Wyszukiwarka noclegów

Noclegi na Weekend czerwcowy

Oferta sezonowa
Aktywne filtry
Weekend czerwcowy
Noclegi
21

Pokoje Gościnne BASIA

od 50
Pokoje gościnne, 78-111 Ustronie Morskie, Wojska Polskiego 17A
Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanego obiektu WILLA BASIA położonego w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum przy ul. Kolejowej około 500 m do szerokiej piaszczystej plaży ul Nadbrzeżna . Do dyspozycji oddaje Państwu komfortowo wyposażone pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i balkonami. W każdym pokoju łóżko małżeńskie i pojedyncze lub piętrowe łóżka dla dzieci. Dodatkowo pokoje wyposażone w lodówkę, czajnik oraz TV. Na każdym piętrze aneks kuchenny z wyposażeniem + pralka dla gości, żelazko i deska do prasowania. Bezpłatny ogrodzony parking, altana grillowa, plac zabaw dla dzieci. Bezpłatny sprzęt na plażę : leżaki, parawany, koce. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stołówka oraz sklep spożywczy ( DINO ). Wiele atrakcji dla dzieci np Wesołe miasteczko lub Western Park Zapraszamy też do Pokoje Gościnne Basia w Ustroniu Morskim przy ul Wojska Polskiego 17A Obiekt położony 300 m od plaży, 50 m od Aquaparku. Więcej na www.pensjonatbasia.pl
6

Dom gościnny Zodiak

od 999999
Pokoje gościnne, 72-346 Pobierowo, Poznańska 27
Zapraszamy do domu wczasowego Zodiak, znajdującego się w cichej, leśnej części Pobierowa - malowniczej miejscowości słynącej z niezwykłego klimatu i czystych plaż. Proponujemy Państwu pobyty w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami z WC i prysznicem. Dysponujemy również rodzinnymi pokojami 4-osobowymi typu "studio" (dwa osobne pokoje z jedną wspólną łazienką). Na wyposażeniu pokojów jest telewizor LCD 32", lodówka, sejf, podstawowe naczynia (szklanki, talerze, łyżeczki), czajnik elektryczny i kuchenka indukcyjna. Wszystkie 2-osobowe pokoje posiadają aneksy kuchenne, a pokoje 3-4 osobowe posiadają dostęp do kuchni wspólnej, znajdującej się przy holu domu na tym samym poziomie. Na wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor LCD 32", lodówka, sejf, podstawowe naczynia (szklanki, talerze, łyżeczki),
19

Pokoje Gościnne i Domek "Tatiana"

od 50
Kwatery, 84-120 Władysławowo, DROGA SWARZEWSKA, 1
Naszym Gościom oferujemy 3 dwuosobowe pokoje z dostępem do aneksu kuchennego. Każdy pokój posiada swoją prywatną łazienkę, TV, podwójne łóżko oraz lodówkę. .  Serdecznie zapraszamy! Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki. Do ceny podstawowej należy doliczyć opłatę klimatyczną.
22

Willa Słoneczny Promyk

od 60
Pokoje gościnne, 38-610 Polańczyk, Zielone Wzgórze 3
Nowo powstała Willa Słoneczny Promyk zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk położonej nad przepięknym, rozpościerającym się na ok. 164 km kwadratowe morzem bieszczadzkim jakim zwykło być określane Jezioro Solińskie. Willa Słoneczny Promyk to gustowne połączenie nowoczesności z pięknem bieszczadzkiej natury poprzez wykorzystanie nowoczesnego wyposażenia zlokalizowanego w samym sercu Bieszczad. Willa Słoneczny Promyk daje gościom możliwość ucieczki od codziennego gwaru miejskiego przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów wygody, komfortu i bezpieczeństwa. P O K O J E Oddajemy do dyspozycji w wysokim standardzie pokoje 2 i 3 osobowe, a także pokoje rodzinne Wszystkie pokoje posiadają balkon/taras z widokiem na przepiękną panoramę Bieszczadów i Soliny Pokoje posiadają oddzielne łazienki i toalety w wysokim standardzie Każdy pokój posiada nowy telewizor LCD Nasi goście mają do dyspozycji w pokojach pojemne szafy wyposażone w duże lustra Wszystkie pokoje i łazienki powstały z zachowaniem najbardziej rygorystycznych standardów Unijnych W pokojach oddajemy do dyspozycji gości telewizor, stół/ława z krzesłami, łóżko małżeńskie oraz wersalka z najwyższej jakości materaców antyalergicznych, a także indywidualnie dobrany wystrój w postaci zasłon i firanek nadający indywidualny klimat każdemu pokojowi. Niezależność od gospodarzy, Willa Słoneczny Promyk w całości oddana jest do dyspozycji gości przyjezdnych Niesamowita wygoda i spokój gwarantujący wypoczynek, dobre samopoczucie i niezapomniane chwile, które będą powracać w każdej wolnej chwili. K U C H N I A Niezależna, duża, nowocześnie i kompleksowo wyposażona kuchnia oddana do dyspozycji gości Po ugotowaniu posiłku możliwość konsumpcji na świeżym powietrzu korzystając z tarasu kuchni Kuchnia wyposażona w przestrzenną jadalnię wyposażoną w stoliki i krzesła . Wysokiej jakości lodówka, kuchnia gazowa z piecem, zlewozmywak, mikrofala, czajnik bezprzewodowy oraz wszelkie niezbędne zestawy garnków, sztućców i naczyń jak: szklanki, talerze, kieliszki D O D A T K I  Nowo wybudowany obiekt noclegowy wyposażony w nowe i nowoczesne przedmioty najwyższych standardów wykonany z projektu akceptujący wszelkie rygorystyczne standardy Unijne Kołdry i pościele przygotowywane przy zachowaniu najwyższych standardów higieny Przestrzenny i bezpieczny parking zlokalizowany przed Willą Słoneczny Promyk! Duża przestrzeń użytkowa dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych Możliwość zorganizowania girlla na terenie obiektu (do dyspozycji gości grill, plac użytkowy) Hektary malowniczego, przepięknego bieszczadzkiego terenu do spacerów, wypraw rowerowych itd. C E N A od 50 zł od osoby, w sezonie (lipiec-sierpień) od 60 zł za osobę. U W A G A!!!- dla dzieci do 7 lat zniżka 50% KONTAKT TELEFONICZNY I MAILOWY
3

Hotel Sadyba

od 90
Hotele, 58-540 Karpacz, Karkonoska 18
Hotel położony jest w górnej części Karpacza, w której znajduje się szlak górski na Śnieżkę, kościółek Wang, dziki wodospad, kompleks narciarski Kopa i Winterpol, aquapark Tropikana. W pobliżu znajdują się 3 wyciągi narciarskie, najbliższy w odległości 50 metrów. Umiejscowienie pośród zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie gór sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie zarówno zimowego jak i letniego wypoczynku. Wszystkie pokoje w SADYBA SPA *** urządzone są w ciepłych kolorach i wyposażone w drewniane meble, podłogę parkietową lub kaflową. Każdy z nich ma dostęp do internetu, telewizję kablową, telewizor z płaskim ekranem, i łazienkę z prysznicem. O poranku serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Na terenie pensjonatu znajduje się restauracja w której serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej. Do Państwa dyspozycji oddajemy basen z wodą ozonowaną, saunę suchą i parową, salę gier ( bilard, rzutki, tenis stołowy) a także salę zabaw dla dzieci. Na miejscu do Państwa dyspozycji jest gabinet masażu. Łącznie oferujemy 65 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych oraz apartamencie.
5

Rezydencja Staromiejska

od 260
Hotele, 27-600 Sandomierz, Staromiejska 6
Rezydencja Staromiejska znajduje się na Starym Mieście w Sandomierzu, tylko 700 metrów od Wisły. Oferuje on centrum spa z krytym basenem i klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje w obiekcie Rezydencja Staromiejska urządzone są w odcieniach czerwieni i wyposażone w eleganckie meble. W każdym z nich znajduje się odtwarzacz CD, telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji satelitarnej oraz łazienka z suszarką do włosów. Goście mogą zrelaksować się w saunie lub gabinecie masażu. Personel całodobowej recepcji może pomóc w przechowaniu bagażu, zamówić usługi pralni i zaoferować możliwość skorzystania z sejfu. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w jadalni z panoramicznym widokiem na ogród. W ogrodzie dostępny jest grill. Rezydencja Staromiejska znajduje się 1,2 km od dworca autobusowego i 2,7 km od dworca kolejowego w Sandomierzu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.
14

Dom Wypoczynkowy PORTOWA PRZYSTAŃ

od 40
Pokoje gościnne, 72-330 Mrzeżyno, Zabytkowa 1
Oferujemy Państwu Nocleg + Śniadania i Obiady na terenie obiektu Mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość skorzystania z letniego wypoczynku w Domu Wypoczynkowym "MARKO POLO" w miejscowości Mrzeżyno - 100 m iod morza, odległej 15 km. od Kołobrzegu. Ośrodek położony jest: w malowniczej okolicy u ujścia rzeki Rega (pierwsza klasa czystości wód), ok. 100 m od pięknej piaszczystej i szerokiej morskiej plaży, ok. 30 m od portu. w sąsiedztwie nadmorskiego lasu Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz dwupokojowe apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV oraz WiFi. Z części okien naszego ośrodka jest piekny widok na Morze oraz Port. Oferujemy Państwu Nocleg + Śniadania i obiady do wykupienia na terenie obiektu Obiekt czynny jest od MAJA do WRZEŚNIA W obiekcie oferujemy: - dostęp do Internetu - duży słoneczny taras z leżakami - świetlica z kącikiem zabaw dla dzieci - zjeżdżalnia oraz piaskowanica dla najmłodszych - akceptacja zwierząt domowych - ogrodzony parking - restauracja - miejsce do grillowania W pobliżu znajdują się również lodziarnia, pizzeria, smażalnie ryb oraz sklepy, poczta, kino, kościół i apteka. Serdecznie zapraszamy!
21

SEPTIMUS - poprzednio Willa Wodnik

od 45
Pensjonaty, 76-153 Darłówko, ul. Wladyslawa IV-go 32
200m do plaży, zaciszny ogród, a w nim miejsce do grillowania i wypoczynku, plac zabaw, bezpłatny parking oraz jakość usług znaną z Columbusa2000 oferuje Septimus. Pijąc kawę na słonecznym tarasie,  możesz obserwować swoje dzieci bezpiecznie bawiące się na placu zabaw oraz serfowac w necie. Bezplatne Wi-Fi to nie luksus, to codzienność w Septimusie. Oferujemy przytulnie urządzone pokoje z dostępem do dużej kuchni z  odrebną jadalnią. Biedronka,  z zawsze niskimi cenami, tuż za rogiem, tylko 30 metrow. W pobliżu znajduje się piękny, cienisty lasek, a w nim park linowy niezwykła atrakcja dla dzieci. Krótki spacer ulicą Władysława IV-go i jesteśmy przy UFO-rozsuwanym darłowskim moście, gdzie możemy podziwiać powracające do portu statki. Przechodząc przez most,  przenosimy się do Darłówka Wschodniego. Wszystko blisko, wszystko w zasięgu ręki. Septimus, znany wielu jako Willa Wodnik, zaprasza. Na strudzonych wędrowców i amatorów kąpieli czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda, mikroklimat pozbawiony wpływu przemysłu; wyjątkowo czyste powietrze przesycone jest leczniczym jodem. W niepogodę można się doskonale bawić we wspaniałym Aquaparku. Wędkarze mogą liczyć na wyjątkowo urozmaicone łowiska. Nad rzeką Wieprzą i Grabową można złowić prawdziwie królewskie ryby - pstrąga i łososia, którymi te rzeki są zarybiane. Prywatni armatorzy zamieniają swoje kutry w pływające statki wycieczkowe, oferując półgodzinne wyprawy w morze oraz morskie połowy ryb na wędkę. Jest to wielka frajda dla amatorów wędkarstwa. W sezonie letnim Żegluga Gdańska oferuje zainteresowanym morskie wyprawy do Nexo na Bornholmie. Kiedy spalona słońcem skóra zaczyna piec, czas na małą przerwę i wypad turystyczny do Darłowa. Miłośnikom spacerów proponujemypiękny,  rozpościerający się między leniwie płynącą rzeką a drzewami parku, bulwar po wschodniej stronie rzeki Wieprzy. Darłowo to jedno z najstarszych i najbogatszych w zabytki miast Pomorza. Najcenniejszym z nich jest Zamek Książąt Pomorskich, gdzie urodził się i zmarł król Danii, Szwecji i Norwegii, Eryk I Pomorski. Został pochowany w sarkofagu, znajdującym się w tutejszym Kościele Mariackim. Warto obejrzeć Kamienną Bramę, jedyny w Polsce dwunastoboczny kościół św. Gertrudy oraz wiele innych zabytków. Tych, którzy wolą inną rywalizację w sportach wodnych, zapraszamy do pobliskich Dąbek. Jezioro Bukowo to istny raj dla żeglarzy i miłośników deski surfingowej. Dla tych, którzy wolą nieco spokojniejszy odpoczynek nad wodą przygotowano kajaki, łodzie i rowery wodne. Mogą oni również poznać meandry Wieprzy podczas kajakowego spływu do ujścia Bałtyku. Jeśli wolicie Państwo obcować z przyrodą, zachęcamy do skorzystania z dwóch szlaków turystycznych: niebieskiego "Szlaku Rezerwatów" oraz czerwonego "Szlaku Nadmorskiego". Oba są szczególnie urokliwe. Darłowo to największa w Polsce farma siłowni wiatrowych. Malownicze wiatraki wytwarzają dla nas ekologicznie czystą energię elektryczną I stanowią niezwykłą atrakcję turystyczną. W czerwcu i lipcu czeka na Państwa wiele imprez kulturalnych oraz sportowo - rekreacyjnych: Dni Morza Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych Darłowski Festiwal filmów Skandynawskich Dni Darłowa Turnieje plażowej piłki siatkowej. Pożyteczne linki: www.darlowo.pl www.darlowo.info www.muzeumdarlowo.pl Zamek- muzeum www.zlot.darlowo.info Zlot historycznych pojazdów wojskowych www.cit.darlowo.pl Informacja Turystyczna www.parkwodny.net Aquapark SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dodatkowe informacje Rodzaj pokoi i Cena noclegu za osobę Liczba miejsc Dostępność obiektu 2, 3, 4 - osobowe 30 zł - 70 zł 40 całoroczny Wyposażenie pokoi: łazienka TV radio sprzęt plażowy czajnik Na terenie obiektu: kuchnia do dyspozycji miejsce na grilla parking internet plac zabaw dla dzieci
17

Pensjonat SAGE

od 55
Pensjonaty, 66-220 Łagów, Adama Mickiewicza 21
Oferujemy w Łagowie pokoje dwu osobowe, dwa pokoje rodzinne 3 i 4 osobowe oraz apartament 2 pokojowy - 4 osobowy o wysokim standardzie wyposażone w wygodne łóżka i łazienkę. Część pokoi posiada balkon, na którym można posiedzieć, zrelaksować się i odpocząć od codzienności na łonie natury. W czasie kiedy w pensjonacie odbywają się uroczystości/wesela nie przyjmujemy rezerwacji hotelowych Rozliczenie i meldunek następuję w dniu przyjazdu. Nie przyjmujemy zapłaty kartami płatniczymi.
25

Willa Julia Apartamenty

od 45
Apartamenty, 43-460 Wisła, os.skolnity 1
Zapraszamy serdecznie do naszego przytulnego domu wczasowego "Willa Julia" w Wiśle. Willa "Julia" jest położona na południowym zboczu Skolnitego, w bliskim sąsiedztwie jednego z najspokojniejszych i najpiękniejszych wiślańskich zakątków, w dolinie potoku Dziechcinka. Poza przepięknym usytuowaniem, niewątpliwym atutem naszego domu wypoczynkowego jest bliskość centrum miasta. Nieopodal znajduje się mnóstwo rewelacyjnych restauracji, kawiarenek i sklepów, a także ścieżek rowerowych, szlaków turystycznych czy tras narciarskich. Wszystko to sprawia, że pobyt w naszej w Willi jest prawdziwym relaksem oraz udanym wypoczynkiem o każdej porze roku. Będzie nam niezmiernie milo gościć Państwa w naszej Willi. Obiekt znajduje się w cichej, spokojnej dolinie Dziechcinki, blisko centrum ok. 20 min pieszo oraz 10 min do najbliższych sklepów. W pobliżu znajdują się szlaki turystyczne oraz wyciągi narciarskie. Zapraszamy!
27

Willa Doris

od 100
Pokoje gościnne, 34-500 Zakopane, UL. BRONIEWSKIEGO 17
Zapraszamy Państwa do nowootwartej Willi znajdującej się w Zakopanem, blisko centrum, a zarazem w spokojnej i malowniczej części Zakopanego.Świetna baza w zimie - blisko wyciągów narciarskiech - Nosal, Koziniec, Bachledzki Wierch.W lecie malownicze trasy pieszych wędrówek.Za oknami piękna panorama Tatr - m. in. Kasprowy Wierch, Giewont.Pokoje oferujemy z łazienkami + ręczniki. TV, internet, Wi-Fi, aneksy kuchenne na każdym piętrze, balkony, sala kominkowa, przechowalnia nart, parking, żelazko.Organizujemy dla zainteresowanych udział w kuligach, 50 metrów od budynku jest zlokalizowana wypożyczalnia nart.W pobliżu obiektu do 15 min. jest zlokalizowany AQUAPARK.Pomagamy zorganizować wędrówki po górach z przewodnikiem oraz staramy się zaspokoić oczekiwania naszych Gości. Istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy 
12

Pokoje Gościnne Karolina

od 60
(1)
Pokoje gościnne, 43-460 Wisła, ul.Nowina 2b
"Karolina" to drewniany budynek w stylu góralskim położony w Wiśle-Czarnym przy rezerwacie Barania Góra(dolina Białej Wiselki) w dogodnym miejscu na uprawianie turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej.  Dysponujemy 22 miejscami w pokojach z łazienkami i TV 2,3,4 osobowymi (8 pokoji). Posiadamy ogródek z fontanną, ławami góralskimi, huśtawkę ogrodową, wiatę na grila gdzie biesiaduje się przy dobrym regionalnym jedzonku. Serwujemy kuchnię domową i regionalną, a nasze potrawy zyskały uznanie u wielu naszych stałych klientów. Organizujemy małe przyjęcia okolicznosciowe, kuligi letnie zimowe. 
21

Murowane Domki w zabudowie szeregowej

od 40
Domki letniskowe, 76-034 Gąski, Gaski ul. Żaglowa 13
Serdecznie Witamy w obiekcie Luna Pełny cennik na naszej str www.luna-gaski.pl Nasz dom położony jest 400 metrów od pięknej, szerokiej plaży Morza Bałtyckiego. Mamy do zaoferowania Państwu 4 gościnne.apartamenty, a raczej murowane  domki wakacyjne w zabudowie szeregowej . W każdym domku szeregowym znajduje się: 1. Duży pokój wyposażony w aneks kuchenny (lodówka,kuchenka, zlew +niezbędne naczynia i sztućce) rozkładane lóżko, szafę z wieszakami półkami, TV, stół kuchenny z krzesłami. 2. Mały pokój , 2 x łóżka pojedyncze lub jedno pojedyncze i piętrowe oraz stolik z lampką. 3. Łazienka. z kabiną prysznicową i małym okienkiem Przy każdym apartamencie/domku szeregowym znajduje się taras, na którym można spokojnie odpocząć. Na naszej posesji znajduje się mały parking samochodowy, plac zabaw dla dzieci oraz dużo miejsca na spokojny wypoczynek.
13

LILA RÓŻ-kwatery,domki let.-Morze 500m

od 28
Kwatery, 84-120 Władysławowo, RÓŻY WIATRÓW 28
Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 2 i 4 osobowe oraz studio  7 osobowe z bezpośrednim dojściem do kuchni i osobnym wyjściem. Na dwa pokoje przypada jedna łazienka. Goście mają ogólny dostęp do kuchni.Pokoje z tarasem lub balkonem,lodówka w przedpokoju,standard b dobry. Na terenie obiektu znajdują się również domki letniskowe z (1 pomieszczenie plus łazienka, tv, aneks kuchenny).Obiekt położony jest w bliskiej odległości centrum rozrywki oraz morza.Serdecznie zapraszamy,zapewniamy rodzinną i miłą atmosferę
20

Abundia pod dębami

od 170
Domki letniskowe, 72-344 Rewal, Piastowska 26A
Zapraszamy do domków nad morzem zaledwie 80 m od szerokiej plaży rewalskiej. Domki położone w spokojnej, zadrzewionej okolicy Rewala nie opodal zejścia na plażę. Atutem naszych domków jest bliskość morza oraz to że znajdują się wśród starych dębów. Dzięki rewelacyjnej lokalizacji z tarasu naszych domków możemy poczuć bryzę morską, posłuchać szumu morza i szelestu liści. Wakacje spędzone w takim otoczeniu będą udane, pobyt mile będziecie wspominać i chętnie powrócicie tutaj za rok - bo w Rewalu jest rewelacyjnie Nasze domki są 4-5 osobowe i składają się z: - pokoju z aneksem kuchennym -sypialni - łazienki - zadaszonego tarasu Każdy z domków wyposażony jest: -w pokoju:   *TV LED 32", kanapa rozkładana, komoda, stolik, lampa stojąca. - w aneksie kuchennym:   * lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka elektryczna 2 palnikowa, stół + krzesła, garnki, patelnia, talerze, sztućce, kubki...  - w sypialni:    * łóżko małżeńskie, łóżko pojedyncze, szafki nocne z lampkami, szafa, ewentualnie łóżeczko dziecinne. - w łazience:   * natrysk, WC, umywalka, lustro, półki - na tarasie::   * stół z krzesłami W domku znajduje się też sprzęt plażowy(parawan, leżak, koc). Posiadamy też domki 1 pokojowe 2-3 osobowe składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - tarasu. Z myślą o najmłodszych na terenie ośrodka zorganizowaliśmy mini plac zabaw dla dzieci. Przed domkiem można zaparkować auto za które nie pobieramy żadnych opłat. W sąsiedztwie są sklepy, restauracje,kawiarenka,a do centrum Rewala prowadzi .wygodna Aleja Zakochanych.
12

Apartament Lato w Gdyni

od 150
Apartamenty, 81-347 Gdynia, Św. Wojciecha
Zapraszamy do pobytu w nowoczesnym apartamencie usytuowanym w centrum Gdyni. Do dyspozycji oddajemy 80 m2 - dwie sypialnie, duży salon z kuchnią oraz dużą, wygodną łazienkę z wanną i prysznicem. Podczas dłuższego pobytu zapewniamy bezpłatne sprzątanie raz w tygodniu. W budynku jest duża, wygodna winda więc do apartamentu bez problemu można dojechać wózkiem. Oczywiście nie może zabraknąć bezpłatnego dostępu do Internetu poprzez wi-fi dostępne w całym apartamencie. Ponadto, oferujemy bezpłatnie miejsce parkingowe w monitorowanym garażu do wyłącznej dyspozycji oraz dodatkowo bezpłatne miejsca parkingowe przy budynku.Poza tym obok budynku dostępne jest patio z ławkami do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W apartamencie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla dzieci. Poza łóżeczkami dla niemowląt dostępne jest krzesełko do karmienia, przewijak, zabawki oraz książeczki. Wszystkie gniazdka elektryczne są zabezpieczone przed dostępem dzieci. Salon Duży salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 50 m2 to odpowiednia przestrzeń do spędzania wieczorów. Salon wyposażony jest w wygodną sofę, stół z krzesłami oraz telewizor. Do salonu przylega duży balkon na którym wygodnie można napić się kawy. Sypialnie Do salonu przylegają dwie niezależne sypialnie. W obu znajdują się wygodne podwójne łóżka. Na życzenie możemy przygotować łóżeczka dla niemowląt. Łazienka Przytulna i czysta łazienka wyposażona jest zarówno w prysznic jak i w wannę. Dla dzieci jest dostępna mata antypoślizgowa i stołek ułatwiajacy maluchom mycie rąk. Kuchnia Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię. Można skorzystać zarówno z naczyń jak i lodówki, zmywarki, indukcyjnej płyty grzewczej (bezpieczna dla dzieci) i piekarnika. Dla dzieci ponadto dostępne są mniejsze naczynia i sztućce. 
30

Willa Niezapominajka Pokoje i Apartamenty

od 40
Pokoje gościnne, 78-132 Grzybowo, Myśliwska 5
W naszej ofercie znajdziesz pokoje 2 osobowe i apartamenty dostępne cały rok. Dodatkowo parking monitorowany, sprzęt plażowy, altany grillowe, plac zabaw dla dzieci oraz pokój relaksu. Pokoje i apartamenty całoroczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy wypoczynek w komfortowych warunkach, u nas odpocznieicie w ciszy i spokoju. ATRAKCJE dla dzieci: -bogato wyposażony plac zabaw (drewniane domki, zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica - kącik zabaw w sali relaksu (gry planszowe, zabawki, książeczki, bajki na dvd) - dziecięce rowery dla dorosłych: - ogrodzony monitorowany parking -wiata grillowa ze stołami biesiadnymi -sala relaksu z mini siłownią (4-stanowiskowy atlas, rowerek stacjonarny) -piłkarzyki -kącik telewizyjny z filmami na dvd -rowery POKOJE I APARTAMENTY W naszej ofercie znajdziecie Państwo: komfortowe noclegi - w wygodnych pokojach 2-osobowych z łazienkami (możliwe dostawki). Pokoje wyposażone są w telewizory lcd, radiobudziki, czajniki elektryczne, kubki, talerze, sztućce i sprzęt plażowy. Wszystkie pokoje posiadają balkony - w apartamentach rodzinnych 3-4 osobowych z łazienkami. Apartamenty posiadają aneksy kuchenne z lodówką, czajnikiem elektrycznym, kuchenką mikrofalową, naczyniami. Dla zwiększenia wygody i niezależności naszych gości apartamenty maja osobne wejścia z zewnątrz. Ponadto posiadają oddzielne sypialnie z małżeńskimi łóżkami.
8

Pensjonat Cristal

od 60
Pensjonaty, 76-150 Darłówko, ul. Admiralska 16
Pensjonat Cristal położony jest 200m od plaży.Usytuowany w cichym, słonecznym miejscu,otoczony lasem.Obiekt o pdwyższonym standardzie .W pokojach znajduje sie łazienka,lodówka,TV,czajnik, szklanki sztućce,talerze.Do dyspozycji aneks kuchenny mikrofalówka ,lodówka.Pokoje 2,3, 4osobowe jak również dla wiekszych rodzin studia duwpokojowe.Teren ogrodzony z miejscami parkingowymi i grilem.Zaletą pensjonatu jest blisko do portu (10 min.)sklepy,basen, deptak. Zapraszamy .
19

Willa Kapitańska z wyżywieniem

od 220
Pensjonaty, 84-360 Łeba, Relaksowa 45
Śniadanie wliczone w cenę.
Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu WILLA KAPITAŃSKA Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, czajnik, łoże małżeńskie, telewizor, mały balkon. W pensjonacie znajduje się Restauracja Kapitańska w której serwujemy dla Państwa pyszne obiady kuchni polskiej. Śniadanie od 8:00 do 10:00 w formie bufetu. Obiadokolacja od 15:00 do 18:00 wybór dań z karty menu w Restauracji Kapitańskiej. Na terenie posesji dla dzieci znajduje się mini plac zabaw a dla dorosłych czeka altanka i domek grillowy. Parkowanie na posesji bezpłatne. Doba zaczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 10.00 Opłata klimatyczna 2,70 zł/osoba za jedną dobę. ZAPEWNIAMY CODZIENNE BEZPŁATNY TRANSPORT DO PLAŻY W OBIE STRONY GRATIS (odjazd melexu z pod Willi Kapitańskiej o 16:30 powrót z plaży 16:00)
6

Willa Alex

od 30
Pokoje gościnne, 76-270 Ustka, ul. Słowackiego 9
Willa ,, Alex'' jest to komfortowo wyposażony obiekt, wypoczynkowo rekreacyjny, mieszczący się w spokojnej, willowej dzielnicy Ustki zaledwie 10 - 15 minut od piaszczystej plaży. Na naszych gości czekają komfortowe, i przestronne pokoje oraz apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv, internet, lodówkę, czajnik, za dopłatą sejf. Do Państwa dyspozycji jest również basen, sauna oraz sala fitness. W ogrodzie natomiast czeka na państwa doskonale zagospodarowane miejsce do grillowania, gdzie w zaciszu zieleni przygotujecie własny ciepły posiłek. Na terenie ośrodka serwowane są smaczne posiłki. W pobliżu obiektu jest możliwość bezpłatnego skorzystania z boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną czy siłowni na świeżym powietrzu. Ponad to organizujemy wczasy połączone z wyprawami wędkarskimi, dysponujemy nową doskonale wyposażoną jednostką ,,Hunter", jest to szybki jacht motorowy na którym doświadczona załoga pomoże wam złapać ,,rybe życia", jeśli wędkowanie nie jest twoja pasją jest możliwość odbycia krótkiego turystycznego rejsu, dla naszych gości atrakcyjne zniżki więcej na www.hunterustka.pl