Znajdź swój wymarzony nocleg

Zakopane
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Zakopane

Zakopane to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości w Polsce. Przyjeżdżają tutaj zarówno turyści z pobliskiego Krakowa jak i z całej Polski. Bez problemu można się tu natknąć również na turystów z zagranicy, głównie z Państw ościennych. Od lat Zakopane bije rekordy swojej popularności, zwłaszcza w okresie zimowym, w końcu to "zimowa stolica Polski". Jako miasto, które stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających go turystów, Zakopane na bieżąco rozbudowuje swoją bazę noclegową oraz organizuje nowe atrakcje turystyczne. Zakopane to idealne miejsce na nocleg przed wypadem w pobliskie Tatry lub krótki wypad na Słowację.

Noclegi w Zakopanem

Zakopane ma w swojej ofercie szeroki wybór miejsc noclegowych o różnorodnym standardzie, od ekskluzywnych apartamentów aż po znacznie tańsze hostele. Jeżeli potrzebujesz znaleźć nocleg w Zakopanem skorzystanie z e-nocleg.pl jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki serwisowi e-nocleg.pl oszczędzisz swój czas i pieniądze, bo bez problemu znajdziesz tutaj zebrane dla Ciebie najlepsze oferty noclegowe w Zakopanem. Korzystając z licznych dostępnych filtrów możesz wybrać interesujący Cię typ obiektu, sprawdzić zakres cen i skontaktować się z właścicielem obiektu noclegowego. Sam decydujesz o tym, czy będzie to nocleg w ekskluzywnym apartamencie, podhalańskiej willi czy też w klimatycznym pokoju gościnnym w Zakopanem.

Zakopane - noclegi i atrakcje

Zakopane daje nam bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o miejsca noclegowe jak i atrakcje, zarówno w samym mieście, jak i jego okolicach. W centrum Zakopanego znajdują się Krupówki, czyli deptak, na którym możemy zjeść jakiś obiad w restauracji, wypić wino w knajpie lub kupić, na licznych straganach, regionalne produkty spożywcze, odzież lub inne pamiątki. Nieopodal można zobaczyć także cmentarz na Pęksowym Brzysku, na którym miejsce spoczynku znalazły ważne dla Podhala osoby. Będąc w Zakopanem  warto odwiedzić teatr im. Witkacego, muzeum Karola Szymanowskiego - Atma, czy też wpaść do Miejskiej Galerii Sztuki, aby zobaczyć prace Hasiora czy Kuskowskiego.

7
od 200 PLN

Apartament Z&Z

Agroturystyka, 34-500 Zakopane , ul. Aleje 3-go Maja

Noclegi w okolicy

26
od 50 PLN

Agroturystyka Bernadeta Tyrała

(5)
Agroturystyka, Ciche, 12 km od miejscowości Zakopane
7
od 30 PLN

Agroturystyka Elżbieta Bachleda-Tyrała

Agroturystyka, Ciche, 12 km od miejscowości Zakopane
4
od 35 PLN

Pokoje Gościnne "TEKIELI"

Agroturystyka, Jurgów, 14 km od miejscowości Zakopane
20
od 30 PLN

Grevanti - jesienna promocja.

(8)
Agroturystyka, Białka Tatrzańska, 15 km od miejscowości Zakopane
18
od 30 PLN

Pokoje Janina i Jan Wacław

(5)
Agroturystyka, Czarna Góra, 16 km od miejscowości Zakopane
1
od 30 PLN

Willa Gorce

Agroturystyka, Ostrowsko, 22 km od miejscowości Zakopane
1 2