Zadzwoń
Napisz

"Umilenie" (2 opinie)

Agroturystyka, 38-503 Mrzygłód, ul. Mrzygłód 80 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Agroturystyka

Województwo:
podkarpackie

Region:
Bieszczady

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd
Pokój dwuosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój dwuosobowy
Pokaż szczegóły
20,00 zł
20,00 zł za dzień

Twoja opinia

W pełni zgadzamy się z opinią Pani Magdaleny. Bardzo wygodne, dyskretne pokoje, w pełni wyposażone, ciekawie zagospodarowane. Dom z "duszą" w którym można pogawędzić z miłymi gospodarzami i wspaniale wypocząć pod opieką "Eleusa". Polecamy tym, którzy lubią zwiedzać i wędkować, odpoczywać w ciszy i spokoju, poznawać ludzi i historię.

, Żyrardów, 25 lipca 2009

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

W tym sezonie przebywałam w gospodarstwie agroturystycznym "Umilenie" i w zupełności nie zgadzam się z negatywną opinią. Całe gospodarstwo położone jest w malowniczej dolinie, posiada piękny ogród, gdzie można odpocząć, stylowe apartamenty są ciepłe i przytulne, gospodarze nad wyraz mili i serdeczni. Wszystko to razem tworzy niezapomniany klimat do którego chce się powracać. Stąd wynika, że pan Jan musiał przebywać w zupełnie innym miejscu (jeżeli wogóle).

, Kielce, 19 lipca 2009

Ogólne wrażenia
Standard
Obsługa na miejscu
Czystość
Zgodoność z opisem

Na zdjęciach OK w rzeczywistości tragedia,nie polecam nawet najmniej wymagający ta buda powinna się nazywać UTRAPIENIE.w obejściu stare brudne gary,odchody zwierzęce urozmaicają spacery po gospodarstwie,oferta na ulotkach nie zgodna z prawdą,tragedia i wyłudzanie pieniędzy od wczasowiczów za marny standart wypoczynku,naprawdę nie polecam.

, Sanok, 24 września 2008

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa