BRAK WOLNYCH MIEJSC W SIERPNIU
Villa Pod Różą znajduje się w zachodniej, willowej dzielnicy Kołobrzegu, która jest cicha, spokojna i bardzo bezpieczna. Z obiektu do piaszczystej plaży jest ok. 5 minut drogi pieszo. W najbliższej okolicy ruch uliczny jest minimalny, dzięki czemu powietrze jest czyste i pachnące morzem.
Nasze kwatery zapewniają komfortowy wypoczynek i udane wczasy w Kołobrzegu. Dzieci przyjmujemy od lat 10. Podróżującym samochodem zapewniamy darmowy parking na posesji.
Oferujemy pokoje z własną łazienką oraz pokoje z dostępem do łazienek wspólnych
(osobny prysznic i osobna toaleta dla 2 pokoi 2 os).
Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, naczynia oraz dostęp do internetu bezprzewodowego
(pokoje z łazienkami posiadają własną lodówkę i czajnik elektryczny).
Możliwość zaparkowania samochodu na terenie posesji (gratis).
Parawany i leżaki dostępne są na życzenie bez opłat.
W odległości 200m od domu znajdują się: stołówki, smażalnie ryb, sklep Żabka, przystanek autobusowy, apteka, poczta, 200m do trasy rowerowej "Ku słońcu" i wypożyczalni rowerów, 800m do aquaparku Millenium.
W ofercie posiadamy również apartament 2 pokojowy z balkonem
dla 2-4 osób (1 podwójne łóżko + 2 pojedyncze).
REZERWACJE PRZYJMUJEMY WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE: 500 011 832
CENY ZA DOBĘ:
POKÓJ 2 OS. Z ŁAZIENKĄ: 110zł - 175zł
POKÓJ 2 OS. ZE WSPÓLNĄ ŁAZIENKĄ: 90zł
POKÓJ 3 OS. Z ŁAZIENKĄ: 130zł - 195zł
PODANE CENY UZALEŻNIONE SĄ OD TERMINU POBYTU
CENY DOTYCZĄ REZERWACJI NA MINIMUM 5 NOCY
W obiekcie oprócz opłaty za nocleg pobierana jest również opłata uzdrowiskowa.
ZAPRASZAMY I ZAPEWNIAMY MIŁĄ ATMOSFERĘ!
Regulamin wynajmu kwater
1.Rezerwację pobytu dokonuje się telefonicznie. Ceny ustalane są za dobę wynajmu pokoju. Godziny zameldowania i wymeldowania są ustalane indywidualnie.
2. Rezerwacja jest potwierdzona po wpłaceniu uzgodnionego zadatku na podane konto. Wpłata zadatku oznacza potwierdzenie warunków rezerwacji.
3. W przypadku rezygnacji z pobytu całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi.
W przypadku rezygnacji z pobytu minimum 60 dni przed przyjazdem zadatek jest do wykorzystania przez rok w ustalonym terminie.
4. Wpłata pozostałej części należności za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierane są gotówką w dniu przyjazdu przy zameldowaniu gości.
5. W przypadku wyjazdu przed upływem zarezerwowanego terminu, należność za niewykorzystane dni nie podlega zwrotowi.
6. Wewnątrz obiektu i na terenie posesji obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
7. Ze względów bezpieczeństwa na terenie obiektu mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.
8. W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do 7:00.
9. Zachowanie gości korzystających z usług domu wypoczynkowego nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, właściciele mogą odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobom, które naruszają tę zasadę.
10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej obowiązuje całkowity zakaz przywożenia ze sobą i używania na terenie obiektu własnych grzałek, grzejników i kuchenek elektrycznych oraz jakichkolwiek urządzeń gazowych w tym butli i kuchenek.
11. Wpłacając zadatek akceptują Państwo postanowienia niniejszego regulaminu.
Zapraszamy na wczasy, wakacje i weekendy. Oferujemy:
- pokój dla 1 - 3 osób;
- pokój dla 3 - 5 osób z balkonem.
W pokojach wygodne tapczany.
Łazienka z kabiną z prysznicem. Oddzielne WC.
W każdym pokoju znajduje się odbiornik TV (TV kablowa).
Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, sprzęt kuchenny i naczynia).
Ok. 500m do morza, blisko amfiteatru i parku nadmorskiego.
Osiedle zagospodarowane pod kątem rekreacyjnym - w promieniu 100 metrów place zabaw, boiska do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki, kort tenisowy, skatepark, a także sklepy i bary, apteka, przychodnia lekarska, poczta, bankomat,przystanek autobusowy, dwa parkingi strzeżone oraz bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem. Do centrum 15 minut pieszo.
Dom Gościnny "TADOR" położony jest w zachodniej części Kołobrzegu, przy parku nadmorskim w odległości ok 250m od morza. W okolicy sklepy, punkty gastronomiczne. Nasze pokoje czekają na Państwa w okresie od maja do września.
Oferujemy Państwu pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami . Wszystkie pokoje wyposażone są w:TV, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia i sprzęt plażowy tj:(leżak, koc, parawan), wi-fi.
Do dyspozycji gości kuchnia na parterze i aneks kuchenny na piętrze. Przed domem w niewielkim ogródku przygotowaliśmy przytulny kącik z meblami ogrodowymi i grillem. Możliwy bezpłatny parking na ogrodzonej monitorowanej posesji.
Doba hotelowa od 13 w dniu przyjazdu do 10 w dniu wyjazdu. Nie jesteśmy płatnikiem VAT. Pobierana jest opłata miejscowa, której wysokość jest ustalana przez Urząd Miasta Kołobrzegu Pokoje rezerwujemy po wpłacie (bezzwrotnego w przypadku rezygnacji) zadatku.
Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynkowej Domu "Gościnny Ogród" w Kołobrzegu. Do wypoczynku u Nas zachęcamy każdego, kto chce korzystać z udogodnień i atrakcji dużego nadmorskiego kurortu, a jednocześnie lubi odpocząć z dala od skupisk ludzkich i zgiełku ulic. Zapraszamy o dowolnej porze roku. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm.
Nasz obiekt położony jest w zachodniej części miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy willowej. Od czystej i szerokiej plaży dzieli go zaledwie 20 minut drogą spacerową, która w całości prowadzi przez tereny zielone po ścieżce pieszo-rowerowej.
W bezpośredniej okolicy obiektu znajdą Państwo sklepy, stołówki, restauracje, salon fryzjerski i kosmetyczny, boiska i place zabaw. Osoby chcące się wybrać do centrum miasta mogą skorzystać z autobusu komunikacji miejskiej, którego przystanek jest oddalony o 300 metrów. Rowerzyści i spacerowicze mogą korzystać z licznych ścieżek pieszo-rowerowych wśród łąk i nadmorskiego lasu. Nieopodal domu znajduje się wypożyczalnia rowerów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie umeblowane, przytulne i estetyczne pokoje 2 i 3-osobowe z własnymi łazienkami, wyposażone w telewizory LED 28-32 cali, lodówki, czajniki bezprzewodowe oraz naczynia. Większość z nich posiada wyjście na balkon lub bezpośrednie wyjścia do ogrodu. Mają Państwo do dyspozycji również sprzęt plażowy (parawan i koc). W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Na terenie całego obiektu jest stały dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi).
Naszym gościom udostępniamy również niewielki aneks kuchenny do podgrzewania posiłków (kuchenka elektryczna i mikrofalowa).
Do obiektu przylega rozległy, pięknie urządzony ogród do Państwa wyłącznej dyspozycji. Wysoki żywopłot wygradza część rekreacyjną i wypoczynkową, przyległą do parterowych pokoi. Na terenie ogrodu przygotowaliśmy dla Państwa stylowy murowany kominek z grillem z zadaszoną szeroką ławą na wieczorne spotkania. Państwa dzieci mogą się bezpiecznie bawić na ogrodzonym placu zabaw na terenie naszego ogrodu. Istnieje możliwość udostępnienia Państwu sprzętu plażowego.
Osobom zmotoryzowanym zapewniamy parkowanie samochodu na przylegającym do ogrodu dużym, ogrodzonym parkingu z możliwością swobodnego wjazdu i wyjazdu o dowolnej porze dla każdego z naszych Gości.
Jeśli przyjeżdżają Państwo pociągiem, istnieje możliwość odebrania Państwa z dworca kolejowego po wcześniejszym umówieniu.
Opłata uzdrowiskowa za dobę wynosi 6,67 zł od osoby.
Posiadamy 10 komfortowych, przestrzennych i wygodnych pokoi 2,3,4,5-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę i telewizor led full hd.
W domu znajduje się ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona, gdzie można przyrządzić śniadanie i kolację. Z kuchni jest wyjście na duży taras oraz do ogrodu, gdzie można odpoczywać i opalać się. Niewątpliwym atutem jest również to, że nasz
Dom Gościnny Asia jest nowym obiektem, a każdy pokój posiada przestronną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Teren jest ogrodzony z dużą ilością zieleni i kwiatów, do dyspozycji Gości jest altana ogrodowa z grillem przeznaczona do biesiadowania i grillowania.
Parkowanie pojazdów na terenie posesji jest bezpłatne, a każdy samochód ma swoje miejsce parkingowe. Koszt pobytu uzależniony jest od terminu, długości pobytu i ilości osób w pokoju.
Zapewniamy także bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego dla naszych Gości. Dla dzieci przygotowaliśmy piaskownicę z zabawkami, huśtawkę oraz teren do grania w piłkę nożną. Zapraszamy serdecznie do Domu Gościnnego Asia na wypoczynek.
Zapraszamy do wypoczynku w naszym obiekcie położonym w dzielnicy zachodniej Kołobrzegu w pasie parku nadmorskiego, 300 m do plaży, 20 minut spacerkiem do centrum, portu i molo. W pobliżu znajdują się liczne punkty gastronomii, sklepy, apteki, boiska sportowe, poczta oraz port rybacki oraz jachtowy.
Oferujemy państwu pokoje 2,3,4 osobowe. W każdym pokoju jest łazienka, tv, lodówka,czajnik elektryczny, sztućce, szklanki, talerzyki.
Do dyspozycji gości jest tez sprzęt plażowy (koc,leżaki,parawan) oraz sprzęt do prasowania.
Na całym obiekcie jest dostęp do Internetu- wi-fi.
Ceny uzależnione od terminu oraz pokoju: od 60 zł.
Doba pobytu w naszym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14 a kończy o 10 następnego dnia.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku (w przypadku rezygnacji zadatek nie jest zwracalny).
Nr rachunku bankowego: 34 1240 3653 1111 0000 4188 7961
W naszej ofercie 1- oraz 2-osobowe pokoje z łazienkami oraz balkonami. W pokojach: TV, radio, lodówka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, żelazko, parawany, pościel. Niektóre pokoje mają w cenie fitness. Wyposażenie łazienki: kabina prysznicowa, suszarka do włosów.
Pokoje usytuowane w pobliżu Sanatorium Perła Bałtyku (dawny Kombatant), Mesko, Hotelu Diva, 300 metrów od plaży.
Masz bliską osobę w sanatorium? Poszukujesz noclegu? To jest oferta dla Ciebie. Atrakcyjne niekrępujące pokoje gościnne w dzielnicy sanatoryjnej. Sprawdzony kwaterodawca! Obsługa również w jezyku angielskim, rosyjskim i niemieckim.
Atrakcje w obiekcie:
Fitness.
Taras na dachu budynku.
Rowerownia.
Pokoje znajdują się w strefie uzdrowiskowej. Centrum miasta 5 min. W pobliżu: ośrodki rehabilitacyjne, zabiegi, sanatoria. Do morza 300 m.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.
Dom położony jest w zachodniej części Kołobrzegu. Od pięknej, szerokiej plaży dzieli nas jedynie 20 minutowy spacer malowniczym deptakiem.
W pokojach znajdują się:
Internet WIFI Telewizor Czajnik bezprzewodowy Radio Łazienka Balkon Lodówka
Do dyspozycji gości:
Internet WIFI Parking Miejsce na ognisko Grill Sprzęt plażowy Rowery Osobna kuchnia w której znajduje się kuchenka, lodówka oraz naczynia. Dodatkowa lodówka na jednym z pięter
Specjalnie dla naszych gości na terenie posiadłości znajduje się boisko do siatkówki
Balkon, lodówka oraz łazienka nie są elementami wszystkich oferowanych pokoi.
Do dyspozycji naszych gości jest osobna kuchnia w której znajduje się kuchenka, lodówka,
naczynia, etc. (na jednym z pięter jest ustawiona dodatkowa lodówka).
Przeznaczyliśmy również miejsce na rozpalenie ogniska czy grilla - którego można również zorganizować na balkonie (nie wszystkie pokoje, które są przeznaczone dla naszych gości posiadają balkony).
Pomimo dużej powierzchni przy posesji posiadamy specjalnie wydzielony parking (bezpłatny), który jest na noc zamykany celem zapewnienia Państwu większego komfortu podczas wypoczynku.
W pobliżu posesji znajduje się wiele dogodnie usytuowanych punktów gastronomicznych oraz sklepów. W przypadku przyjazdu pociągiem lub autobusem wyjeżdżamy po Państwa na dworzec, po ówczesnym ustaleniu daty i godziny przyjazdu. .
W czasie roku przyjmujemy również pracowników firm różnych branży (przedstawiciele handlowi,robotnicy itp.)
Strona internetowa http://www.kolobrzegwczasy.info
Zapraszam do Kołobrzegu.
Na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul.Słowiczej wynajmuję 2, 3 i 4 osobowe pokoje z własnymi i wspólnymi łazienkami. W domu ogólnodostępna kuchnia i ogród do grillowania. W pobliżu wszystkie sklepy i piekarnia. Bezpłatny parking na posesji. W pobliżu domu znajdują się dwie wypożyczalnie rowerów tzw. rower miejski i piękne ścieżki rowerowe do centrum miasta i nad morze. Można też przyjechać z własnym rowerem i przechować go w schowku na rowery. Do placu zabaw i szkolnego boiska - 7 minut. Do przystanku autobusu komunikacji miejskiej - 3 minuty. Spacerkiem nad morze 30 minut. Ceny od 60 zł od osoby i uzależnione są również od czasu pobytu.
Tel.667157821.
Nowocześnie i komfortowo wyposażony, 2 pokojowy, apartament dla 4 osób wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym
Wyjątkowa lokalizacja w spokojnej okolicy, blisko morza (tylko 800m od piaszczystej plaży), zabytkowego parku nadmorskiego oraz Portu Rybackiego
- 5 minut spacerem do portu jachtowego i parku
- 15 min spacerem do plaży
- 20 min spacerem latarni morskiej i promenady
- 20 min spacerem do historycznego centrum Kołobrzegu
- 1 min spacerem do najbliższego supermarketu
- 3 min spacerem znajduje się Centrum SPA "Magnolia" (możliwość wykupienia posiłków)
Wyposażenie apartamentu jest przygotowane nawet dla najbardziej wymagających gości:
Aneks kuchenny wyposażony w:
czajnik bezprzewodowy,
płyta grzewcza,
zmywarka
ekspres do kawy
toster
mikrofala,
lodówka z zamrażalnikiem,
zastawa stołowa
komplet garnków itd;
W salonie znajduje się rozkładana dwuosobowa sofa, stół z krzesłami, TV z telewizją kablową
Sypialnia wyposażona jest w wygodne łoże małżeńskie i szafę,
Łazienka z kabiną prysznicową (m.in. pralka, suszarka do włosów, ręczniki)
Do dyspozycji gości jest także deska do prasowania wraz z żelazkiem, suszarka do bielizny, sprzęt plażowy, pościel.
Duży balkon wyposażony jest w stolik z fotelami.
BEZPRZEWODOWY DOSTĘP DO INTERNETU
Dom wczasowy Amigo znajduje się w Kołobrzegu, 2,5 km od Szpitala Wojewódzkiego, i oferuje sprzęt do grillowania oraz widok na ogród. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi i prywatnego parkingu.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, a niektóre dysponują tarasem lub balkonem. W pokojach mieści się łazienka z prysznicem.
W okolicy można aktywnie spędzać czas, uprawiając narciarstwo lub jazdę konną. Dom wczasowy Amigo dzieli 2,8 km od latarni morskiej i molo w Kołobrzegu. Najbliższe lotnisko, Szczecin-Goleniów, oddalone jest o 77 km.
Obiekt znajduje się w samym sercu Kołobrzegu - stąd będą mieli Państwo wszędzie blisko.700 metrów do części nadmorskiej, 300 do centrum, szybko dojdą Państwo do Amfiteatru, plaży, portu, a także centrum miasta.
Oferujemy Państwu dwa pokoje, dwu i cztero osobowe. Każdy z pokoi jest w pełni umeblowany, wyposażony w TV oraz radio . Do Państwa użytku stoi takze kuchnia oraz łazienka.
W pokoju czteroosobowym znajduje sie naroznik oraz lozko, TV 42' 3D oraz kino domowe.
W pokoju dwuosobowym znajduje sie naroznik, TV 42' oraz kino domowe
U nas nie bedziesz sie nudzil :)
Zapraszamy oraz życzymy udanego urlopu
ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK. OFERUJEMY POKOJE 2,3 I 4 OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI ORAZ ZE WSPÓLNĄ ŁAZIENKĄ. MOŻLIWOŚĆ WYŻYWIENIA. ATRAKCYJNE CENY!!!
Nasz dom położony jest w spokojnej i cichej dzielnicy 300 m od pięknej plaży. W pobliżu kompleks boisk orlik, place zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe (nadmorska trasa rowerowa nr 10 prowadząca do niemieckiego miasteczka Barth), sklepy (biedronka, netto), bary, jadłodajnie.
Do dyspozycji mamy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami lub ze wspólną łazienką. Każdy pokój wyposażony jest w TV, dostęp do internetu (WiFi), sprzęt plażowy, czajnik bezprzewodowy i lodówkę ogólnodostępną na korytarzu. Przed domem jest ogród z grillem oraz miejsca dla samochodów.
Zapraszamy również do jadłodajni ANNA, która znajduję się 150 m (5 min spacerem) od obiektu. Oferujemy bardzo smaczne i tanie zestawy obiadowe.
PROMOCJA! Oferta majowa- pokój 3-osobowy z łazienką 100zł/doba przy pobycie min 3 dni. Zapraszamy oferta obowiązuję przez cały maj. Ilość pokoi ograniczona prosimy o wcześniejsze rezerwację!
KOŁOBRZEG WILLA RUBIN Zapraszamy przez cały rok. Oferujemy: Apartamenty. Pokoje 2-3-4 os.z łazienkami w pełni wyposażone: rtv, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy. Kuchnia do dyspozycji gości .Parking. Spokojna dzielnica. Morze 900m. Tel (prosimy o kontakt przez formularz) www.rubin.afr.pl Kołobrzeg - to bardzo znane uzdrowisko w Polsce ( Perla Bałtyku). Atrakcyjna miejscowość turystyczno-wypoczynkowa, port handlowy i baza rybołówstwa morskiego. Specyficzny mikroklimat(areozol morski) oraz złoża leczniczych borowin i tryskające solanki przyciągaja tu rzesze turystów o każdej porze roku. W Kołobrzegu czeka na nas wiele atrakcji : rejsy po morzu statkiem lub wodolotem, połowy z kutra morskie ryby. W latarni Morskiej znajduje się punkt widokowy, na plaży molo, lodziarnie, smażalnie ryb, dyskoteki, kawiarenki, puby czynne do białego rana. Odbywają się tu liczne konkursy, festyny i festiwale. Tu z pewnością wypoczniesz tak jak lubisz i wrócisz za rok.
ZAPRASZAM DO KOŁOBRZEGU
Pokoje są w domku jedno rodzinnym położonym na cichym urokliwym osiedlu z dużą ilością zieleni do morza jest około 15 minut w pobliżu sklepy lokale gastronomiczne ,możliwość zaparkowania samochodu na posesji serdecznie zapraszamy
Zapraszamy do spędzenia wczasów nad polskim morzem. Oferujemy pokoje w różnym standardzie w jednorodzinnym domu w spokojnej wschodniej dzielnicy Kołobrzegu.
PROMOCJA JUŻ OD 25 zł za osobę WOLNE TERMINY CZERWIEC-WRZESIEŃ ZAPRASZAMY!!!! Zapraszamy na wypoczynek do Kołobrzegu. Oferujemy dwa pokoje dwuosobowe - TANIO. Pokoje znajdują się w centurm miasta - Starówka. W każdym pokoju znajduje się telewizor (telewizja kablowa).Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem oraz łazienka. W pobliżu znajduje sie sklep spożywczy, restauracje, plac zabaw, kino. Serdecznie zapraszamy !!!
BARDZO BLISKO MORZA
Zachodnia dzielnica miasta,od morza dzieli nas 200metrów.W okolicy , cisza i
park nadmorski. W pobliżu duży wybór lokali gastronomicznych, stołówek sezonowych,sklepów ,poczta, wypżyczalnia rowerów i kościół. Do centrum miasta łatwo dostac sie autobusem miejskim ok 10min, lub spacerkiem ok 20min.
Zapraszamy do pokoi 2,3,4os z własnymi łaziekami oraz pokoi z wspólną łazienką.
Wpokoiach wygodne łóżka, tv, balkony (czesc pokoi). Do dyspozycji gości lodówka, mikrofala. Bezpłatne parkowanie na posesji. Dostępny gryll, możliwosc zabrania zwierząt
CENA OBOWIĄZUJE POWYzEJ TRZECH DNI
cena minimalna sezon niski: 20zł- 35zł osobo/doba
sezon wysoki cena minimalna:30zł-50zł osobo/doba
Znajdujemy się przy cichej, ślepej uliczce w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych położonej w zachodniej części Kołobrzegu. Do najładniejszej i najczystszej, szerokiej plaży zachodniej, strzeżonej, dojdziesz spacerkiem ścieżką spacerową przez łąkę i lasek. W odległości 5 minut jazdy samochodem są 3 inne złote plaże, w tym jedna ze strzeżonym parkingiem.
Wynajmujemy pokoje 1,2,3,4 osobowe z łazienkami oraz typu studio z aneksem kuchennym. Pokoje wyposażone są w czajniki, kubki, talerzyki i sztućce, sprzęt plażowy: parawany i koce. W każdym pokoju znajduje się telewizor. Nasi goście mają pełny i swobodny dostęp do wyposażonej kuchni oraz lodówek i mikrofali. Dwa małe pokoje dzielą wspólną lodówkę, która jest umieszczona blisko nich. Pozostałe pokoje są wyposażone we własne lodówki.Na posesji znajduje się parking dla samochodów.
Po dniu plażowania (albo zamiast) czeka zaciszny owocowy ogród z soczystym trawnikiem i grillem.
W pobliżu znajdują się: niewielkie centrum handlowe, restauracja, tanie jadłodajnie, sklepy, fryzjer, warsztat samochodowy, wypożyczalnia gokartów i rowerów.
Zapytaj o nocleg
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl