Zadzwoń
Napisz

Agroturystyka pod Kosowcem (2 opinie)

Agroturystyka, 38-713 Procisne, 4 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Agroturystyka

Województwo:
podkarpackie

Region:
Bieszczady

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie od 30,00 zł do 40,00 zł za osobę za noc.
Pokój wieloosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
40,00 zł
40,00 zł za dzień
30,00 zł
30,00 zł za dzień
30,00 zł
30,00 zł za dzień

Twoja opinia

W maju minęło 10 lat odkąd pierwszy raz zawitaliśmy do Procisne „Pod Kosowcem”. Była późna godzina, chyba dwudziesta druga, kolega zaklął na moście na Sanie i powiedział „gdzieś ty mnie przywiózł?!”. Od tego dnia przyjeżdżamy tutaj wielokrotnie i zawsze sobie powtarzamy, że to już ostatni raz a następnie rezerwujemy następny pobyt. Jeżeli kochasz Bieszczady tak jak my, to zawsze będziesz szukał ciszy, spokoju, wieczornych rozmów przy ognisku lub kominku, kontaktu z przyrodą i górami to jest właśnie takie magiczne miejsce. Jeżeli jeszcze tutaj nie byłeś warto sobie powiedzieć – sprawdzam. Jak raz przyjedziesz to będziesz zawsze wracał.
Ala I Witek

17 października 2015

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Jeszcze raz dziękujemy Basi i Bodkowi za umożliwienie nam przebywania w gospodarstwie agroturystycznym. Polecamy to magiczne miejsce, pięknie ulokowane wśród soczystej zieleni, ze smacznym jedzeniem i rodzinną atmosferą, stworzoną przez życzliwych gospodarzy. Musimy tu kiedyś jeszcze wrócić.

14 września 2014

To magiczne i cudowne miejsce...Już dawno nigdzie nie wypoczęłam tak, jak tutaj. Jednak miejsce tworzą ludzie i w tym przypadku to zasługa wspaniałych domowników i gospodarzy: Przemiłej Basi, która potrafi wyczarować w kuchni najsmaczniejsze potrawy i jej sympatycznej Rodzinki. Polecam wszystkim to wyjątkowe i urokliwe miejsce. Pozdrowienia od Moniki dla Bolka, Lolka i Tolka:)

5 sierpnia 2014

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa