Znajdź swój wymarzony nocleg

Zawoja
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Pensjonaty

Noclegi Zawoja

Zawoja to bardzo popularna miejscowość turystyczna, leżąca u podnóża Babiej Góry, jednego z najwyższych szczytów w Polsce. To co wyróżnia Zawoję, to fakt, że jest to najdłuższa (około 18 kilometrów) i największa (ponad 100 km²) wieś w Polsce. Rozległość tej miejscowości sprawia, że przejście z jednego jej końca na drugi trwa dłużej niż w przypadku wielu dużych miast w Polsce. Zawoja jest siedzibą gminy i liczy obecnie ponad siedem tysięcy mieszkańców. Miejscowość ta rozwija się turystycznie i stanowi jedną z najlepszych baz wypadowych podczas wypraw na Babią Górę.

Nocleg w Zawoi

Turystyczny charakter Zawoi uwidacznia się między innymi w bardzo rozbudowanej bazie noclegowej, obejmującej typowe dla małych turystycznych miejscowości gospodarstwa agrotyrystyczne, tanie pokoje gościnne i kwatery prywatne u okolicznych gospodarzy. Ceny noclegów w okolicy mogą się bardzo różnić i wynosić od kilkunastu złotych za noc w schronisku po kilkaset złotych w komfortowych apartamentach prywatnych. E-nocleg.pl zebrał dla Was najlepsze oferty turystyczne w Zawoi, które możecie posortować według ceny i typu interesujących Was obiektów.

Zawoja - nocowanie

Podstawowe atrakcje w Zawoi związane są z aktywną turystyką górską. Bliskość Babiej Góry i licznych szlaków pieszych sprawia, że jest to idealne miejscowość dla turystów chcących odpoczywać poprzez piesze, górskie wycieczki. Warto nadmienić, że Zawoja jest oddalona tylko 40 kilometrów od Słowacji, co sprawia, że może być też bazą wypadową podczas wycieczek do naszych południowych sąsiadów. Z powodu górskiego położenia Zawoja może poszczycić się kilkoma stacjami narciarskimi, co czyni ją świetną miejscówką dla miłośników zimowych sportów.

4
od 20 PLN

D.W. Jodełka

Pensjonaty, 34-223 Zawoja , ul. Mosorne 2103

Noclegi w okolicy

6
od 20 PLN

Babiogórska

Pensjonaty, Zubrzyca Górna, 12 km od miejscowości Zawoja
7
od 70 PLN

Pensjonat TARA**

Pensjonaty, Jeleśnia, 16 km od miejscowości Zawoja
18
od 40 PLN

BIESIADA Korbielów

Pensjonaty, Korbielów, 16 km od miejscowości Zawoja
1
od 30 PLN

D.WLIDIA

Pensjonaty, Korbielów, 16 km od miejscowości Zawoja
1 2