Wyszukiwarka noclegów
Podmacharce
1 gość Edytuj
Aktywne filtry
Pensjonaty
bon turystyczny

Pensjonaty Podmacharce

13
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Saskia Dwór & Spa

od 100
Pensjonaty, 16-326 Podmacharce, 11A
Położona na Podlasiu, nieopodal jeziora Serwy Saskia Dwór & Spa -to miejsce Wyjątkowe, a zarazem komfortowe.Nowo oddany obiekt z przytulnymi pokojami, każdy pokój posiada swój własny styl i niepowtarzalny charakter. Rozległy ogród, pełen zieleni oraz altana z wygodnymi meblami na świeżym powietrzu. Okolica idealna do spędzenia czasu na rowerach,w kajaku lub na spacerach po Puszczy Augustowskiej. Tu znajdzie się miejsce zarówno na rodzinne wakacje jak i romantyczny weekend dla dwojga..... Serdecznie zapraszamy!!

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Podmacharce

Ile kosztuje wynajem typu Pensjonaty w miejscowości Podmacharce?

Cena Pokoju w Podmacharce uzależniona jest od sezonu, położenia obiektu długości pobytu oraz ilości osób. Ceny za osobę zaczynają się w okolicach 35-70 zł za dobę.

Czy Pensjonaty w Podmacharce przyjmują płatność Bonem turystycznym?

Wiele obiektów noclegowych w Podmacharce akceptuje płatność bonem turystycznym. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg bonem, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “bon turystyczny”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności bonem.

Czy w Podmacharce zarezerwuję tanio Pensjonaty?

Tak, aby sprawdzić wolne miejsca noclegowe przejdź do kategorii Pensjonaty w lewym menu strony.

Ile obiektów oferuje Pensjonaty w Podmacharce?

W miejscowości Podmacharce oferujemy 0 obiektów z typem Pensjonaty.

Jakich obiektów noclegowych jest najwięcej w Podmacharce?

Podmacharce posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji.

Czy w Podmacharce można znaleźć Pensjonaty które akceptują zwierzęta?

Tak, bez problemu znajdziemy takie obiekty wśród Pensjonaty które z przyjemnością witają naszych czworonożnych przyjaciół. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy zwierzęta domowe”.