Wyszukiwarka noclegów
Zgierz
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Pensjonaty

Pensjonaty Zgierz

19

Hotel Zacisze

od 65
Pensjonaty, 95-100 Zgierz, Sadowa 11a
Zacisze to nowoczesny obiekt hotelowy zapewniajacy wysoka jakosc swiadczonych uslug skladajacy sie z 11 pokoi dwuosobowych z pelnymi wezlami sanitarnymi i TV. Zapewniamy mila i fachowa obsluge a takze pelna dyskrecje naszym gosciom.Polozenie naszego obiektu blisko trasy A-1 oraz na granicy Łodzi i Zgierza jaest naszym niewątpliwym atutem. Posiadamy również sale konferencyjną na 100 osób oraz parking dla naszych gosci hotelowych.

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Zgierzu

Ile kosztuje wynajem typu Pensjonaty w miejscowości Zgierz?

Cena Pokoju w Zgierzu uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Pensjonaty w Zgierzu przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Zgierzu akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Zgierzu zarezerwuję tanio Pensjonaty?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Pensjonaty w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Pensjonaty w Zgierzu?

W miejscowości Zgierz oferujemy 0 obiektów z typem Pensjonaty.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Zgierzu?

Zgierz posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Zgierzu można znaleźć Pensjonaty które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Pensjonaty które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.