Znajdź swój wymarzony nocleg

Piwniczna-Zdrój
1 gość Edytuj

Aktywne filtry

Agroturystyka

Noclegi Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój to malownicza miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim, położona zaledwie 3 km od granicy ze Słowacją. W Piwnicznej-Zdroju występują szlaki górskie, które nie należą do wymagających. Znajdujące się w obrębie miejscowości szczyty górskie to kolejno Eliaszówka, Niemcowa, Granica oraz Kicarz. Pierwszy i zarazem najwyższy z nich leży na wysokości 1024 m n.p.m. W Piwnicznej-Zdroju występują naturalne wody mineralne, określane jako “kwaśne wody”. Zawarte we wodzie związki mineralne, korzystnie wpływają na pracę jelit, oraz żołądka. Zatem w lecie miejscowość odwiedzana jest przez licznych kuracjuszy, oraz miłośników górskich wędrówek. W sezonie zimowym, w Piwnicznej-Zdroju funkcjonują wyciągi narciarskie, które zadowolą każdego narciarza.

Noclegi w Piwnicznej-Zdroju

Ze względu na niewątpliwe walory przyrodnicze, oraz liczne zabytki, w miejscowości prężnie rozwija się infrastruktura turystyczna. Podróżujący mogą nocować między innymi w przytulnych obiektach agroturystycznych, wygodnych kwaterach, bądź luksusowych apartamentach. Na e-nocleg.pl z łatwością porównasz każdą z ofert. Dzięki temu podejmiesz właściwą decyzję, a Twój nocleg będzie idealnym dopełnieniem urlopu!

Uzdrowiska w Piwnicznej-Zdroju

Ze względu na długą historię miejsca (Piwniczna-Zdrój została założona w 1348 roku), miejscowość może pochwalić się licznymi zabytkowymi obiektami. Jednym z nich jest zachowany w stanie prawie niezmienionym układ urbanistyczny miejscowości. Najważniejszym artefaktem historycznym są zabytkowe pergaminy - w tym akt lokacyjny. Piwniczna-Zdrój to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Liczne szlaki górskie, rowerowe, oraz spływ po Popradzie - to tylko główne z nich!

9
od 25 PLN

U Janiny

Agroturystyka, 33-350 Piwniczna-Zdrój , Zdrojowa 43

Noclegi w okolicy

10
od 25 PLN

Stara Szkoła na Klińcu

Agroturystyka, Łomnica-Zdrój, 2 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
14
od 30 PLN

Dom Gosi

Agroturystyka, Łosie, 14 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
4
od 200 PLN

Rancho Tenisowe - **Hotelik Robson** w Jamnicy

Agroturystyka, Nowy Sącz, 20 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
25
od 40 PLN

Agroturystyka u Teresy w górach

Agroturystyka, Tylicz, 23 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
7
od 90 PLN

CHAŁUPA GÓROLA

Agroturystyka, Tylicz, 23 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
23
od 40 PLN

Dom Azalia

Agroturystyka, Tylicz, 23 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
37
od 35 PLN

Pieniny Noclegi "Na Ubocy"

Agroturystyka, Sromowce Wyżne, 27 km od miejscowości Piwniczna-Zdrój
1 2