Wyszukiwarka noclegów
Darłówko
1 gość Edytuj

Noclegi Darłówko

32
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

SŁONECZNE APARTAMENTY

od 140
Apartamenty, 76-153 Darłówko, ul. Turystyczna 37
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do "Słonecznych Apartamentów" w Darłówku Wschodnim. Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek w komfortowych apartamentach. W naszej ofercie znajdą Państwo apartamenty (20-56m2) z tarasem i osobnym wejściem, łazienką, aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Pięć apartamentów 2-pokojowych + aneks kuchenny + łazienka Jeden apartament 1-pokojowy + aneks kuchenny + łazienka Apartamenty nr: 1 - 2 to apartamenty 2-pokojowe o pow. 44 m2 - w tym pokój dzienny + sypialnia oraz aneks kuchenny i łazienka - przeznaczone są dla rodzin do 5 osób - w tym jedno dziecko śpiące w łóżeczku Apartament nr: 3 to apartament 2-pokojowy o pow. 56m2 - w tym pokój dzienny + sypialnia oraz aneks kuchenny i łazienka plus taras o pow. 40m2 - przeznaczony jest dla rodziny do 6 osób - w tym jedno dziecko śpiące w łóżeczku Apartamenty nr: 4 - 5 to apartamenty 2-pokojowe o pow. 38m2 - w tym pokój dzienny + sypialnia oraz aneks kuchenny i łazienka - przeznaczone są dla rodzin do 5 osób - w tym jedno dziecko śpiące w łóżeczku Apartament nr: 6 to apartament 1-pokojowy o pow. 20m2 z aneksem kuchennym i łazienką - przeznaczony jest dla rodziny do 3 osób - w tym jedno dziecko śpiące w łóżeczku. Wyposażenie apartamentów: - TV - czajnik elektryczny - indukcyjna kuchenka elekt. - lodówka - suszarka na ubrania - pościel - ręczniki (także plażowe) - suszarka do włosów - naczynia kuchenne - parawan - drewniany wózek dla dziecka - wanienka i krzesełko do karmienia dziecka - łóżeczko dla dzieci z materacem bez pościeli - na tarasie znajdują się meble ogrodowe oraz grill. Dodatkowo do dyspozycji Gości (bezpłatnie): - żelazko + deska do prasowania - dostęp do pralki - stół do tenisa stołowego - piłkarzyki - rowery - także dla dzieci oraz krzesełka do przewożenia małych pociech Zielony teren wokół Słonecznych Apartamentów jest do Państwa dyspozycji. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska w ogrodzie w specjalnie wydzielonym miejscu. Do dyspozycji Gości są drewniane wózki przeznaczone do przewożenia dzieci bądź plażowego ekwipunku, które z pewnością umilą Państwa pociechom wyjście na plażę. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia rowerów. Na naszych najmłodszych Gości czeka plac zabaw - zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii. Za każdy dzień pobytu nad morzem naliczana jest opłata klimatyczna wg. Uchwały Rady Miasta Darłowo. Doba rozpoczyna się o godz. 15:00 a kończy się o godz. 9:00 dnia następnego.Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00. Na parkingu zapewniamy jedno miejsce postojowe na samochód dla jednego apartamentu. Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy Gości z dużymi zwierzętami - małe pieski są akceptowane. Ręczniki i leżaki wydawane są Gościom po wpłaceniu kaucji.
1

DOM WYPOCZYNKOWY "OPOLE"

od 40
Pensjonaty, 76-150 Darłówko, ADMIRALSKA 21
20

Hotel****Apollo

od 120
Hotele, 76-153 Darłówko, ul. Kąpielowa 11
HOTEL**** APOLLO to odrestaurowany obiekt o bogatej historii. Blisko 200 lat temu jednym z pierwszych stałych Gości domu zdrojowego Kurhaus Friedrichs Bad (późniejszego Apollo) był król pruski Fryderyk Wilhelm IV z rodu Hohenzollern. Hotel położony na plaży z bezpośrednim widokiem aż po horyzont. Od frontu otoczony ogrodem kwiatowym z fontanną i starodrzewiem.Komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką, klimatyzowane, wyposażone w wygodne meble, telewizory LCD, internet, mini bar, telefon oraz sejf. Pokoje posiadają balkony oraz rozległe tarasy z widokiem na morze i park zdrojowy z fontanną.Na naszym terenie znajduje się parking i rozległy ogród z placem zabaw dla dzieci, miejscami do wypoczynku oraz duży wygodny grill. W hotelowej kawiarni serwujemy wspaniałą kawę i ciasta z naszej cukierni, a w restauracji pyszne dania. Organizujemy turnusy z nauką tańca, jak również szybkie kursy tańca dla par. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu przyjęć weselnych, wszelkich imprez okolicznościowych oraz szkoleń i konferencji. W odległości kilku minut spaceru od hotelu znajduje się Aqua Park z podgrzewaną morską wodą, odnową biologiczną, saunami, kręgielnią itd.www.apollohotel.pl
30

Dom Wczasowy Agnieszka

od 50
Domy wczasowe, 76-150 Darłówko, ul. Rybacka 14A
Naszym gościom oferujemy pokoje 1,2,3,4 osobowe , pokoje typu studio ( 2 pokoje przejściowe z balkonami i widokiem na morze dla 4-5 osób ), studio 4 osobowe z korytarzykiem ( bez balkonu) , oraz apartament 4-5 osobowy z balkonem , duża łazienką i dużym przedpokojem. Pokoje na 1 i 2 piętrze posiadają balkony w większości z widokiem na morze. W każdym pokoju znajduje się łazienka z natryskiem, TV naziemna, lodówka hotelowa, czajnik elektryczny, parawan. Na korytarzu znajduje się ogólnodostępna kuchenka mikrofalowa, oraz żelazko z deską do prasowania. Na terenie naszego obiektu znajduje się również miejsce do grillowania z zadaszona pergolą i ławeczkami. Na terenie posesji znajdują się grodzone miejsca postojowe ( niepłatne i niestrzeżone ). Nie są to miejsca z gwarancją swobodnego wyjazdu. Posiadamy również plac do parkowania nie ogrodzony położony naprzeciwko budynku. Miejsca do parkowania przeznaczone są tylko dla samochodów osobowych ( nie przyjmujemy pojazdów typu busy , duże samochody terenowe, limuzyny itp. ) Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu. Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ( pobyty seniorów, wędkarzy, wycieczki i inne ), dla których poza sezonem wakacyjnym oferujemy atrakcyjne ceny. W budynkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia dla palaczy są wyznaczone miejsca na zewnątrz.
12

U Eli nad morzem

od 40
Pokoje gościnne, 76-150 Darłówko, KASZUBSKA 16
Masz dość tłumów i hałasu? Marzy Ci się wypoczynek na łonie natury: szerokie, piaszczyste, niezatłoczone plaże, centrum a zarazem wokół cisza i spokój? Oferujemy Państwu pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, oraz apartament dla większych rodzin w domu z dużym ogrodem, położonym blisko plaży (ok.350m), przy ul. KASZUBSKIEJ 16. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2,3 i 4 osobowe, z łazienkami, TV. Kuchnia na parterze dostępna całą dobę. Ogród z dużą altaną i miejscami do grillowania; możliwość zaparkowania auta na podwórzu W pobliżu deptak, plaża, sklep spożywczy, kiosk, przystanek bus do Darłowa.
12

Villa Asteria Darłówko

od 60
Pensjonaty, 76-153 Darłówko, Zygmunta III Wazy 4a
Villa Asteria jest nowo wybudowanym obiektem hotelowym w zachodniej części Darłówka. Villa zlokalizowana jest około 300m od morza i jednocześnie blisko centrum miasteczka. W niedużej odległości znajduje się las i most łączący z wschodnią częścią Darłówka. Villa bezpośrednio sąsiaduje z restauracją, w której zasmakują Państwo orientalnych smaków. To doskonałe miejsce do wypoczynku w czasie urlopu jak i po ciężkim tygodniu pracy Nasza oferta została przygotowana z myślą o pobytach wypoczynkowych i służbowych, dla osób podróżujących z rodzinami jak i w pojedynkę. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych posiada windę i specjalne podjazdy. Dołożymy wszelkich starań, by pobyt Państwa u nas okazał się pobytem szczególnym i satysfakcjonującym.
79

Lazur-komfortowe pokoje, studio i apartament przy plaży

od 40
(2)
Pokoje gościnne, 76-153 Darłówko, ul. Admiralska 24
Zapraszamy w wyjątkowe miejsce, szczególnie dla dzieci! Komfortowe pokoje 3 minuty od plaży. Dom po wielu remontach i zmianach, zachwyci nawet najbardziej wymagających. Większość wyposażenia  jest nowa, a pokoje i łazienki wyremontowane i komfortowo przygotowane dla Państwa. Bezpłatne wifi i parking. Zapraszamy rodziny z dziećmi, osoby starsze i osoby niepełnosprawne, które znajdą tu warunki dostosowane dla ich potrzeb   Świetne warunki i duże promocje poza sezonem! Nasz komfortowy dom to: - do plaży 3 min. -150m., po drodze nowo wybudowany basen ze zjeżdżalniami w ośrodku Jantar- dostępny dla gości z zewnątrz, opodal sklepy i stołówki. Najbliższa 10m. z domowymi dwudaniowymi obiadami za 17 zł (ub. rok), zejście do plaży dostosowane dla osób niepełnosprawnych z tarasem widokowym, - idealne miejsce dla małych dzieci i rodziców oraz osób starszych i niepełnosprawnych, - przestronne pokoje, duże łazienki, na parterze brak schodów. Od tego roku na parterze pokoje z łazienkami dla osób niepełnosprawnych!, - każdy pokój posiada lodówkę- pełnowymiarową, czajnik, naczynia, suszarkę do bielizny, sprzęt plażowy(leżaki, koc, parawan) i tv, wszystkie mają własne łazienki i zewnętrzne miejsca do wypoczynku (balkon, taras, ogród z meblami ogrodowymi), - na parterze przestronna i nowoczesna kuchnia z 4 palnikową płytą, kuchenką mikrofalową, tosterem, pralką, żelazkiem i deską do prasowania, tu też jadalnia dla dużych i małych gości oraz kącik malucha, - na piętrach kuchnia lub aneks, - dla dzieci 2 place zabaw - jeden w ogrodzie, drugi to wielki taras z domkiem, huśtawkami, zjeżdżalnią i zabawkami oraz salonik kominkowy, gdzie można spędzać czas podczas niepogody. Nasi goście twierdzą, że wreszcie i oni mogą odpocząć, bo dzieci są zajęte, a oni mają "wolne", - dla dzieci hulajnogi i samochód do odpychania się nóżkami, wiele zabawek. - do dyspozycji łóżeczka turystyczne, wózek spacerowy,  naczynia dziecięce, krzesełka do karmienia, nocniki, nakładki na wc, podnóżki itp., - dla wszystkich gości 80 metrowy taras z częścią dla dzieci oraz ze strefą do wypoczynku z leżakami, stołami i fotelami wśród zieleni oraz świecami o zmierzchu, z szumem lasu i morza, - w domu internet - wifi - bezpłatny, - na posesji parking na 6 samochodów a przed domem płatny parking miejski, Dysponujemy: - pokojami rodzinnymi 4 osobowymi z wyjściem do ogrodu, - studiem 5-osobowym z wyjściem na zewnątrz od strony lasu i bezpośrednim dostępem do kuchni rodzinnej, - pokojami 2- osobowymi z łazienkami i aneksami z dużymi balkonami z widokiem na las, - pokojem 4 osobowym z aneksem kuchennym i łazienką oraz dużym słonecznym balkonem, - apartamentem 2 pokojowym dla 6 osób z dwoma balkonami, nowoczesnym aneksem i komfortową dużą łazienką. W przypadku rezerwacji przyjmujemy zaliczkę w wysokości ceny za 2 doby pobytu w terminie do 3 dni od zgłoszenia, zaliczki przy rezygnacji nie zwracamy. W przypadku wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny. Tutaj spędzą Państwo wspaniałe rodzinne wakacje. Przed i po sezonie te same komfortowe warunki w promocyjnych cenach!  Mamy przyjeżdżające z dziećmi na leczenie klimatyczne przed lub po sezonie, mogą liczyć na opiekę i pomoc np. odbierzemy z pociągu, pomożemy w zakupach itp.  Pobieramy opłatę miejscową wyznaczoną przez Urząd Miasta w Darłowie.
10

Dom wczasowy Chmura

od 35
Domy wczasowe, 76-150 Darłówko, Bosmańska 47
Zapraszamy Państwa na wczasy do naszego domu wczasowego, który znajduję się bardzo blisko morza - 200 metrów. Oferujemy pokoje z łazienkami wyposażone w tv (32"), czajnik elektryczny, podstawowe naczynia, zapewniamy także miejsce do grillowania. Na każdym piętrze znajduje się lodówka do dyspozycji gości (przypada na 3 pokoje). Jest możliwość zaparkowania samochodu na terenie ogrodzonym. Dbamy o miłą i spokojną atmosferę! 
17

Jantar Centrum Zdrowia i Wypoczynku

od 60
RODZINNE WAKACJE Z AQUAPARKIEM I ANIMACJAMI! O KROK OD PLAŻY! Centrum Zdrowia i Wypoczynku JANTAR położone jest bezpośrednio przy plaży, w najczystszej części Wybrzeża Bałtyckiego w Darłówku, nadmorskiej dzielnicy Darłowa. Duża przestrzeń, unikalna lokalizacja i mnóstwo udogodnień dla rodzin z dziećmi czynią ośrodek miejscem idealnym dla wypoczynku rodzinnego. Ośrodek składa się z 3 pawilonów (Jantar, Meduza i Bałtyk), domków letniskowych, parku wodnego Balticlandia, sali restauracyjnej, terenu rekreacyjnego i zaplecza gastronomicznego (cukiernia, drink-bar). Na ogrodzonym terenie znajdująsię również miejsca parkingowe dla Gości. W okresie wakacyjnym prowadzone są letnie animacje dla całych rodzin. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowo urządzone, pokoje 2-3 osobowe o standardzie hotelowym z łazienkami (część z nich posiada balkony). W każdym jest też TV sat , telefon, łóżko małżeńskie, chłodziarka dodatkowo rozkładana sofa. Dla większych rodzin mamy do zaoferowania dwupokojowe studia (2+2) z łazienkami, TV, aneksami kuchennymi z lodówkami). Ofertę noclegową uzupełniają domki letniskowe
46

Wiktoria

od 35
Domy wczasowe, 76-153 Darłówko, Kaszubska 14
Dom Wczasowy „Wiktoria" położony jest w nadmorskiej dzielnicy Królewskiego Miasta Darłowo - Darłówko Zachodnie. Od szerokiej, czystej, piaszczystej plaży dzieli nas jedynie 5 minut spaceru uliczkami Darłówka (ul. Kaszubska - fragment ul. Władysława IV - a dalej ul. Dorszową do wejścia na plażę). Dojście do głównej drogi (centrum, główny deptak) zajmie Państwu jedynie 2 minuty. By znaleźć się na terenie Portu Morskiego Darłowo wystarczy kolejny 2 minutowy spacer. W okolicy każdy znajdzie dla siebie miejsca, które warto odwiedzić. Jeśli jesteś miłośnikiem innego typu atrakcji - spytaj nas, chętnie doradzimy gdzie warto się wybrać i jak spędzić wolny czas. Oferujemy wypoczynek gościom z dziećmi oraz grupom zorganizowanym. Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami. W wyposażeniu każdego pokoju znajduje się: radio, telewizor, lodówka, czajnik, parawan oraz koc na plażę. W ramach oferty zapewniamy: bezprzewodowy internet; miejsce na grilla na tarasie - 110 m2 powierzchni; parking przy budynku oraz miejsca parkingowe dla naszych gości w odległości 50 m od budynku (teren ogrodzony bez dozoru dostęp do kuchenki gazowej oraz mikrofalówki W celu uzyskania informacji o cenie oraz aktualnych promocji prosimy o kontakt telefoniczny lub mail. Średnia cena pobytu, w zależności od terminu rezerwacji kształtuje się na poziomie od 35 zł do 65 zł za 1 osobę. Sprawy związane z Państwa pobytem regulowane są w dniu przyjazdu.
11
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

9 FALA - Domki letniskowe 150 m od plaży

od 50
(2)
Domki letniskowe, 76-150 Darłówko, Darłówko
OŚRODEK 9 FALA Ośrodek położony jest z dala od zgiełku kurortów, dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, a pobliska okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu- spacery, bieganie i wycieczki rowerowe. Cała trasa wałem nadmorskim od Darłówka do Jarosławca wynosi 15km. Ośrodek składa się z 6 w pełni wyposażonych domków w odległości 150m od morza i szerokiej, piaszczystej plaży. Sprawia to, że jest to miejsce szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Domki Dziewiąta Fala to ośrodek, który powstał w 2016 roku i znajduje się na pograniczu miejscowości Darłówko Wschodnie i Kopań. Obiekt położony jest z dala od zgiełku kurortów, dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, a pobliska okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu- spacery, bieganie i wycieczki rowerowe. Do morza i szerokiej, piaszczystej plaży tylko 150 metrów! Do dyspozycji Gości: 6 w pełni wyposażonych, 8-osobowych domków darmowy dostęp do internetu drewniany plac zabaw z domkiem, piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią, trampoliną obraz bramki do gry w piłkę nożną specjalnie wydzielone miejsce na ognisko z drewnianymi ławami bezpłatne rowery (10 rowerów i 2 ryksze do przewożenia małych dzieci) Każdy domek posiada: salon (telewizor, stolik kawowy, komoda, narożnik rozkładany z możliwością spania dla 2 osób oraz wersalka) aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna dwupalnikowa, zlewozmywak, szafki z naczyniami kuchennymi, czajnik bezprzewodowy, oraz stół z krzesłami) łazienka (prysznic, WC, lustro, szafka z umywalką) dwie sypialnie (na piętrze) - jedna sypialnia zamykana z łóżkiem 2-osobowym ( (prosimy o kontakt przez formularz) komoda, druga sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi (90/200), komoda Przed każdym domkiem znajduje się stół z ławkami, grill. W każdym domku jest parawan i dwa leżaki
4

Apartamenty Baltic Komfort

od 220
Apartamenty, 76-153 Darłówko, Słowiańska 20B
Apartamenty zlokalizowane są w apartamentowcu Bursztynowe Komnaty, oddalonym zaledwie 150 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży. Od apartamentów dzieli nas jedynie 10 minut spokojnym spacerem do latarni morskiej, która znajduje się w sercu miejscowości Darłówko Wschodnie, słynnego nadmorskiego kurortu na Pomorzu Środkowym. Wszystko co nad morzem najlepsze znajdziemy w Darłówku: piękne plaże, urocze szlaki spacerowe i rowerowe biegnące kilometrami wzdłuż wydm i morza, marinę portową, latarnię morską, promenadę, liczne restauracje z lokalną kuchnią oraz wiele innych atrakcji dla dorosłych jak i dla najmłodszych turystów. Darłówko Wschodnie jest nadmorską dzielnicą Królewskiego miasta Darłowo ze średniowiecznym rodowodem, o czym świadczą jego zabytki i zabudowa.Do apartamentów przypisane są prywatne zamykane garaże, znajdujące się w podziemiu pod budynkiem, z którego wprost na piętra można dojechać windą. Na terenie obiektu znajduje się bezpieczny plac zabaw dla dzieci na zewnątrz oraz wewnętrzny kącik urwisa z całą gamą gier i zabawek dla dzieci. Komfortowo urządzone apartamenty składają się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, przedpokoju z dodatkową ilością półek i szafek, sypialni, oraz wygodnej łazienki. Apartamenty wyposażone są w podstawowy sprzęt kuchenny z naczyniami, zmywarką, mikrofalą, dużą lodówką i zamrażarką, płytą elektryczną, piekarnikiem, czajnikiem elektrycznym, ekspresem do kawy, a także w pralkę, suszarkę na ubrania,TV, radio, miniwieżę HiFi, sprzęt plażowy, meble balkonowe, krzesełko dla dziecka oraz sieć WiFi w cenie apartamentu.
59
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Dom Wczasowy JOLKA

od 50
(1)
Domy wczasowe, 76-150 Darłówko, Marynarska 42
Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji noclegów w Darłówku, w Domu Wczasowym JOLKA. Nasze pokoje mieszczą się zaledwie 300m od plaży i jednocześnie w zasięgu krótkiego spaceru do centrum Darłówka. Domowa atmosfera i dostępne na miejscu udogodnienia sprawią, że wczasy spędzone w Darłówku dostarczą wielu miłych wrażeń. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe, studia, apartament oraz murowany domek letniskowy. Wyposażenie pokoju: - Łazienka - TV - Sprzęt plażowy - Czajnik - Lodówka - Wi-Fi - Balkony, tarasiki w większości pokoi Możliwość wypożyczenia: - krzesło do karmienia - wanienka do kąpieli - łóżeczko turystyczne W OBRĘBIE OBIEKTU ZNAJDUJE SIĘ: "Plac Zabaw" Miejsce na grilla Ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona Altana murowana Parking Cena za osobodzień: W sezonie nocleg od 55 zł - 75 zł Poza sezonem od 50 zł Apartament z aneksem kuchennym w cenie od (prosimy o kontakt przez formularz) zł/doba. Duże zniżki przed i po sezonie! Wczasy, weekendy - korzystne rabaty. Dzieci do lat 3 bez świadczeń 20 zł/osobodzień. Obowiązuje 30% zadatek, pozostała część należności płatna w dniu przyjazdu. Do ceny brutto prosimy doliczyć opłatę miejscową. konto: PKO BP S.A. oddział w Darłowie nr (prosimy o kontakt przez formularz)
14

Apartament STYL

od 50
Apartamenty, 76-150 Darłówko, ul. Północna 18C/33
Stylowe Apartamenty nad morzem! Nowe i komfortowe apartamenty, zlokalizowane w cichej i spokojnej części Darłówka. Apartamenty mieszczą się na II piętrze apartamentowca Kropla Bałtyku w Darłówku Wschodnim, 300 m od plaży i 100 m od Parku wodnego " JAN ". Apartamenty o powierzchni 45 m. kw., w pełni wyposażone. Wysoki standard z pewnością umili Państwu pobyt. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. Opis W skład każdego apartamentu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia łazienka Dodatkowym atutem jest zadaszony balkon o powierzchni 10 m2 z zestawem mebli ogrodowych. Bezpłatne miejsce parkingowe przed apartamentowcem. Szczegółowe wyposażenie: SALON: - telewizor LCD - wygodna sofa rozkładana z funkcją spania - komplet pościeli - stół + 4 krzesła ANEKS KUCHENNY: - czajnik bezprzewodowy - lodówka z zamrażalnikiem - płyta indukcyjna - zlewozmywak - zmywarka - piekarnik elektryczny - kuchenka mikrofalowa - garnki i zastawa stołowa SYPIALNIA: - łoże małżeńskie 160x200cm - szafa - komplet pościeli ŁAZIENKA: - prysznic - pralka - ręczniki dla każdego z gości DODATKOWE WYPOSAŻENIE: - deska do prasowania - żelazko - koce - internet WiFi - suszarka na bieliznę
14

Apartament Heaven

od 300
Apartamenty, 76-150 Darłówko, Władysława IV 1A
Apartament w scislym centrum Darłówka Zachodniego, położony w sąsiedztwie mostu rozsuwanego z widokiem na port i statki, 5 min spacerkiem do plaży. Okolo 50 mk apartament to otwarta przestrzeń w której znajduje się łóżko małżeńskie i wersalka dwuosobowa rozkładna, aneks kuchenny w pełni wyposażony( płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, czajnik, sztućce, talerze, szklanki i filiżanki). Dwie łazienki, dodatkowa sofa rozkładana dla wiekszej ilości gości niż 4 oraz ogromny taraz widokowy. Zapraszamy serdecznie. Ceny uzależnione od terminu i ilości gości. Parking dodatkowo płatny w cenie 50 zl/pobyt. Zwierzątka małe akceptowane w cenie 20zl/doba. Opłata jednorazowa za sprzątanie, ozonowanie i dezynfekcje apartamentu w cenie 100 zl.
13

Pokój z Kuchnią ,Łazienką Darłówko Wczasy Morze Majówka

od 60
Apartamenty, 76-153 Darłówko, Bałtycka 4
WCZASY NAD MORZEM DARŁÓWKO Oferujemy Państwu 3-4 osobowy pokój z TV, bezprzewodowym internetem WiFi , aneksem kuchennym oraz łazienką w Darłówku Wschodnim. Pokój znajduje się w niewielkim pensjonacie, posiada oddzielne niezależne wejście. Do dyspozycji gości grill, plac zabaw dla dzieci, miejsce na samochód , teren jest ogrodzony. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne rzeczy takie jak sztućce, talerze, garnki. Nieopodal znajdują się następujące atrakcje: - morze 100 m - smażalnia ryb, stołówka, sklepy, lodziarnia, cukiernia 50-60 m - Park Wodny 300 m - Port 300 m - Przystanek PKS 150 m W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy: Irena Wrzesińska ul. Bałtycka (prosimy o kontakt przez formularz) Darłówko!!! Ceny oscylują w granicach (prosimy o kontakt przez formularz) zł za pokój za 1 dobę i są zależne od ilości gości oraz terminu i długości rezerwacji.!!!
18

Domki Letniskowe Nevada dla rodzin z dziećmi

od 35
Domki letniskowe, 76-153 Darłówko, ul. Wczasowa 9
Domki położone są w cichej części Darłówka w odległości ok.  250 m od plaży , 300 m od portu , sklepów , barów i  400 m od parku wodnego z morską wodą , parku linowego. W pobliżu stołówki z pełnym wyżywieniem i wypożyczalnia rowerów i gokartów. Oferujemy Państwu domki piętrowe , wieloosobowe o wysokim standardzie oraz domek parterowy do 4 osób. Domki  są ekologiczne , ocieplane ,  piętrowe , wolno stojące , o powierzchni użytkowej 50 m2 + taras i balkon . Ceny są uzależnione od terminu i ilości osób. Charakterystyka domku : na parterze domku znajduje się pokój dzienny oraz łazienka. Pokój dzienny składa się z części wypoczynkowej oraz aneksu kuchennego , aneks kuchenny wyposażony jest w dwupłytową kuchenkę elektryczną , zlewozmywak , czajnik elektryczny , lodówkę i pełne wyposażenie kuchenne i stołowe , w części wypoczynkowej znajduje się dwuosobowa wersalka i tapczan , stół , stołki , dwie szafy  oraz telewizor , łazienka wyposażona jest w umywalkę z szafką , w.c , kabinę natryskową z brodzikiem i sprzęt do utrzymania czystości , na piętro wchodzi się po schodach , gdzie znajdują się dwie zamykane sypialnie. W sypialni z balkonem są 2 wygodne łóżka jednoosobowe , w drugiej 1 łóżko dwuosobowe , 1 łóżko jednoosobowe i szafka,  każdy domek posiada na wyposażeniu kompletną pościel , grzejnik olejowy , meble ogrodowe , parawan plażowy oraz grill , domki komfortowe posiadają w sypialni z balkonem 1 łóżko dwuosobowe i 1 łóżko jednoosobowe oraz szafkę / możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka / , a w drugiej 2 łóżka dwuosobowe i szafkę, w części wypoczynkowej szeroka kanapa , w aneksie dodatkowo kuchenka mikrofalowa , na tarasie ława i ławka z drewna , meble ogrodowe i leżak , W ośrodku znajduje się plac zabaw : huśtawki , piaskownica i zjeżdżalnia z huśtawką rodzinną oraz bujaki . Obiekt ogrodzony i ochraniany , posiada dużo zieleni i miejsca do grilla , bezpieczny do zabaw dla  małych dzieci / plac zabaw jest widoczny z tarasu każdego domku / , parkowanie samochodu bezpośrednio przy domku . Zwierząt nie przyjmujemy . Cennik - 2023 W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt telefoniczny. Opłaty dodatkowe : energia 2,00 zł/kWh/wg wskazań licznika/ i miejscowe 2,15 zł/osoba. Rezerwacja następuje po wpłacie zadatku w ciągu 3 dni roboczych od rezerwacji wstępnej. Zadatek za pobyt nie podlega zwrotowi. Zaplata za pobyt następuje w dniu przyjazdu łącznie z opłatą miejscową. Doba rozpoczyna się o godz. 15 , a kończy o godz. 10 w dniu wyjazdu. Numer konta : ING Bank Śląski S.A. (prosimy o kontakt przez formularz) Przelew z zagranicy KOD BIC SWIFT ING B PL PW
6

Apartamenty Diament

od 200
Apartamenty, 76-153 Darłówko, Północna 18
Apartamenty Diament to apartamenty o różnej o powierzchni, znajdujące się w Darłówku Wschodnim. Nowoczesne, przestronne, mieszczący się na piętrze apartamenty, w których znajduje się salon z rozkładaną sofą, TV i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz łazienka z prysznicem i pralką. W aneksie kuchennym zmywarka, płyta indukcyjna,mikrofalówka, czajnik, naczynia oraz sztućce. Do dyspozycji gości taras z meblami ogrodowymi. Do plaży 5 min spacerem.
1 2 3 4 5