Zadzwoń
Napisz

Pokoje Gościnne Drzewiec

Pokoje gościnne, 76-032 Mielenko, Letnia 8 zobacz na mapie

Typ obiektu:
Pokoje gościnne

Województwo:
zachodniopomorskie

Region:
Wybrzeże Bałtyckie

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl
Zadzwoń
Napisz
Strona www

Rezerwacja

Przyjazd
Wyjazd

Ceny

Ceny w obiekcie: Od 65,00 zł do 200,00 zł za osobę na noc
Domek
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
7 x
200,00 zł
200,00 zł za dzień
Pokój trzyosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój 3 osobowy
Pokaż szczegóły
65,00 zł
65,00 zł za dzień
Pokój czteroosobowy
Nazwa
Osoby
Cena całkowita
Pokój 4 osobowy
Pokaż szczegóły
65,00 zł
65,00 zł za dzień

Stworzyliśmy nasz dom i ogród z myślą o rodzinach z dziećmi. Posiadając dzieci dobrze wiemy jakie udogodnienia i dodatkowe atrakcje mogą spowodować bardzo udane wakacje. Pragnąc sprostać wymaganiom naszych najmłodszych gości zgromadziliśmy i co roku powiększamy listę dostępnych ( bezpłatnie ) dla nich atrakcji. MALUSZKI W naszym ogrodzie znajdują się dwa place zabaw: dla maluszków i starszych dzieci. Ponadto ,żeby umilić zabawę na naszym dużym trawniku dzieciaki mogą korzystać z zabawek: pojazdów: rowerków, quada, samochodu, dużej ciężarówki.
zabawek ogrodowych: mówiącej kosiarki, grilla, samochodów, konewek, grabi itp.
Rodzicom oferujemy do zabaw z dziećmi piłki, rakietki do zabaw w odbijanie piankowej piłki itp STARSZE DZIECI Dla starszych dzieci zakupiliśmy stół do piłkarzyków, piłki do gry do wykorzystania na lokalnym Orliku, darta( rzutki), różnego rodzaju gry planszowe i ogrodowe. Rodzice dla dzieci mogą wypożyczyć i skorzystać z DVD oraz X-BOXA DLA RODZICÓW Drzewiec został zaprojektowany z myślą nie tylko o dzieciach, ale również o Rodzicach. Mając na uwadze często zmęczonych i poszukujących chwili ciszy dorosłych stworzyliśmy w naszym ogrodzie kilka miejsc z ławami i stołami ,w których w odosobnieniu można poczytać książkę, gazetę ( np z naszej domowej biblioteki), zjeść posiłek na wolnym powietrzu, zrobić grilla . W naszej ofercie ponadto musi się znaleźć:
Altana, jest zadaszoną salką do zabaw dla dzieci której można miło spędzić czas.

Bieganie jest formą rekreacji, do której nie trzeba większych przygotowań, ani sprzętu, potrzebne są tylko wygodne buty. Podejrzewamy, że na co dzień nie masz czasu na jogging ,dlatego urlop u nas jest idealną okazją, żeby spróbować i poprawić własną kondycję,.( ścieżka w lesie, plaża, lokalne nie uczęszczane drogi) Na zamkniętym terenie ogrodu znajduje się bezpłatny parking dla naszych Gości. Dla każdego pokoju przewidziane jest jedno miejsce postojowe. W każdym pokoju znajduje się podstawowe wyposażenie na plaże: koc i parawan plażowy. Niestety nie mamy wpływu na pogodę , ale gwarantujemy, że w okolicy jest wiele miejsc godnych odwiedzenia( do zobaczenia poniżej). Specjalnie dla gości opracowaliśmy przewodnik turysty, oraz w korytarzu zawieszona jest tablica z mapą i lokalnymi atrakcjami, oraz z planami imprez dla dzieci w naszym domu i w okolicy. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że nasz ośrodek to jeden z najatrakcyjniejszych obiektów w Mielnie dla rodzin z dziećmi.
Dla naszych gości otworzyliśmy również BAR z daniami domowymi , serwujemy w nim śniadania i obiady.

Udogodnienia

 • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 • akceptujemy zwierzęta domowe
 • internet wi-fi
 • parking
 • wypożyczalnia rowerów
 • wędkowanie
 • plac zabaw dla dzieci
 • bar / restauracja
 • grill
 • wyżywienie
 • sala zabaw dla dzieci

Cennik usług

Usługa Cena
osoba poza sezonem 65,00 zł za usługę
domek poza sezonem 200,00 zł za usługę
Liczba odsłon: -

Zapytaj o nocleg

Przyjazd
Wyjazd

Mapa