Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Zielone Szkoły

Tatry i Podhale
Aktywne filtry
Zielone Szkoły
Noclegi Tatry i Podhale
21

Willa Cicha Woda II

od 45
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Droga na Bystre 10
Położona w pobliżu Nosala (i tamtejszego kompleksu narciarskiego), niedaleko ronda Kuźnickiego, Willa Cicha Woda II to miejsce, które powinno zainteresować przede wszystkim narciarzy i wielbicieli górskich wędrówek. Każdy z pokoi wyposażony jest we własną łazienkę i lodówkę. Niektóre z nich posiadają również balkon. Cennym elementem każdego pokoju są kute łóżka oraz stylowe wyposażenie, nadające wnętrzu przytulny klimat. Ogromnym plusem jest położenie Willi w urokliwej okolicy sprzyjającej górskim spacerom (w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego). Jest to również idealny punkt wypadowy na stok przy Nosalu oraz na Kasprowy Wierch. Naszym gościom oferujemy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. Dla gości ceniących sobie wygodę i relaks polecamy 2 (opcjonalnie 3-4) osobowy pokój z wanną z hydromasażem. Do dyspozycji Gości oddajemy jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę eletryczną, mikrofalową, naczynia oraz sztućce . Ogólnodostępna jest również suszarka do włosów, żelazko oraz deska do prasowania. Płatny miejski parking.
18

Bukowiański Dworek

od 65
Pokoje gościnne, 34-530 Bukowina Tatrzańska, ul. T. Kościuszki 159a
Bukowiański Dworek to nowy budynek, położony w centrum Bukowiny Tatrzańskiej. Oferujemy Państwu komfortowe, wykończone w regionalnym stylu pokoje gościnne oraz apartamenty. Z okien naszego ośrodka można podziwiać przepiękną panoramę Tatr. Stąd wszędzie jest blisko, dzięki dobrej lokalizacji jest to doskonałe miejsce na wycieczki piesze, wędrówki górskie, jak również wyprawy rowerowe. Tutaj mają początek liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Zimą miłośnicy białego szaleństwa bez problemu znajdą coś dla siebie. Na uwagę zasługuje fakt, iż nieopodal obiektu znajduje się 9 wyciągów, liczne karczmy regionalne, dom kultury jak również szlaki turystyczne. Największym naszym atutem jest miła atmosfera. Oferujemy przestrzenne pokoje i apartamenty, smaczne domowe posiłki oraz dobrze zaopatrzoną kawiarnię. Organizujemy kuligi z ogniskiem i pieczeniem barana, wyprawy na skuterach śnieżnych, quady. Nasi klienci mają zapewniony bezpłatny parking przy ośrodku
94

Apartamenty i pokoje rodzinne

od 30
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, ul.Sołtystwo 20D
  Obiekt położony na wzgórzu z pięknymi widokami na Tatry,rzekę,okoliczne stacje narciarskie. Położony w Czarnej Górze,1km od wyciągu narciarskiego, ok.5km od basenów termalnych w Białce i Bukowinie Tatrzańskiej , 16km.dzieli nas od Zakopanego,w odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy,1km najbliższa restauracja,5km do przejścia granicznego ze Słowacją.   W całym budynku bezprzewodowy internet,200m od domu las,w ogrodzie gril i plac zabaw dla dzieci Do dyzpozycji ;apartamenty 4-7 osobowe,pokoje 2-4 osobowe                                                                                                                ZAPRASZAMY                                                            
19

Willa Karina - Pokoje Gościnne

od 40
Pokoje gościnne, 34-520 Poronin, Ul. Tatrzańska 51c
Nasz dom znajduje się w centrum Poronina - malowniczej miejscowości nieopodal Zakopanego. W lecie jest idealną bazą wypadową na wędrówki górskie, piesze irowerowe. W okresie zimowym jego usytuowanie sprzyja miłośnikom "białego szaleństwa" ze względu na bliskość wyciągów narciarskich. Polecamy pobyt u nas wszystkim tym, którzy cenią sobie wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 2 i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i pięknym widokiem na Tatry. Obok domu parking, plac zabaw dla dzieci, bezpośredni dostęp do rzeki Poroniec, altana z grillem, miejsce na ognisko. Zapraszamy również do sali góralskiej z kominkiem.
4

Domek W Rabce Zdrój

od 35
Domy wczasowe, 31-700 Rabka-Zdrój, Zakopianska
Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do pięknej i malowniczej miejscowosci RABKA ZDRÓJ Domek który Państwu oferujemy jest piętrowy. Na czas pobytu cały domek jest do Państwa dyspozycji. Wynajmujemy cały dom juz od 8osob z mozliwoscia nawet do 20! Do wynajęcia jest 8 pokoi; od dwuosobowych do szescioosobowych - w każdym pokoju jest telewizor.  W domku znajduje się także kuchnia z całym wyposażeniem(dwie lodówki, mikrofalówka, piekarnik itp.), trzy łazienki, jadalnia, swietlica oraz parking.  Na wyposazeniu domku jest takze grill oraz stoł do tenisa stołowego.Cały teren jest ogrodzony. W poblizu naszego domu znajduje się kilka wyciagow narciarkich. Polecam Polczakowkę, oraz Maciejowš, Dodatkowo kilka atrakcji.lodowisko, Rabkoland, bardzo duzo scierzek rowerowych oraz gorskich,i bardzo wiele innych atrakcji zarowno dla dzieci jak i osob starszch
22

Pokoje gościnne U Sarny

od 35
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, Czarna Góra ul.Sołtystwo 21a
Szukasz miejsca,aby móc wypocząć w górach,dobrze trafili Państwo. U nas znajdziecie rzadko już spotykane zacisze. Miejscowość Czarna Góra i wyciąg Litwinka są położone w północnej części Gminy Bukowina Tatrzańska . Posiadamy wyjątkowo dogodne połączenie drogowe z Nowym Targiem,Białką Tatrzańską oraz Zakopanem. Graniczymy blisko ze Słowacją,miejscowością Jurgów (7 km),gdzie znajduje się miejscowy wyciąg Hawrań W ciągu kilkunastu minut, można dojechać do wyciągu Koziniec,znajdującego się w południowej części Czarnej Góry. Na pewno mieliście już w swoim życiu sytuacje,kiedy pragnęliście prywatności,ciszy,kontaktu z naturą. W Czarnej Górze znajdziecie to wszystko, a nawet więcej.wyciąg narciarski "Litwinka" najdłuższy w okolicy na pewno pozostawi w Waszej pamięci nie zapomniane doznania. Specjalnie dla Was przygotowana jest zniżka 20 % na bilety na zjazdy. Dla gości u nas spędzający czas organizujemy kuligi,w porze wieczornej dopełni kuligom blask szarpanych wiatrem pochodni. W chwilach gdy Wasze emocje już opadną,proponujemy rozpalenie ogniska ewentualnie grila. Posiadamy specjalnie zorganizowane miejsce do zabaw dla dzieci.W lecie dmuchany basen doda uroku Tobie i Twojemu dziecku. Posiadamy Parking na 15 samochodów. Oferujemy pokoje : 5 osobowe 4 osobowe 3 osobowe 2 osobowe Wyżywienie Oferujemy na miejscu całodzienne wyżywienie tzn. śniadania oraz obiadokolacje.
6

Apartament Przy Rondzie Kuźnice

od 25
Apartamenty, 34-500 Zakopane, Bulwary Słowackiego 20a
Oddaję Państwu do dyspozycji mój komfortowy, jednopokojowy apartament z czterema miejscami noclegowymi. Apartament posiada łazienkę, aneks kuchenny i balkon. Znajduje się na wysokim parterze w budynku trzykondygnacyjnym w ładnym i spokojnym miejscu. Z okna widać piękne świerki i staw z pstrągami. Dochodzi tu cichy szum strumienia Bystra. Do apartamentu przynależy własne miejsce parkingowe, na zamkniętym i monitorowanym parkingu. Jest możliwość korzystania z Wi-Fi. Wyposażenie apartamentu: łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, WC, szafka łazienkowa; aneks kuchenny: stylowe szafki i okap, zlewozmywak, płyta ceramiczna, lodówka (z zamrażalnikiem), czajnik elektryczny, talerze, garnki, sztućce, szklanki, kubki, filiżanki. 4 miejsca noclegowe /2 + 1 + 1/, wygodna dwuosobowa rozkładana kanapa i dwa jednoosobowe rozkładane fotele firmy IKEA, pościel; duża trzydrzwiowa szafa; stół z wiszącą lampą i 4 stołki; komoda z dwiema szufladami; telewizor; "wieszak" na 4 pary nart; obrazy ze zdjęciami Tatr.
13

Pokoje u Łucji

od 30
Domy wczasowe, 34-700 Rabka-Zdrój, Słoneczna 9a
Pokoje u Łucji Doskonała lokalizacja przy szlaku prowadzącym na Luboń Wielki (1023 m n.p.m.), jednocześnie blisko centrum (500m do muszli koncertowej) wokół domu ok. 1 ha ogrodu, na terenie posiadłości przepływa Potok Gorzki, 100 m do lasu, 200 m do sanatoriów Olszówka oraz Wierchy; 500m do Zakładu Przyrodoleczniczego z możliwością skorzystania z tamtejszych zabiegów leczniczych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje z łazienkami, dwupiętrowy domek oraz apartament. Pokoje Posiadamy pokoje 2, 3 oraz 4- osobowe.  Każdy pokój ma własną łazienkę, lodówkę telewizor oraz czajnik. Część z pokoi jest z balkonem (pytać przy rezerwacji). Cena w sezonie 35zł od osoby, poza sezonem 25zł* Domek Na parterze znajduje się kuchnia(kuchenka czteropalnikowa, lodówka, naczynia, sztućce, garnki, czajnik), łazienka oraz salon z kominkiem, z którego można wyjść na przestronny umeblowany taras. Na piętrze są dwie sypialnie oraz toaleta. Sypialnia południowa posiada dwa tapczany oraz dwuosobową wersalkę; natomiast północna dwie dwuosobowe wersalki. Domek jest całoroczny, ogrzewany elektrycznie (na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki) oraz kominkiem. Brak dodatkowych opłat za media. Drewno do kominka bez limitu. Cena w sezonie 230zł za noc do 5osób, każda kolejna +20zł  poza sezonem 150zł za noc do 5osób, każda kolejna +15zł* Apartament Apartament składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki oraz tarasu. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę, lodówkę, mikrofale, czajnik, naczynia, sztućce oraz garnki. W salonie znajduje się telewizor, kanapa (możliwość rozłożenia), fotele i stolik. Dwie sypialnie: małżeńska z dużym łóżkiem oraz druga z trzema pojedynczymi łózkami. Cena w sezonie 230zł za noc do 5osób, każda kolejna +20zł  poza sezonem 150zł za noc do 5osób, każda kolejna +15zł* Do dyspozycji gości (bez dodatkowych opłat) Na terenie całego budynku oraz ogrodu jest bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto na świetlicy znajduje się komputer z dostępem do sieci, oraz podłączony do niego projektor kinowy 110”. Udostępniamy sale bilardową oraz stół do ping- pongowy. Wszyscy goście mogą korzystać z w pełni wyposażonej kuchni oraz pralki. Wypożyczamy łóżeczko, wanienkę oraz stolik do karmienia dzieci. W ogrodzie znajduje się plac zabaw (zjeżdżalnia, piaskownica, mini ścianka wspinaczkowa oraz duża trampolina) , altanka z grillem oraz stoliki z ławkami. *Sezon: wakacje, ferie, długie weekendy, okresy świąteczne. W okresie sylwestra obowiązuje inny cennik. Szczegóły na naszej stronie www.ulucji.pl
10

Pokoje goscine Alina i Andrzej Rozmus

od 25
Pokoje gościnne, 34-530 Bukowina Tatrzańska, Wierch Spiski 53
Gospodarstwo Aliny i Andrzeja Rozmus w Bukowinie Tatrzanskiej zaprasza na wypoczynek.              Nasz dom połozony jest na uboczu ,z dala od głownej drogi z pieknym widokiem na gory ,to idealne miejsce do wypoczynku z małymi dziecmi.  ,Oferujemy pokoje 2  ,3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami.                                                                     
22

Willa Ostoja uPyrca

od 80
Wille, 34-500 Zakopane, Pardałówka 29
WILLA OSTOJA U PYRCA to nowy i komfortowy obiekt położony w południowo-wschodniej części Zakopanego, w pobliżu stoków narciarskich Nosala i Kozińca, nieopodal wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego, oraz stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Spacer w okolice Wielkiej Krokwi trwa około 20 minut. Czekają na państwa przytulne pokoje, miła atmosfera i smaczna prawdziwa domowa kuchnia. Willa dysponuje pokojami 2-,3-,4-osobowymi z łazienkami i TV. Budynek znajduje się przy głównej ulicy na której w bliskiej odległości znajdują się przystanki obsługiwane przez busy jeżdżące do centrum (około 2,5 km) Ceny w naszym obiekcje uzależnione są od okresu pobytu (sezon wakacyjny/zimowy/święta itp. ilość osób, długość pobytu). Cena za nocleg ze śniadaniem już od 65 zł. Dla grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne rabaty. Na terenie willi znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Dla gości w naszym obiekcje proponujemy wyżywienie w dowolnie wybranym wariancie: śniadanie, obiad, kolacja, lub obiadokolacja (śniadanie i kolacja jest w formie bufetu, obiad serwowany wybór z karty dań).
5

DOMEK PRZY HAWRANIU

od 35
Domy wczasowe, 34-532 Jurgów, Jurgów 325
Zapraszamy do pięknej miejscowości Jurgów, to niewielka miejscowość w gminie Bukowina Tatrzańska. Liczy ponad 900 mieszkańców znanych z rękodzieła i sztuki ludowej. Jurgów jest miejscowością turystyczną. Głównym atutem Jurgowa jest malownicze położenie w Dolinie Białki, piękne tatrzańskie krajobrazy oraz ze względu na brak ruchliwych szos cisza i spokój. Dolina Białki to obszar chroniny programem "Natura 2000". Jurgów jest najbardziej wysuniętą na południowy zachód wsią polskiego Spiszą. W gęstej zabudowie wsi znaleźć można nieliczne drewniane zabytki budownictwa spiskiego oraz murowane domy z charakterystycznymi dla tego regionu ozdobnymi fasadami. "Domek przy Hawraniu" to doskonałe miejsce do wypoczynku w górach. Nowo wybudowany budynek i nowoczesne wyposażenie zagwarantują Państwu udany pobyt. Oferujemy Państwu różne pokoje, począwszy od standardowych wyposażonych w lodówkę telewizor i łazienkę, poprzez pokoje z aneksami kuchennymi (łazienka, telewizor, lodówka, kuchenka , czajnik, szklanki, sztućce, talerze, naczynia), kończąc na propozycji wypoczynku w wygodnym 47 metrowym apartamencie z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką. -nowe i komfortowe 2, 3, 4 i 5 osobowe pokoje. -4 i 2 osobowe pokoje z aneksami kuchennymi -studio 6 osobowe - dwa pokoje z dużą łazienką oraz lodówkami -apartament z dwoma sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką 47 metrów. -osobny składzik na sprzęt sportowy (zdjęcie) -suszarnię na buty narciarskie, snowboardowe lub górskie (zdjęcie) -możliwości wyżywienia w postaci śniadań i obiadokolacji w sezonie zimowym lub dla zorganizowanych grup -liczba wszystkich miejsc noclegowych - 40 -duży i bezpłatny parking na 15 samochodów -wygodny i bezpieczny dostęp do obiektu - w postaci zabezpieczenia magnetycznego -dostęp do Internetu Wifi - plac zabaw dla dzieci spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa -bezpłatne korzystanie z grilla zewnętrznego zadaszonego z możliwością rozpalania ogniska i pieczenia kiełbasek w kominku zewnętrznym.
25

Willa Pod Zielonym Wierchem

od 30
(1)
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Harenda 43c
Obiekt położony jest blisko wysokiego zbocza na którym posiadamy taras widokowy na panoramę tatr oraz paleniska do spędzania miłych wieczorów przy płomieniach ognia. Harenda jest jednym z wielu osiedli Zakopanego, do centrum jest około 4km. Naszym autem jest bliskie położenie od kolei i wyciągów narciarskich Harenda, Muzeum i mauzoleum Jana Kasprowicza, Kościoła z XVIII wieku, wszystkie to obiekty mieszczą się zaledwie 300m od naszej willi, jeszcze w bliższej odległości są sklepy spożywcze, apteka, restauracje Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz apartament i pokoje typu Deluxe z których w większości roztacza się niepowtarzalny widok na góry. Tuż za naszą Willą zaczyna się wspaniały szlak turystyczny na Gubałówkę. Na wyposażeniu pokoi znajduję się: - łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, mydło, ręczniki - łóżka pojedyńcze łączone - płaski tv 32cale - szafa, półki, stolik - z każdego pokoju wyjście na balkon. Na każdym piętrze znajduję się aneks kuchenny z wyposażeniem naczynia sztućce, mikrofalówka, lodówka W obiekcie znajdują się bezpłatna Sieć Wi-Fi Parking dla gości jest bezpłatny i ogrodzony. Śniadania dla gości są za dodatkową opłatą 15zł od osoby.
18

Willa Skała

od 35
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. B. Czecha 6
Jeśli spędzać urlop na Podhalu, to tylko w Willi Skała. Tu w pełni poczujesz klimat urokliwego tatrzańskiego regionu, odpoczniesz od miastowego zgiełku i zapomnisz o codziennych obowiązkach. To wyjątkowe miejsce gwarantuje komfort w pełni tego słowa znaczeniu oraz zapewnia dobra zabawę przez cały rok! Willa Skała to obiekt utrzymany w duchu góralskiej tradycji, co absolutnie nie koliduje z postępem w dziedzinie turystyki i rozrywki. Naszym gościom oddajemy do dyspozycji przytulne pokoje z łazienkami, saunę i bar z jadalnią oraz bezpłatny parking. Posiadamy również duży ogród, gdzie można się zrelaksować w słoneczne dni, skorzystać z grilla oraz huśtawek czy chociażby wpatrywać się m.in. w masywne skały Giewontu. W obiekcie można zamówić pyszne domowe posiłki i skorzystać z bezprzewodowego Internetu. Nasza willa zlokalizowana jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego - w bliskim sąsiedztwie słynnych zakopiańskich skoczni. Miejsce bardzo dogodne również ze względu na niewielką odległość do centrum Zakopanego – Krupówek. Spacerkiem to około 15 min.
13

POKOJE KOZICA

od 30
Pokoje gościnne, 34-521 Ząb, Zab 39b
Cisza, spokój, relaks to najlepiej pasujące określenia jakich możecie Państwo doznać będąc gośćmi naszego obiektu, zapraszamy na wypoczynek do Kozicy. Pragniemy zaprosić Państwa do nowo otwartego obiektu znajdującego się w Zębie- miejscowości położonej na wysokości 1023 m n.p.m. KOZICA-bo tak nazywa się nasz obiekt usytuowany jest w miejscu, gdzie rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. Cisza, spokój, relaks to najlepiej pasujące określenia jakich możecie Państwo doznać będąc gośćmi naszego obiektu. Zapewniamy niezapomniane wrażenia jakie przeżyjecie budząc się rano i spoglądając na bezcenne widoki za oknem. Rewelacyjne miejsce na odpoczynek z całą rodziną i przyjaciółmi Do dyspozycji Państwa oddajemy 12 komfortowo wyposażonych pokoi 2, 3, 4,5-osobowych- większości z balkonami. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. W naszym domu znajduje się również: kuchnia z pełnym wyposażeniem aneks kuchenny na pietrze świetlica z kominkiem jadalnia plac zabaw grill parking
28

Dom w Górach Koliba nad Białką

od 40
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, ul. Nadwodnia 64a
Dom w Górach Koliba nad Białka Zapraszamy na wypoczynek w góry do Domu Gościnnego Koliba nad BiałkąCZARNA GÓRA to malownicza miejscowość w cichej i spokojnej okolicy położonej pomiędzy Bukowiną a Białką Tatrzańską. Z naszego domu Koliba nad Białką rozpościera się przepiękny widok na Tatry Polskie i Słowackie oraz na rzekę Białkę, która swym szumem idealnie relaksuje.. Zimą polecamy pobliskie wyciągi narciarskie i snowbordowe: krzesełka 4 osobowe Koziniec Czarna Góra (www.koziniec-ski.pl )- w odleglości 500 m Litwinka Czarna Góra (www.litwinka-grapa.pl ) w odległości 800 m Białka Tatrzańska-jeden z większych kompleksów Kotelnica /Bania (www.bialkatatrzanska.pl ) 16 wyciągów w odległości-2,5 km. Jurgów (www.hawran.pl ) uznany przez narciarzy przez najlepszą najmłodszą stację, w odległości 3km. Kaspowy Wierch najdłuższy stok w naszych Tatrach przedsmak gór Alpejskich-15km Ponad 30 wyciągów w promieniu 4 km!!! Miejscówka idealna! Wieczorami zapewnimy Państwu zorganizowanie kuligu z saniami oraz ognisko. Dla chcących spędzić czas w domu polecamy ogrzanie się przy kominku i wspólne biesiadowanie oraz saunę chłodząc się śniegiem:) SPRAWDŹ MAPĘ STOKÓW NARCIARSKICH I SNOWBOARDOWYCH LATEM Nocleg u Nas zapewni Państwu cichy wypoczynek z dala od szumu i zgiełku miasta, gdzie swobodnie pogrillujecie, usiądziecie przy ognisku, dzieci będą się bawić na naszym placu zabaw, a przy upale skorzystacie z krytego basenu znajdującego sie w domu. Wieczorem polecamy saunę i ochłodę w basenie:) Położenie umożliwia miłośnikom spacerów na zwiedzanie okolicy,gdzie w promieniu 3 km macie wiele szlaków turystycznych m.in. Polana Rusinowa, szlak na Halę Gąsiennicową i mnóstwo innych by opisać Tereny idealne na wycieczki rowerowe. W okolicy znajduje się wiele interesujących miejsc i obiektów m.in.: Zamki w Czorsztynie i Niedzicy,-20kmBaseny Termalne-Aqua Park w Bukowinie (www.termabukowina.pl )-3kmBaseny Termalne w Białce Tatrzańskiej Bania (www.termabania.pl) -2kmSłowacja tylko 4 km do przejścia granicznego w Jurgowie15 km do Zakopanego,15 km do Morskiego Oka.Przełom Białki-4km gdzie rozgrywała się słynna kąpiel Janosika z Maryną:)Park wodny Tatralandia ( http://www.tatralandia.com.pl/ ) -55 km W pobliżu sklep spożywczy 50m, przystanek autobusowy przed domem, który dowiezie Was zarówno na stoki jak i do Zakopanego. Do Państwa dyspozycji polecamy cały dom w którym znajdują się pokoje dwu, trzy i cztero-osobowe. Ilość miejsc noclegowych 20 oraz piękny, obszerny salon z kominkiem na wieczorne pogawędki :]. Dostęp do Internetu WI-FI. Wjazd bezpośrednio od drogi asfaltowej. Szczególnie polecamy kuchnię domową!!!
11

Pensjonat Maria i Jan Remiasz

od 40
Pensjonaty, 34-405 Białka Tatrzańska, Kaniowka 62
Szanowni Panstwo   Serdecznie zapraszamy do naszych Domów przez cały rok! Posiadamy dwa domy ,jeden murowany,drugi zaś drewniany w stylu góralskim. Zapraszamy rodziny z dziećmi w lecie możliwość zabaw w ogrodzie. Od naszego domu jest blisko do lasu i rzeki zimą blisko do oświetlonych wyciagów narciarskich. Oferujemy: pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV Na terenie obiektu jest jadalnia z TV. Polecamy pyszne posiłki domowe, oparte o produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Posiłki dwa razy dziennie(śniadanie i obiadokolacje). plac zabaw ,trampolina,hustawka. Możliwość grylowania w naszym szałasie. Posiadamy również ogrodzony zamykany parking piekny ogród z altanka ogrodowa internet bezprzewodowy na terenie całej posesj sliczny widok na Tatry :) Odległości: W pobliżu sklep, przystanek PKS w kierunku Nowego Targu ,Bukowiny Tatrzanskiej i Zakopanego dobra baza... Oferujemy: pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV Na terenie obiektu jest jadalnia z TV. Polecamy pyszne posiłki domowe, oparte o produkty z własnego gospodarstwa rolnego. Posiłki dwa razy dziennie(śniadanie i obiadokolacje). plac zabaw ,trampolina,hustawka. Możliwość grylowania w naszym szałasie. Posiadamy również ogrodzony zamykany parking piekny ogród z altanka ogrodowa internet bezprzewodowy na terenie całej posesj sliczny widok na Tatry :)
24

Magnat Inn

od 130
Pensjonaty, 34-500 Zakopane, ul Tatary 24B
Między bystro rwącą Zakopianką a gęsto zalesionymi zboczami Gubałówki na cichej, spokojnej ulicy Tatary znajdziecie Państwo Magnat INN. Nowoczesny budynek z charakterystyką stylu zakopiańskiego, gotowy na Wasze przyjęcie. Magnat Inn to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w ciszy i spokoju, w niewielkiej odległości od głównych atrakcji Zakopanego. Blisko stąd do kompleksu wyciągów narciarskich na: Harendzie, Nosalu czy Polanie Szymoszkowej. Na słynne Krupówki można dotrzeć w około 15-20 minut spacerem. Do dworca PKP, PKS czy zakopiańskiego Aqua Park około 10 min. Do kolejki na Gubałówkę około 15 min. Teatr im. S. Witkacego znajduje się tuż obok 5 min pieszo ! Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne, komfortowe pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami urządzone z dużym poczuciem estetyki i elegancji. Większość pokoi posiada balkony z których rozpościerają się wspaniałe widoki na masyw Tatr a także na zbocze Gubałówki. W każdym pokoju znajduje się internet bezprzewodowy (Free Wi-Fi), NOWOŚĆ specjalnie dla Naszych Gości TV z płaskim ekranem i dostępem do dużej ilości kanałow telewizji satelitarnej TV, czajnik elektryczny, lodówka, naczynia, sztućce, suszarki, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków. Obiekt posiada ogólnie - dostępny taras widokowy, ogrodzony bezpłatny parking oraz schowek na narty.
8

Pokoje U Jantoska

od 30
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, Ul.Nadwodnia 33
Zapraszamy serdecznie do naszego domu rodzinnego U Jantoska. Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami w pokoju i na korytarzu do swoje dyspozycji. Pokoje posiadaja balkony z których rozlega sie piękna panorama Tatr. Na życzenia Państwa prowadzimy domowe wyżywienie w przystępnych cenach. Do Dyspozycji duża świetlica z kominkiem i TV gdzie można spędzić czas nie przeszkadzając pozostałym mieszkancom. Przy obiekcie znajduje sie Parkink (bezpłatyny). W odeległości 20metrów znajduje sie sklep spożywczy i masarnia. Obiekt jest świetna bazą wypadową na stoki narciarskie: Czarna Góra "Koziniec" 1km Jurgów "Hawrań" 3km Białka Tatrzańska 3km Bukowina Tatrzańska 3km Czarna Góra Zagóra "Litwinka" 2km Dla narciarzy pomieszczenie na sprzęt narciarski. Zapraszamy serdecznie !!!
16

Willa Dziubek 2

od 60
Wille, 34-500 Zakopane, Droga Do Rojów 4
Zapraszamy Państwa do willi Dziubek 2. Dom oddalony jest ok.800m od centrum Zakopanego(10min. Piechotą do Krupówek) z doskonałą komunikacja, położony w zabytkowej dzielnicy miasta(okolica ul. Kościeliskiej). Oferujemy Państwu 20 miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości przygotowaliśmy pokoje 2-osobowe z łazienkami i aneksami kuchennymi, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami, aneksami i oddzielnymi antresolami do spania oraz apartamenty 4-6 osobowe z łazienkami, aneksami, dwiema oddzielnymi sypialniami i salonami. Pokoje są komfortowo urządzone z wyjściem na tarasy, a w aneksach zainstalowano lodówki, czajniki i naczynia. W celu przygotowania posiłku można też skorzystać z kuchenek. Budynek posiada duży ogrodzony parking, miejsce na grilla oraz łącze internetowe. APARTAMENT KREMOWY: 2-3 OSOBOWY, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, KUCHENKA, TARAS, ŁOŻE, KOMPLET WYPOCZYNKOWY, TV, ODDZIELNE WYJŚCIE APARTAMENT CZERWONY: 4-6 OSOBOWY, DWIE ODDZIELNE SYPIALNIE Z ŁÓŻKAMI, SALON, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, KUCHENKA, TARAS, TV, ODDZIELNE WYJŚCIE POKÓJ POMARAŃCZOWY: 2-OSOBOWY Z ŁOŻEM, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, TARAS, TV APARTAMENT ZIELONY: 3-4 OSOBOWY, DWUPOZIOMOWY Z ODDZIELNĄ ANTRESOLĄ, ANEKS KUCHENNY, ŁAZIENKA, BALKON APARTAMENT SŁONECZNY: 4-6 OSOBOWY, 3-POKOJOWY, DWIE ODDZIELNE SYPIALNIE Z ŁOŻAMI, SALON, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, TARAS, TV POKÓJ DREWNIANY: 2 OSOBOWY Z DOSTAWKĄ, ŁAZIENKA, ANEKS KUCHENNY, ŁOŻE, TV -Krupówki 800m - Muzeum 50m -Wyciąg  Szymoszkowa 500m -Wyciąg Lipki 300m -Kąpielisko 500m -sklep 50m -Restauracja 100m -kolejka na Gubalówkę 900m
18

Willa Bystry Potok

od 40
Pokoje gościnne, 34-520 Poronin, Piłsudskiego 126a
Zapraszamy Państwa do "Willi Bystry Potok" . Willa Znajduje się tuż przed Zakopanem, w Poroninie. Poronin to miejscowość z tradycjami, sam J. Kasprowicz i W.I. Lenin docenili jej piękno. Stanowi ona doskonałą bazę wypadową do Zakopanego, Białki Tatrzańskiej,Małego Cichego i Bukowiny Tatrzańskiej. Dla naszych gości przygotowaliśmy 100 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami z kabinami prysznicowymi, pokoje posiadają telewizory. Każdy pokój wyposażony jest we własny balkon. Nasza kuchnia serwuje regionalne dania takie jak: kwaśnica, kaszanka, swojska kiełbasa oraz tradycyjnej kuchni polskiej. Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy plac zabaw, dla trochę starszych boisko sportowe. Dysponujemy dużym parkingiem na samochody osobowe oraz autokar. Zapraszamy na wypoczynek letni i zimowy. Bezpośrednio z naszego ośrodka wyjść można na szlaki górskie.