Duża ogrodzona posesja leży wśród lasów składa się budynku gospodarczego, domu mieszkalnego i domu przeznaczonego dla gości. Dysponujemy pięcioma pokojami 2-osobowymi z łazienkami, jednym apartamentem 3-osobowym z łazienką. Na posesji zarybiony staw.
OFERUJEMY:
* pięć pokoi 2-osobowych z łazienkami (prysznic, WC, umywalka), TV-sat,
* apartament składający się z dwóch pokoi dla 3 osób z łazienką (prysznic, WC, umywalka), TV-sat,
* pokoje z balkonami z widokiem na staw, las, pasące się konie,
* duży salon – wypoczynek, jadalnia,
* kuchnia z pełnym wyposażeniem,
* staw, meble ogrodowe, leżaki,
* istnieje możliwość wyżywienia za dodatkową opłatą,
* w ośrodku m. in. bar, korty tenisowe oraz inne atrakcje turystyczne,
Jak wiadomo w Mrągowie się dużo w wakacje dzieje. Jest to miasto Turystyczne słynie z Pikniku Country i słynnego jezioru CZOS. Wynajem komfortowych pokoi dwu-osobowych z łazienkami i apartamentu w Mrągowie w Budynku znajduje się Kuchnia możliwość przygotowania posiłków. Pokoje są wyposażone w Telewizory. Bardzo dobre położenie w zaciszu, 15 min do Centrum.
HOTEL HUSZCZA***
położony nad brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum miasta Mrągowa.
Nasz hotel, ze względu na swoją wyjątkową lokalizacją, może zaprosić Państwa, na równie wyjątkowy wypoczynek, o każdej porze roku. Położony jest bezpośrednio nad zachodnim brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum Mrągowa - najsławniejszego miasta w sercu Mazur.
Urzekająca panorama jeziora i mrągowskiego amfiteatru to widok, który przywita Państwa w większości hotelowych pokoi z balkonem..
Największą popularnością wśród naszych Gości, cieszą się rejsy hotelowym statkiem Patrycja.
Jak to jedna z legend głosi : spoglądając tylko w błękitną taflę jeziora, można odnaleźć spokój i radość duszy a to przecież, w pędzącym dzisiaj świecie - bezcenne.
Kto raz odwiedzi Mazury zawsze wraca, a my postaramy się, aby zawsze wracali Państwo do naszego hotelu.
Pokoje z pięknym widokiem na jezioro, w oddali las .
Urzekająca panorama jeziora Czos to widok, który czeka na Państwa w większości, hotelowych pokoi z balkonem. Niepowtarzalne wschody słońca, tęcze sięgające jednocześnie południowego i północnego brzegu Czosu na długo zostaną w Państwa wspomnieniach i sprawią, że chociaż mała cząstka Mazur zagości na stałe w Państwa sercach.
Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje:
1-osobowe,
2-osobowe,
2-osobowe z dostawką,
3-osobowe.
Wszystkie pokoje w swoim wyposażeniu posiadają:
TV LCD
Telefon
Internet bezprzewodowy
łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów
Posiadamy również pokój w pełni przystosowany wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych. Podjazdy, a także winda obsługująca wszystkie poziomy naszego hotelu, ułatwiają poruszanie się osobom bez pełnej sprawności ruchowej.
Przekonaj się sam, jak komfortowo wypoczywa się w naszych pokojach zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy do pensjonatu VILLA ADRIANA, położonego w Mrągowie - sercu Mazur. Mazury to jeden z najpiękniejszych zakątków Europy - zwany Krainą Tysiąca Jezior. Nieskazitelna przyroda, cisza i spokój, możliwość uprawiania sportów wodnych, liczne zabytki architektury i przyrody, to tylko nieliczne atrakcje Mazur.
VILLA ADRIANA posiada do dyspozycji:
* Pokoje jedno- lub dwuosobowe z balkonami.
* Każdy pokój posiada TV-SAT oraz toaletę z prysznicem.
* Na miejscu śniadania oraz możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia w Restauracji &Pub Remedium
* Możliwość korzystania z aneksu kuchennego.
* Możliwość korzystania z rowerów.
* Leżaki do opalania na słonecznym tarasie. "Garaż i parking.
Villa-Adriana przyjazna dzieciom, do dyspozycji posiadamy (łóżeczka,rowerki, krzesełka do karmienia-bawienia). Pensjonat funkcjonuje od maja do końca września.
ZAPRASZAMY!!!
Nie znalazłeś idealnej oferty?
Dodaj ogłoszenie i poczekaj aż właściciele sami się do Ciebie zgłoszą.
Nasze gospodarstwo położone jest w małej malowniczej wsi Borowe, 12 km od Mrągowa. Miejscowość otoczona jest jeziorami i lasami, które zawsze pomagają odpocząć, oderwać się od codziennego zgiełku i trosk.
Dlatego zapraszamy wszystkich tych, którzy tego poszukują oraz tych, którzy po prostu kochają Mazury i przyrodę.
Do dyspozycji gości oferujemy:
- całoroczny apartament 4-6 osobowy składający się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i aneksu kuchennego z wyposażeniem. Oddzielnie wejście do apartamentu z tarasu.
- ekologiczne mleko, jajka, owoce i warzywa
- miejsce na ognisko i grill
- kontakt ze zwierzętami
- miejsce do gry w siatkówkę, badmintona, huśtawki, piaskownica.
- możliwość skorzystania z domowych posiłków
- możliwość wypożyczenia kajaków
Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Ruskiej Wsi. Miejscowość ta położona jest 8km od Mrągowa, słynącego z corocznych festiwali muzyki country (Piknik Country), festiwalu Kultury Kresowej oraz Mazurskiej Nocy Kabaretowej.
W skład naszego obiektu wypoczynkowego, który mamy państwu do zaoferowania wchodzą:
* 2 pokoje (miejsca noclegowe dla 6-8 osób)
* łazienka (umywalka, prysznic, WC)
* TV, radio
* kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa)
* wiata na 2 auta, altana ogrodowa, grill, kącik wypoczynkowy,
* bezpłatny parkowanie na terenie ogrodzonej posesji
Ok 350m od naszej posesji znajduje się kąpielisko przy jeziorze Salent, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Ponadto w miejscowości można zasmakować przejazdu bryczką.
Więcej informacji na naszej stronie: www.mragowo.mm.pl/~krynicki/
Zapraszamy Państwa do Siedliska Frombork, które jest doskonałym miejscem na wypoczynek oraz bazą wypadową do atrakcji, których w okolicy nie brakuje.
Ciche spokojnie miejsce pełne zieleni, śpiew ptaków, zapach łąk Żurawiej góry, w oddali obserwatorium astronomiczne, i wpisujący się w harmonię miejsca apartament czeka na Państwa w naszych skromnych progach.
Oddajemy do dyspozycji Gości przestronny pokój dzienny, a w nim telewizor
i kominek, wyjście na werandę, z której roztacza się przepiękny widok na siedlisko. Ponadto w pokoju znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny
z umywalką i kuchenką elektryczną. W sypialni na parterze jest łóżko małżeńskie, na piętrze dodatkowe dwa. W apartamencie znajduje się także łazienka
z prysznicem.
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Gołdapi!
Atrakcje miasta zapewnią niezapomniane chwile i niesamowite wspomnienia!
Do dyspozycji naszych gości oddajemy:
POKOJE 2-4 OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI
- aneks kuchenny
- saunę fińską,
- TV,
- dostęp do Internetu,
- parking strzeżony,
Wszystko to do Państwa dyspozycji !
Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w naszym 6-osobowym domku. Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu w Gizewie, ok. 10 km od Mrągowa. Oferujemy Państwu wynajem całego, w pełni wyposażonego domu z możliwością parkowania pojazdów na posesji. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, jadalni i łazienki. Do dyspozycji gości w ogrodzie znajduje się miejsce specjalnie przygotowane do grillowania oaz stawek z możliwością łowienia ryb. Niedaleko również znajduje się las i jezioro z możliwością wypożyczania sprzętu wodnego. Idealne miejsce na wypoczynek dla osób lubiących kontakt z naturą, ciszę, spokój i piesze wędrówki. Cena wynajmu całego, samodzielnego domu to 200 zł za dobę.
Zachęcam Państwa wraz z rodziną do spędzenia wakacji nad malowniczo położonym jeziorem Narie, w miejscowości Gulbity k/Morąga.Do Państwa dyspozycji jest domek letniskowy piętrowy ze wszelkimi wygodami ,oraz plac zabaw dla dzieci z huśtawkami. Odległość do jeziora około 100m.Teren na którym stoi domek jest ogrodzony i z dwóch stron graniczy z lasem.W całej okolicy jeziora obowiązuje "Strefa Ciszy". Spokojny wypoczynek gwarantowany.Serdecznie Zapraszam.Domek letniskowy,położony nad Jez.Narie w miejscowości Gulbity k/ Morąga.Możliwość wynajęcia w terminie od 01.05 do 30.09Domek piętrowy , położony na działce o pow.750m/kw. Dla max 6 osób.Posesja ogrodzona,do jeziora ok. 100m.Podpiwniczenie: kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka (prysznic,umywalka).Parter: pokój dzienny z kominkiem,TV-kolor,radio, WC,duży taras./pełne wyposażenie meblowe/.Piętro : 2 sypialnie 3-osobowe,balkon kryty.Na wyposażeniu : łódź wiosłowa , 2 rowery , grill , meble ogrodowe.Minimalny okres wynajmu to 7dni.Możliwość parkowania na terenie posesji , do najbliższego sklepu 3 km ,do restauracji 4,5 km ,do Olsztyna ok . 55 km.
Opłaty dodatkowe:
Zużycie wody + ścieki w/g wskazań wodomierza 1m3=20zł
Zużycie prądu w/g wskazań licznika za 1kW= 1,20zł
"Pod gruszą", to nowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką*.
Jest to wydzielona część domu gospodarzy, posiadająca osobne wejście, co zwiększa komfort i prywatność.
Przy wejściu do mieszkania znajduje się mały taras, przeznaczony do dyspozycji wynajmujących.
Obiekt znajduje się w odległości około 150m od jeziora Żywki, a 900m od plaży z dużym pomostem oraz placem zabaw, 5km od miejscowości Kruklanki, 18km od Giżycka.
Pobliskie atrakcje:
*Puszcza Borecka (ok. 7km)
*Rezerwat żubrów- Wolisko (9km)
*Twierdza Boyen- Giżycko (18km)
*Wieża Ciśnień z tarasem widokowym- Giżycko
*spływy kajakowe- Kruklanki (5km)
*Zamek Krzyżacki- Ryn (35km)
Obiekt znajduje się na działce o powierzchni ok. 3ha, z miejscem do parkowania. Położony jest na uboczu, dzięki czemu panuje tu cisza i spokój. Dom znajduje się na górce, co zapewnia piękne widoki z każdej strony.
Malownicza okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych pośród jezior, łąk i lasów. Do dyspozycji jest także wiosłowa łódka.
Zapraszamy!
*Cena 150zł obejmuje wynajem całego mieszkania (z wliczoną opłatą miejscową)
PIECZONKI
- ta niewielka wioska położona na trasie Gizycko - Kruklanki - Wegorzewo jest doskonałym miejscem wypoczynku dla tych wszystkich, którzy cenią sobie klimat mazurskiej wsi.
Bliskość lasu, nieodległe jezioro Kruklin czy oddalone o 5 km bodajże najczystsze z mazurskich jezior - Gołdopiwo kuszą turytów niepowtarzalnym klimatem, obfitością ryb i runa leśnego.
Zagospodarowane sciezki rowerowe , polne dukty doskonale nadające sie do przejażdżek konnych lub wycieczek pieszych to raj dla ceniacych sobie aktywne formy wypoczynku.
Pobliskie Gizycko ( ok. 10 km ) czy Węgorzewo ( ok. 15 km ) każdego lata tętnią zyciem letnich metropolii w których włodarze tych miast organizują cykliczne imprezy ściagajace tysiące ludzi , nie tylko turystów, pragnących posłuchać miedzy innymi piosenek żeglarskich na festiwalu piosenki żeglraskiej czy na żywo posłuchać gwiazd festiwalu rockowego.
Do Państwa dyspozycji stawiamy na ogrodzonej działce wolnostojacy dom a w nim:
PARTER
- aneks jadalny kpl. wyposazony z kominkiem
- aneks kuchenny kpl. wyposażony ( kpl. mebli kuchennych, kuchenka gazowa, lodówka, kpl. garnków, kpl. sztućców )
- pokój dwuosobowy z łazienką ( w-c, kabina prysznicowa, umywalka )
- dwa pokoje dwuosobowe z łazienką wspólna ( w-c, kabina prysznicowa, umywalka )
PIĘTRO
- dwa pokoje dwu osobowe z łazienkami ( w-c, kabina prysznicowa, umywalka )
Do dyspozycji gości ponadto :
- miejsce do parkowania samochodów
- grill
- plac zabaw dla dzieci
- zadaszony taras
Więcej na :
www.muzycznazagroda.pl
domek letniskowy (max. dla 5 osób) w miejscowości Wikno nad jeziorem Omólew, odległość do jeziora 5 m od posesji, do lasu 150m, sklep i restauracja ok. 1,5 km .Domek posiada 3 kondygnacje; na samym dole kominek, łazienkę(wanna, wc, umywalka), aneks kuchenny(lodówka, kuchenka gazowa), 1 piętro: pokój dzienny z TV, wersalka do spania; 2 piętro: sypialnia(3 tapczany jednoosobowe)
Obiekt położony jest nad rzeką Dajną, pomiędzy jeziorami Czos i Juno w Mrągowie.
Oferujemy Państwu 15 komfortowych pokoi jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych z wc i łazienką. Łącznie 37 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.
W każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka oraz czajnik elektryczny.
Pokoje są czyste, zadbane i nowocześnie urządzone z miejscem do pracy i wypoczynku.
Niektóre pokoje są z balkonem (pokoje nr: 5, 6, 7, 9).
Nastepne wakacje tuz tuz - kazdy szuka czegos atrakcyjnego dla siebie i rodziny. My mozemy Wam
Szanownym Gosciom zaproponowac powrot do natury na Warmii i Mazurach! Dom rekreacyjny
do wynajecia znajduje w centrum Warmii, kolo Olsztyna w miejscowosci Szypry.
Ten duzy 3 sypialniowy dom oferuje wygodne zakwaterowanie
dla 6 osob w centrum krainy tysiaca jezior i zielonych pluc
Polnocno Wschodniej Polski.
W domu jest kuchnia w stylu “country” nierdzewna zastawa I
wygodny pokoj wypoczynkowy z dostepem do tarasu z widokiem
na lasy I pobliskie jezioro Wadag. Glowna sypialnia i 2 pozostale
sypialnie mieszcza sie na pierwszym pietrze, w tym glowna
sypialnia ma wyjscie na uroczy balkonik, z ktorego jest piekny
widok na okolice i jezioro.
Dom jest usytuowany w okolicy gdzie panuje mikroklimat i otczaja go warminskie lasy, blisko czystego
jeziora Wadag ( ze zrodlem wody pitnej).
Dom miesci sie blisko miast Olsztyna ( 10km), z jego szerokim wyborem sklepow, restauracji, kafejek,
przepieknej starowki z galeriami, sklepami z bizuteria i antykami, stacja autobusowa i kolejowa oraz
licznymi agencjami turystycznymi, kilkoma centrami handlowymi i kinami.
Walory domu
Wygodne zakwaterowanie dla 6ciu osob;
Dwa pietra
Parter – duzy pokoj wypoczynkowy z telewizorem plasma( nie zalaczony na zdjeciach) i satelita z
programami niemieckimi, radio, romantyczne miejsce z kominkiem . Otwarta kuchnia , toaleta
lazienka z wanna, dwa tarasy z widokiem na lasy i jezioro;
Pierwsze pietro - 3 sypialnie, duzy salonik i dwa balcony kazda sypialnia ma dwa lozka;
Toaleta i lazienka ma zimna i goraca wode, w jednej jest prysznic w drugiej wanna;
Kuchnia – kuchenka elektryczna z czterema palnikami i piekarnikiem, kuchnia mikrofalowa, czajnik
elektryczny, zelazko, lodowka, nowa zastawa i garnki;
Dobre wyposazenie pralnicze - Automatyczna pralka do prania, nowy odkurzacz;
Piekny i przestrzenny ogrod ok 2000m kw z prywatnym lasem i miejscem ogniskowym i na grila ,
wiele przestrzeni na rekreacje oraz gry sportowe, opalanie lub po prostu relaks;
Dookola domu tarasy z widokami na lasy i jezioro- dystans do jeziora ok 300m – nowa wygodna
droga dojscia do jeziora
Parking na 3 samochody
1 komplet Poscieli i recznikow w ofercie
Zwierzaki domowe mile widziane
Serwis sprzatniecia domu jest mozliwy na zyczenia za dodatkowa oplata .
Dom jest w pelni wyposazony aby zagwarantowac spokojny I wygodny pobyt na Warmii I Mazurach. - „Dom
z dala od domu”.
Apartament LAKE ok 30 m2 usytuowany 200 m od jeziora Jakuba w Ostródzie. Z okien posiada piękny widok na jezioro i las.
Składa się z:
- sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim, szafy i TV kablowa,
- saloniku z rozkładaną sofą,
- w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (lodówka z zamrażarką, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny itp.),
- łazienki z wanną, wc i pralką.
Oferujemy dodatkowo bezpłatny internet oraz parking.
Idealny dla par pragnących relaksu i spokoju jak i również dla osób biznesowych.
Cicha i spokojna okolica. W pobliżu plaża (200 m), orlik (150 m), plac zabaw dla dzieci (150 m), restauracja (najbliższa 100 m) oraz sklepy (najbliższy 50 m).
Cennik sezon niski ( od 15.09 do 15.06 ):
1 osoba 110 zł / doba
2 osoby 120 zł / doba
3 osoby 140 zł / doba
Cennik sezon wysoki ( od 16.06 do 14.09 ):
1 osoba 120 zł / doba
2 osoby 140 zł / doba
3 osoby 160 zł / doba
Serdecznie zapraszam!
Rezerwacje: 508 928 856
Wekend za pasem a Ty znowu w domku .. zastanawiasz się gdzie go spędzić? Potrzebujesz klimatycznego miejsca, odskoczni od miejskiego gwaru na łonie natury zapachu grilla ciszy i naładowania akumulatora na kolejny tydzień dobrze trafiłeś
Zapraszamy do naszych domków letniskowych położonych w lesie przy jeziorze...
Domki drewniane w pelni wyposażone..
Duże zadaszone tarasy przed domkami grille meble ogrodowe nic tylko przyjechać i odpoczywać
Ceba za dobę wynajmu 280zl
Więcej informacji tylko telefoniczne
Na koniec wynajmu rozliczenia za energię elektryczną 1zl/1kw
Więcej informacji pod numerem telefonu 695312814
Do wynajęcia dwa ośmioosobowe domki drewniane w Rybicalu.
Miejscowość położona jest nad jeziorem Ryńskim ok. 3 km od Rynu. Na parterze znajduje się salon z dwuosobową, rozkładaną kanapą, aneks kuchenny oraz łazienka. Na poddaszu są dwie trzyosobowe sypialnie.
Każdy domek posiada duży zadaszony taras wyposażony w balię - jacuzzi, meble ogrodowe oraz grill.
Posesja jest ogrodzona. Do państwa dyspozycji jest plac zabaw, miejsce na ognisko, basen rozporowy (w sezonie letnim) oraz parking.
W pobliżu znajduje się ogólnodostępna plaża.
Cena uzależniona jest do terminu, długości pobytu oraz ilości osób.
Dodatkowe informacje oraz rezerwacje tel. 605 391 668. Więcej informacji na stronie: https://drewnianedomki.mazury.pl/
Adres : 11-520 Ryn
Rybical 2a
Tel. 605 391 668
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Hotel Bartis to trzygwiazdkowy obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-noclegowym. Usytuowany w zabytkowej kamienicy, w centrum powiatowego miasta Bartoszyce. Dogodna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd do najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w całej okolicy. Hotel oferuje kompleksowo wyposażone pokoje o wysokim standardzie z dostępem do internetu. Elegancka restauracja zaprasza na tradycyjne dania polskiej kuchni regionalnej i europejskiej. Oferowane udogodnienia to monitorowany parking, WiFi, siłownia/sala fitness oraz bogata oferta masaży.
Zapytaj o nocleg
Zapytanie o nocleg do wybranego obiektu zostało już wysłane. Możesz to zrobić ponownie jeśli chcesz, ale sugerujemy aby poczekać na odpowiedź przynajmniej 24 godziny.
Kontakt telefoniczny
Zadzwoń do nas:
Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis e-nocleg.pl