Zadzwoń
Napisz

Morska Polana (1 opinia)

Domki letniskowe, 76-032 Mielno, Wisławy Szymborskiej 5 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Domki letniskowe

Województwo:
zachodniopomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie od 320,00 zł do 490,00 zł za osobę za noc.
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Domek 8-osobowy 3 sypialniany
Pokaż szczegóły
8 x
490,00 zł
490,00 zł za dzień
Domek 4-osobowe 2 sypialniane
Pokaż szczegóły
5 x
320,00 zł
320,00 zł za dzień

Twoja opinia

Cały pobyt w obiekcie dla mnie i moich znajomych był bardzo ciężki.
Czekaliśmy półtorej godziny aż dostaniemy klucze do domku. Zostaliśmy bardzo niemiło przywitani i z góry traktowani jak uciążliwi goście. Ponadto wszystko załatwia się przez telefon, a co za tym idzie zostaliśmy ogromnie przez to wprowadzeni w błąd i zmuszeni do dopłaty 1000 zł.
Cisza nocna obowiązuje od 22, jednak nawet rozmowy na tarasie przeszkadzają gospodarzom o godzinie 19. Upomnienie zawsze jest chamskie i ani trochę nieuzasadnione. Bardzo wulgarne wypowiedzi w stosunku do gości (w tym przypadku do młodzieży) A potem wspominanie im o kulturze jest całkowicie nie na miejscu. Gospodarze przychodzili zawsze pod pretekstem, że innym gościom to nie odpowiada, kiedy wcale tak nie było. Wyposażenie kuchni było bardzo ubogie. 2/3 garnki na 7-9 osób to śmiech. Kanapa liczona jako dostawka (za każdą kołdrę i poduszkę płaciło się 350 zł na tydzień, gdzie jeszcze ich nie dostaliśmy)
Pies właścicieli bardzo fajny, poza faktem że wchodzi do domu sam i je co popadnie, nie dało się go wyprowadzić.
Na koniec zostałam potraktowana kompletnie niewłaściwie. Po wymeldowaniu się ze swojego domku, czekałam na znajomych z drugiego domku, wtedy właścicielka bardzo chamsko się do mnie zwróciła "Pani sie już wymeldowała. Co Pani tutaj robi? Pani nie powinno tutaj być ".
Jak właścicielka na koniec podkreśliła nie lubią "takiej" młodzieży, która nie śpi o 19, robi grille, śmieje się i słucha muzyki. Odwołała już parę zarezerwowanych terminów przez młodzież, a przecież do Mielna przyjeżdża bardzo dużo młodych osób.

, Ruda Śląska, 21 lipca 2018

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa