Wyszukiwarka noclegów

Przyjazd
Wyjazd

Opinie klientów

Wynajmuję pokoje nad morzem. W e-nocleg jestem już drugi rok.

Mam również reklamy w innych serwisach ale najbardziej zadowolony jestem z serwisu e-nocleg. Pod ręką mam panel sterowania, mogę szybko dokonywać zmian na stronie.

Czołowe miejsca w wyszukiwarkach sprawiły że o klientów nie muszę się martwić, teraz brakuje mi pokoi!

Danuta i Gerard K. - Darłówko

Jest super, dzięki Waszej bazie coraz więcej turystów dociera do mnie.

Bardzo dobra forma kontaktu z potencjalnymi klientami. Jestem z Waszych usług zadowolony.

Pozdrawiam.

Ustrzyki Dolne

Portal e-nocleg.pl jest jednym z dominujących portali turystycznych w Polsce, jest prosty, czytelny, funkcjonalny i co najważniejsze jest zawsze w pierwszej dziesiątce Google, co powoduje iż mam z niego najwięcej klientów, zadowolonych klientów.

Jestem zaskoczony skutecznością Waszego serwisu. Cały okres sezonu letniego napływało mnóstwo zapytań za pośrednictwem strony www.mielno-noclegi.pl oraz www.e-nocleg.pl

Życzę powodzenia i oczywiście przedłużam ofertę na następny rok - powodzenia.

J. Czernicki - Mielno

Strona e-nocleg.pl jest fachowo zrobiona, dobrze wypozycjonowana czego efektem jest duża liczba zgłoszeń na noclegi za pośrednictwem e-nocleg.pl

Zgłoszenia napływają nie tylko z Polski ale również z zagranicy. Wyczuwa się dużą oglądalność tej strony.

Uważamy iż serwis e-nocleg.pl jest bardzo dobrym miejscem na reklamę usług noclegowych: krótka, znacząca nazwa, rewelacyjne miejsca w wyszukiwarkach, ponadto strona jest bardzo ładnie zrobiona, łatwo się poruszać po stronie, odnośniki do poszczególnych działów są widoczne bardzo dobrze.

Wyszukiwarka na stronie jest bardzo funkcjonalna, ponadto jest dostępność językowa portalu. Oceniamy Państwa bazę noclegowa wysoko!

Super portal, dzięki Wam mam klientów z całej Polski, nie tylko z regionu. Jeszcze raz dzięki.

Marek Majewski - Pasłęk

Moja opinia o bazie noclegowej e-nocleg.pl, jest jak najbardziej pozytywna. Ogłaszam się w dwóch bazach, z czego e-nocleg.pl jest moim zdaniem dużo bardziej przejrzysta, i BARDZO łatwo się po niej poruszać.
No i jeszcze jedna dla mnie ważna sprawa, nie "pływają po niej reklamy", nie znoszę tego ganiania za krzyżykiem.

Trudno mi powiedzieć coś więcej o skuteczności bazy, bowiem większość rezerwacji otrzymuję telefonicznie i klienci pamiętają tylko, że znaleźli mój obiekt gdzieś w internecie.

Sądząc natomiast po ilości telefonów, skuteczność jest duża. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się właśnie na tę bazę.

Małgorzata Krumholz - Szczecin

Nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolony z e-nocleg.pl.

Mam spore zainteresowanie swoją ofertą mimo dalekiego miejsca w wyszukiwarce! Bardzo zdziwiło mnie to, że mam zainteresowanych z zachodniej granicy.

Właśnie 21.10.06r będę miał gości z Niemiec. FAJNIE!

Jacek M. - Kołobrzeg

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że ze wszystkich stron na których reklamuję swoje mieszkanie jako kwaterę prywatną w Gdyni na Skwerze Kościuszki, e-nocleg.pl jest najskuteczniejsze, gdyż z waszej strony mam najwięcej zapytań, a tym samym klientów.

Obyście byli dalej tak skuteczni dla naszego wspólnego dobra.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Jacek Lewandowski - Gdynia

Współpracę z Waszym portalem oceniam bardzo wysoko. Jesteście rzetelni, solidni, kompetentni i dbacie o współpracę co jest rzadkie, ponieważ współpracuję z wieloma portalami internetowymi i jak dotąd nie spotkałem się /poza opłaceniem za reklamę/ z tak miłą i serdeczną formą współpracy.

Ze swojej strony jestem w pełni usatysfakcjonowany naszą współpracą i mam nadzieję, że będzie rozwijać się ona ku obopólnym korzyścią.

Wszystkim kwaterom i firmom, prowadzącym działalność hotelarską polecam Wasz portal.

Konrad Tochman - Nałęczów

Z serwisem e-nocleg.pl współpracuję już od dawna, jestem bardzo zadowolona z wyników tej współpracy. Profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do klienta to rokowania do dalszych sukcesów w branży turystycznej.

Jolanta F. - Władysławowo

W ostatnim okresie najwięcej zapytań otrzymałam z Waszej bazy noclegowej, to duży plus dla Was! Oby tak dalej!

Barbara Pułkowska - Rabka Zdrój

Przez dłuższy czas korzystaliśmy z usług serwisu i zamierzamy przedłużyć tą formę reklamy gdyż strona znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach co daje możliwość dotarcia do klientów za stosunkowo nieduże pieniądze.

Impresja Wolnica Zgoda
Ewa Stasko - Kraków

Serdecznie polecam wszystkim internautom oraz turystom odwiedzić stronę e-nocleg.pl, która skupia najważniejsze ośrodki turystyczne w całej Polsce, jest przyjazna zarówno dla gości, jak i właścicieli obiektów.

Joanna Bartecka - Kletno

Dzięki naszej sympatycznej współpracy, ośrodki, które prowadzę cieszą się zainteresowaniem cały rok! Z dużą pewnością stwierdzam, iż ta baza noclegowa może być godnym konkurentem dla innych serwisów internetowych.

Stronie Śląskie

Szczerze polecam serwis e-nocleg.pl. Mimo, iż mam wykupione reklamy na innych stronach internetowych (7 serwisów turystycznych), blisko połowa moich klientów kontaktuje się ze mną z tego właśnie serwisu.

Andrzej Melich - Kudowa Zdrój

Moja reklama na Waszej stronie jest już od 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ widzę jaka liczba klientów do mnie dociera. Ważne jest to, że ludzie, którzy dzwonią ,czy wysyłają wiadomość zaznaczają z jakiej strony mają nasze dane. Opłata roczna też nie jest wygórowana, tym bardziej, że te pieniądze zwracają się bardzo szybko. Strona jest czytelna i łatwa w obsłudze.

Elżbieta Beczyczko - Łeba

Chcę wystawić Państwa bazie noclegowej bardzo wysoką notę.

Od chwili zareklamowania się na e-nocleg.pl zainteresowanie moją ofertą znacząco się poprawiło. Powiem więcej ponad połowę osób które znalazło moje noclegi w internecie poprzez bazę e-nocleg.pl, nie tylko było zaciekawione ale także "sprawdziło na własnej skórze" :-) i powiem więcej chcą wracać i o to chodziło!!!. Moja ocena to piątka z plusem!!!!

Już myślę o przedłużeniu i być może wybraniu jeszcze lepszej opcji reklamy w Waszej bazie noclegowej.

Maria Piotrowicz - Polana

Serwis e-nocleg.pl jest rzeczywiście efektywny i co dla mnie najważniejsze łatwy w obsłudze.

Kamil Lachowicz - Mielno

Reklama w waszym serwisie jest skuteczna. Bardzo dużo gości zrobiło rezerwacje przez wasz serwis i w dalszym ciągu napływają e-maile.

Zofia Zieba - Zakopane

Uważam że reklama w bazie e-nocleg.pl była bardzo dobrym pomysłem. W sezonie letnim 2006 r. mieliśmy bardzo dużo klientów z Państwa portalu.

Płociczno - Ełk

Portal e-nocleg.pl wyróżnia się prostotą i funkcjonalnością i jest zawsze w czołówce najpopularniejszej wyszukiwarki Google. Po wpisaniu najczęstszych słów kluczowych zawsze znajduje się na 1 stronie wyników wyszukiwania tej wyszukiwarki.

Wniosek prosty, każdy klient który szuka noclegu, zawsze musi wejść na e-nocleg.pl

Michał S. - Gdynia

Super przejrzysta baza noclegowa. Bardzo dużo odwiedzin przez internautów. Dzięki tej bazie dużo osób dociera do nas z zapytaniem o noclegi. W klasyfikacji baz noclegowych z których mamy najwięcej zapytań, jesteście na drugim miejscu. Dzięki waszemu serwisowi który ma bardzo dobra oprawę, jest przejrzysty i czytelny większość klientów łatwo odnajduje noclegi według swoich wymogów.

Mariusz Kobz - Ustrzyki Dolne

Oczywiście, bardzo podoba mi się strona e-nocleg.pl, jest jasna, przejrzysta, i bardzo łatwo znaleźć tu atrakcyjna ofertę. Gorąco zachęcam do odwiedzenia tej strony. I. Z.

Iwona - Zakopane

Jestem przewodniczącym drugiej klasy Liceum Ogólnokształcące w Warszawie, dlatego w dużym stopniu planowanie i przygotowanie wypadu klasowego spada na moje barki.

Wszyscy chcą jechać, odpocząć od nauki i wszyscy mają pomysły dokąd, ktoś decyduje jednak za wszystkich ponieważ w innym razie każdy pojechałby gdzie indziej.
Korzystanie z biura podróży jest trudne całą klasą nie możemy iść przeglądać folderów, byłoby niemałe zamieszanie, a pośrednictwo również kosztuje.

Dziś gdy w każdej szkole jest Internet miejsce na wycieczki i noclegi wyszukujemy wspólnie przeglądając bazy noclegowe. W tak przygotowanej bazie jak www.e-nocleg.pl mogę znaleźć wszystkie potrzebne informacje gdzie, za ile i w jakich warunkach możemy przenocować i z jakich atrakcji możemy skorzystać. Robimy to całą klasą, nie opuszczając szkolnych murów. Już wtedy mamy wrażenie jakbyśmy byli na wycieczce w końcu wspólne planowanie to też frajda.

Marcin Lis
Warszawa

Cóż mam powiedzieć jak na razie jestem bardzo zadowolona ,dużo zapytań i więcej sprzedaży pozdrawiam.

M. Orłowska - Zakopane

Chociaż korzystam z Państwa serwisu dopiero od miesiąca to jestem mile zaskoczony.Miałem już kilka zapytań o kwaterę poprzez ogłoszenie się w Państwa serwisie. Na mnie zrobiła wrażenie przejrzystość, wyrazistość, duże zdjęcia i możliwość skorzystania z terminarza rezerwacji oraz miły kontakt z obsługą serwisu. Oby tak dalej. Pozdrawiam!

Domek nad Sopotem "Kędrawka"

Wyrażając opinię nt e-nocleg śmiało możemy stwierdzić że jesteśmy usatysfakcjonowani ofertą. Pozyskaliśmy kilku klientów, którzy już zapowiadają się na kolejne noclegi w naszym ośrodku. Do tej pory możemy wystawić ocenę 10/10. Oby nadal nasza współpraca była owocna i tworzyła zadowolenie naszych klientów.

Willa Olimp - Krynica-Zdrój

Od miesiąca współpracujemy z serwisem e-nocleg. Współpraca układa się dobrze i możemy powiedzieć, że nakład 100 pln zwrócił się już po 2-ch dniach. Serwis jest przejrzysty i widać, że właściciele nie żałują pieniędzy na odpowiednie wypozycjonowanie się w googlacj i nie tylko.

Apartamenty Słoneczne Kubuś

Minął zaledwie miesiąc od momentu gdy zdecydowaliśmy się zamieścić reklamę naszego apartamentu na portalu e-nocleg.pl. Możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć,że reklama była bardzo skuteczna, bowiem już następnego dnia po aktywowaniu naszego ogłoszenia zaczęliśmy odbierać telefony z poważnymi ofertami wynajmu naszego apartamentu.Większość z tych ofert okazała się skuteczna tak,ze już dość szybko zarezerwowane zostały prawie wszystkie wolne w sezonie wakacyjnym terminy. Posiadamy również naszą reklamę na innym portalu zajmującym reklamą wynajmu apartamentów, lecz portal e-nocleg.pl był i jest o wiele bardziej skuteczny w efektywnym wynajmowaniu apartamentów, a poza tym ceny ogłoszeń na portalu e-nocleg.pl są bardziej korzystne oraz jest większa możliwość pełnego zareklamowania danego apartamentu np. możlowość dodawania do ogłoszenia niograniczonej liczby zdjęć... Reasumując gorąco polecamy reklamę swoich apartamentów na portalu e-nocleg.pl innym osobom, które chcą wynająć swoje obiekty na noclegi. Pozdrawiamy. Renata J. i Edward P.

Sopot komfortowy apartament

bardzo się cieszę, że możemy współpracować :) Moja oferta umieszczona w Państwa serwisie przynosi efekty w postaci zadowolonych z naszych - Państwa i naszego obiektu - usług.

Mam nadzieję, że na długo pozostaniemy razem!

Pozdrawiam,
Patrycja Leppert-Kulikowska

Villa Nova 34A

Jestem zadowolona z zamieszczenia reklamy w Państwa serwisie. Dzięki niej mam więcej telefonów od turystów oraz więcej zamówień noclegów. Moja komórka dzwoni praktycznie bez przerwy :) Mam nadzieję, że administratorzy serwisu będą dalej tak wysoko pozycjonować stronę: e-nocleg w wyszukiwarkach. Strona jest na prawdę dobra, polecam i liczę na dalszą współpracę!

Swoją reklamę na stronie e-nocleg oceniam na 10 punktów / na 10 możliwych :)

Pokoje w Kołobrzegu

Chociaż korzystam z Państwa serwisu dopiero od miesiąca to jestem mile zaskoczony.Miałem już kilka zapytań o kwaterę poprzez ogłoszenie się w Państwa serwisie. Na mnie zrobiła wrażenie przejrzystość, wyrazistość, duże zdjęcia i możliwość skorzystania z terminarza rezerwacji oraz miły kontakt z obsługą serwisu. Oby tak dalej.

Domek Nad Sopotem KĘDRAWKA