Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Weekend sierpniowy

podkarpackie
Aktywne filtry
Weekend sierpniowy
Noclegi podkarpackie
1

DOMEK LETNSKOWY

od 200
Domki letniskowe, 38-420 Wola Komborska, WOLA KOMBORSKA
Zapraszamy do odpoczynku w całorocznym drewnianym domku letniskowym. Domek znajduje się w miejscowości Wola Komborska (przysiółek Działy). Budynek jest dwupoziomowy, z zadaszonym balkonem i kominkiem. Przeznaczony jest do wynajmu dla 4 osób(możliwość dostawki dla dwóch osób). Goście mogą bezpłatnie korzystać z WI-FI. W domku znajduje się: *KUCHNIA Z JADALNIĄ:Lodówka,Kuchenka,Mikrofala,Czajnik,Talerze,naczynia,sztućce *POKOJE: -Salon z kominkiem -Jeden z dwoma pojedyńczymi łóżkami i nakastlikami -Drugi z jednym dużym łóżkiem, komodą oraz TV i wyjściem na balkon *ŁAZIENKA:Kabina prysznicowa,Toaleta,Umywalka,Suszarka do włosów DO DYSPOZYCJI GOŚCI: -Pościel -Żelazko, Prasowalnica -Telewizor -Trampolina -Zjezdżalnia -Grill -Darmowy parking -Darmowy internet NA ZEWNĄTRZ: -Parking -Łąka kwiatowa -Plac zabaw -Zestaw grilowy -Miejsce na ognisko Atrakcje: - Rezerwat Przyrody "Prządki " 14km - Wyciąg narciarski "Czarnorzeki" 12km - Kolegium Ojców Jezuitów w Starej Wsi 11km - Zamek Kamieniec 14km - Winnica Widokowa w Komborni 7km - Pijalnia Czekolady w Korczynie 11km - Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie 16km - Paintball 7km - Sklep spożywczy 7km - Sklep Biedronka 11km Koszt wynajmu domku wynosi 200zł za dobę. Minimalny okres wynajęcia domku to dwie doby. Numer telefonu: (prosimy o kontakt przez formularz)
7

Pod Aniołami

od 40
(1)
Zapraszamy Was do spędzenia urlopu w Naszym domku Pod Aniołami, położonym w malowniczej wsi Bezmiechowa, z dala od zgiełku i szumu Bieszczadzkich kurortów, a jednocześnie na tyle blisko, aby spokojnie odwiedzić te urokliwe miejsca. Na działce jest tylko i wyłącznie jeden obiekt do Państwa dyspozycji. Zachęcamy, aby w pierwszej kolejności odwiedzić miejscowe Szybowisko Bezmiechowa, z którego można zajrzeć w każdy zakątek Bieszczad oraz podziwiać najpiękniejsze zachody słońca! Do dyspozycji wczasowiczów jest domek o konstrukcji drewnianej posiadający: - pokój na piętrze 3 osobowy (2+1) z balkonem, - pokój na piętrze 2 osobowy (1+1), - na parterze jest jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem, - salon z kanapą z funkcją spania dla 2 osób dodatkowo płatne, - jest możliwość dostawienie rozkładanego łóżeczka turystycznego dla dziecka, - łącznie jest 9 miejsc noclegowych. - aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę indukcyjną 2-palnikową, lodówkę, czajnik oraz zlewozmywak, - łazienka z prysznicem, WC oraz umywalką z lustrem i zamontowaną suszarką do włosów. Woda ciepła zapewniona jest z podgrzewacza elektrycznego (ciepłej wody na pewno nie zabraknie!). Dla zapewnienia ciepłej atmosfery oraz uroku przy wieczornych spotkaniach, domek jest wyposażony w kominek i zapas drewna. Dodatkowo jest funkcja nadmuchu, aby w każdym kącie było ciepło i przyjemnie. Dla podniesienie komfortu dostępne jest darmowe WiFi oraz TV, jednak mamy nadzieję, że każdy będzie chciał spędzić czas wyłączając się od tych udogodnień i zagłębi się w ciszę i spokój podczas pobytu. Wieczorny czas można sobie umilić w naszej Anielskiej altanie wyposażoną w grill, wędzarnię, kuchnie oraz piec do chleba. Jak za dawnych czasów można przyrządzić pyszne dania, tak jak robiły to nasze babcie. Mamy również miejsce do palenia ogniska. Drewno jest dostępne za niewielką opłatą. Dla najmłodszych czeka mini plac zabaw, trampolina, zjeżdżalnia, piaskownica oraz huśtawka. Dostępny dla Nich będzie też ogrom miejsca do biegania i zabawy. Cisz nocna obowiązuje od 22!!! . Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem: (prosimy o kontakt przez formularz) oraz mailowo na [email protected] Adres: Bezmiechowa Dolna (prosimy o kontakt przez formularz) Lesko, (prosimy o kontakt przez formularz) N (prosimy o kontakt przez formularz) E Zapraszamy do kontaktu, a na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie! Po wysłaniu zapytania z chęcią rezerwacji otrzymają Państwo regulamin obiektu.
5

Apartament Bieszczady

od 120
Apartamenty, 38-604 Hoczew, Hoczew
Apartament znajduje się w miejscowości Hoczew. Do dyspozycji gości , dwa pokoje , salon, łazienka , kuchnia. Apartament 6 osobowy. Zapraszamy
15

Domki wypoczynkowe Na Zaciszu

od 220
Domki letniskowe, 38-610 Polańczyk, Zawóz 64
Zapraszamy na wypoczynek do domków znajdujących się w malowniczym krajobrazie Bieszczad nad samym jeziorem solińskim w miejscowości Zawóz. Przygotowaliśmy do państwa dyspozycji pięć komfortowych drewnianych domków letniskowych 5-cio osobowych z widokiem na jezioro solińskie. Dodatkowo na zewnątrz idealne miejsce na grilla i ognisko. Obiekt posiada również łódkę która można wypożyczyć, Idealne miejsce na wędkowanie! Obiekt posiada plac zabaw dla dzieci (huśtawka, zjeżdżalnia, rampolina, piaskownica, małe boisko do gry w piłkę). Również w miejscowości znajduje się sklep,bar z daniami obiadowymi wypożyczalnie sprzętu wodnego. Odległość od jeziora w linii prostej 100 m.
6

Domki na Kamieńcu

od 200
Domki całoroczne, 38-700 Solina, Łobozew Dolny 47
Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartego całorocznego domku , który jest położony w malowniczej miejscowości w Łobozew Dolny zaledwie 3 km od Soliny . Domek pomieści 8 osób w każdym pokoju jest po dwa łóżka z możliwością łączenia Łazienka z prysznicem,WC,oraz umywalka, Salonik z narożnikiem i tv Kuchnia w pełni wyposażona w komplet naczyń,garnki,lodówkę,kuchenkę gazowa, mikrofalę i czajnik elektryczny Ogrzewanie elektryczne Miejsce na grilla przy pięknym widokowym tarasie plac zabaw dla dzieciaczkòw oraz parking obok domku . Domki usytuowane są w spokojnej cichej okolicy co sprawi, że będą mogli Państwo wypocząć i pooddychać świeży powietrzem otoczone zielonymi łakami oraz lasem . Cena wynajęcia domku 200zl do 2-3 osoby poza sezonem 250-4 osoby 300-powyzej 4 osób W SEZONIE LIPIEC-SIERPIEŃ 250zl - 4 osoby 300zl powyżej 4 osób Dzieci do lat 3 za darmo Długie weekendy, święta ceny ustalamy indywidualnie Godziny zakwaterowania: przyjazd od godz 14 wyjazd do godz 10 Zapraszamy
15

Bieszczadzkie Brzegi

od 75
(1)
Domki całoroczne, 38-700 Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne 113
Bieszczadzkie Brzegi to dom ulokowany w cichym i ustronnym miejscu w Brzegach Dolnych, które są miejscowością znajdującą się za Ustrzykami Dolnymi w Bieszczadach. Do dyspozycji Gości oddajemy dom 12 osobowy ,może być na wyłączność lub pokój z łazienką i dostępem do kuchni oraz domek 6 osobowy z 2 pokojami. W każdym pokoju jest telewizja kablowa oraz dostęp do szybkiego internetu światłowodowego, co sprzyja zdalnej pracy czy nauce. Do wspólnego użytku Gości jest również aneks kuchenny zaopatrzony w potrzebne naczynia i urządzenia. Na parterze znajduje się jadalnia ze stołami i krzesłami oraz jeden osobny pokój 3 osobowy z aneksem kuchennym i łazienką. Na 1 piętrze udostępniamy pokój 2 osobowy, 3 osobowy i pokój 4 osobowy typu studio składający się z 2 pokoi 2 osobowych ze wspólnym wejściem. Przy dłuższych pobytach jest możliwość skorzystania z pralko-suszarki automatycznej. Na zewnątrz znajdują się tarasy z ławkami i miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci z huśtawkami ,trampoliną oraz kilka elementów siłowni zewnętrznej do trenowania a dla chętnych możliwość gorącej kąpieli w jacuzzi za dodatkową odpłatą. Miejscowość Brzegi Dolne stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno na górskie szlaki piesze, rowerowe jak również na wypoczynek nad Zalewem Solińskim, który znajduje się ok. 16 km od obiektu. Zimą miłośnicy narciarstwa mają możliwość doskonalenia lub nauki jazdy czy też biegania na nartach, ponieważ znajdują się tu 2 wyciągi narciarskie oraz trasy biegowe. Ciekawostką jest fakt, iż przez Brzegi Dolne przebiega międzynarodowy szlak rowerowy - Greenways Karpaty Wschodnie Zielony Rower R-61. Rowerowy - Szlak Ikon - Wokół Chwaniowa (znaki czerwone), na którym podziwiać można drewniane cerkwie w Krościenku, Liskowatem, Leszczowatem czy Łodynie. W pobliskich Ustrzykach Dolnych znajduje się całoroczny basen Delfin oraz hala sportowa.
6

DOM POD JODŁAMI - wolne terminy

od 50
Zapraszamy Państwa do niezwykłego miejsca położonego na Pogórzu Dynowskim. Nasz domek położony jest w malowniczej dolinie Sanu pośród gór, lasów, na szlaku cerkwi. To w naszym regionie znajduje się jedna z najstarszych drewniana cerkiew w Polsce cerkiew w Uluczu. Jest to miejsce na krótki wypad w Bieszczady jak i na spędzenie wielu beztroskich, wakacyjnych dni. Nasi goście mają do dyspozycji domek bez sąsiedztwa okolicznych mieszkańców. Panuje tu cisza i spokój. Do dyspozycji gości jest parking. Domek urządzony w ciepłym, klimatycznym stylu, gdzie odnajdą Państwo spokój, odpoczynek oraz naładują się pozytywną energią. W bliskiej odległości jest altana z paleniskiem oraz wędzarnią. Domek otoczony jest pobliskim sadem oraz w niewielkiej odległości lasem gdzie można organizować spacery, trasy Nordic Walking jak i wycieczki rowerowe. W naszym domku można cieszyć się z przyrody, ciszy i zasłużonego odpoczynku. W ofercie 5-osobowy dom położony jest w miejscowości Niebocko Pogórze Dynowskie Cena za pobytu to 200 zł za doba. Ciekawa i atrakcyjna lokalizacja. Spokój, cisza, otwarta przestrzeń, ładne widoki, wokół domu dostęp do lasu, sadu, nieopodal przepływa rzeka San. Dom w pełni wyposażony: aneks kuchenny - czajnik, lodówka, mikrofalówka, zestaw garnków, płyta grzewcza sypialnia, łazienka z prysznicem telewizja plac zabaw dla dzieci - huśtawki na drzewach, trampolina, piaskownica Domek doskonale nadaje się na krótki pobyt jak i na dłuższy. Koło domku znajduje się altana z wędzarnia oraz miejsce na ognisko.
11

Solina Pod Dębem_widok na Jezioro Solińskie gratis

od 35
Domki letniskowe, 38-610 Solina, Solina 97
Solina Pod Dębem - Domki Letniskowe i Pokoje - Widok na Jezioro Solińskie i zaporę wodną Do Państwa dyspozycji oddajemy domki letniskowe z pełnym wyposażeniem: - Domki piętrowe - Domki parterowe - Domki parterowe lux W ofercie posiadamy również: - Pokoje z łazienkami - Pokoje dwu i trzy osobowe Każdy domek posiada w pełni wyposażony: - Aneks kuchenny - Część sypialną - Łazienkę - Salon z TV - Internet - własny grill Przede wszystkim z każdego rozpościera się przepiękny widok na koronę zapory, Jezioro Solińskie i zielone wzgórza nad Soliną. Ponadto do Państwa dyspozycji na terenie ośrodka: - Boisko do siatkówki i piłki nożnej - Plac zabaw dla dzieci l - Trampolina dla najmłodszych - Altana grillowa z miejscem na ognisko - Huśtawki i piaskownice przy domkach Informacje dodatkowe: - Teren Ośrodka ogrodzony - Do dyspozycji gości bezpłatny Parking - Dostępne darmowe Wi-Fi Szanowni Państwo, staramy się prowadzić nasz ośrodek w rodzinnej atmosferze, gdzie dobro naszych gości, zawsze stawiamy na pierwszym planie. Ponieważ mieszkamy i pochodzimy z Bieszczad, dla chętnych jesteśmy w stanie dopasować miejsca i atrakcje względem potrzeb. Ten wspaniały region to nie tylko Solina, ale także wiele innych wartych odwiedzenia i zobaczenia obowiązkowych pozycji. Ośrodek Pod Dębem w Solinie to: - 25 lat doświadczenia - Tysiące zadowolonych gości - Rodzinna atmosfera - Wspaniałe widoki - Pomocni gospodarze - Miejsce z klimatem Serdecznie zapraszamy do wypoczynku Pod Dębem w Solinie. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć wraz z rodzinami przyjaciółmi. Dołożymy wszelkich starań,aby pobyt był niezapomniany i pełen wrażeń, a wspomnienia przywoływały radosne chwile i uśmiech. Pod Dębem Maria i Czesław Kusz www.solina97.pl kom: (prosimy o kontakt przez formularz) tel: (prosimy o kontakt przez formularz) e-mail: [email protected]
18
8

Domki nad Jeziorem Solińskim- ponad 2ha prywatnej

od 120
Domki letniskowe, 38-610 Solina, ul. Słoneczna 40
Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Jako jedyni oferujemy Państwu komfortowe domki letniskowe oraz prywatną trasę spacerową ponad 1,300m, prowadzącą na najwyższy szczyt w Wołkowyi, znajdujący się na naszym terenie, z którego rozpościera się cudowna panorama Jezioro Solińskiego i bieszczadzkich gór. W sumie udostępniamy teren do rekreacji o powierzchni ponad 2ha. Domki położone są w miejscowości Wołkowyja, w bardzo urokliwym miejscu 60 m od lasu z widokiem na jezioro i góry, 100 m od głównej ulicy, co gwarantuje naszym gościom komfortowy odpoczynek w ciszy i spokoju. Zapewniamy Państwu bezpieczny parking, 2 place zabaw w tym 30 m zjazd linowy dla dzieci- tyrolka, miejsce na ognisko. Realizujemy BON TURYSTCZNY
1
5

Pokoje u Bogusi

od 300
(1)
Apartamenty, 38-710 Rabe, Czarna, Rabe 18
Apartament znajduje się w miejscowości Rabe w Bieszczadach. Do Soliny i Polańczyka jest ok.20km, w góry jest ok.30km, a do najbliższego marketu jest ok.10km. Apartament składa się z dwóch pokoi , aneksu kuchennego ,salonu , łazienki i osobnej toalety. Do dyspozycji gości jest również : wiata grillowa, miejsce na ognisk , dostęp do wi-fi, obszerny ogród i możliwość wyjścia na spacer do lasu. Doba trwa od 14:00 do 10:00. Cena do negocjacji. Nie przyjmujemy ze zwierzętami! Kontakt poprzez e-mail i numer telefonu. Zadatek (30% od całego pobytu) należy przesłać do 7 dni, w przypadku nie wpłacenia zadatku rezerwacja ulega anulowaniu. Zadatek wpłacamy przekazem.
18

Apartamenty ,,Trzy Sosny" Rymanów-Zdrój

od 220
Apartamenty, 38-481 Rymanów-Zdrój, Słoneczny Stok, 16
Zapraszamy Państwa do apartamentów położonych w centrum uzdrowiska Rymanów-Zdrój, posiadających niezależne wejścia z zewnątrz budynku, dające poczucie dyskrecji, komfortu oraz bezpieczeństwa pobytu. Apartamenty składają się z salonu, sypialń, łazienek z kabiną prysznicową lub wanną. Znajdują się w nich 2-osobowe sofy, pojedyncze oraz podwójne łóżka małżeńskie. Aneksy kuchenne wyposażone są w kuchenkę, lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową oraz wszelkie akcesoria kuchenne. Dodatkowym wyposażeniem jest deska do prasowania, żelazko i suszarka do włosów. Do dyspozycji Państwa jest taras lub balkon z meblami wypoczynkowymi oraz ogród z miejscem do grillowania. Na życzenie Gości udostępniamy bezpłatnie pomieszczenie gospodarcze na rowery, wózki itp. oraz dostęp do pralki. Miejsca postojowe znajdują się przy posesji lub na drodze osiedlowej. Apartamenty usytuowane w budynku położonym naprzeciw parku zdrojowego i w bezpośrednim sąsiedztwie bazy zabiegowej oferowanej przez Uzdrowisko Rymanów-Zdrój, gdzie możecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarzu specjalistycznych zabiegów ambulatoryjnych (bezpłatnie ze skierowaniem od lekarza rodzinnego). Dla miłośników sportów i rekreacji w pobliżu jest wiele szlaków turystycznych i rowerowych, korty tenisowe, baseny kryte i odkryty.
7

Wiśniowa Górka

od 40
Agroturystyka, 37-620 Horyniec-Zdrój, Świdnica 1
Zapraszamy do krainy leżącej na granicy wpływów Wschodu i Zachodu. Widać to w krajobrazie pełnym cerkwi, przydrożnych krzyży a przede wszystkim ogromnych połaci lasów. Mamy ich tutaj ponad dwa razy więcej niż w statystycznej polskiej gminie. Mamy nadzieję, że będą mogli Państwo zakochać się w Wiśniowej Górce, tak jak myśmy to kiedyś zrobili i jak robią to nasi Letnicy. Wiśniowa Górka udostępnia dla Państwa 16 miejsc noclegowych: na parterze: 1 pokój dwu osobowy z łazienką z możliwością dostawki dla dziecka, 2 pokoje dwuosobowe z łazienkami i wc w holu oraz na piętrze 1 pokój rodzinny z łazienką dla 4-ro ,5-cio osobowej rodziny 1 trzy osobowy z łazienką i wc w holu. Oprócz pokoi do dyspozycji Letników jest w pełni urządzona kuchnia (lodówka, kuchnia gazowa, piec opalany drewnem, naczynia, czajniki - kawa i herbata bez ograniczeń w cenie noclegu. Wieczory pełne wspomnień można spędzać w kuźni wyposażonej w dzieła naszych przodków, przy palenisku kowala, siedząc na ponad stuletnich pokościelnych ławach. Dla maluszków mamy plac zabaw : domek ze zjeżdżalnią i huśtawką, piaskownicą oraz innymi meblami ogrodowymi dla dzieci. Dla starszaków piłkarzyki, cymbergaj do zabawy w niepogodę. Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po naszym gospodarstwie. Dodatkową atrakcją są kucyki do jazdy w siodle bądź bryczką, oraz stale powiększaną bazę rowerową. Zostaliśmy nagrodzeni przez Green Velo jako miejsce przyjazne rowarzystom -tylko pół kilometra od szlaku!!. Posiadamy bezprzewodowy internet,oraz zasięg LTE więc tylko od Państwa zależy jak bardzo chcą się Państwo odciąć od rzeczywistości. Współwłaściciel gospodarstwa jest znanym i cenionym regionalistą, autorem wielu publikacji o regionie. Organizujemy wycieczki rowerowe po najciekawszych miejscach naszej okolicy. Długośc trasy dobieramy do Waszych kondycji. Dla pasjonatów liczenia gwiazd oraz nocnych rozmów do świtu organizujemy wieczorne i nocne pogaduchy o regionie.
29

Wrzosowe wzgórza - 4 domki

od 300
Domki letniskowe, 37-610 Horyniec-Zdrój, Świdnica 20
Cztery domki do wynajęcia, każdy o powierzchni 37m2. W skład każdego domku wchodzą dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i duży taras. Do dyspozycji gości jest również duża altana z grillami i palenisko. Domki do apiterapi. Darmowy parking. Mile widziane zwierzęta. Cztery domki położone są na skraju lasu. Las dla miłośników grzybów jest prawdziwym rajem. Znajdują się w nim borowiki, podgrzybki, kozie brody i inne. Gwarantowany wypoczynek w spokojnej okolicy. Możliwa rezerwacja potwierdzona po wcześniejszej opłacie 50% kosztów pobytu. W okolicy Horyniec Zdrój - Świdnica - Kryta pływalnia - Odnowa biologiczna - Kawiarnia - Pizzeria - Trasy rowerowe - Nordic walking - Wędkarstwo - Park zdrojowy - Cerkiew św. Paraskewy w Radrużu 4 km od Horyńca Zdrój - Kaplica Matki Bożej na źródłach 6 km od Horyńca Zdrój
53

Chata Kasi

od 500
Apartamenty, 38-713 Lutowiska, 38
Chata Kasi KONTAKT TELEFONICZNY: (prosimy o kontakt przez formularz) Zdjęcia lepszej rozdzielczości - https://photos.app.goo.gl/yuBYd1vKjU926Fwg6 Chata Kasi położona jest w miejscowości Lutowiska. W bardzo malowniczej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, która sprzyja zarówno wycieczkom pieszym, jak i rowerowym. Cena za dobę wynosi 500zł - do 6 osób. W miesiącach lipiec i sierpień minimalny pobyt wynosi 7 noclegów tzn: od soboty do soboty. Obiekt na 30 arowej działce jest na wyłączność naszych Gości. Do dyspozycji jest również zadaszona chatka grillowa z drewnem w cenie pobytu. Przed tarasem ustawiony jest wolnostojący grill - opał typu węgiel drzewny, brykiet, rozpałka we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w Chacie Kasi.
34

Agroturystyka Banachy 50

od 360
Agroturystyka, 37-413 Banachy, Banachy 50
Serdecznie Państwa zapraszamy do samodzielnego domu, położonego na ok. 80 ar. działce w niewielkiej miejscowości Banachy w otoczeniu zieleni, blisko lasu i natury. Jest to Idealne miejsce do wypoczynku. Cisza i spokój to są atrybuty tego miejsca. Kto chce uciec od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu aby naładować baterie - to miejsce jest dla niego. Noc tutaj jest naprawdę czarna, a niebo gwieździste. W okolicy domu gniazdują: dudki, zielone dzięcioły, a na bobrowisko często przylatują żurawie. Położenie domu stanowi również doskonałą bazę wypadową na Roztocze: - Zwierzyniec - ok. 37 km. - Józefów - ok. 41 km. - Szlak Szumów - 60 km. - Górecko Kościelne - ok. 31 km. Na amatorów kajakarstwa zaprasza pobliska rzeka Tanew (w okolicy znajdują się liczne firmy obsługujące kajakarzy). Atrakcje dla dzieci: w pobliżu znajdują się 2 zalewy: w Biszczy i Biłgoraju z pełną infrastrukturą dla wypoczywających (ok.16 km). Przez okoliczne lasy biegną liczne trasy rowerowe np.: szlak żurawinowy, szlak walk partyzanckich, którymi można dojechać do ciekawych miejsc przyrodniczych np. do Rezerwatu Obary (gdzie pod koniec lata można zobaczyć żurawinę rosnącą w naturze) czy Rezerwatu Kacze Błota. Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody. Dom jest dostępny od wiosny do jesieni. Składa się z salonu, sypialni, kuchni i łazienki oraz dużej werandy - łącznie powierzchnia mieszkalna to 80 m2. Pokoje, łazienka oraz kuchnia wyposażone są w niezbędne rzeczy (zmywarka, toster, czajnik, blender, piekarnik, pralka, żelazko) Na działce znajduje się miejsce na grilla, huśtawki, hamak, stoliki. URLOP NA ROZTOCZU to kraina szlaków turystycznych, ścieżek i tras rowerowych, spływów kajakowych, rezerwatów krajobrazowych. Jest to wymarzone miejsce do uprawiania wszystkich form turystyki aktywnej: pieszo, rowerem czy kajakiem. Serdecznie zapraszamy! Naprawdę warto! Uwaga! Wynajmujemy na minimum 2 doby - koszt wynajmu całego domku dla 4 osób: Maj: Długi weekend majowy: 450 zł/doba - wynajem na min. 4 doby 2-3 noce: 410 zł/doba. powyżej 3 nocy - 360 zł/doba Czerwiec: Boże Ciało: 450 zł/doba - wynajem na min. 4 doby 2-3 noce: 410 zł/doba. powyżej 3 nocy - 360 zł/doba Lipiec: 2-3 noce: 450 zł/doba. powyżej 3 nocy - 400 zł/doba Sierpień: 2-3 noce: 450 zł/doba. powyżej 3 nocy - 400 zł/doba Wrzesień: 2-3 noce: 400 zł/doba. powyżej 3 nocy - 350 zł/doba W przypadku mniejszej liczby osób istnieje możliwość negocjacji ceny. W cenie ręczniki i pościel.
10

Noclegi u Bogny

od 35
Agroturystyka, 38-700 Ustrzyki Dolne, Teleśnica Oszwarowa 36
39

Bieszczadzki Horyzont Apartamenty

od 250
Apartamenty, 38-610 Berezka, 39C
Zapraszamy!!! Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od daty pobytu oraz ilości osób. Ceny różnią się też porą roku w jakiej gość dokonuje rezerwacji. Cena podana na stronie głównej nie jest ceną ostateczną. Bieszczadzki Horyzont to całoroczne i przestronne apartamenty, położone w miejscowości Berezka (3km od Polańczyka, 5km od Soliny). Obiekt znajduje się na wzniesieniu, przy lesie skąd rozlega się piękny widok na przyrodę. Apartamenty mieszczą max. 6-8 osób każdy. W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, dwie sypialnie, łazienka z dużym prysznicem oraz balkon. Duża 1 h działka rekreacyjna (brak sąsiadów w okolicy) Mile widziane grupy zintegrowane. Sala kominkowa. Parking bezpłatny przy apartamentach. Wi-fi, grill, altana, miejsce na ognisko. Dla najmłodszych : Domek z tarasem, wspinaczka, trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, boisko do gry w piłkę nożną, Doba noclegowa zaczyna się od godz.15.00 a kończy się o godz. 10.00. Akceptujemy zwierzęta domowe - 20 zł doba
10

Domki Bieszczady Solina Polańczyk

od 270
Agroturystyka, 38-610 Polańczyk, Berezka
Zapraszamy na domki całoroczne w Berezce niedaleko Soliny. Do dyspozycji gości mamy dwa domki mieszczące od 3 do 7 osób. Domki są dwu poziomowe , na parterze znajduje się łazienka, aneks kuchenny, pokój dwu osobowy, salon z rozkładaną kanapą na której może się zmieścić dwie osoby. Natomiast na górze domków jest pokój dwu osobowy z balkonem i drugi pokój trzy osobowy. Na posesji domków znajduje staw z możliwością łowienia ryb, piaskownica duża altanka z miejscem na ognisko czy grilla. Około 10km od domków znajduje się Solina w której jest dużo atrakcj