Wyszukiwarka noclegów
Żnin
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Ośrodki wypoczynkowe

Ośrodki wypoczynkowe Żnin

Zatoka Zabłockich Ośrodek Wypoczynkowy

od 120
Ośrodki wypoczynkowe, 88-400 Żnin, Chomiąża Księża 6A
WITAMY W ZATOCE ZABŁOCKICH Chomiąża Księża jest doskonałym pomysłem na wypoczynek z dala od wielkich miast i kurortów. Ośrodek Zatoka Zabłockich położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Ostrowieckim, połączonym z Wielką Pętlą Wielkopolską. Dwa pomosty umożliwiają cumowanie kajaków, łodzi i jachtów. Kanały żeglowne poszerzają zasięg wycieczek niemal na całą Polskę. W ośrodku znajduje się pensjonat, domki drewniane i domek holenderski. Łącznie oferujemy 77 miejsc noclegowych, wszystkie w komfortowych warunkach z łazienkami, TV cyfrową i Wi-Fi. Naszym gościom proponujemy całodzienne wyżywienie w atrakcyjnej cenie. Na potrzeby spotkań przygotowaliśmy salę szkoleniową oraz trzy altany z grillem, wędzarnię i miejsce na ognisko. Oferujemy urokliwą plażę, dwa pomosty i kamienną groblę. Dodatkowo na 4 hektarach ogrodzonego terenu znajdą Państwo boisko do siatkówki, kort tenisowy, plac zabaw dla dzieci, dwa stawy oraz grotę skalną z wodospadem. Zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Żnin

Ile kosztuje wynajem typu Ośrodki wypoczynkowe w miejscowości Żnin?

Cena Pokoju w Żnin uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Ośrodki wypoczynkowe w Żnin przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Żnin akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Żnin zarezerwuję tanio Ośrodki wypoczynkowe?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Ośrodki wypoczynkowe w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Ośrodki wypoczynkowe w Żnin?

W miejscowości Żnin oferujemy 0 obiektów z typem Ośrodki wypoczynkowe.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Żnin?

Żnin posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Żnin można znaleźć Ośrodki wypoczynkowe które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Ośrodki wypoczynkowe które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.