Wyszukiwarka noclegów
Sielpia Wielka
1 gość Edytuj

Noclegi Sielpia Wielka

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w pobliżu

10

Kwatery pracownicze Zagórska, Kielce

od 30
Kwatery, Kielce, 34 km od miejscowości Sielpia Wielka
Oferujemy do wynajmu komfortowe pokoje dostępne na doby! Za jedyne 30zł od osoby przy wynajmie całego piętra (min.9 osób na okres minimum 1 miesiąca).Na piętrze do dyspozycji na wyłączność duża przestronna kuchnia oraz łazienka. Do dyspozycji wynajmujących także bezpłatne miejsca parkingowe na terenie obiektu. Idealne miejsce dla firm. Blisko do obdwonicy miasta przez co dojazd do pobliskich miejscowości jest ułatwiony. Nasz Hostel jest idealnym miejscem gwarantującym wygodę i niską cenę. Każdy z pokoi jest zamykany na klucz, zamykane jest także piętro. Na każdym z pięter znajdziecie do swojej dyspozycji min: -Pralka - 2 lodówki na każdym z pięter. - duża w pełni wyposażona kuchnia - Odkurzacz, żelazko - Ogródek do dyspozycji lokatorów. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej informacji. ***CENA 30 zł -ZA 1 OSOBĘ / za DOBĘ Z POŚCIELĄ. Cena przy najmie całego piętra domu 116 m2 -dla minimum 9 osób ,przy najmie minimum 1 miesiąca. Do dyspozycji na każdym piętrze dla najemców 3,4 i 2 osobowe pokoje (każdy zamykany na klucz) ,duża w pełni wyposażona kuchnia , łazienka(pralka) oraz duży hol. Do dyspozycji najemcy duży parking na terenie posesji. Czysty zadbany Dom 350 m2 , posiada łącznie 8 pokoi ,3 łazienki , 3 kuchnie, suszarnię, duże balkony. Zlokalizowany na osiedlu KSM domki ,ul. Zagórska w Kielcach. Łączna ilość miejsc dostępnych : 24 Do dyspozycji najemców trzy niezależne (zamykane) piętra domu z trzema w pełni wyposażonymi kuchniami -po 2 lodówki na każdą kuchnię , 3 łazienkami z 3x pralkami, suszarnią, każdy pokój zamykany na klucz. Dom w pełni umeblowany nowe tapczany z pojemnikami na pościel ,odkurzacz, wyposażona kuchnia, szafy, stoliki, żelazko, Doskonała lokalizacja z uwagi na bliskość do ul. Sienkiewicza (ścisłego centrum). ***PARKING darmowy*** ogrodzony, utwardzony duży plac przed budynkiem- z możliwością parkowania 6-7 samochodów osobowych. Ogródek 130 m2 do dyspozycji lokatorów. Przystanek autobusowy vis-a-vis domu - linie autobusowe nr (prosimy o kontakt przez formularz) Z11,Z25,112. *więcej zdjęć na e-mail /mms SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
12

Noclegi , pokoje, Kielce obok Targi Kielce

od 45
Kwatery, Kielce, 34 km od miejscowości Sielpia Wielka
Oferujemy: - Noclegi służbowe, - Noclegi dla firm, - Noclegi dla pracowników, - Noclegi indywidualne, - Noclegi dla turystów. Adres Obiektu : Kielce ul. Łódzka 209 jedyne 500m od Targów Kielce. Dom świeżo po remoncie, wysoki standard , w pełni wyposażony. W każdym pokoju TV z systemem android, darmowe Wi-Fi . 4 duże łazienki , prysznice, toalety,ogromna w pełni wyposażona kuchnia . Duży parking. Teren cały ogrodzony. Ceny ustalamy indywidualnie, uzależnione są one od okresu najmu oraz ilości osób. Sugerowana cena dotyczy najmów długoterminowych min. 30 dni. Kontakt telefoniczny w godzinach 7-16 od pn do pt. Na wiadomości wysłane po godzinie 16 odpowiadamy w następny dzień roboczy.
4

Hostel-Art

od 79
Hostele, Kielce, 34 km od miejscowości Sielpia Wielka
Kielecki Hostel-Art otworzyliśmy w listopadzie 2014 roku dla gości indywidualnych, par, rodzin, grup zorganizowanych, turystów z Polski i zagranicy i wszystkich innych gości, szukających taniego hotelu w Kielcach. Staramy się zdobyć Państwa szacunek i uznanie, tworząc komfortowo urządzone pokoje, eleganckie i przytulne wnętrza w miłej atmosferze, z otwartością i życzliwością na Państwa potrzeby. Goście naszego hostelu w Kielcach cenią nas za miłą obsługę i profesjonalizm, za rzetelność i porządek panujący w całym obiekcie hotelowym, za kompleksowe wyposażenie pokojów i pozostałych pomieszczeń, niskie ceny noclegów i ciekawą ofertę oraz za gustownie urządzone wnętrza z zawsze wyszukanymi, oryginalnymi dodatkami obrazami czy kwiatami.
12

Zajazd Mistrz i Małgorzata

od 75
Hotele, Kielce, 34 km od miejscowości Sielpia Wielka
Agroturystyka Mistrz i Małgorzata ma przyjemność zaprosić Państwa do miejsca gdzie piękna natura (o każdej porze roku), świeże powietrze, duży zbiornik wodny, wspaniała lokalna kuchnia oraz baza noclegowa, tworzy magiczny teren do aktywnego (niekoniecznie) odpoczynku. Zapraszamy Państwa do: - spacerów w okolicach zbiornika - molo, pobliskich lasów jak i samego Parku Krajobrazowego Cisowsko-Orłowiński - podróży rowerowych po okolicznych drogach rowerowych (Green Velo Wschodni Szlak Rowerowy) / możliwość wypożyczenia roweru na miejscu - w sezonie letnim korzystania ze zbiornika wodnego. Plaża, rowery wodne - skorzystania lub po prostu odwiedzenia stadnini konii Amazonka w Borkowie - łowienia ryb w zalewie bedącym w bardzo bliskim sąsiedztwie. Ciekawym pomysłem jest wyspa na zbiorniku - podróży do ciekawych miast (Kielce - 15km / Święta Katarzyna - 20km / Oblęgorek - 34km / Busko-Zdrój - 35km / Pacanów 58km / Sandomierz - 84km oraz wiele innych) Z naszej strony możemy zaoferować: - 5 pokoi z pełnym wyposażeniem (łazienka+TV+internet+leżak) oraz miejscem parkingowym (kamera na terenie parkingu). Obiekt jest monitorowany. - restauracje serwującą wyłącznie świeże produkty od lokalnych dostawców (wspieramy lokalnych przedsiębiorców) - sale bilardowa wraz z Dartem (znajduje się na poziomie -1) - wiate, miejsce grillowe oraz wiele atrakcji dla dzieci typu klasy / mały kosz / mała bramka piłkarska / domek plastikowy, usytuowane na ogród na tyłach obiektu - organizujemy imprezy, szkolenia, chrzty, komunie, urodziny itp. wraz z profesjonalną obsługą kelnerską - pełne wsparcie turystyczne (mapy, informacje o okolicznych wydarzeniach, atrakcjach oraz możliwość pomocy przy organizacji wycieczki czy rezerwacji biletu na wydarzenie lokalne lub odwiedzenie obiektu). Nie masz pomysłu na odpoczynek, podróż, nic nie szkodzi. Pomożemy ci zorganizować cały wyjazd za darmo. Jesteśmy otwarci cały rok. W porze wiosenno - letniej otwieramy ogródek pod parasolami pełen atrakcji dla dzieci oraz grill, serwujemy orzeźwiające piwo z kega, zapraszamy na świeżego pstrąga od lokalnych hodowców, otwarta zostaje pobliska plaża nad zbiornikiem wodnym W porze jesienno - zimowej rozpoczynamy ogniska, kuligi. Serwujemy ciepłe polskie zupy oraz grzane wino i piwo na pokrzepienie w te zimne dni. Serdecznie zapraszamy!
22

ONRest Hostel Centrum

od 69
Hostele, Kielce, 34 km od miejscowości Sielpia Wielka
Hostel ONRest to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w Kielcach. Wystrój został stworzony tak, aby odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom każdego odwiedzającego nas klienta. Posiadamy pokój dwuosobowy , a także prywatne łózka w pokojach 6 i 10os , w których wypoczniesz z klasą , nie nadszarpując nadmiernie swojego budżetu. Naszym gościom oferujemy: - darmowy dostęp do Internetu (WiFi), - pokój dwuosobowy - zamykane schowki na bagaż (w pokojach wieloosobowych), - ogólnodostępny salon z aneksem kuchennym wyposażonym mikrofalówkę, lodówkę, czajnik, dwupalnikową kuchenkę elektryczną, garnki, sztućce oraz zastawę, - darmową herbatę, - informatory turystyczne , oraz kulturalne - fachową i sympatyczną obsługę (chętnie pomogą w znalezieniu atrakcyjnych zabytków, wskażą najlepsze miejsca na wyjścia wieczorem oraz ciekawie zagospodarować wolny czas). - parking publiczny (hostel znajduje się w Strefie Płatnego Parkowania, weekendy oraz w godzinach 18 - 8 darmowy parking, w pozostałych godzinach średnio 4 zł/godz , pierwsze 45min darmowe ). Dodatkowym udogodnieniem jest rewelacyjna lokalizacja . Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie licznych barów , restauracji , kawiarni , parku , oraz dużego węzła komunikacyjnego . Recepcja czynna 24h , zawsze pilnujemy porządku poprzez monitoring , zapewniamy bezpieczeństwo i komfort. Hostel sprzątany każdego dnia , pościel prana przez pralnie chemiczna , czysta i bezpieczna z najlepszego gatunku bawełny! Cennik pokój dwuosobowy - 140zł łóżko w pokoju 6os - 79zł łóżko w pokoju 10os - 69zł Ceny mogą się zmieniać w zależności od terminów W razie dłuższych rezerwacji możliwe rabaty ONRest Hostel ul. Żytnia 8 Kielce 25-018 onrest małpa wp.pl instagram ; onresthostel Zachęcamy do rezerwacji telefonicznych jak i mailowych!
28

Pod Klonami

od 30
Agroturystyka, Krzętów, 38 km od miejscowości Sielpia Wielka
Agroturystyka „Pod Klonami” Zapraszamy Agroturystyka "Pod Klonami" to miejsce, które może stać się Twoją odskocznią od rzeczywistości. Każdy odnajdzie tu coś dla siebie: spokój ducha w rodzinnym towarzystwie, odpoczynek, który jest towarem deficytowym w dzisiejszych czasach, czy też zabawę w gronie najbliższych przyjaciół przy ognisku i roznoszącej się woni grillowanych kiełbasek. Naszym atutem są doskonałe warunki do spacerowania i spędzania wolnego czasu na łonie natury. Duży plac, pełen zieleni obok parku „Dąbrówka” jest idealny również dla osób, które ponad wszystko przekładają aktywność fizyczną: możemy zaproponować wypożyczanie kajaków, które są odpowiednią opcją dla rodzin, grup znajomych czy przyjaciół. Lubisz bezpośredni kontakt z naturą? Oferujemy możliwość rozbicia namiotu.  Każdy zatem znajdzie dla siebie upragnioną formę rekreacji i wypoczynku. Nasza Agroturystyka jest zarówno wspaniałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi, romantycznym zaciszem dla par, jak i oazą spokoju dla "zapracowanych" pragnących odpocząć od zgiełku i pośpiechu. Atrakcje w obiekcie i jego pobliżu: Na terenie Agroturystyki znajduje się staw rybny, miejsce przystosowane do rozpalenia ogniska, grillowania w gronie rodziny lub przyjaciół – miejsce mające wyjątkowy klimat. Wypożyczamy kajaki, którymi można spływać po rzece Pilicy – jest to idealna opcja dla aktywnych, tak jak piesze szlaki turystyczne czy wycieczki rowerowe. W pobliżu znajduje się wiejskie boisko do piłki nożnej i siatkówki – 30 metrów od posesji. W lasach nieopodal Agroturystyki „Pod Klonami” można natrafić na pozostałości powojenne w postaci okopów. W pobliżu znajduje się Muzeum Regionalne w Przedborzu, jest to niewątpliwie atrakcją turystyczną dla osób, które chciały by zagłębić się w historię Naszego Regionu. Położenie: Krzętów to kusząca naturą malownicza wieś położona przy terenie Przedborskiego Parku Krajobrazowego. W odległości około 200 metrów  od naszego gospodarstwa przebiega pieszy Szlak Rekreacyjny Rzeki Pilicy uwielbianej przez kajakarzy z atrakcyjną plażą. Zapraszamy wszystkich kochających wieś i przyrodę, aby poznać jej piękno! O obiekcie: Ilość pokoi: 5 Ilość miejsc: 9 Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce) Cena: od 30 zł od osoby (za dobę) Pole namiotowe Wypożyczanie kajaków Gastronomia: Na zamówienie możliwość przygotowania posiłków. Polecamy tradycyjną domową kuchnię, bazującą na własnych i lokalnych produktach. Kontakt: Tel. 663776849 e-mail: [email protected] Oferujemy Państwu tradycyjną polską gościnność i odpoczynek w pięknym regionie Polski!
20

Dom pod lasem z sauną

od 550
(1)
Domki letniskowe, Ciekoty, 39 km od miejscowości Sielpia Wielka
Dom (całoroczny) pod lasem w miejscowości Ciekoty (15 km od Kielc, 5 km od Łysicy-Św. Katarzyny, 7 km od Cedzyny). DO WYNAJĘCIA TYLKO W CAŁOŚCI. Idealne miejsce do wycieczek rowerowych oraz  pieszych ( też górskich: wejście na Łysicę, Radostową, szlak do Św. Krzyża). Możliwość wyciszenia i wypoczynku na łonie natury. Dom ostatnio odnowiony. Dogodne połączenie z Kielcami (MPK) W Ciekotach znajduje się wypożyczania rowerów, dom S. Żeromskiego oraz mały zalew  (większe zbiorniki wodne w sąsiednim Wilkowie i w Cedzynie) . Basen kryty w pobliskiej Ameliówce (hotel "Przedwiośnie" - 4 km). Istnieje możliwość zamówienia jedzenia z dowozem (pizza, kebab i hamburgery). W pobliżu jest Bar Pstrąg (ryby z własnej hodowli). Dom o pow. ok. 120 m kw. dla 7 osób, w wysokim standardzie (wszystkie meble, okiennice i  drzwi z litego, ciemnego drewna). Ogrzewanie podłogowe elektryczne (cały parter) i kominkowe ( wyprowadzenie ciepła na poddasze przez antresolę). Zimą zapewniamy drzewo do kominka i grzejnik. Na parterze znajdują się: salon z kominkiem, 8-osobowym stołem i 2 kanapami przy kominku (nierozkładane) , kuchnia (płyta ceramiczna,lodówka, kuchnia mikrofalowa, zastawa stołowa, garnki, sztućce itp), łazienka z  sauną i prysznicem oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu: antresola z małą, rozkladaną kanapą dwuosobową i pojedynczym łóżkiem, toaleta i dwie sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnym, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi). Na umeblowanym tarasie jest dodatkowy kominek  (możliwość grlilowania). Działka (o pow. 2000 m kw, w całości ogrodzona) z zachowanym leśnym charakterem. Wydzielone miejsce na ognisko z nowymi ławkami. Teren oświetlony. Minimalny pobyt 2 noce.  ZAKAZ ORGANIZOWANIA IMPREZ I PALENIA PAPIEROSÓW W DOMU. W okresie grzewczym obowiązuje cena 650 zł za noc. Latem 550 zł za noc. Godziny przyjazdu i wyjazdu mogą być ustalone indywidualnie. W Sylwester obowiązuje wyższa, negocjowana cena (minimalna długość pobytu 3 noce). W cenie sauna, media, pościel, ręczniki kuchenne i do sauny, płyn do mycia naczyń oraz papier toaletowy. Ponadto zimą w cenie też drzewo. Kontakt telefoniczny 606 955 079 lub mailowy [email protected].
7

Domki letniskowe nad Zalewem Sulejowskim

od 110
Domki letniskowe, Tresta, 44 km od miejscowości Sielpia Wielka
Domki letniskowe nad Zalewem Sulejowskim (300 metrów do plaży) w miejscowości Tresta zjazd z trasy Warszawa -Katowice ( 12 kilometrów). Działka hektarowa ogrodzona plac zabaw dla dzieci , miejsce na grilla ognisko. Domki 4-6 cio osobowe pełen węzeł sanitarny z dala od drogi cisza spokój aktywny wypoczynek. Akceptujemy zwierzęta W miejscowości sklep bar w sezonie w soboty dyskoteki. Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego. Zapraszamy do rezerwacji pod telefonem 44 7108515 lub [email protected].
19

Urlop,Weekend---Samodzielny dom na lato nad wodą,

od 240
Domki letniskowe, Tresta, 44 km od miejscowości Sielpia Wielka
SEZON 2024 OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA, PRYWATNA, INDYWIDUALNA. Zapraszam do wynajmu samodzielnego, wolnostojącego domu murowanego z ogrodzoną działką nad wodą na wyłączność tylko dla Państwa. Letnisko rekreacyjne położone jest w miejscowości Tresta Rządowa nad Zalewem Sulejowskim ok.50 Km od Łodzi (woj. Łódzkie), 100 km od Warszawy(dojazd drogą ekspresową),ok.180 km z Katowic, ok.200 km od Lublina. Działka jest dość duża, ładnie zagospodarowana, dużo nasadzeń iglaków, świerków, sosen, ale jednocześnie jest miejsce do opalania, czy grania w piłkę (pół działki w cieniu, pół w słońcu). Teren jest cały ogrodzony szczelnym ogrodzeniem, równy, bezpieczny, mikroklimat, piękna dzika przyroda, cisza, spokój. Na terenie działki jest do wyłącznej dyspozycji Państwa wygodna huśtawka ogrodowa z poduszkami, 2 leżaki, duży grill mobilny, hamak, tunel do wędzenia. Na tarasie są meble ogrodowe z poduszkami, mała sofa. Jest również możliwość gry w różne ruchowe gry, a parking na auta ogrodzony. Dom jest solidny, murowany, piętrowy z zadaszonym tarasem, z zadaszonym balkonem o powierzchni ok. 90m2 (na max.6 osób). Składa się z salonu z kominkiem (rozprowadzenie ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń), kuchni ,łazienki z wc i z dwóch oddzielnych sypialni na górze (strop drewniany). Dom jest wewnątrz po odświeżeniu, częściowo ma wymienione wyposażenie, oraz po termomodernizacji. W salonie jest skórzana sofa(rozkładana) z fotelami, a w każdej z sypialni na górze jest łoże małżeńskie z luksusowym, bardzo wygodnym materacem(firmy Sembella) i rozkładana sofa. Zwierzęta są akceptowane za dopłatą jednorazową 100 zł. WSZYSTKO JEST KOMPLETNIE WYPOSAŻONE(SZTUĆCE, TALERZE, GARKI ) Z WYGODAMI,(PRĄD,KANALIZACJA, WODA Z WODOCIĄGU MIEJSKIEGO) CIEPŁA WODA, PRYSZNIC, TV LCD Z CYFROWYM DEKODEREM, DUŻA LODÓWKA Z ZAMRAŻARKĄ, MIKROFALA, CZAJNIK ELEKTRYCZNY, EKSPRES DO KAWY PRZELEWOWY, GRILL). POŚCIEL, SPRZĄTANIE, MEDIA W CENIE. DODATKOWO PŁATNE EWENTUALNE DREWNO KOMINKOWE DO OGRZEWANIA. W najbliższej okolicy olbrzymie lasy, grzyby, owoce leśne, w zalewie ryby. Do brzegu zalewu w lini prostej jest około 200 metrów pasu ochronnego przepięknego lasu sosnowego, który stwarza mikroklimat i niesamowity zapach. Nad zalewem jest piękna, szeroka piaszczysta plaża, płytka ciepła woda. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego, mała gastronomia, bar na polu namiotowym. We wsi Smardzewice market Dino dobrze zaopatrzony, Jest możliwość kupienia gotowych posiłków.(Tomaszów Mazowiecki). W dalszej okolicy ośrodek hodowli żubrów, skansen, park z niebieskimi źródłami, groty do zwiedzania, miasto Tomaszów Mazowiecki. Serdecznie zapraszam. ATRAKCYJNE CENY - - - wszystkie koszty w cenie - bez dopłat (oprócz ewentualnego ogrzewania). ZAPRASZAM DO WYNAJMU OD OKOŁO 15 KWIETNIA DO 15 PAŹDZIERNIKA. CENNIK: OKRES WAKACYJNY: OD 22 CZERWCA, LIPIEC, SIERPIEŃ---350 ZŁ/DOBA KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC(DO 22), WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK---240 ZŁ/DOBA.* *cena nie dotyczy weekendów, weekendu długiego majowego, z Bożym Ciałem. Cena dotyczy wynajmu całego domu z działką na wyłączność, bez względu na ilość osób, z zastrzeżeniem, że max. ilość osób to 6. Na terenie posesji i domu nie może przebywać więcej niż 6 osób bez wiedzy właściciela. Cena dotyczy wynajmu na minimum 5 nocy. Istnieje możliwość również wynajmu na krótsze terminy np. weekendy(2 noce), szczególnie poza szczytem sezonu letniego. Nie wynajmuję na żadne imprezy zorganizowane. Po wstępnej rezerwacji telefonicznej, internetowej, lub osobistej wysyłam warunki rezerwacji, regulamin domu na mejla. Należy wówczas wpłacić zadatek w ciągu 3 dni roboczych - brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji. Pozostałą część opłaty należy uiścić z góry, gotówką w dniu wynajmu, przyjazdu. Wpłata zadatku stanowi akceptację przestrzegania warunków rezerwacji i regulaminu domu przez wynajmującego. Zadatek, wpłata jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji, wcześniejszego wyjazdu przez wynajmującego. Właściciel zobowiązuje się do rezerwacji terminu, przygotowania, obsługi i dotrzymania terminu wynajmu. Zadatek będzie zwrócony jeśli do wynajmu nie dojdzie z winy właściciela (awarie, uszkodzenia domu przez siły natury, i.t.p.). W razie pytań proszę o kontakt. Przy wyjeździe-przyjeździe w lato w sobotę, niedzielę doba kończy się do 12, zaczyna się od 16. Mogą być ustalone inne godziny, ale muszą one pasować obu stroną. Jestem zawsze dostępny pod telefonem komórkowym (pięć zero jeden trzy cztery trzy jeden jeden siedem) lub mejlem ([email protected]) W razie pytań proszę o kontakt. SERDECZNIE ZAPRASZAM WYNAJMUJĘ RÓWNIEŻ W INNYCH LOKALIZACJACH; -SAMODZIELNY, WOLNOSTOJĄCY DOM NAD JEZIOREM GŁUSZYŃSKIM; -SAMODZIELNY, WOLNOSTOJĄCY DOM NAD JEZIOREM ŁUGOWSKIM; ZAPRASZAM.
7

Tanie Noclegi Morawica

od 40
Kwatery, Morawica, 45 km od miejscowości Sielpia Wielka
Obiekt noclegowy 8 km do Kielc, położony w miejscowości Morawica, oferuje noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych w świeżo wyremontowanym budynku . Pokoje duże, widne i przestronne, w każdym pokoju Smart TV z bezpłatnym dostępem do WI-FI. Łazienki i WC na każdej kondygnacji, wspólna porządnie wyposażona kuchnia oraz jadalnia. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny, ogrodzony parking ( spokojnie mogą parkować zarówno samochody osobowe jak i busy brygadówki), nie wymagamy dodatkowej opłaty od gości za parking . W odległości 50m sklepy spożywcze Leviatan i Żabka. W odległości 300m kryta pływalnia Koral Cena z ogłoszenia dotyczy najmów długoterminowych min.1 miesiąc. Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 8-16 tel. 6*6*5*2*0*2*0*2*1, w weekendy i święta tel.7*9*0*4*3*4*3*8*3. Na wiadomości wysłane na e- mail odpowiadamy w dni powszednie w godz. 8-16. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Jaskinia Raj 15 km, Zamek w Chęcinach -16 km Centrum Nauki Leonardo Da Vinci 14km Targi Kielce 19km Tężnie Busko- Zdrój 33km
9

HOSTEL PARKOWY

od 50
Hotele, Morawica, 45 km od miejscowości Sielpia Wielka
Hostel Parkowy to nowo powstały obiekt, znajdujący się w miasteczku Morawica w odległości 10 km od miasta wojewódzkiego Kielce, przy drodze krajowej E73. Własny parking. Idealna lokalizacja dla Kielc, Targi Kielce. Obiekt sąsiaduje z zabytkowym Parkiem Dworskim, który zachęca do spacerów. Hostel oferuje 44 miejsc noclegowych w pokojach: jedno-, dwu- ,trzy-, cztero- i pięcioosobowych, każdy wyposażony w telewizor LCD, łazienkę i klimatyzację. Ponadto w obiekcie znajduje się nowoczesna sala konferencyjna, a także w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz pokój wspólny dla gości. Hostel przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług oferuje gościom niskie ceny i możliwość skorzystania z wielu atrakcji turystycznych od Juniora do Seniora.
37

Friland

od 540
Domki całoroczne, Bodzentyn, 47 km od miejscowości Sielpia Wielka
17

Domki "Pod Kamieniem"

od 120
Domki letniskowe, Bodzentyn, 47 km od miejscowości Sielpia Wielka
Do dyspozycji naszych gości oddajemy:Dwa domki całoroczne, drewniane, pięcioosobowe, ogrzewane kominkiemłazienka z ciepłą wodą,kuchnia z pełnym wyposażeniem,salonik telewizyjny,kominek opalany drewnem,5 miejsc sypialnych (1domek)kręgielniaboisko do siatkówkiParkingGrill z zadaszeniemBezprzewodowy internet Wi-FiDoba noclegowa zaczyna się o godzinie 14 a kończy o 10 dnia następnego. Cena wynajęcia domku: 180zł/doba Cena dla  par (2 osoby)- 120zł/doba (minimum 2 noclegi) Opłata za psa: 20zł-jednorazowo. Cena nie dotyczy majówki i okresu sylwestrowego. Wystawiamy Fakturę VATWyciągi narciarskie:BodzentynKrajnoNiestachówKielcePobliskie zalewy:WilkówCedzynaCiekoty
37

Lizis

od 50
(1)
Agroturystyka, Daleszyce, 47 km od miejscowości Sielpia Wielka
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegu. Miejscowość położona 15 km od centrum Kielc. Doskonałe położenie może stanowić bazę wypadową do zwiedzania gór świętokrzyskich. W okolicy znajdują się 2 stadniny konne z możliwością pobierania lekcji jazdy konnej. w odległości 5 - 10 km znajdują się wyciągi narciarskie i zbiorniki wodne (Borków, Cedzyna). Oferujemy Państwu: -     18 miejsc noclegowych w 5 wygodnych pokojach z TV -     4 łazienki -     możliwość wyżywienia -     ogólnodostępna kuchnia -     miejsce na grill -     plac zabaw dla dzieci -     dostęp do komputera i Internetu -     ogrodzone miejsce parkingowe Region kielecki znajduje się w środkowej części Polski, na Wyżynie Małopolskiej, w dorzeczu rzek Kamiennej, Nidy, Pilicy i Czarnej. Jego trzon stanowią Góry Świętokrzyskie, z najwyższym szczytem Łysicą (611 m n.p.m.), należące do najstarszych gór w Polsce i Europie. Ukształtowanie powierzchni oraz budowa geologiczna regionu wyznaczały kierunki rozwoju gospodarczego i charakter zajęć mieszkających tu ludzi.Zabytki kieleckieKadzielnia. Miejsce należy niewątpliwie do głównych atrakcji Kielc. Jest to wyniosłe, częściowo skaliste wzgórze pocięte wyrobiskami dawnych kamieniołomów, położone w południowej części miasta.Jaskinia Raj. Mimo, że wszystkie cuda Jaskini zostały już uwiecznione w dziesiątkach folderów, bezpośrednie zetknięcie z artyzmem przyrody robi duże wrażenie. Kolorowy świat stalaktytów i stalagmitów, przedziwnych form skalnych i kamiennych rzeźb jest piękny. Skansen w Tokarni. Park etnograficzny w Tokarni stanowi muzeum na wolnym powietrzu, jest placówką dydaktyczną organizowaną celowo z przenoszonych typowych i zabytkowych obiektów tradycyjnego budownictwa, oraz innych obiektów związanych z kulturą ludową. Święty Krzyż. Zwany także Łysą Górą, jest drugim co do wielkości szczytem Gór Świętokrzyskich. Znajduje się w obrębie Świetokrzyskiego Parku Narodowego, a jego zbocza(oprócz stoku północnego, gdzie znajdują się gołoborza) porasta puszcza, w której spotkać można stare jodły i buki. To na Świętym Krzyżu, według podań, spotykać się miały czarownice na swoich sabatach.Chęciny. Ze szczytu Góry Zamkowej rozciąga się rozległa panorama ziemi kieleckiej. Same Chęciny są miasteczkiem sennym, można w nich zwiedzić kościół parafialny, obejrzeć zabytkową zabudowę rynku, zajrzeć do franciszkańskiego zespołu klasztornego. Kiedy powstały Chęciny, nie wiadomo, bowiem pierwsza wzmianka z 1275 roku jako własności podkomorzego sandomierskiego M.Mikuły dokumentuje dawniejsza ich przeszłość, sięgającą może schyłku XII wieku.Dąb Bartek. Kilkanaście metrów od szosy z Tumlina przez Samsonów do Zagnańska stoi "Bartek", wiekowy i najsłynniejszy dąb w Polsce. Wiek drzewa oceniano różnie: 1000 a nawet 1200 lat, ostatnie badania ustaliły go na 650 lat. Majestatyczny dąb należy do szypułkowatych, posiada ok. 25 metrów wysokości, a obwód pnia nieco nad ziemia wynosi 9 metrów.
16

Leśny Dworek

od 75
Ośrodki wypoczynkowe, Daleszyce, 47 km od miejscowości Sielpia Wielka
Ośrodek "Leśny dworek" świadczy usługi na najwyższym poziomie w branży noclegowej.Jesteśmy firmą która spełnia wszelkie europejskie standardy. Posiadamy dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz kameralnie urządzony, obszerny salon z kominkiem w którym podajemy posiłki lub możemy zorganizowac imprezę okolicznościową lub szkolenie.Otoczenie posiadłości jest czarowne. Cisów to malownicza wieś położona w górskiej dolinie Cisowsko - Orłowińskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie lesistych stoków gór Włochy, Małaznej, Stołowej i Grzebienia. Teren ów doskonale nadaje się na piesze oraz rowerowe wycieczki. Leży nieopodal trasy Kielce-Raków. Idelany jako baza noclegowa do wypadów w atrakcyjne miejsca w Górach Świętokrzyskich, takich jak Święty Krzyż, Łysica, Gołoborze, Jaskinia Raj, Zamek w Chęcinach, hodowla bizonów i odrestaurowany Pałac w Kurozwękach, zamek Krzyżtopór, park Dinozaurów w Bałtowie i wiele innych.W odległości 5 km znajduje się wyciąg narciarski.
7

Agroturystyka OAZA Zdrowia

od 40
Agroturystyka, Huta Szklana, 55 km od miejscowości Sielpia Wielka
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego siedliska. To prawdziwa oaza: spokoju, ciszy, pięknej przyrody i prawdziwego wytchnienia od codzienności. Nasz dom, zbudowany w 2005 roku, był na początku domem rodzinnym. Rok później stał się domem gościnnym dla pielgrzymów z Węgier i tak się zaczęło. Dziś mamy już duże grono stale powracających do nas Gości, a wielu z nich to już w zasadzie nasi Domownicy W 2011 roku powstałą zielarnia Oaza, w Pasażu Handlowym przy Osadzie Średniowiecznej w Hucie Szklanej, tuż obok naszego siedliska. Oba przedsięwzięcia wzajemnie się uzupełniają, a Goście agroturystyki bywają tam codziennie: pogadać, poradzić się, kupić zdrową przekąskę na szlak czy podpiwek na wieczórTak tworzy się Oaza Zdrowia. W roku 2009 zostaliśmy laureatami konkursów Na najlepszą ofertę wypoczynki na wsi województwa świętokrzyskiego oraz Na najpiękniejsze gospodarstwo agroturystyczne w powiecie kieleckim. Podobnie w 2013 roku nasze siedlisko zostało uznane za najpiękniejsze, a serwowane przez nas pierogi otrzymały konsumencką Złotą Jaskółkę 2013 w śląskiej edycji konkursu Wydawnictwa Regiony. Zapraszamy Państwa zatem serdecznie do odwiedzenia nas i osobistego sprawdzenia naszej oferty. Posiadamy 13 miejsc noclegowych, w czterech pokojach gościnnych. Pokoje rodzinne Wiosna duże łoże małżeńskie i 2 łóżka pojedyncze. Łazienka, balkon, duże okna z widokiem na piękną panoramę podnóża Łysej Góry. Pokój przestronny, jasny, w kolorach wiosny. Zima pokój dla nawet pięciu osób: 2 łóżka połączone, 3 pojedyncze. Dużo przestrzeni, budzący zachwyt widok na gwiaździste niebo przez okna w dachu(!). Wystrój w chłodnych barwach zimy. Pokoje kameralne Lato pokój z klimatem dla dwóch osób. Łóżka pojedyncze. Nagrzany południowym słońcem, z oknami dachowymi. W słonecznych barwach lata. Jesień pokój dla dwóch osób. Dwa łóżka razem. Balkon do podziwiania niezwykle cudnych u nas zachodów słońca. W ciepłych barwach jesieni.
11

Przytulna Chatka

od 30
Domki letniskowe, Styków, 57 km od miejscowości Sielpia Wielka
Całoroczny domek w Stykowie ( 8 km od Starachowic). Do wynajęcia w całości. Do dyspozycji dwie wersalki i dwa łóżka. W środku oczywiście kuchenka gazowa, ciepła woda łazienka i kominek;  w obejściu altanka i miejsce na grilla. Domek położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku nie odcinając się zupełnie od cywilizacji. W pobliżu każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorom spacerów, czy pieszych wędrówek z pewnością spodoba się malowniczy krajobraz miejscowości oraz całej gminy. W okolicy znaleźć możemy niezliczoną ilość różnorodnych tras pieszych i rowerowych (http://www.brody.info.pl/szlaki-turystyczne.html) Do najbliższego lasu mamy 700 metrów. Nad wodę jeszcze mniej. Mianowicie kilkaset metrów od domku leży Zalew Brodzki będący nie lada gratką dla amatorów wędkarstwa. Ponadto w Stykowie do dyspozycji mamy przystań, gdzie możemy wypożyczyć kajak, rowerek wodny, motorówkę czy skuter. Nieopodal znajduje się warty zobaczenia Rezerwat Przyrody Skały pod Adamowem. 6 minut drogi od Stykowa możemy poznać uroki jazdy konnej -  w stadninie w miejscowości Michałów. Cuda stworzone przez człowieka? 5km od Stykowa odwiedzić możemy Sanktuarium Maryjne w Kałkowie-Godowie z własnym, małym ZOO czy Golgotą, z której widok na Góry Świętokrzyskie dosłownie zapiera dech w piersiach. W Krynkach, 4 kilometry od domku zobaczyć możemy zabytkowy  kościół z 1727 roku, do którego wejścia strzeże efektowna drewniana brama z II połowy XVIII wieku. Jadąc do Krynek ,,zahaczyć możemy o przelew wodny w Brodach z 1840 r. Zachowany do dziś fragment zabytkowej tamy przypomina  o wielkim budowniczym Staropolskiego Okręgu Przemysłowego - księdzu Stanisławie Staszicu. W wyżej wspomnianym Kałkowie znajduje się kolejny zalew - ,,Wióry. Ponadto w Starachowicach czeka na nas nowo wybudowana kryta pływalnia, a w Ostrowcu Świętokrzyskim (20 min jazdy) do dyspozycji mamy Pływalnie Olimpijską ,,Rawszczyzna. 150 m OD OBIEKTU ZNAJDUJE SIĘ KOMORA NORMOBARYCZNA - LECZNICZA CENA 120zł /doba za cały domek przy 4 osobach.Powyżej 4 osób cenę uzgadniamy telefonicznie:)  KONTAKT: e-mail: [email protected] NR konta:83 1050 1432 1000 0005 0386 9737
Partner e-nocleg.pl
35

Siedlisko Carownica Family & Wellness

od 490
Domki letniskowe, Lechów, 57 km od miejscowości Sielpia Wielka
Śniadanie wliczone w cenę.
Siedlisko Carownica Family & Wellness w Górach Świętokrzyskich to miejsce, które umożliwia rodzinny odpoczynek i zabawę, pozwala się wyciszyć, a także zadbać o dobry stan ducha. Położone jest na wzgórzu otoczonym lasem, stanowiącym otulinę Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz obszar Natura 2000 Ostoja Jeleniowska. Z każdego miejsca na terenie Siedliska widoczny jest Klasztor na Świętym Krzyżu. Gorąca beczka i Ruska bania czekają w Wellness Galanty Łogródecek na tych, którzy chcą się zrelaksować i zregenerować. Seans w Chacie Solnej z 3 tonami nieskażonej soli himalajskiej czy kąpiel w Zimnej beczce to czas zainwestowany we własne zdrowie. Zmysłowe zabiegi SPA dla par w kabinie Rasul na pewno wyzwolą dodatkową dawkę pozytywnej energii. A dzieciom spodoba się masaż na suchym łóżku wodnym. Na ponad 3 ha ogrodzonego i monitorowanego terenu (w większości objętego zasięgiem Internetu bezprzewodowego) znajduje się mnóstwo zieleni, stoły i ławy z zadaszeniem, leżaki, przenośne grille, miejsca na ognisko, parking oraz miotły, na których można uczyć się latać obowiązkowo należy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na miotle, na tle Łysej Góry. Dzieci mają do dyspozycji dwa duże i bezpieczne place zabaw: kilka huśtawek i zjeżdżalnie, górę piachu z kolorowymi zabawkami, trzy wolnostojące Chatki Carownic, mini bawialnię w tipi, trampolinę, basen ogrodowy, który w lecie przynosi ochłodę. Na terenie Siedliska znajduje się 24-metrowa tyrolka oraz kilka boisk: do siatkówki plażowej, trawiaste do siatkówki, piłki nożnej oraz badmintona, jest też zewnętrzny stół do tenisa stołowego, powierzchnia do malowania kredą, a także gotowa do lotu 13-metrowa miotła Carownicy. Na miejscu mamy wypożyczalnię rowerów również z fotelikami dla dzieci. Można też wypożyczyć pojazdy akumulatorowe. W Siedlisku znajdują się 4 rodzaje domków: 6-os. piętrowe z sauną i kominkiem, 4-os. parterowe drewniane, 8-os. holiday z 3 sypialniami, a także 4-os. glampingi z sauną i kominkiem. Z Siedliska Carownica widoczny jest Klasztor na Świętym Krzyżu. Pobyt jest ze śniadaniem w formie bufetu. Na wyposażeniu każdego domku jest pościel, ręczniki kąpielowe i papierowe, mydło w płynie, papier toaletowy i inne niezbędne drobiazgi, a także latająca miotła Carownicy. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz, podróżując z małym dzieckiem: łóżeczko turystyczne z pościelą, przewijak, wanienkę, krzesełko do karmienia, nocnik - bez dodatkowych opłat, wstawimy do domku na prośbę Gości. Na zewnątrz Goście z każdego domku mają przestrzeń tylko dla siebie: stół, ławka, leżak, przenośny grill. Domek piętrowy 6-os.: rekomendowany dla rodziny z dziećmi lub grupy osób dorosłych: sauna, kominek, dwie sypialnie, weranda. Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym: kuchenka elektryczna dwupłytowa, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, garnki, naczynia, kubki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce itp. W pokoju dziennym ustawiona jest sofa (rozkładana, miejsce do spania dla dwóch osób: 160x200 cm), stół z krzesłami, telewizor, kominek opalany drewnem, jest też łazienka z toaletą, prysznicem i umywalką oraz sauna. Na piętrze są dwie sypialnie przeznaczone dla czterech osób (jedna sypialnia przechodnia, łóżko 140x200 cm, druga sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami 80x200 cm). Wejście na schody (na parterze i piętrze) zabezpiecza zamykana bramka. Domek parterowy 4-os.: doskonały dla małej rodzinki lub pary na romantyczny pobyt we dwoje, z werandą. Pokój, w którym znajduje się łóżko 160x200 cm, połączony jest z wyposażonym aneksem kuchennym: kuchenka elektryczna dwupłytowa, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, garnki, naczynia, kubki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce itp. W domku jest również stół z krzesłami, telewizor, szafa. W łazience jest prysznic, umywalka i toaleta. W sypialni dla dzieci może być łóżko 120x200 cm (z trzech stron przylegające do ścian domku) LUB łóżko piętrowe 80x200 cm. Domek holiday z 3 sypialniami: idealny dla dużej rodziny, dwóch rodzin, a nawet rodziny trzypokoleniowej! W domku jest przestronny salon z aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna dwupłytowa, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, garnki, naczynia, kubki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce itp.), trzy sypialnie, łazienka z prysznicem oraz osobna toaleta. W jednej sypialni znajduje się podwójne łóżko (140x190 cm), natomiast w dwóch kolejnych: po dwa łóżka pojedyncze (70x180 cm i 60x180 cm). Łącznie w sypialniach jest miejsce dla 6 osób, zaś dwie kolejne mogą spać na rozkładanej dwuosobowej sofie w salonie (120x190 cm). Z doskonale doświetlonego salonu roztacza się widok na świętokrzyską przyrodę. Na parterze każdego piętrowego domku znajduje się salon połączony z doskonale wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna dwupłytowa, zmywarka, lodówka z zamrażalnikiem, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, garnki, naczynia, kubki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce itp.). W salonie jest kominek, rozkładana sofa (150x200), stół z krzesłami oraz telewizor. Na parterze jest również łazienka z toaletą oraz sauna. Na piętrze domku są dwie sypialne. W jednej (przechodniej) jest duże łóżko (140x200), w drugiej znajdują się dwa oddzielne łóżka (90x200). Wejście na schody (na parterze i piętrze) zabezpiecza zamykana bramka. W każdym domku parterowym jest pokój z aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna dwupłytowa, lodówka z zamrażalnikiem, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, garnki, naczynia, kubki, kieliszki, zastawa stołowa, sztućce itp.). W pokoju znajduje się duże łóżko (160x200), stół z krzesłami i telewizor. Jest również wydzielone pomieszczenie do spania z łóżkiem o wymiarach 120x200 LUB łóżkiem piętrowym oraz łazienka z toaletą. Cena wynajmu jest uzależniona od ilości osób w domku, pobyt ze śniadaniami w formie bufetu. Siedlisko stwarza dogodne warunki do zwiedzenia Gór Świętokrzyskich i największych atrakcji regionu świętokrzyskiego. Najbliżej znajdują się: Park Legend Świętokrzyskich, Platforma widokowa na Gołoborze na Łysej Górze, Sanktuarium Drzewa Krzyża Świętego na Świętym Krzyżu, Muzeum Świętokrzyskiego Parku Narodowego na Świętym Krzyżu, Centrum Kulturowo-Archeologiczne w Nowej Słupi, Osady Średniowiecznej w Hucie Szklanej, Jaskini Zbója Madeja w Łagowie. W około 30 minut dojedziemy samochodem do Centrum Geoedukacji w Rezerwacie Wietrznia w Kielcach, Zamku Krzyżtopór w Ujeździe, Bizonlandi Zespołu Pałacowego i Stada Bizonów w Kurozwękach, Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach, Muzeum Narodowego w Kielcach, Parku Rozrywki i Miniatur SabatKrajno w Krajnie, Opactwa Cystersów w Wąchocku, Zamku w Bodzentynie, Kolegiaty w Opatowie, Zamku i Synagogi w Szydłowie, kąpielisk krytych pływalni, ośrodków jazdy konnej. W około godzinę dojedziemy samochodem do Jaskini Raj w Chęcinach, JuraParku w Bałtowie, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, Ptasiego Azylu w Ostrowie, Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki, Sandomierza, Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Świętokrzyski Sztetl w Chmielniku, Dębu Bartek, Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, Muzeum Żywej Porcelany w Ćmielowie, Ośrodka Tradycji Garncarstwa w Chałupkach, Ciuchci Ekspres Ponidzia stacja początkowa w Jędrzejowie, Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie.
8

Domek "BRDA" w Zalesiu k. Grodziska Mazowieckiego

od 60
Domki letniskowe, Żabia Wola, 62 km od miejscowości Sielpia Wielka
Domek drewniany w odległości 35 km od Warszawy, w pełni wyposażony dla 6 osób 45m2. Łazienka z prysznicem, pralka, aneks kuchenny, piecyk na drewno, dwie sypialnie na górze, w każdej dwa oddzielne łóżka. Ręczniki, pościele, naczynia, grill, leżaki na wyposażeniu. Na partnerze pokój łączony z kuchnią, dwie kanapy rozkładane. Widok na dwa stawy rybne, spokojna, cicha okolica. Teren całego siedliska z zabudowaniami wynosi 10.000m2. Zapraszamy na dłuższe jak i weekendowe pobyty. Miejscowość to Zalesie powiat grodzisk gmina Żabia Wola.
33

WH White House

od 70
Pokoje gościnne, Radom, 64 km od miejscowości Sielpia Wielka
Jesteśmy motelem, który powstał z myślą o zapewnieniu gościom komfortowego wypoczynku. Nasz ośrodek znajduje się w malowniczym Rajcu Szlacheckim z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje spokój i ciszę. Od początku działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze pokoje są nowocześnie urządzone i wyposażone we wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu. Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, a także trzyosobowe. Dbamy o to, aby nasi goście czuli się u nas jak w domu. Nasz personel jest zawsze do dyspozycji, gotowy służyć pomocą i doradztwem. Nasz motel to uroczy obiekt położony w malowniczym Rajcu Szlacheckim. Oferujący komfortowe zakwaterowanie w przystępnej cenie. Jesteśmy zdecydowanie idealnym miejscem dla osób szukających spokoju i relaksu z dala od zgiełku miasta. Dysponujemy pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi, każdy z nich wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, prywatną łazienkę i bezpłatne Wi-Fi. Goście mogą również korzystać z pięknego ogrodu i bezpłatnego parkingu. Nasza recepcja jest czynna od 15:00 do 24:00, siedem dni w tygodniu, a nasi pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nasz motel, to nie tylko znakomity nocleg, ale także miejsce, gdzie każdy gość czuje się jak w domu.
1 2