Wyszukiwarka noclegów
Aktywne filtry
Domy wczasowe

Domy wczasowe Tatry i Podhale

Partner e-nocleg.pl
17

Dom Wypoczynkowy "Zbójnik"

od 40
Domy wczasowe, 34-521 Ząb, ul. ks. Ludwika Mizery 10
NASZ PENSJONAT - Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym (łazienki z prysznicami) - Dwie duże sale z lustrami - Sala konferencyjna / jadalnia - Bilard, piłkarzyki, ping-pong - Maty treningowe do rozłożenia w sali - Zamykane miejsce na sprzęt sportowy i turystyczny TEREN OŚRODKA - Wiata z grillem - Duży teren trawiasty do zabaw na świeżym powietrzu - Kącik dla dzieci, zjeżdzalnia, huśtawka, piaskownica, trampolina - Bezpłatny parking dla samochodow osobowych i autokarów ORGANIZUJEMY ATRAKCJE Ogniska Kuligi z pochodniami Posiady przy kapeli góralskiej Pieczenie prosiaka, barana Przejażdżki konne Imprezy okolicznościowe
7

Dom Wypoczynkowy Gazda

od 90
Domy wczasowe, 34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 149
Dom Wypoczynkowy Gazda jest znakomitym miejscem na odpoczynek od codziennego miejskiego zgiełku. Znajdziesz tutaj miłą i rodzinną atmosferę oraz smaczne, domowe posiłki. Twój wolny czas umilą liczne atrakcje takie, jak wyprawy skuterami śnieżnymi lub bardziej tradycyjne, góralskie kuligi. Latem - wyprawy quadami oraz spływem Dunajcem. Nasze oferty są przygotowanie dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych czy firm. Obiekt oferuje 16 miejsca noclegowe. Dom posiada dwa pientra, pokoje z balkonami. Pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowych z łazienkami, telewizorem oraz Wi-Fi. Na parterze aneks kuchenny, że wsztkimi kuchennymi akcesoriami do przygotwywania posiłków. Lokalizacja naszego obiektu to centrum Białki Tatrzańskiej. Prężnie rozwijającej się miejscowości turystycznej. Dom zlokalizowany 600 m od Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, co daje nam dobrą bazę wypadowa na narty. Termy Bania 500 m oraz górska rzeka 100m - idealne miejsce do odpoczynku latem. Wokół naszego dom nie zabraknie sklepików, restauracji, barów i innych atrakcji. Przystanek busów (kierunek: Zakopane i Nowy Targ) w odległości 100 od obiektu. Dzięki współpracy z Termą Bania posiadamy dla naszych wczasowiczów korzystne rabaty na Termy w Białce Tatrzańskiej. Nasz dom to nie tylko noclegi - oferujemy również pyszną domową kuchnię regionalną! AKTUALNE OFERTY CENOWE: OKRES ŚWIĄTECZNO-SYLWESTROWY (od 22grudnia do 6 stycznia): Nocleg + BB (śniadanie) - dorosły 140 zł - dziecko 4-10 lat 20 % taniej - dziecko 0-3 lat GRATIS
5

DOMEK PRZY HAWRANIU

od 35
Domy wczasowe, 34-532 Jurgów, Jurgów 325
Zapraszamy do pięknej miejscowości Jurgów, to niewielka miejscowość w gminie Bukowina Tatrzańska. Liczy ponad 900 mieszkańców znanych z rękodzieła i sztuki ludowej. Jurgów jest miejscowością turystyczną. Głównym atutem Jurgowa jest malownicze położenie w Dolinie Białki, piękne tatrzańskie krajobrazy oraz ze względu na brak ruchliwych szos cisza i spokój. Dolina Białki to obszar chroniny programem "Natura 2000". Jurgów jest najbardziej wysuniętą na południowy zachód wsią polskiego Spiszą. W gęstej zabudowie wsi znaleźć można nieliczne drewniane zabytki budownictwa spiskiego oraz murowane domy z charakterystycznymi dla tego regionu ozdobnymi fasadami. "Domek przy Hawraniu" to doskonałe miejsce do wypoczynku w górach. Nowo wybudowany budynek i nowoczesne wyposażenie zagwarantują Państwu udany pobyt. Oferujemy Państwu różne pokoje, począwszy od standardowych wyposażonych w lodówkę telewizor i łazienkę, poprzez pokoje z aneksami kuchennymi (łazienka, telewizor, lodówka, kuchenka , czajnik, szklanki, sztućce, talerze, naczynia), kończąc na propozycji wypoczynku w wygodnym 47 metrowym apartamencie z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką. -nowe i komfortowe 2, 3, 4 i 5 osobowe pokoje. -4 i 2 osobowe pokoje z aneksami kuchennymi -studio 6 osobowe - dwa pokoje z dużą łazienką oraz lodówkami -apartament z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką 47 metrów. -osobny składzik na sprzęt sportowy (zdjęcie) -suszarnię na buty narciarskie, snowboardowe lub górskie (zdjęcie) -możliwości wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji w sezonie zimowym lub dla zorganizowanych grup -liczba wszystkich miejsc noclegowych - 40 -duży i bezpłatny parking na 15 samochodów -wygodny i bezpieczny dostęp do obiektu - w postaci zabezpieczenia magnetycznego -dostęp do Internetu Wifi - plac zabaw dla dzieci spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa -bezpłatne korzystanie z grilla zewnętrznego zadaszonego z możliwością rozpalania ogniska i pieczenia kiełbasek w kominku zewnętrznym.
4

Domek W Rabce Zdrój

od 35
Domy wczasowe, 31-700 Rabka-Zdrój, Zakopianska
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pięknej i malowniczej miejscowosci RABKA ZDRÓJ Domek który Państwu oferujemy jest piętrowy. Na czas pobytu cały domek jest do Państwa dyspozycji. Wynajmujemy cały dom juz od 8osob z mozliwoscia nawet do 20! Do wynajęcia jest 8 pokoi; od dwuosobowych do szescioosobowych - w każdym pokoju jest telewizor.  W domku znajduje się także kuchnia z całym wyposażeniem(dwie lodówki, mikrofalówka, piekarnik itp.), trzy łazienki, jadalnia, swietlica oraz parking.  Na wyposazeniu domku jest takze grill oraz stoł do tenisa stołowego.Cały teren jest ogrodzony. W poblizu naszego domu znajduje się kilka wyciagow narciarkich. Polecam Polczakowkę, oraz Maciejowš, Dodatkowo kilka atrakcji.lodowisko, Rabkoland, bardzo duzo scierzek rowerowych oraz gorskich,i bardzo wiele innych atrakcji zarowno dla dzieci jak i osob starszch
53

Domki na Wzgórzu

od 350
(1)
Domy wczasowe, 34-472 Piekielnik, Piekielnik 298e
Zapraszamy do całorocznych drewnianych domków wykończonych w stylu góralskim położonych wysoko na wzgórzu w cichej, spokojnej okolicy co gwarantuje udany wypoczynek. Dzięki wysokiemu położeniu domków mamy piękny widok na całą panoramę Tatr oraz na Babią Górę. Domek 10'cio osobowy z kominkiem Na parterze znajduje się salon z kominkiem. W salonie jest również duży stół, kanapa z funkcją spania oraz telewizor. Na dole jest też łazienka z prysznicem oraz w pełni wyposażona kuchnia (duża lodówka, mikrofala, kuchenka gazowa, piekarnik, sztućce, talerze, itd ) Na piętrze znajduje się druga łazienka oraz trzy pokoje. Jeden pokój z łóżkiem dwuosobowym, drugi z trzema łóżkami pojedynczymi oraz trzeci z łóżkiem dwuosobowym i jednoosobowym Dostępne jest również bezpłatne Wi-Fi. Akceptujemy także pobyt ze zwierzętami domowymi. Domek 9'cio osobowy Drugi obiekt ma bardzo podobny rozkład pomieszczeń. Na dole znajduje się otwarty salon połączony z w pełni wyposażoną kuchnią (duża lodówka, mikrofala, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, sztućce, talerze, itd) W salonie znajduje się kanapa z funkcją spania telewizor oraz duży stół. Na dole jest też łazienka z prysznicem. U góry jest druga łazienka oraz trzy pokoje. W pierwszym jest łóżko dwuosobowe, w drugim trzy łóżka jednoosobowe a w trzecim łóżko dwuosobowe. W całym domku jest również dostęp do bezpłatnego Wi-Fi Dla gości dostępny jest prywatny parking. W ogrodzie dostępne są: trampolina, duży basen, huśtawka dla dzieci oraz dla starszych, leżaki ogrodowe, duża altana oraz grill. Cały teren wokół domku jest ogrodzony. W pobliżu znajdują się restauracje, bary, pizzerie (możliwość dostarczenia jedzenia do domu) baseny, termy, lodowiska, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe oraz liczne miejsca gdzie można podziwiać kulturę góralską Na facebook'u znajduje się również strona "Domki na Wzgórzu" gdzie znajdą państwo znacznie więcej zdjęć domku oraz widoków, które oferuje.
19

Apartament w Zakopanem: 70m2, 2 łazienki...

od 40
Domy wczasowe, 34-500 Zakopane, Walkosze 2/9
Oferujemy przestronny 70m2 apartament w Zakopanem. Apartament składa się z salonu połączonego z wyposażoną kuchnią (zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, naczynia kuchenne, sztućce...) oraz dwie sypialnie dwu osobowe i dwie łazienki. W apartamencie znajduje się również pralka. Apartament jest 4-6 osobowy i jest komfortowym rozwiązaniem zarówno dla rodzin, jak i dwóch par ze względu na przestronność apartamentu oraz dwie łazienki. Jedna łazienka jest w 'korytarzu' druga w sypialni nr 2. Sypialnie są dwie niezależne od siebie i zamykane drzwiami - zapewniając pełną prywatność. Jest możliwość również spania dla 5 i 6 osoby w rozkładanym narożniku w salonie. W apartamencie jest WiFi, przed budynkiem ogólnodostępne miejsce parkingowe wg. dostępności (nie przypisane do lokalu).
1 2