Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Weekend sierpniowy

Pieniny
Aktywne filtry
Weekend sierpniowy
Noclegi Pieniny
33

Pokoje Gościnne Gackówka

od 35
Pokoje gościnne, 34-460 Szczawnica, Główna 101
Pokoje gościnne "Gackówka" - 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Zapraszamy serdecznie na wypoczynek! Oferujemy 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, czajnik bezprzewodowy i zastawę stołowa. Dom położony jest w malowniczym miejscu nad potokiem Grajcarek, przy wjeździe do Szczawnicy. Przy domu grill z altanką i bezpłatny ogrodzony parking. Obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową na różne szlaki turystyczne. W pobliżu znajdują się pieszo-rowerowe przejście graniczne na Słowację, przystań kajakowa i flisacka. Przyjmujemy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane: szkolne, zakładowe. Dla grup zorganizowanych zniżki oraz możliwość pełnego wyżywienia. Nasza oferta jest aktualna przez cały rok.
21

Markowe DOMKI

od 400
Domki całoroczne, 34-460 Szczawnica, Samorody 32
Zapraszamy Państwa do wypoczynku w malowniczym zakątku Szczawnicy, w otoczeniu gór, lasów i pięknych widoków. Markowe domki to komfortowe, drewniane domki w nowoczesnym stylu, usytuowane w górnej części Szczawnicy. Domki zlokalizowane są u podnóża góry Jarmuta, nad rzeką Grajcarek. W ofercie znajdują się trzy całoroczne domki -jeden indywidualny oraz dwa niezależne w formie bliźniaka. Obiekt jest położony w dogodnej lokalizacji, blisko centrum, sklepy spożywcze, restauracje, uzdrowisko i kościół. W okolicy liczne atrakcje: szlaki turystyczne pieszo-rowerowe, wypożyczalnie rowerów, spływ Dunajcem, spływ kajakowy, rafting na Dunajcu, stadnina koni, dworek gościnny z kinem, baseny, kolej linowa Palenica, ścieżka rowerowa prowadząca na Słowację (Lesnica, Czerwony Klasztor) Na miejscu dostępny jest darmowy parking, WiFi oraz altanka wraz z grillem. Wszystkie domki zostały przestronnie urządzone z pełnym wyposażeniem AGD posiadają w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką, zmywarką, kuchenką indukcyjną, czajnikiem i kuchenką mikrofalową a także część jadalniano wypoczynkową z sofą oraz TV. Dodatkowo każdy domek posiada balkon.
32

Domek Sielski Zakątek

od 450
Domki całoroczne, 34-460 Szczawnica, Sielska 106A
Zapraszamy na wypoczynek w Sielskim Zakątku, domku położonym w malowniczych Pieninach. Obiekt jest nowocześnie urządzony, przystosowany dla 8 osób (możliwość dostawki) dostępny na wyłączność naszych Gości. Do dyspozycji oddajemy: * Kuchnię w pełni wyposażoną (lodówka, zmywarka, mikrofala, płyta indukcyjna) * Jadalnię * Salon z kominkiem * Łazienkę (dostępna również pralka, suszarka na ubrania, żelazko, deska do prasowania) * Dwie niezależne sypialnie z łóżkiem małżeńskim * Miejsce do leżakowania * Grill * Plac zabaw dla dzieci Parking tuż obok obiektu, wifi. Akceptujemy również zwierzęta. Cena zależy od ilości osób i długości pobytu. Zapraszamy do kontaktu
16
15

Willa Dutka

od 60
Pokoje gościnne, 34-460 Szczawnica, Skotnicka 3
Willa Dutka usytuowana jest w Szczawnicy, zaledwie 1 km od centrum miasta i wyciągu narciarskiego Palenica. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania. Obiekt oferuje także duży taras słoneczny. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i obejmuje część wypoczynkową. Do dyspozycji Gości jest lodówka, stół i przybory kuchenne. W łazienkach znajduje się wanna lub prysznic. Z apartamentów roztacza się widok na góry i ogród. Dodatkowe udogodnienia obejmują pralkę, sprzęt do grillowania oraz część wypoczynkową na świeżym powietrzu. Doskonałym miejscem na relaks jest taras. Goście mogą także skorzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki rowerowej.
19

Pokoje "pod laskiem"

od 50
Pokoje gościnne, 34-460 Szczawnica, ul. Połoniny 11a
Zapraszamy Państwa do domku "Pod laskiem" do Szczawnicy. Nazwa naszego obiektu pochodzi od lasku modrzewiowego znajdującego się w pobliżu. Oddajemy do państwa dyspozycji pokoje 2-osobowe. Pokoje z natryskami i z łazienkami na korytarzu oraz pokoje z prywatną łazienką w środku. Dom znajduje się ok. 10 min pieszo od centrum co sprawia, że okolica jest spokojna i cicha. W każdym pokoju jest czajnik elektryczny, szklanki, talerzyki i sztućce oraz lodówka. Na terenie budynku dostępny jest internet bezprzewodowy. Większość pokoi posiada balkon z pięknymi widokami na Palenicę i Jarmutę. Na korytarzu znajduje się aneks kuchenny wyposażony w dodatkową lodówkę, mikrofalówkę i niezbędne sztućce. Do dyspozycji gości jest żelazko z deską do prasowania oraz suszarka do włosów. Posiadamy bezpłatny parking. Na terenie naszego obiektu oraz na parkingu zainstalowany jest monitoring. Do dyspozycji jest także duży ogród, w którym można grillować. W pobliżu naszego domu znajdują się sklepy, a także miejsca, w których można się stołować. Cena wynajęcia pokoi do negocjacji. Uzależniona jest ona od ilości spędzonych u nas dni oraz ilości osób (od 50 zł od osoby za noc).
33

Willa Pieniński MAK

od 70
Pokoje gościnne, 34-460 Szczawnica, os. XX-lecia 14
Willa Pieniński Mak znajduje się w samym sercu Pienin, w malowniczej Szczawnicy. Nasz dom jest położony na jednej z okolicznych gór, w cichym, malowniczym i schowanym miejscu, z dala od ruchu drogowego i spacerujących turystów. Jednocześnie jest on blisko centrum, pieszo to zaledwie piętnaście minut przyjemnego spaceru. To świetny wybór dla osób szukających odpoczynku w spokoju, w otoczeniu górskich szlaków. Z okien willi można zobaczyć panoramę pobliskich szczytów, a także miasto z góry. W bliskiej okolicy znajduje się m.in. Park Górny, Uzdrowisko Szczawnica, Wąwóz Homole czy spływ Dunajcem. Spokojna okolica i świeże powietrze to najlepsze warunki do pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych i wielu innych form aktywnego wypoczynku. W naszej willi stawiamy na idee handmade oraz eko. Pobyt umila wystrój wnętrz ręcznie malowane obrazy i dekoracje handmade. Doceniamy to, co polskie. Rodzinnie prowadzimy obiekt od 2019 roku. Naszych gości traktujemy jak rodzinę i dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się jak u siebie w domu, a jednocześnie nacieszył się urokami okolicy. Dbamy o komfort i o rodzinną atmosferę. Lubimy, gdy coś się dzieje i jest radośnie! Oferujemy państwu pokoje dwuosobowe, rodzinne oraz apartamenty - przestronne, czyste, nowocześnie urządzone, z telewizorami SMART TV oraz elegancką łazienką (z wanną lub prysznicem). W każdym pokoju znajduje się lodówka, czajnik i zestaw do parzenia herbat. Łóżka wyposażone są w nowoczesne materace, co zapewni państwu słodki sen. W większości pokoi dostępny jest balkon z częścią wypoczynkową, gdzie można napić się pysznej kawy podziwiając rano piękne widoki. Na terenie całego obiektu dostępna jest darmowa sieć Wi-Fi. Do dyspozycji oddajemy części wspólne: ogólnodostępny taras, w pełni wyposażoną kuchnię, jadalnię oraz salon z grami planszowymi i Xbox Kinekt z grami ruchowymi. Na wasze pojazdy czeka darmowy parking. Dodatkowo na terenie obiektu przygotowaliśmy miejsce do grillowania, abyście mogli podziwiać okolicę i odpoczywać na świeżym powietrzu jednocześnie biesiadując. Z myślą o najmłodszych urządziliśmy kącik dla dzieci, dzięki któremu nie będą się nudzić w razie niepogody. Na zewnątrz również znajduje się plac zabaw. Jesteśmy też otwarci na przyjazdy z waszymi pupilami.
1 2 3 4 5 6