Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Weekend majowy

nowosądecki
Aktywne filtry
Weekend majowy
Kwatery
Noclegi nowosądecki
62

Willa Marylka

od 75
Kwatery, 33-350 Piwniczna-Zdrój, Leśna 2
Masz ochotę pomieszkać w klimatycznej, modrzewiowej willi z początku ubiegłego wieku? Jeżeli tak, to zapraszamy. Dom położony jest w Piwnicznej Zdroju, nad samym Popradem, na stoku góry Kicarz. Znajduje się na dużej, ogrodzonej i częściowo zalesionej działce . Idealne miejsca na odpoczynek i bliski kontakt z sądecką przyrodą. Oprócz pachnącej relaksującą jodłą atmosfery Oferujemy: pokój Świetlany 2-3 osobowy z własnym aneksem kuchennym. Jedno podwójne łóżko , jedno pojedyncze. Słoneczny z widokiem na góry i rzekę. pokój Balkonowy , 3-4 osobowy z balkonem i pięknym widokiem na rzekę Poprad, Piwniczną i okoliczne góry. Dwa pojedyncze łóżka , jedno podwójne pokój Leśny, 4-5 osobowy , zaciszny, z widokiem na las. Jedno podwójne łóżko, dwa pojedyncze plus dostawka. pokój Kameralny, jednoosobowy, cichy i przytulny, z własnym aneksem kuchennym apartament 4 osobowy, pokój, kuchnia i łazienka. Dwa pojedyncze łóżka i jedno piętrowe. Wygodny dla dla rodziny 2+2. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę Do użytku Gości pokoju Leśnego i Balkonowego dostępny jest wspólny, w pełni wyposażony aneks kuchenny Pokoje są wynajmowane także dla mniejszej ilości osób Do dyspozycji pozostaje także: ogrodowy zadaszony grill na wspólne posiady, posiłki w pogodne dni, albo poranną kawę miejsce parkingowe duża ogrodzona działka i las TV Sat dostęp do internetu rowery i leżaki Dodatkowo oferujemy informację o okolicznych szlakach i atrakcjach turystycznych, pomoc w planowaniu wycieczek pieszych, a także transport samochodowy ma przełecz Obidza- do ważnego węzła szlaków turystycznych w pasmie górskim Radziejowej. Piwniczna jest doskonałym miejscem do aktywnego spędzania czasu: dobra lokalizacja wypadowa na górskie wędrówki, znajdujemy sie w centrum Beskidu Sądeckiego. do sąsiednich znanych kurortów sądeckich (Krynica, Muszyna, Rytro) wyjazdy na Słowację (Wysokie Tatry, Słowacji Raj, baseny termalne) rafting na Poradzi przejażdżki na koniach - ośrodek jazdy konnej w pobliżu przejażdżki rowerowe - wypożyczalnia rowerów spływy kajakowe - wypożyczalnia kajaków ścianka wspinaczkowa Daje także możliwość spokojnego, rodzinnego odpoczynku na miejscu : · plażowanie nad Popradem lub na działce obok domu · leśne spacery i grzybobranie · spływ łodziami na Popradzie · spacery po Piwnicznej · wędkowanie W pobliżu: · Poprad - 20 m · centrum Piwnicznej - 500 m · pijalnia wody mineralnej - 300 m · spływ Popradem - 2 km · ośrodek jazdy konnej - 3 km · park militarny Węgielnik 1,5 km · kompleks basenów -1,5 km · hala sportowa ze ścianką wspinaczkową 800 m · wypożyczalnia rowerów - 4 km · wypożyczalnia kajaków - 5 km · przejście graniczne Mniszek ze Słowacja - 4 km · najbliższe słowackie baseny termalne - 25 km · Słowackie Tatry - 70 km · sądeckie miejscowości uzdrowiskowe, Muszyna - 28 km , Krynica - 40 km · stacja narciarska Jaworzyna - kolej gondolowa, całoroczna - 44 km · stacja narciarska Wierchomla- wyciąg krzesełkowy, całoroczny.
11

Górski Styl - dom na wyłączność

od 50
Kwatery, 33-380 Krynica-Zdrój, Pułaskiego 111
Wynajmij Górski Styl na wyłączność! Jeśli chciałbyś spędzić weekend, wakacje urlop, zorganizować obóz biegowy, urodziny przygotowaliśmy dla was wyjątkową ofertę. Nasz budynek położony 1,5 km od ścisłego centrum na zboczach Huzarów i w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Parkowej możecie zarezerwować na WYŁĄCZNOŚĆ . Jeśli myślicie o wypoczynku, a może planujecie wakacje, zbierzcie minimum 8-10 osób, zarezerwujcie przynajmniej 2 noclegi i zapraszamy do nas Dzięki współpracy z firmą Austral każdy wasz pobyt będzie poprzedzony dokładnym dezynfekcją i ozonowaniem o które zadba generator ozonu Alicja:). W bardzo komfortowych warunkach może przebywac u nas jednocześnie 20-22 osoby Pamiętajcie, że w Górskim Stylu możecie skorzystać z sauny umieszczonej na widokowym tarasie salki gimnastycznej wraz z przyrządami sprzętu do regeneracji kijków biegowych i trekingowych czołówek plecaków biegowych i outdorowych zegarków Suunto i wiadomo grilla Zapraszamy Więcej o nas na www.gorskistyl.pl
14

Kwatery u Danusi

od 35
Kwatery, 33-350 Piwniczna-Zdrój, Wierchomla Wielka 78
Oferujemy Państwu bardzo serdecznie pokoje 2-, 3-, 4-osobowe. Pokój 4 osobowy wraz z łazienką z tarasem. W pokojach znajdują się aneksy kuchenne, także radio, TV, telefon. Parking dla samochodów, w ogrodzie miejsce z ogniskiem oraz grillem. Gabinet odnowy biologicznej- Masaż klasyczny z elementami terapii manualnej, Diadynamik Jonoforeza Okłady borowinowe Ultradźwięki Inhalacje. Organizujemy kuligi z ogniskiem.
28

Willa Karolina

od 50
Kwatery, 33-370 Muszyna, Nowa 29
Partner e-nocleg.pl
13

Stacja Narciarska Kokuszka Noclegi

od 45
(1)
Kwatery, 33-350 Piwniczna-Zdrój, Kokuszka 2
Stacja narciarska Kokuszka oferuje dla Gości pokoje 2 , 3,4,8 osobowe. U nas można w doskonałych warunkach wypoczywać i zbierać siły na następny ekscytujący dzień. Budynek położony jest we wsi Kokuszka, która stanowi część Uzdrowiskowej Gminy Piwniczna Zdrój. Ci, którzy zdecydują się na odpoczynek lub jednorazowe odwiedzenie naszego baru będą mogli równocześnie skorzystać z usług stadniny koni, która prowadzi naukę jazdy konnej (400m od stacji narciarskiej). Przy trasie prowadzącej do Kokuszki znajduje się "Pijalnia wód mineralnych" oraz pięknie zaprojektowane źródło wody mineralnej, z którego wszyscy chętni mogą skorzystać bez uiszczania opłaty. Położenie gminy Piwniczna w centrum Beskidu Sądeckiego tuż przy granicy ze Słowacją sprawia, że jest ona doskonałą bazą na różnego rodzaju wycieczki. Od lat 80-tych XIX wieku, kiedy to odkryto właściwości lecznicze wód mineralnych, ropzoczyna się rozwój uzdrowiska. Turysta wędrujący po tych górach ma do dyspozycji około 40 km szlaków turystycznych, prowadzących po najciekawszych miejscach regionu. Szczególnie urokliwe są liczne wodospady oraz olbrzymie hale górskie rozciągające sie wzdłuż grzbietów górskich. Bogata i urozmaicona oferta regionu proponując różne formy wypoczynku zachęca do spędzania tutaj czasu.
15

Pokoje u Henia, Tylicz k. Krynica Zdrój

od 30
Kwatery, 33-383 Tylicz, Ogrodowa
Zapraszamy do pobytu w Naszych kwaterach w pięknej miejscowośći Tylicz, 7 km od Krynicy-Zdrój, w Beskidzie Sądeckim. Dom w cichej i spokojnej okolicy nieopodal wyciągów narciarskich, najbliższy 700 metrów- Master-ski, Tylicz-ski 1,7 km od domu. W  pobliżu trasy biegowe.   Pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienką, wc również dostęp do aneksu kuchennego. Darmowy dostęp do internetu oraz telewizji cyfrowej. Posiadamy duży parking samochodowy. Możliowść wypożyczenia nart zjazdowych, snowboardu oraz nart biegowych na miejscu. Dla chętnych udzielamy również lekcji z nauki jazdy na nartach biegowych i snowboardzie. Na miejscu liczne atrakcje turystyczne, szlaki rowerowe, piesze, jazda konna, stadnina koni oddalona 5 min drogi spacerkiem od domu. Atrakcje dla dzieci: huśtawki, domek dla dzieci. W okolicy liczne zabytki, cerkwie, kościoły cmentarze. Zimą liczne wyciągi narciarskie oraz trasy biegowe na miescu w Tyliczu oraz w pobliskiej Krynicy.Tylicz oddalony jest 7 km od granicy ze Słowacją, ok 25 km bardzo ładne, historyczne miasteczko Bardejov oraz uzdrowisko Bardejowskie Kupele. Do słynnych Basenów Termalnych w Popradzie jedynie 90 km.Zapraszamy każdego kto chciałby odpocząć w ciszy i spokoju oraz skorzystać z licznych walorów turystycznych w Tyliczu i okolicy.
6

Willa-Dana

od 25
Kwatery, 33-380 Krynica-Zdrój, Jastrzębia 6
 Witamy na stronie internetowej Willi ,,Dana'' w Krynicy-Zdroju.Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą zechcą Państwo odwiedzić nas w tych malowniczych zakątkach Krynicy.    Oferujemy Państwu dwu-, trzy-, cztero- osobowe pokoje (łączna ilość miejsc---- 16) z tv (ponad 20 polskich kanałów) oraz dostępem do internetu.  Do Państwa dyspozycji jest lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny oraz pełny dostęp do wyposażonej kuchni.Łazienki znajdują się obok pokoi.W sezonie letnim istnieje możliwość rozpalenia ogniska lub zrobienia grilla.Willa położona jest pod lasem dzięki temu można się wyciszyć, pooddychać świeżym, leśnym powietrzem, posłuchać fantastycznego 'koncertu' ptaków czy wieczorami pasikoników ;) Lokalizacja:- Pijalnia Wód Mineralnych - około 1200 m- Wyciągi narciarskie - od 1000 m- Góra Parkowa - około 900 m- Jaworzyna - około 6000 m- Park Słotwiński - około 200 m- Sankostrada - około 250 m- Stadion - około 250 m- Lodowisko kryte - około 250 m- Basen kryty i otwarty - od około 900 m- Centrum miasta - około 300 m- Kino - 400 m- Kawiarnie, bary, restauracje - od 250 m- Przystanek busa ,,Arnika'' - około 50 m
2

Pokoje pod wieżą widokową Krynica Zdrój

od 50
Kwatery, 33-380 Krynica-Zdrój, Słotwińska 41A
Obiekt Pokoje u Beaty położony jest w dolinie Słotwinki. To popularne miejsce, znane z komplesów Słotwiny Arena i Wyciągu Słotwiny. Pod samym domem jest przystanek darmowej komunikacji uzdrowiskowej. Oferujemy: - wyżywienie - pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami - lokalizacja bezpośrednio przy stacji narciarskiej Słotwiny - kuchnia ogólnodostępna Świetny punkt wyjściowy zarówno dla dzieci i dorosłych chcących chcących zaczerpnąć świeżego powietrza oraz nauczyć się jazdy na nartach i snowboardzie, jak i bardziej zaawansowanych fanów sportów zimowych. Lokalizacja obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu Słotwiny Arena (tylko 80 m). W odległości 1 km znajduje się kryte lodowisko dla tych, którzy chcą i lubią jeździć na łyżwach. Dodatkowe udogodnienia: - wypożyczalnia sprzętu narciarskiego - parking - miejsce dla palących - miejsce na grilla - w pobliżu wyciąg krzesełkowy - w pobliżu wyciąg orczykowy - telewizja - dostęp do Internetu
1 2