pojedyncze, podwójne i w opcji z antresolą. Każdy z prywatnym tarasem, wyposażoną kuchnią i jadalnią, wydzieloną strefę dzienną z TV, osobnymi sypialniami oraz łazienką z kabiną prysznicową. Zapewniemy również podstawowy sprzęt plażowy, zatem YODetchij spokojnie.
13

JODA Dom Gościnny

od 40
(2)
Pokoje gościnne, 72-344 Rewal, ul. Łokietka 16b
Last Minute !! 60 zł /osoba - promocja do 25.07
Oferujemy pobyt w wygodnych i przestronnych pokojach 2,3,4 ,5 ,6 osobowych . Każdy pokój posiada swoją własną łazienkę, czajnik elektryczny, szklanki, monitor -tv, lodówkę , dostęp bezprzewodowy do internetu (wi-fi) , praktyczne meble, pościel. Większość pokoi posiada balkony. Posiadamy dostępne również pokoje wyposażone w wyspę kuchenną umożliwiającą przygotowanie ciepłego posiłku (konieczna wówczas wcześniejsza rezerwacja- ilość pokoi ograniczona). Wyposażenie kuchenne min.: kuchenka indukcyjna, sztućce, talerze, garnki, podstawowe przybory kuchenne . Posiadamy również pokój dostosowany dla niepełnosprawnych ( ruchowo). Do morza -450m. Do dyspozycji gości: - aneksy kuchenne (ogólnodostępne) z naczyniami oraz dużymi lodówkami. - mini bilard, piłkarzyki, - placyk zabaw dla dzieci ( piaskownica ,huśtawka, zjeżdżalnia) - Grill ogrodowy, - altany ogrodowe Parking nie pobieramy opłaty- jest bezpłatny (na terenie obiektu). Doba noclegowa rozpoczyna się od 16 godziny w dniu przyjazdu , a kończy się do 11 godziny w dniu wyjazdu.
40

DOM GOSCINNY ASIA W KOŁOBRZEGU

od 50
Kwatery, 78-100 Kołobrzeg, Bolesława Krzywoustego 137
Posiadamy 10 komfortowych, przestrzennych i wygodnych pokoi 2,3,4,5-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę i telewizor led full hd. W domu znajduje się ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona, gdzie można przyrządzić śniadanie i kolację. Z kuchni jest wyjście na duży taras oraz do ogrodu, gdzie można odpoczywać i opalać się. Niewątpliwym atutem jest również to, że nasz Dom Gościnny Asia jest nowym obiektem, a każdy pokój posiada przestronną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Teren jest ogrodzony z dużą ilością zieleni i kwiatów, do dyspozycji Gości jest altana ogrodowa z grillem przeznaczona do biesiadowania i grillowania. Parkowanie pojazdów na terenie posesji jest bezpłatne, a każdy samochód ma swoje miejsce parkingowe. Koszt pobytu uzależniony jest od terminu, długości pobytu i ilości osób w pokoju. Zapewniamy także bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego dla naszych Gości. Dla dzieci przygotowaliśmy piaskownicę z zabawkami, huśtawkę oraz teren do grania w piłkę nożną. Zapraszamy serdecznie do Domu Gościnnego Asia na wypoczynek.
5 6 7 8 9