Wyszukiwarka noclegów
Przyjazd
Wyjazd

Opinie klientów

Jestem zaskoczony skutecznością Waszego serwisu. Cały okres sezonu letniego napływało mnóstwo zapytań za pośrednictwem strony www.mielno-noclegi.pl oraz www.e-nocleg.pl

Życzę powodzenia i oczywiście przedłużam ofertę na następny rok - powodzenia.

J. Czernicki - Mielno

Strona e-nocleg.pl jest fachowo zrobiona, dobrze wypozycjonowana czego efektem jest duża liczba zgłoszeń na noclegi za pośrednictwem e-nocleg.pl

Zgłoszenia napływają nie tylko z Polski ale również z zagranicy. Wyczuwa się dużą oglądalność tej strony.

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że ze wszystkich stron na których reklamuję swoje mieszkanie jako kwaterę prywatną w Gdyni na Skwerze Kościuszki, e-nocleg.pl jest najskuteczniejsze, gdyż z waszej strony mam najwięcej zapytań, a tym samym klientów.

Obyście byli dalej tak skuteczni dla naszego wspólnego dobra.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Jacek Lewandowski - Gdynia

Moja reklama na Waszej stronie jest już od 2 lat i jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ widzę jaka liczba klientów do mnie dociera. Ważne jest to, że ludzie, którzy dzwonią ,czy wysyłają wiadomość zaznaczają z jakiej strony mają nasze dane. Opłata roczna też nie jest wygórowana, tym bardziej, że te pieniądze zwracają się bardzo szybko. Strona jest czytelna i łatwa w obsłudze.

Elżbieta Beczyczko - Łeba

Chcę wystawić Państwa bazie noclegowej bardzo wysoką notę.

Od chwili zareklamowania się na e-nocleg.pl zainteresowanie moją ofertą znacząco się poprawiło. Powiem więcej ponad połowę osób które znalazło moje noclegi w internecie poprzez bazę e-nocleg.pl, nie tylko było zaciekawione ale także "sprawdziło na własnej skórze" :-) i powiem więcej chcą wracać i o to chodziło!!!. Moja ocena to piątka z plusem!!!!

Już myślę o przedłużeniu i być może wybraniu jeszcze lepszej opcji reklamy w Waszej bazie noclegowej.

Maria Piotrowicz - Polana

Cóż mam powiedzieć jak na razie jestem bardzo zadowolona ,dużo zapytań i więcej sprzedaży pozdrawiam.

M. Orłowska - Zakopane

Wyrażając opinię nt e-nocleg śmiało możemy stwierdzić że jesteśmy usatysfakcjonowani ofertą. Pozyskaliśmy kilku klientów, którzy już zapowiadają się na kolejne noclegi w naszym ośrodku. Do tej pory możemy wystawić ocenę 10/10. Oby nadal nasza współpraca była owocna i tworzyła zadowolenie naszych klientów.

Willa Olimp - Krynica-Zdrój