Zadzwoń
Napisz

Wejmutka

Pałace, dworki, 17-230 Białowieża, ul. Kolejowa 1a zobacz na mapie

Typ obiektu:
Pałace, dworki

Województwo:
podlaskie

Region:
Puszcza Białowieska

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: 110,00 zł za osobę na noc
Willa
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
110,00 zł
110,00 zł za dzień

DWÓR WEJMUTKA. TRADYCJA, PRZYRODA, WYGODA.
Dwór Wejmutka to piękny, drewniany budynek wzorowany na architekturze regionalnej. Jego pierwowzorem był budynek przedwojennego Nadleśnictwa Czoło, funkcjonującego na terenie Puszczy Białowieskiej. Dwór idealnie wtapia się w otoczenie, podkreślając charakter wsi podlaskiej poprzez tradycyjny sposób budowy, precyzyjne wykorzystanie detali i zdobników budynku. Na uwagę zasługuje również bogaty ogród wokół dworu, utrzymany w charakterze rustykalnym. Dbamy o estetykę naturalnej przestrzeni, hołdując tradycji i dbając jednocześnie o bioróżnorodność.
Tak samo, jak bryła Wejmutki doskonale harmonizuje z puszczańskim otoczeniem, tak i wnętrza są miłą dla oka niespodzianką. W całym obiekcie zgromadziliśmy - z pasją i kolekcjonerskim zacięciem - meble użytkowe z przełomu XIX i XX w. Odnajdziecie Państwo przykłady przekrojowe stylu eklektycznego, biedermeier, czasów Ludwika Filipa, w tym witryny, biblioteki, kredensy, kanapy, fotele, krzesła, lampy... i wiele innych. Prawdziwą ozdobą salonu jest salka kominkowa - nasza duma i ulubione miejsce wypoczynku Gości. Wejmutka świadczy usługi noclegowe oraz turystyczno-przyrodnicze dbając o ich najwyższą jakość, przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu na środowisko. Sąsiedztwo Białowieskiego Parku Narodowego zobowiązuje do ciągłego doskonalenia firmy w zakresie ochrony środowiska, szkoleń pracowników, stosowania najlepszych praktyk, a także informowania oraz angażowania gości w proekologiczne zachowania.
Wszechobecny zapach drewna, duch eklektyzmu i dyskretna atmosfera relaksu to zaledwie garstka spośród powodów, dla których warto nas odwiedzić...
Do dyspozycji Gości: sala główna z telewizorem, sala kominkowa, sala konferencyjna, taras
Na miejscu stylowa Herbaciarnia z dużym wyborem kaw, herbat i domowych ciast
Dwór otwarty przez cały rok.
Dodatkowe koszty:
·         parking dla gości przy Wejmutce - bezpłatny!!!
·         grzeczny zwierzak - 20 PLN/dobę
·         opłata klimatyczna - 2,19 PLN od osoby /dobę
Dostawki:
Dzieci – do 4 lat (śpiące w łóżku rodziców) gratis
·         Jedno dziecko – 30 zł

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa