Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Zielone Szkoły

tatrzański
Aktywne filtry
Zielone Szkoły
Pokoje gościnne
Noclegi tatrzański
59

Willa Anna Centrum

od 85
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Nowotarska 21
Willa Anna położona jest w doskonałym miejscu, w ścisłym centrum miasta Zakopane.Posiada pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć grupę 25-osobową.Komfortowo  wyposażone pokoje posiadają  łazienki i TV, a na korytarzu znajduje się mikrofala.Na terenie domu działa bezpłatny, bezprzewodowy internet wi-fi. Obok domu jest parking, monitoring. Miejsca parkingowe bezpłatne.Istnieje możliwość zabrania zwierząt za dopłatą 25 zł. Cenimy sobie prywatność naszych Gości i staramy się aby pobyt w naszym domu przywoływał same przyjemne wspomnienia. Nasi turyści cenią u nas rodzinną i przyjazną atmosferę, jak również pielęgnowanie tradycji naszego regionu.  W sezonie zimowym oferujemy naszym gościom kuligi natomiast latem służymy radą i pomocą przy wyborze tras do długich pieszych wędrówek! Dokładamy wszelkich starań, aby nasz dom kojarzony był z miejscem cichym, przyjaznym i komfortowym. Serdecznie zapraszamy!!
13

Pokoje Gościnne PANORAMA

od 60
Pokoje gościnne, 34-530 Bukowina Tatrzańska, Wierch Rusiński 22a
Pokoje Gościnne Panorama to budynek położony na południowym stoku Wierchu Rusińskiego, skąd rozpościera się najpiękniejszy widok w całej Bukowinie. W bezpośrednim sąsiedztwie plenerowe widokowe trasy spacerowe po grzbiecie Wierchu Rusińskiego, skąd fotografowane są zwykle wszystkie widoki Bukowiny! Oferujemy miłą i rodzinną atmosferę oraz wspaniałą polską jak i regionalną kuchnię. Do dyspozycji gości 29 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4- osobowych z wyposażonymi w nowoczesną ceramikę łazienkami oraz TV. W budynku znajduje się również jadalnia regionalnego wystroju, aneks kuchenny. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na Tatry polskie i słowackie. W przylegającym ogrodzie ławeczki, przenośny grill, piaskownica, plac zabaw dla dzieci. Na terenie posesji umiejscowiony jest bezpłatny monitorowany parking dla gości pensjonatu. Gorąco polecamy naszą kuchnię oferującą pełne wyżywienie pochodzące w znacznej mierze z własnego gospodarstwa. W odległości ok. 4 km od ośrodka znajdują się baseny termalne "TermaBukowina", które można obejrzeć na stronie www.termabukowina.pl. Sąsiadującymi atrakcjami są górskie szlaki turystyczne, m. in. : Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Rysy i Giewont; a także spływ przełomem Dunajca, Zalew czorsztyński. Zimową atrakcją jest nowy kompleks narciarski "Rusiń - ski" z kilkoma świetnie przygotowanymi trasami, w obrębie ok. (prosimy o kontakt przez formularz) m od naszego ośrodka. Na życzenie klienta organizujemy kuligi połączone z pieczeniem kiełbasek. Serecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
22

U Rabińskich

od 80
Pokoje gościnne, 34-405 Białka Tatrzańska, Środkowa 101
Zapraszamy do naszego ośrodka zlokalizowanego w miejscowości Białka Tatrzańska na Podhalu. Nasz zakątek zachwyca przyjeżdżających, panuje u nas cisza, spokój czyli wszystko co potrzebne jest na udany wypoczynek. Oferujemy Państwu: * 19 miejsc noclegowych * pokoje 2-3-osobowe z łazienkami i RTV * wszystkie pokoje z balkonami * studio rodzinne * wyżywienie * bilard * tenis stołowy * trampolina * darty, piłkarzyki * parking bezpłatny, niestrzeżony * suszarnia do obuwia narciarskiego oraz narciarnia * bezprzewodowe, stałe łącze internetowe * sauna i hydromasaż W budynku czeka na Państwa wiele atrakcji: bilard, piłkarzyki, dart, kręgle, kącik TV oraz sauna! To wszystko w cenie noclegu. :)
10

Pokoje u Różyckiej

od 40
(2)
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, ul.Sołtystwo 26
Jeżeli szukają Państwo miejsca aby wypocząć zapraszamy do naszego domu w Czarnej Górze skąd oglądać można całą panoramę Tatr. Mamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe z TV, łazienkami i balkonami.Do państwa dyspozycji jest aneks kuchenny oraz jadalnia. Usytuowanie naszego domu sprzyja nie tylko pieszym wędrówkom i spacerom ale jest również doskonałą bazą wypadową na wycieczki rowerowe. Zimą amatorzy białego szaleństwa bez problemów znajdą coś dla siebie. Na miejscu są wyciągi Grapa-Litwinka i Koziniec a w  obrębie 5 km jest mnóstwo wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności (Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Jurgów). Ceny pobytu u nas są zróżnicowane w zależności od sezonu. Koło domu znajduje się parking.
25

Willa Taterny

od 80
Pokoje gościnne, 34-511 Kościelisko, Sywarne 33
Willa Taterny położona jest na słonecznym stoku w Kościelisku na obrzeżach Zakopanego. Z okien willi roztacza się przepiękny widok na Giewont i panoramę Tatr. Willa Taterny jest nowoczesnym obiektem, gdzie można cieszyć się przyjemną atmosferą i komfortem wypoczynku. Położenie willi sprzyja miłośnikom białego szaleństwa dzięki bliskiej odległości od wyciągów narciarskich. Willa może przyjąć gości w pokojach 2,3,4 osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka (natrysk) i telewizor. Do dyspozycji gości - aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i czajnikiem. Dom posiada własny parking. W odległości 15 metrów od willi w kompleksie hotelowym można korzystać z kortu tenisowego, boisk do gry w siatkówkę i piłkę nożną. Willa położona jest w otoczeniu kompleksów leśnych z pięknymi ścieżkami spacerowymi, a dla miłośników wędkowania 50 metrów od domu znajduje się łowisko pstrągów. Cena: 40 zł/osoba/doba - przy pobycie powyżej 7 dni Dzieci do 2 lat - bezpłatnie Dzieci do 7 lat - 20% zniżki przy pobycie 7- dniowym.
38

Dom pod Skocznią w centrum Zakopanego

od 85
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Zwierzyniecka 35
Polecamy nasz Dom pod Skocznią nie tylko miłośnikom skoków narciarskich.Położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, uznawanej za jedną z najładniejszych - Parcele Urzędnicze, nieopodal Wielkiej Krokwi , spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem komfortu , spokoju,klimatu jak i usytuowania . Do Skoczni Narciarskiej odległość 300m a do Krupówek 12 minut spacerem. Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa ,przytulne i wygodne pokoje gościnne oraz klimatyczny i gustowny apartament z elementami regionalnymi wystroju. Apartament przeznaczony jest dla 4 6 osób. Składa się z dwóch pokoi, łazienki i aneksu kuchennego wyposazonego w dwupalnikową kuchenkę, lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę mikrofalową i naczynia. Jeden z pokoi mieści od 3 do 4 osób i ma na wyposażeniu jedno pojedyncze łóżko oraz jedno łóżko podwójne, bardzo szerokie (180 x 200 cm),mozliwość dostawki. Drugi pokój mieści dwie osoby i posiada dwa pojedyncze łóżka. W każdym z pokoi jest balkon i telewizor. Obydwa pomieszczenia wykończone są w drewnie modrzewiowym, co nadaje im regionalnego charakteru. Apartament usytuowany jest na drugiej kondygnacji(drugie pietro) budynku. Pokoje gościnne mogą pomieścić od 2 do 3 osób.Mieszcą się na I pietrze domu. Każdy pokój posiada własną łazienkę i balkon. W pokojach znajduję się czajnik elektryczny oraz naczynia, a w przedpoku duża lodówka. Dzięki ekspozycji na południe z okien pokoi rozpościera się widok na Giewont. W domu jest bezprzewodowy internet z którego można korzystać. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe na cztery samochody. Dzięki dogodnej lokalizacji można łatwo dostać się w góry, na narty, czy też na Krupówki. W odległości ok. (prosimy o kontakt przez formularz) m od naszego domu znajduje się: - skocznia Wielka Krokiew - kryty basen w Centralnym Ośrodku Sportowym, - Droga pod Reglami, - Rondo Kuźnickie, - karczmy, wyciągi narciarskie, trasy biegowe, trasy rowerowe, boiska sportowe, regle i trasy turystyczne. - Ok. 2000 m od naszego ośrodka znajduje się dworzec PKS. Cena za pobyt uzależniona jest od ilości osób , długości pobytu oraz sezonu.Na Sylwestra wyższe ceny. Rezerwacje przyjmujemy najchętniej telefonicznie ( na numer stacjonarny w godzinach wieczornych lub na tel. komórkowy - cały dzień) .Zostaje ona dokonana i potwierdzona po przysłaniu zaliczki na poczet pobytu. Służymy Państwu radą i pomocą,zależy nam aby każdy wyjechał od nas zadowolony i aby chetnie powrócił ponownie :) Zapraszamy na wygodny wypoczynek pod naszym dachem .
20

Willa Park

od 170
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Witkiewicza 11B
Śniadanie wliczone w cenę.
Położona w samym sercu zakopanego willa park oferuje państwu doskonałe warunki zakwaterowania w komfortowych pokojach 2/3/4 osobowych oraz typu studio. willa łączy w sobie elementy stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego, a z jej okien można podziwiać wspaniałe widoki na gubałówkę, giewnot, kasprowy wierch oraz inne szczyty. Willa park oprócz zakwaterowania zapewnia również swoim gościom pyszne i pożywne śniadania, które dodadzą energii na cały dzień. wybierając willę park gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań aby miło spędzili państwo swój czas wolny. najlepszą rekomendacją są nasi stali goście, przyjeżdzający do nas od ponad 10 lat. willa park zaprasza na relaksujący wypoczynek tuż u stóp tatr. Serdecznie zapraszamy!
10

Gościniec Pod Smrekami

od 60
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, ul. Wielhorskiego 8a
Gościniec Pod Smrekami zaprasza Wszystkich, którzy chcą wypocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Nasz dom położony jest w dolnej części Murzasichla. Jego komfortowe wyposażenie pozwala na wygodny wypoczynek. Z okien pokoi gościnnych rozlega się piękny widok na Tatry (od Koszystej po Giewont). Obok domu przepływa strumyk, a tuż za płotem jest świerkowy las pełen grzybów, jagód i malin. Jest tu także duży ogrodzony ogród, w którym można rozpalić grilla i ognisko a zabawa dzieci na placu zabaw jest bezpieczna. W okresie zimowym polecamy kilkadziesiąt podhalańskich wyciągów narciarskich dostępnych w odległości do 8 km. Dla mobilnych narciarzy i snowboardzistów szukających nowych tras zjazdowych nasza lokalizacja jest więc bardzo wygodna. - Kompleks narciarski Murzasichle - 1 km, - Kompleks narciarski Małe Ciche - 4 km, - Kompleks narciarski Bukowina Tatrzańska - 4 km, - Kompleks narciarski Harenda - 7 km, - Kompleks narciarski Białka Tatrzańska - 8 km, - Zakopane - 8 km. Mamy również własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Oferujemy tylko ok. 30 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4 i 5 osobowych z łazienkami i TV, co gwarantuje spokojny wypoczynek i kameralną atmosferę a Gospodyni serwuje domową kuchnię często podpartą tradycyjnymi potrawami regionalnymi.
10

Wynajem Pokoi - Czesław Skucha

od 30
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, ul. Gutowa 1c
Nasz obiekt położony jest na skraju lasu w sąsiedztwie górskiego strumyka. Dysponujemy pięknym ogrodem z możliwością urządzenia grilla, lub ogniska, oraz ciszą i spokojem (ulokowani jesteśmy na obrzeżach wsi, 60 metrów od drogi). Zapewniamy rodzinną atmosferę, wysoki poziom obsługi i nieograniczony dostęp do internetu, oraz ciepłej wody. Ponadto z przyjemnością udzielimy Państwu informacji o lokalnych atrakcjach turystycznych, jak i szlakach, oraz miejscach wartych zobaczenia. Serdecznie zapraszamy!
17

Pokoje Gościnne RENATA

od 40
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, ul. Króle 9B
Planujesz wczasy w górach wybierz Zakopane! To miejsce idealne, nie tylko dla miłośników gór, czy białego szaleństwa. To także miasto z bardzo ciekawą historią, licznymi zabytkami i atrakcjami dla turystów w każdym wieku i o różnych upodobaniach. Pokoje Gościnne Renata, to komfortowe i przytulne pokoje z telewizorem, w przystępnych cenach. Sam obiekt zlokalizowany jest spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego, u podnóża północno-zachodniego zbocza Gubałówki Do wyboru są pokoje z dostępem do własnej łazienki lub łazienka na korytarzu. Część z nich urządzona jest w góralskim stylu w drewnie i posiada balkony. Goście mogą korzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego z lodówką, czajnikiem, mikrofalówką oraz naczyniami. Na terenie posesji jest także ogród z miejscem do grillowania, miejscem na ognisko. W pobliżu naszego obiektu jest przystanek PKS i bus, a także karczma z tradycyjnymi potrawami i góralską muzyką, a także sklepy. 300 m stąd znajduje się Stacja Narciarska Harenda, z wyciągiem orczykowym i krzesełkowym, na północno-zachodni szczyt Gubałówki. Działają także wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, a latem wypożyczalnia rowerów. Znajdziemy tutaj również piękne trasy widokowe.
29

Willa U Siarosia, pokoje i apartamenty

od 50
Pokoje gościnne, 34-511 Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 207
Zapraszamy Państwa do Willi u Siarosia w Zakopanem Oferujemy noclegi o wysokim standardzie. Przestępując progi naszego domu, postaramy się, aby pobyt Państwa u nas ( bez względu na pogodę ) był niezapomniany. Pokoje i wnętrze willi wykonane jest z drewna i kamienia materiałów charakterystycznych dla Podhala. Dom zdobią serwetki , wiejskie chodniki oraz rzeźby dzieła miejscowych artystów. Nasza willa położona jest w centrum Kościeliska wsi położonej u podnóża Tatr. Z okien rozpościera się widok na malowniczą górską panoramę. Razem z naszymi gośćmi, codziennie jesteśmy świadkami, jak krajobraz Tatr zmienia się na tle nieba . Przygotowaliśmy dla Państwa kwatery przestronne pokoje, apartamenty, a dla ceniących sobie prywatność samodzielny domek . Zadbaliśmy także o miejsce do wypoczynku i relaksu. Zapraszamy do korzystania z sauny. W sali kominkowej połączonej z aneksem kuchennym, możecie przygotować ciepły posiłek, napić się aromatycznej kawy i pysznej herbaty. Sala kominkowa stała się doskonałym miejscem do integracji dorosłych i dzieci. Teren wokół domu ogród, plac zabaw, boisko do gry w kometkę, miejsce do grillowania oraz oczko wodne przygotowaliśmy z myślą o Turystach. Willa u Siarosia to rodzinny dom górali o przydomku SIAROŚ. Pensjonat prowadzony jest przez Agatę i Jacka Nędzów oraz ich dzieci . Towarzyszą nam czworożni przyjaciele mopsy, buldog angielski, kot, szczurzyca, króliki oraz papuga. Wszystkie zwierzaki są przyjaźnie nastawione do naszych gości. W naszym domu najważniejszymi gośćmi są DZIECI. To one pomagają nam w stworzeniu rodzinnej atmosfery, wprowadzają dużo życia do naszego domu. Cieszymy się, gdy nasi Goście ponownie nas odwiedzają, a za wszystkie dowody sympatii ( wpisy do księgi gości oraz podziękowania, prezenty) bardzo dziękujemy!!! W POBLIŻU 200m Mini-bus 200m Karczma regionalna Polany (Dom Ludowy-imprezy kulturalno regionalne) 250m mini market (czynny od 06:00 do (prosimy o kontakt przez formularz) m Kościół drewniany z początku XX wieku św. Kazimierza 1000m do najbliższego szlaku wiodącego na Czerwone Wierchy 1500m Pizzeria, Poczta, Bankomat, Restauracja, Night Club 2000m Sanktuarium na Krzeptówkach 2000m wylot dol. Kościeliskiej i Chohołowskiej 3000m Polana Szymoszkowa wyciągi narciarski (gondolowe) i kąpielisko otwarte i kryte 4000m Centrum (dolna część Krupówek i dolna stacja PKL-Gubałówka 5000m PKP i PKS dworzec ZAPRASZAMY
19

Pokoje z widokiem na Tatry

od 60
(1)
Pokoje gościnne, 34-532 Czarna Góra, Sołtystwo 20 a
Jeżeli szukają Państwo spokojnego miejsca do wypoczynku zapraszamy do naszego domu w Czarnej Górze. Posiadamy pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami, tv,wi-fi oraz aneksami kuchennymi, 2 osobowe z łazienką, tv,wi-fi.      Z okien pokoi można podziwiać panoramę Tatr i okoliczne miejscowości. Położenie naszego domu umożliwia zwiedzanie okolicy, wycieczki rowerowe oraz uprawianie narciarstwa na  stokach KOZINIEC oraz GRAPA-LITWINKA zlokalizowanych ok.500m od naszego domu. Blisko jest do wyciągów narciarskich w Białce Tatrzańskiej oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Niezapomnianych wrażeń dostarczy wszystkim zarówno spacer po okolicy i podziwianie krajobrazu Tatr, Gorców i Pienin jak również spływ przełomem Dunajca na tratwach kierowanych przez zawodowych flisaków. Miłośników wspinaczki górskiej skuszą swoją bliskością wysokie szczyty Tatr po polskiej i słowackiej stronie.W ogrodzie jest miejsce na grila. Dla miłośników relaksu wodnego w odległości 5km.znajdują się Termy w Bukowinie Tatrzańskiej lub Termy "Bania" Białce Tatrzańskiej. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00,a kończy o godz.11.00 dnia następnego.
30

DWOREK U SZOSTAKÓW

od 55
Pokoje gościnne, 34-520 Murzasichle, Majerczykówka 1H
Serdecznie zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane do naszego niedawno otwartego obiektu, położonego w malowniczej miejscowości, na pograniczu Murzasichla i Poronina, koło Zakopanego. Ośrodek posiada 30 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach 2-3-4-5 osobowych z łazienkami, telewizją oraz bezpłatnym, bezprzewodowym internetem. Naszym atutem jest wysoki standard, cicha spokojna okolica oraz unikalna panorama gór. Z naszego ogrodu rozciąga się jedna z najpiękniejszych panoram Tatr, zarówno słowackich jak i polskich. Widok Hawrania, Lodowego, Granatów, Koziego Wierchu, Giewontu i Kasprowego Wierchu na długo pozostaje w pamięci, a zdjęcia zrobione bezpośrednio z posesji, będą przedmiotem zachwytu i podziwu wśród wielu Państwa znajomych i przyjaciół. w obiekcie: - wyżywienie - piłkarzyki - ping-pong dodatkowo organizujemy: - kuligi - jazda skuterami, quadami - posiady przy ognisku - pieczenie prosiaka ,barana - zorganizujemy wycieczki w Góry i inne...
14

Willa Litwor

od 40
Pokoje gościnne, 34-511 Kościelisko, Rysulówka 16
Jeśli szukacie Państwo wypoczynku w ciszy i spokoju serdecznie zapraszam do mojego domu. Obiekt położony jest w odległości 5 km od centrum Zakopanego. Stanowi świetna bazę wypadową do najpiękniejszych górskich dolin Kościeliskiej i Chochołowskiej. Obok znajduje się przystanek bus umożliwiający szybki transport bez konieczności korzystania z własnego samochodu. Budynek drewniany . Dom położony jest na 1h terenie zielonym z dostępem do lasu co daje świetne możliwości do wypoczynku na łonie natury. Do dyspozycji Gości dwa apartamenty oraz pokoje 2 osobowe wyposażone w TV , lodówkę oraz ogólnodostępny aneks kuchenny. . Każdy z apartamentów posiada dwa balkony z których rozciąga się panorama Tatr. Przed domem grill, leżaki a dla dzieci duża trampolina.Dla naszych Gości mamy zniżki na baseny termalne w Chochołowie. Będzie mi bardzo miło gościć Państwa. Gwarantuję spokojny wypoczynek i miła atmosferę. Cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości osób. Bardzo proszę o kontakt w celu dobrania najkorzystniejszej dla Państwa oferty. Serdecznie zapraszamy!
25

Willa pod Tatrami

od 60
Pokoje gościnne, 34-531 Murzasichle, Budzowa 4C
Serdecznie zapraszamy do Naszej Willi Pod Tarami na spokojny odpoczynek. Oferujemy noclegi z wyżywieniem mogą być Państwo pewni smacznych domowych obiadokolacji oraz śniadań w formie szwedzkiego stołu. W naszej willi mieści się 60 miejsc w pokojach 2,3,4 oraz 5-osobowych z prywatnymi łazienkami. Nasz pensjonat w Murzasichle jest idealnym miejscem na noclegi dla rodzin, par, wycieczek szkolnych, firmowych wyjazdów integracyjnych, kolonii, zielonych i białych szkół, zimowisk i grup sportowych. Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki. Prowadzimy pensjonat położony w korzystnej lokalizacji, w którym oferujemy tanie noclegi koło wyciągu przez cały rok. Z większości pokoi rozciąga się piękny widok na panoramę Tatr, który z pewnością umili Państwa pobyt. Zapewniamy, że ciekawie i aktywnie można spędzić czas zarówno na terenie Wilii pod Tatrami, jak i poza nią. Na terenie ośrodka mamy dla Państwa noclegi z basenem oraz ciekawe pomysły na spędzenie wieczoru, które z pewnością pomogą naszym gościom zrelaksować się po aktywnym dniu. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Mamy do Państwa dyspozycji: - bufet kawowy dostępny do woli w czasie pobytu - bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu - karta tatrzańska na czas pobytu (dla chętnych) - monitorowany parking - grill - salę sportową z piłkarzykami, bilardem, ping-pong - basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz leżakami - boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę, a także piłkę nożną - dla najmłodszych domek z zjeżdżalnią oraz huśtawki Chętnie też pomagamy naszym gościom w organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, kuligów czy ognisk. Aby urozmaicić Państwu pobyt, oferujemy szałas w stylu góralskim, gdzie organizujemy imprezy integracyjne, czyli posiady przy kapeli góralskiej lub z DJ-em, z tradycyjnymi przekąskami. Oferujemy także noclegi z wyżywieniem: Śniadania w formie bufetu szwedzkiego serwowane od godziny 8.00 do 10.00 Obiadokolacje od godziny 16.00 do 18.00 (zupa, drugie danie, kompot, domowe ciasto) Każdy pokój wyposażony jest w czajnik i lampkę nocną. Nasz pensjonat oferuje tanie noclegi dla rodzin, par i nie tylko w komfortowych pokojach, które będą zarówno przyjemnym miejscem na odpoczynek, jak również doskonałą bazą wypadową. Ogromną zaletą naszego pensjonatu jest dobra lokalizacja, a także wszystkie udogodnienia znajdujące się na terenie obiektu. Wybierając nasze noclegi z basenem, mają Państwo do dyspozycji między innymi monitorowany parking, bezpłatny internet oraz dostępny podczas całego pobytu bufet kawowy. Tuż pod domem znajduje się najbliższy przystanek busów, co sprawia, że mogą Państwo łatwo dojechać do wszystkich ciekawych miejsc na terenie Podhala. Oferujemy noclegi koło wyciągu, jednak okolica obfituje w wiele innych atrakcji, między innymi: wyciąg narciarski Hajduk (200m) wyciąg narciarski Murzasichle (600m) lodowisko (600m) pontony (200m) zabytkowy drewniany kościółek (1km) park liniowy (1km) karczmy, pizzeria, sushi bar (250m)
16

Willa Grań

od 70
Pokoje gościnne, 34-511 Zakopane, ul. Czajki 6
Marzy się Państwu wyjazd w Tatry, góralski dom, kominek i cisza? Zapraszamy w progi naszej chaty, miejsca spełnienia wielu oczekiwań urlopowych. Zapraszamy Państwa do Willi Grań wybudowanej w oryginalnym, zakopiańskim stylu. Z okien naszej willi rozciąga się przepiękny widok na całą panoramę Tatr. Willa mieści się na pograniczu Zakopanego i Kościeliska zaledwie 20 min spacerem od Krupówek czyli centrum Zakopanego. Największym jednak atutem jest bliskość do największych wyciągów w Zakopanem tj. do Polany Szymoszkowej i do stoku Gubałówki.
17

Willa Cicha Woda Centrum

od 55
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, Cicha Woda 3
Ośrodek nasz położony jest w Zakopanem, nieopodal kompleksu wyciągów narciarskich stoku GUBAŁÓWKA. Usutułowanie obiektu w samym centrum miasta(150m od Krupówek) sprawia, iż jest świetnym miejscem wypadowym na liczne wędrówki górskie, piesze, rowerowe... zapraszamy takze amatorów białego szalenstwa.Posiadamy pokoje 2 oarz 3 osobowe wszystkie są wyposazone w  łazienke ,tv ,czajniki,sztucce,talerze do przygotowania prostego posiłku,Do wspólnej dyspozycji gosci jest lodówka i mikrofalówka.
14

CHATKA ZUZIA

od 60
Pokoje gościnne, 34-520 Poronin, TATRZAŃSKA 123
"Chatka ZUZIA" w Poroninie to 7-os. obiekt w którym znajdują się pokoje 2, 3, os. wyposażone w łazienki i TV. Dostępny jest aneks kuchenny do dyspozycji 3 pokoi oraz wi-fi. Posiadamy dwa pokoje z balkonem z widokiem na góry. W skład kompleksu wchodzi drugi 50-os.dom. Kompleks jest położony w malowniczej okolicy z widokiem na panoramę Tatr. Jest to doskonała baza wypadowa w lecie jak i zimą. Odległości do najbliższych wyciągów;Małe Ciche krzesełko 3 km, Suche SKI 5 KM , Rusiński 5 km, Kotelnica Białczańska 12 km , Murzasichle 2 km Czarna Góra 8 km,Jurgów 10 km. Termy Bukowina 5 km. Termy Bania 12 km. Jezioro Czorsztyńskie 35 km. Pieniny 40 km ,spływ Dunajcem40 km .Zakopane 15 km.Palenica , droga do Morskiego Oka , Doliny Pięciu Stawów 15 km. Przystanek autobusowy 300 m . sklep 300m. Na terenie obiektu posiadamy grilla, plac zabaw,parking ogrodzony. Oferujemy transport. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
22

Agroturystyka Grevanti

od 45
(8)
Pokoje gościnne, 34-405 Białka Tatrzańska, ul.  Środkowa 156
Witamy Państwa w Białce Tatrzańskiej, w Grevanti. Nasz dom otwarty jest dla gości nieustannie od 1985 roku. Przez 25 lat nabraliśmy niezbędnego doświadczenia, dzięki któremu możemy stworzyć najlepsze warunki dla naszych gości. Dom położony jest 500m od Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, gdzie będą mogli Państwo skorzystać z 14 wyciągów i zróżnicowanych tras, dostosowanych do wszystkich poziomów zaawansowania. Na stoku mogą dobrze bawić się zarówno początkujący narciarze, jak i doświadczeni. Dotarcie z naszego domu na stok, nawet w butach narciarskich nie zajmie Państwu więcej niż 10 minut. Sugerujemy z resztą pozostawienie samochodu na naszym zamykanym parkingu. Czas zaoszczędzony na szukanie miejsca parkingowego przy stoku, lepiej poświęcić na rozrywkę. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grilla, ogród do zabawy dla dzieci, a w niewielkiej odległości od domu supersam, w którym mogą Państwo kupić potrzebne produkty. Jeśli będą Państwo zainteresowani innymi formami rozrywki na śniegum wystarczy nam o tym powiedzieć. Organizujemy kuligi z ogniskiem i pieczeniem barana, wyprawy na quadach, skuterach śnieżnych i wiele innych atrakcji
25

Dom Wypoczynkowy U Ciwersa

od 60
Dom Wypoczynkowy U Ciwersa położony jest na skraju Białki Tatrzańskiej - malowniczej góralskiej wsi podhalańskiej. Głównym atutem tej lokalizacji jest spokój i cisza oraz bliskie sąsiedztwo rezerwatu przyrody Skałki nad przełomem rzeki Białki, a także niedaleka odległość od głównych punktów turystycznych, czyli Spisza i Podhala. Białka Tatrzańska to miejscowość rekreacyjna, która zaspokoi potrzeby każdego turysty. Oferuje bowiem wiele ciekawych atrakcji oraz nietuzinkowych, interesujących propozycji na spędzenie wolnego czasu. Dom U Ciwersa to wyjątkowe miejsce, w którym znaleźć można idealne warunki do dobrego wypoczynku. Bliskość natury, las, rzeka oraz piękny, wypielęgnowany ogródek dają poczucie odprężenia i wprawiają w pogodny, wakacyjny nastrój. Ogrodzone podwórko wyposażone w przytulną altankę, miejsce na grilla, stoliki, ławki oraz huśtawki sprawia, że każdy może znaleźć tu przestrzeń dla siebie. Dla wielbicieli piłki nożnej polecamy własne trawiaste boisko, a dla miłośników narciarstwa proponujemy dogodny dojazd do stoków oraz przechowalnię nart i suszarnię butów. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 20 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, które wyposażone są w TV i Wi-Fi. Łącznie możemy zakwaterować aż 62 osoby. Wszystkie pokoje są czyste, eleganckie, przytulne oraz ładnie urządzone, utrzymane w stonowanej kolorystyce, co sprzyja dobremu samopoczuciu i odprężeniu. Oprócz tego do dyspozycji Gości są m.in.: naczynia i sztućce, a także ogólnodostępna lodówka i czajnik elektryczny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas całymi rodzinami, gdyż dla dzieci przewidzieliśmy zniżki i rabaty. Dla najmniejszych pociech mamy do dyspozycji: łóżeczko, krzesełko do karmienia i wanienkę. Wszystkie pokoje zawierają: W pokoju łazienkę z prysznicem Telewizję Internet WiFi Na terenie obiektu ponadto znajdują się: - kącik zabaw dla małych dzieci - dla starszych bilard, ping-pong oraz piłkarzyki - świetlica z TV SAT - internet bezprzewodowy oraz ogólnie dostępny komputer - ogólnie dostępne: lodówka, czajnik elektryczny, podgrzewacz elektryczny, naczynia, sztućce - parking dla gości obok obiektu (60m), możliwość podjechania pod recepcję w celu wypakowania - altanka i grill - małe boisko piłkarskie Dla najmniejszych pociech mamy do dyspozycji: łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienkę.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10