Ośrodek Rajska Mierzeja składa się z 24 komfortowo wyposażonych pokoi typu LUX (2 i 3 osobowych).
Do dyspozycji gości mamy pokoje 2 i 3 osobowe, w których do spania jest łoże małżeńskie (w pokoju 2 osobowym) i łoże małżeńskie oraz pojedyńcze łożko z wygodnym materacem (w pokoju 3 osobowym).
W 2018 roku zostały wymienione wszystkie meble wraz z łóżkami.
Każdy pokój ma niezależne wejście z zewnątrz poprzez taras, na którym są meble ogrodowe dla każdego pokoju.
Na dziedzińcu znajduje się bardzo duży plac zabaw oferujący moc atrakcji dla najmłodszych ( huśtawki, zjeżdzalnie, domek, trampolina, mini bramki piłkarskie, rowerki dla dzieci).
Na gości czekają również rowery miejskie, które wypożyczamy za darmo w ramach pobytu.
Na terenie Ośrodka jest bezpłatne Wi-Fi.
Dla zmotoryzowanych zapewniamy parking.
Do dyspozycji gości udostępniamy grille, a także wiatę grilową.
Na terenie Ośrodka jest ogólnodostępna kuchnia, gdzie można usmażyć świeżą rybę zakupioną na przystani rybackiej w Chłopach ( zaledwie 1200 m od naszego miejsca) oraz podgrzać obiad.
Po sąsiedzku za płotem jest sklep spożywczo-przemysłowy, a po drugiej stronie ulicy restauracja, gdzie można wykupić posiłki.
Każdy pokój ma niezależne wejście z zewnątrz poprzez taras, na którym są meble ogrodowe dla każdego pokoju.
Wyposażenie:
- łazienka
- TV LED 32 cale
- lodówka
- czajnik
- naczynia
- sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc na plażę)
- taras z meblami ogrodowymi
Zapraszam do Sarbinowa. Do wynajęcia proponuję murowany domek oraz domek holenderski. Domek murowany jest przeznaczony maksymalnie dla sześciu osób. Na górze sypialnie, na dole salon, łazienka i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Odległość do morza około 450 metrów. Parking na terenie posesji, plac zabaw i zadaszone patio, gdzie można wypoczywać. Drugi domek to czteroosobowy domek holenderski. Jest w pełni wyposażony i można wygodnie odpocząć. W pobliżu bogata oferta gastronomiczna, sklepy, market Dino, Polo i wiele atrakcji dla dzieci między innymi wypożyczalnia rowerów, gokartów, duży dmuchany plac zabaw i figlo raj. Blisko do Chłopów, Gąsek, Mielna i Kołobrzegu. Dodatkowe opłaty: opłata klimatyczna i media rozliczane według odczytu. Rezerwacja terminów telefonicznie pod nr (prosimy o kontakt przez formularz) lub mailowo.
Witamy w Domkach u Jagody! Trafiłeś tu być może z czystego przypadku , a być może ktoś nas Tobie polecił. To nieważne! Ważne, że jesteś tutaj i możemy Tobie przedstawić naszą ofertę!
Sarbinowo, to wyjątkowa miejscowość nadmorska, która charakteryzuje się piaszczystą, szeroką plażą. Położona jest nieopodal Mielna i Ustronia Morskiego. To urokliwe miejsce na spędzenie niebanalnych wakacji nad Morzem Bałtyckim.
Oferujemy w pełni wyposażone domki letniskowe, stworzone szczególnie dla rodzin z dziećmi. Każdy z domów posiada salon, kuchnie, łazienkę , sypialnie. W domku może zamieszkać maksymalnie 8 osób.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółowo. Zapewniamy wysoki standard, komfortowe miejsca noclegowe, bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi.
Spędź wakacje nad Morzem Bałtyckim i przekonaj się, że było warto!
WYPOSAŻENIE DOMKÓW:
TV, lodówka,
komplet naczyń,
komplet sztućców i garnków,
kuchenka elektryczna,
czajnik elektryczny,
grill, meble ogrodowe.
Dom Przy Plaży SPA z wyjątkowym widokiem na Bałtyk oraz z prywatnym, bezpośrednim dostępem do plaży.
- Wysoki standard , kameralna atmosfera
- Komfortowe pokoje i apartamenty z aneksem kuchennym i balkonem widokiem na morze
- Wyjątkowy WIDOK NA MORZE z pokoju lub tarasu wypoczynkowego dla wszystkich gości
- Pyszne domowe śniadania w formie szwedzkiego bufetu lub serwowane indywidualnie
- SPA: Jacuzzi, Hydromasaż, Sauna fińska, Hamman
- Profesjonalne masaże lecznicze i relaksacyjne
- Zabiegi relaksacyjne i kąpiele w solach
- Basen zewnętrzny w ogrodzie
- Taras wypoczynkowy w ogrodzie z panoramicznym widokiem na morze
- WiFi na terenie całego obiektu BEZPŁTNIE
- Rowery i Sprzęt plażowy BEZPŁATNIE
- Miejsce na samochód BEZPŁATNIE
Wszelkie szczegółowe informacje dot. wypoczynku u nas znajdą Państwo na stronie
www.domprzyplazy.eu
Apartments and Rooms by the Beach with panoramic sea view . Direct beach access!
Offering direct entrance to the beach , Dom Przy Plaży SPA is located in Sarbinowo, next to a Promenade. Garden with sun terrace featuring panoramic sea view, seating area witha seasonal outdoor pool, children's playground are available .
Guests can enjoy the on-site restaurant serving delicious home-made breakfast.
Some apartments has sea view and private terrace or balcony. Cozy SPA includes sauna and hot tub and offer professional medical or relaxing massage and beauty treatments . Beach equipement and bicycles are free for Guests. In every room you will find flat-screen TV, kettle, fridge and microwave.
Each room has a private bathroom equipped with a shower, hairdryer, towels, free toiletries . Both free WiFi and free private parking are availble.
Nie znalazłeś idealnej oferty?
Dodaj ogłoszenie i poczekaj aż właściciele sami się do Ciebie zgłoszą.
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl