Napisz

Obiekt hotelarski PATRON

(7 opinii)
Hotele, 04-730 Warszawa, Al. Dzieci Polskich 20 zobacz na mapie
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Typ obiektu:
Hotele

Województwo:
mazowieckie

Region:
Mazowiecki

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Facebook

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 60,00 zł do 80,00 zł za osobę na noc.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do obiektu hotelarskiego Patron usytuowanego w zielonej dzielnicy Warszawy, zaledwie 15 km od centrum miasta. Hotel rozpoczął działalność jako oddzielny obiekt w grudniu 1978 r. w Warszawie-Międzylesiu, na terenach Instytutu Pomnika Centrum Zdrowia Dziecka. Od 2002 r. pod nowym Zarządem i nazwą PATRON, poddawany stałej modernizacji, jest dostępny dla szerokiego grona gości krajowych i zagranicznych. Usytuowanie w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z dala od wielkomiejskiego zgiełku stwarza dogodne warunki do pracy, nauki i wypoczynku.

Do dyspozycji gości oddajemy 220 pokoi 1, 2, 3-osobowych oraz dwie sale szkoleniowe wyposażone w sieć bezprzewodowego dostępu do internetu. Goście mogą korzystać również z restauracji Patron oraz baru kawowego.

W całym hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy. W hotelu znajdują się windy. Do dyspozycji Gości nowoczesne Spa & Fitness oddane do użytku w 2020 roku. Bezpośrednio przy obiekcie zlokalizowany jest parking dla samochodów osobowych oraz autokarów.

Zapewniamy również usługi dodatkowe:
obiekt monitorowany
sala telewizyjna
sala konferencyjna
dwie ogólnodostępne kuchnie
samoobsługowa pralnia z miejscem do prasowania
salon fryzjerski
przechowalnia bagażu
sala bilardowa
sala zabaw dla dzieci
spa & fitness
Zapraszamy firmy do organizowania szkoleń, sympozjów i konferencji oraz turystów indywidualnych i grupy. Szczególnie serdecznie zapraszamy grupy szkolne, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Udogodnienia

 • ogólnodostępna kuchnia
 • internet wi-fi
 • miejsce na ognisko
 • bilard
 • parking
 • sala konferencyjna
 • plac zabaw dla dzieci
 • stół ping-pongowy
 • bar / restauracja
 • udogodnienia dla niepełnosprawnych
 • wyżywienie
 • bon turystyczny

Opinie

UWAGA, ZŁODZIEJE!!! PROSZĘ PRZECZYTAĆ DLA SWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA! W hotelu Patron spędziłem jedną noc dnia 01.09.2021. Jeżeli chodzi o sam budynek to nie ma się co za wiele rozpisywać, stary budynek z dykty z lat 60-tych, śmierdzący stęchlizną z pokojami przypominającymi standardem kolonię z dzieciństwa i z zimną wodą pod prysznicem. Jedynie recepcja jest w miarę odremontowana, chyba tylko po to aby na booking wrzucić jakieś w miarę znośne zdjęcie. ALE DO SEDNA!!! Z racji na swój zawód korzystam z usług hotelowych co tydzień i po raz pierwszy zostałem OKRADZIONY PRZEZ OBSŁUGĘ HOTELU. Za hotel zapłaciłem bowiem przy zameldowaniu gotówką. Następnego dnia rano opuściłem hotel i pojechałem dalej. Moja firma rozlicza się z fiskusem ryczałtowo więc nigdy nie biorę faktur za hotele bo i tak nie mogę sobie tych kosztów odliczać. Z tego powodu wszystkie świstki jakie dostałem w recepcji po prostu wyrzuciłem tak jak każdy z nas wyrzuca niepotrzebne paragony za bułki w sklepie. Po miesiącu okazało się to największym błędem. Listem poleconym przyszło wezwanie do zapłaty za usługę hotelową. Napisali, że to jedyny i ostateczny monit przed zgłoszeniem sprawy do Sądu. Dzwoniłem wiele razy zarówno do siedziby jak i samego hotelu. W siedzibie miła Pani mówiła, że nie zna sytuacji i, że wyjaśni sprawę i oddzwoni. Przez 5 dni jednak nic takiego się nie wydarzyło. W samym hotelu natomiast potraktowano mnie obcesowo i z góry. Bardzo niemiła osoba rzucając tekstami w stylu "czyli domniemuje Pan, że Pan zapłacił" , "Jak Pan nie ma paragonu to znaczy, że Pan nie zapłacił", stwierdziła w końcu, że sprawdzi sprawę na monitoringu. Oczywiście nie oddzwoniła do mnie ale po moim kolejnym telefonie stwierdziła, że sprawdziła monitoring i, że nie zapłaciłem. Poprosiłem abyśmy razem sprawdzili monitoring w takim razie. Niech mi nie robią z mózgu galarety, przecież pamiętam, że zapłaciłem!!!! Pani nie zgodziłą się abym mógł zerknąć na nagranie zasłaniając się Rodo. Jakie RODO? Ma bronić w tym wypadku moją własną prywatność przede mną samym??? Doszedłem do wniosku, że zapłacę po raz drugi te 120 zł i już to uczyniłem. Banda oszustów pewnie zgłosiłaby sprawę do Sądu udostępniając tylko takie materiały jakie byłyby im wygodne oczywiście nagranie by w międzyczasie zostało skasowane. Ostrzegam wszystkich, omijać szerokim łukiem !!! Jedyne co teraz mogę to ostrzec Państwa. Wszystkiego dobrego i nie dajmy się ZŁODZIEJSTWU. W grupie siła!

Tomasz Nuckowski, Warszawa, 28 września 2021

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zobacz wszystkie opinie

Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa