Znajdź swój wymarzony nocleg

Koszalin
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Hotele

Noclegi Koszalin

Koszalin to drugie co do wielkości miasto Pomorza Zachodniego. Położone na granicy trzech mezoregionów: Wybrzeża Słowińskiego, Równiny Białogardzkiej oraz Równiny Słupskiej. Do Morza Bałtyckiego z centrum Koszalina jest zaledwie 11 km. Bliska lokalizacja jeziora Jamno czyni to miasto prawdziwym rajem dla miłośników wody i sportów wodnych. Poza tym, Koszalin to centrum kultury, bogate w kina, teatry, muzea, amfiteatr oraz filharmonię. Przyciąga do siebie rzesze turystów, którzy szukają relaksu na pobliskich plażach, ale także rozrywki i możliwości aktywnego spędzania czasu. Koszalin to najbardziej zielone miasto w Polsce. Prawie połowę jego powierzchni zajmują tereny zielone (7 parków, 34 zieleńców, 2 rezerwaty przyrody). Wspaniałe miejsce na piesze i rowerowe wycieczki, albo na zorganizowanie pikniku.

Noclegi w Koszalinie

Nocowanie w Koszalinie to dobry pomysł, jeżeli szukamy bazy wypadowo-noclegowej. Bliska odległość do morza, jezior, rzek i lasów to główny atrybut tego miasta. Dlatego wielu turystów decyduje się na noclegi w Koszalinie. W zależności od naszych potrzeb oraz możliwości możemy wybrać te, które położone są w centrum miasta lub w jego okolicach. W centrum przeważają droższe apartamenty oraz hotele. Aby odpocząć, powinniśmy wybrać pokój gościnny lub miejsce w kwaterze prywatnej z dala od Starego Miasta.

Atrakcje Koszalina

Koszalin to przede wszystkim bliskość natury oraz kultury. Na terenach zielonych wytyczone są szlaki pieszo-rowerowe. Szczególne miejsce zajmuje tu Park Książąt Pomorskich z 1817 roku oraz las komunalny na Górze Chełmskiej. Na niej też możemy podziwiać panoramę z wieży widokowej. Bardzo znaną trasą turystyczną jest Europejski Szlak Gotyku Ceglanego, w którego skład wchodzą kościoły, klasztory, ratusze oraz baszty nadbałtyckich państw. Najważniejszym tego typu zabytkiem w samym Koszalinie jest pochodząca z XIV wieku Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP. Warte odwiedzenia są również: Muzeum - Pałac Młynarza, Domek Kata oraz gotycka Kaplica św. Gertrudy. Bliska odległość wodnych akwenów daje możliwość uprawiania sportów wodnych oraz zażywania morskich kąpieli (13 km do nadmorskiego kurortu Mielno). Koszalin zaprasza również na Letni Festiwal Kabaretów oraz Hanza Jazz Festiwal.

5
od 137 PLN

Hotel Sport

Hotele, 75-503 Koszalin , Sportowa 14

Noclegi w okolicy

45
od 68 PLN

Willa Gryf - Mielno

Hotele, Mielno, 10 km od miejscowości Koszalin
GRYF-Mielno.Wakacje 2019. Ostatnie miejsca. W cenie HB,wi-fi,basen.502-249 366
Blisko centrum Noclegi nad morzem Blisko morza Wysoki standard Spokojna Okolica Nocleg z wyżywieniem Dla rodziców z dziećmi
46
od 225 PLN

Dworek Morski Mielno SPA

Hotele, Mielno, 10 km od miejscowości Koszalin
1
od 200 PLN

Villa Mariner

Hotele, Mielno, 10 km od miejscowości Koszalin
9
od 125 PLN

Hotel Delfin Spa Wellness

Hotele, Dąbki, 23 km od miejscowości Koszalin
10
od 90 PLN

HOTEL LAMBERT Health & Spa

Hotele, Ustronie Morskie, 27 km od miejscowości Koszalin
7
od 40 PLN

Hotel Planeta

Hotele, Ustronie Morskie, 27 km od miejscowości Koszalin
Partner e-nocleg.pl
11
od 160 PLN

Gościniec DARŁOWO

Hotele, Darłowo, 30 km od miejscowości Koszalin
20
od 220 PLN

Hotel Lidia **** SPA & Wellness

Hotele, Darłówko, 31 km od miejscowości Koszalin
19
od 200 PLN

Rezydencja "Legrams"

(1)
Hotele, Darłówko, 31 km od miejscowości Koszalin
20
od 120 PLN

Hotel****Apollo

Hotele, Darłówko, 31 km od miejscowości Koszalin
1 2