Znajdź swój wymarzony nocleg

Kąty Rybackie
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Domy wczasowe

Noclegi Kąty Rybackie

Kąty Rybackie to niewielka miejscowość położona na obszarze Żuław Wiślanych, czyli najniżej położonym terenie w Polsce. Wieś leży na Mierzei Wiślanej, w odległości 17 km od Krynicy Morskiej i 56 km od Gdańska. Dzięki lokalizacji, Kąty Rybackie są chętnie odwiedzane przez turystów zarówno w sezonie, jak i poza nim. Mierzeja Wiślana słynie z bogactwa występujących tu bursztynów. Szukanie cennych minerałów jest świetną odskocznią od monotonnego plażowania.

Nocowanie w Kątach Rybackich

Kąty Rybackie oferują turystom ciekawy wybór noclegów. Do dyspozycji są kwatery, jak i pokoje gościnne. Na portalu internetowym e-nocleg.pl/ możesz łatwo sprawdzić dostępność noclegów w interesującym Cię terminie, porównać je pod względem ceny jak i opinii gości. Rezerwując nocleg dziś, zaoszczędzisz sobie dużo czasu, stresu i pieniędzy później!

Kąty Rybackie Nocleg

W Kątach Rybackich odpoczynek przychodzi z łatwością. Niewielka liczba ludności mieszkającej tu na stałe sprawia, że panuje tu obezwładniająca cisza. Miłośnicy natury z pewnością docenią fakt, że w Kątach Rybackich występuje rezerwat przyrody kormorana czarnego, który na stałe zadomowił się w tej miejscowości. Uważny obserwator dostrzeże także mieszkającą tu czaple siwą. Ciekawi historii mogą również wybrać się do znajdującego się w Kątach Rybackich Muzeum Zalewu Wiślanego, który prezentuje historię szkutnictwa i rybołówstwa nad Zalewem Wiślanym. Ciekawostką jest, że Kąty Rybackie i okolice Mierzei Wiślanej należą do najbardziej nasłonecznionych terenów w Polsce. Spragnieni słońca, będą mieli więc największą szansę spotkać go właśnie tutaj!

Brak ofert spełniających Twoje kryteria

Przykro nam, ale nie znaleźliśmy ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Brak wyników wyszukiwania

Noclegi w okolicy

7
od 30 PLN

Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy „Grześ”

Domy wczasowe, Mikoszewo, 17 km od miejscowości Kąty Rybackie
1 2