Wyszukiwarka noclegów
Nowiny
1 gość Edytuj

Noclegi Nowiny

18

Domek letniskowy Nowiny - Roztocze

od 350
Domki letniskowe, 22-672 Nowiny, Nowiny 3a
Domek letniskowy Nowiny jest samodzielnym, drewnianym, jednorodzinnym domem mieszkalnym, zlokalizowanym na 7 arowej, ogrodzonej działce, atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 - 7 osób. Domek letniskowy Nowiny zlokalizowany jest na skraju wsi Nowiny, bezpośrednio nad rzeką Sopot, na terenie Gminy Susiec w województwie lubelskim. Łagodny mikroklimat iwspaniała przyroda Puszczy Solskiej oraz atrakcje regionu sprawiają, że turyści bardzo chętnie odwiedzają te okolice Dokładna lokalizacja: Nowiny 3a Najbliższe otoczenie: bezpośredni dostęp do rzeki Sopot, 300 m do stacji szynobusów (połączenia m.in. z Zamościem, Lublinem, Rzeszowem, Horyńcem-Zdrój, Łańcutem, Jarosławiem, Przeworskiem), 3,8 km do zalewu na rzece Sopot z plażą i strzeżonym kąpieliskiem orazwypożyczalnią sprzętu wodnego (1,6 km spacerując lub jadąc rowerem wzdłuż rzeki polecamy!), 600 m do wypożyczalni rowerów i quadów, 3,6 km do przychodni zdrowia i apteki, 500 m do przystanku autobusowego. Parter Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na rzekę Sopot, wyposażony w kominek, telewizor, internet /Wi-Fi/, rozkładaną kanapę z dwoma fotelami; aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (stół z krzesłami, lodówka, kuchnia indukcyjna, naczynia itp.); łazienka z prysznicem. Poddasze Na piętrze znajdują się: trzy sypialnie, dwie 2-osobowe, w tym jedna z łóżkiem podwójnym i wyjściem na taras z widokiem na rzekę Sopot oraz jedna 1-osobowa. Zapewniamy pościel hotelową i ręczniki. Ogrzewanie Domek posiada ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń /drewno do kominka w cenie wynajmu/.

Noclegi w pobliżu

50

Camping CEZAN

od 30
Domki letniskowe, Majdan Sopocki Pierwszy, 3 km od miejscowości Nowiny
Domki Campingowe wyposażone w aneks kuchenny i pełny węzeł sanitarny z natryskiem, na piętrze znajdują się dwie sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim i wyjściem na balkon, druga z dwoma tapczanikami. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchnię gazową, czajnik elektryczny i wszystkie potrzebne garnki, talerze, talerzyki, sztućce. W salonie na dole jest TV satelitarna i dodatkowa kanapa dla ewentualnych 2 gości ( dodatkowe osoby płatne po 30zł za osobę ). Wynajem domku jest możliwy tylko co najmniej na 4 doby po 170zł/doba dla maximum 4 osób. W sąsiedztwie domków znajduje się duża huśtawka ,a na werandzie każdego domku plastikowy stolik i krzesełka. Pawilon z segmentami 2 i 4 osobowymi. W każdym segmencie jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę i kuchenkę gazową, czajnik i podstawowe naczynia kuchenne dla określonej liczby osób. W większym segmencie jest osobna sypialnia dla dwóch osób. Są tez łazienki z natryskami i umywalkami zasilanymi własnymi bojlerami Pokoje 2 i 4 osobowe posiadamy też pokoje do wynajęcia wyposażone w pościel, talerze, talerzyki, sztućce i szklanki. W pokojach 4 osobowych są również lodówki dla pozostałych gości są dwie duże lodówki w pomieszczeniu kuchennym zaopatrzonym w garnki, patelnie i inne potrzebne sprzęty używane do przyrządzania posiłków. Sanitariaty, umywalnie i natryski są dostępne na korytarzu. W budynku w świetlicy jest też telewizor, na placu miejsce na ognisko, grilla w miarę możliwości z opałem. Opłata za jedną noc 25 zł od osoby przy dłuższym pobytach opłaty maleją. Pole namiotowe Jest też u nas możliwość rozbicia namiotów lub postawienia przyczepy campingowej. Samochodami dojeżdżamy do swojego obozowiska. Dostępne są sanitariaty, umywalki ,zlewozmywak jak i natrysk na polu namiotowym. Cena to 10 zł osoba , opłaty za przyczepę i przyłącze energii elektrycznej do niej. Po uzgodnieniu z właścicielem przyjmujemy też czworonogi bez opłat. W miarę możliwości przechowujemy rowery . Teren jest ogrodzony . Na placu są huśtawki i stoły dla gości. Posiadamy wypożyczalnię sprzętu wodnego rowerki, kajaki, łódki. DLA KILKU OSÓB- DOMKI CAMPINGOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA DWÓCH OSÓB- NOWE SEGMENTY 2 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA CZTERECH OSÓB - NOWE SEGMENTY 4 - OSOBOWE - w pełni wyposażony aneks kuchenny - łazienka z natryskiem DLA LUBIĄCYCH NAMIOTY - POLE NAMIOTOWE - duży teren - pole położone w lesie przy zalewie - miejsca słoneczne oraz zacienione co kto lubi POKOJE EKONOMICZNE - POKOJE 2 I 4 - OSOBOWE w pokojach 4 os. są lodówki wspólna kuchnia wyposażona w: sztućce naczynia 2 wspólne lodówki - wspólny węzeł sanitarny
6

Domki nad zalewem kemping Sopot

od 100
Domki letniskowe, Majdan Sopocki Pierwszy, 3 km od miejscowości Nowiny
Domki letniskowe z kuchnią i łazienka w pelni wyposażone, polozone w cichej okolicy w Majdanie sopockim w centrum Roztocza. Zapraszamy
39
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Przystanek Roztocze - luksusowe domki z jacuzzi

od 80
Domki całoroczne, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Przystanek Roztocze zaprasza! Zapraszamy do nowych drewnianych domków całorocznych z nowoczesnymi kominkami, nową klimatyzacją oraz wspaniałą balią z jacuzzi. Do dyspozycji Gości przeznaczamy dwa drewniane domki całoroczne, balię z jacuzzi oraz mini plażę z leżakami oświetloną girlandą. Dla rowerzystów wybudowaliśmy zamykane boxy na rowery i sprzęt sportowy. Domki są wyposażone w wysokim standardzie. Sypialnie stworzone są do leniuchowania na wygodnych materacach z białą bielizną hotelową i ręcznikami, a kuchnia do gotowania i pichcenia. Przy każdym domku znajduje się wygodny hamak, leżaki, piaskownica oraz taras z grillem. W każdym domku znajdziecie: - kuchnię z jadalnią ( zastawa stołowa, garnki, płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, ekspres do kawy kapsułkowy Bosch Tassimo, czajnik elektryczny, opiekacz), - salon z kominkiem, kącikiem zabaw dla dzieci, grami i przewodnikami - łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, - dwie sypialnie z białą bielizną hotelową oraz ręczniki dla każdego Gościa, - w domku parterowym możliwość rozłożenia kanapy w salonie dla 2 dodatkowych osób, - taras z meblami ogrodowymi, hamak, leżaki, piaskownica z zabawkami, - telewizja cyfrowa - internet - klimatyzacja - suszarka do włosów - żelazko, suszarka na pranie itp. Przy domkach, wśród drzew w pełnej intymności oferujemy seans wypoczynkowy w balii ogrodowej z jacuzzi, ogrzewanej piecem na drewno. Balia jest duża o średnicy 2,0m (spokojnie mieści się 6 osób). Błogi wypoczynek wśród bąbelków i gorącej wody najprzyjemniejszy jest zimą i w chłodne wieczory. Do dyspozycji każdego jest takie przygotowana przez nas mini plaża z leżakami, oświetlona girlandą. Nieco dalej wybudowaliśmy boxy zamykane na klucz do przechowywania rowerów i innego Waszego sprzętu. A może ognisko? Oczywiście! Jedno słowo i przygotujemy Wam gorące płomienie z rusztem lub kilkami i wygodne fotele z poduchami wokół nich. Kulig, kajakowanie, prywatny licencjonowany przewodnik po Roztoczu, a może po prostu błogie leniuchowanie? Pomożemy, poradzimy tak aby Wasz nawet niedługi pobyt był niezapomniany i doładował Was pozytywną energią. Wpadnijcie koniecznie na naszą stronę internetową www.przystanek-roztocze.pl oraz facebooka i instagram. Serdecznie zapraszamy! :)
16

WAKACYJNY DOMEK POD SOSNAMI

od 40
(6)
Agroturystyka, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Zapraszamy państwa na wczasy rodzinne oraz grupy zorganizowane. Oferujemy 6 pokoi (18 miejsc noclegowych). W każdym pokoju łazienka, telewizor, wi-fi. Zapraszamy. Susiec to znana i odwiedzana miejscowość turystyczno - wypoczynkowa na Roztoczu Środkowym. Susiec otoczony jest sosnowymi lasami, co stwarza specyficzny mikro - klimat. Nasze lasy zgarniają obfite zbiory grzybów i runa leśnego. Atrakcją naszej miejscowości są słynne Szumy na rzece Tanwi i wodospady na rzece Jelonek. Agroturystyka pod Sosnami to świetne miejsce, nie tylko na wypoczynek ale idealna baza wypadowa, na zwiedzanie całego Roztocza.OFERUJEMY PAŃSTWU: - całoroczny wypoczynek w pokojach 2-3 osobowych - pokoje z łazienkami - dysponujemy sześcioma pokojami ( 18 miejsc noclegowych) - do dyspozycji ogólnodostępna kuchnia -cena - 30zł osobodoba DODATKOWO ZAPEWNIAMY:- Bezpłatny parking- Duży grill- Piaskownica- Suszarnia grzybów- Tv i radio w pokojach- Wi-fi w całym ośrodku- Możliwość zabrania zwierząt- Mapy i przewodniki- Wyciąg narciarski w okolicy POLECAMY: - Wyjazdy do Lwowa - Łowienie pstrąga na rzece Tanwi DODATKOWE INFORMACJE - Rabaty przy dłuższych pobytach - Zniżki dla dzieci - Możliwość wyżywienia SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
29
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Leśny Zakątek - domki letniskowe

od 250
Domki letniskowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Serdecznie zapraszamy na letni wypoczynek do domku znajdującego się na Roztoczu w miejscowości Majdan Sopocki. Oferujemy trzy drewniane domki 4-6 osobowe, komfortowe i nowocześnie wyposażone. Położone są na ogrodzonej działce pośród drzew w zacisznym i urokliwym miejscu, otoczone malowniczym sosnowym lasem. Około 20 m od działki przepływa rzeka Sopot. W odległości ok. 200m znajduje się duża piaszczysta plaża wraz z wyznaczonym kąpieliskiem strzeżonym przez ratowników WOPR. W pobliżu tj. ok. 200m jest duży plac zabaw dla dzieci. Domki posiadają przestronny salon wraz z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w niezbędne sprzęty i naczynia. Na dole znajduje się również duża łazienka z prysznicem. Na poddaszu są dwie sypialnie, jedna z łożem małżeńskim i druga z dwoma pojedynczymi łóżkami. W salonie jest duża kanapa, bądź wersalka na której mogą spać dwie osoby. Cena wynajęcia jednego domku na 1 dobę wynosi od 250zł w zależności od długości pobytu i ilości osób. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% kosztu całego pobytu. Pozostała kwota rozliczana jest w dniu przyjazdu i przekazania kluczy. Dodatkowo dla naszych gości przewidujemy gratisowe godziny do wykorzystania ze sprzętu pływającego ( rowery wodne).
13

Młyńska Chata - domek na Roztoczu

od 300
Domki letniskowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Nasz domek usytuowany jest w sąsiedztwie starego młyna nad rzeką Jeleń w miejscowości Susiec na Roztoczu 10 km od Tomaszowa Lubelskiego Jest to z pewnością przystań, która może stać się idealnym rozwiązanie na wakacyjną przygodę. To wyjątkowe miejsce o cudownym klimacie. Domek składa się z salonu, sypialni, łazienki oraz w pełni wyposażonej kuchni( lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, czajnik, ekspres do kawy). Do dyspozycji gości jest taras z wyjściem z salonu, grill, meble ogrodowe. Ogrzewanie, to klimatyczny kominek opalany drewnem. Dysponujemy maksymalnie 5 miejscami noclegowymi w 2 pokojach. Ważne informacje - minimalny czas pobytu 2 noclegi. - zakwaterowanie w godzinach 15:00 - 11:00 - nie udostępniamy domku na imprezy typu wieczory panieńskie i kawalerskie.
12

Pod Brzozami

od 30
Agroturystyka, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Agroturystyka położona jest 100m od zalewu i od głównej, plaży z nowym molo i deptakiem. Do dyspozycji gości oddane jest duże, ogrodzone podwórko, grill, altanka, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do parkowania. Idealne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój a jednocześnie doceniających mieszkanie w centrum miejscowości z pobliskimi atrakcjami. Wakacyjny wypoczynek w pobliżu plaży gwarantuje dobrą zabawę dla dzieci i dla dorosłych. Przy plaży możliwe jest wypożyczenia sprzętu wodnego, popływania na motorówce czy bananie. Okoliczne lasy są pełne jagód, borówek czy żurawiny a późnym latem i jesienią są doskonałym miejscem na udane grzybobranie. Wypoczynek w Majdanie Sopockim to również okazja do pieszych czy rowerowych wycieczek po okolicy, zwiedzając Rezerwat Szumy, Rezerwat Nad Tanwią, Piekiełko i wiele innych miejsc. Obiekt położony jest w pobliżu trasy rowerowej Green Velo. Dodatkowo Majdan Sopocki jest świetną bazą wypadową do zwiedzania innych zakątków Roztocza jak Zwierzyniec, Krasnobród, Zamość czy Lwów. Czego chcieć więcej na udany wypoczynek? Zapraszamy! Pokoje: 1. 4 osobowy, z łóżkiem piętrowym, osobna łazienka, TV 2. 2 osobowy, z możliwością dostawki dla dziecka, osobna łazienka, TV 3. 3 osobowy, TV W domku są pokoje z łazienkami oraz w pełni wyposażoną kuchnię do przyrządzania własnych posiłków. Możliwość również stołowania się u gospodarzy lub w pobliskiej Tawernie Nad Sopotem.
11

Agroturystyka POD JAŁOWCEM

od 40
Pokoje gościnne, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Oferujemy do wynajęcia pokoje dwu- i trzyosobowe oraz jeden czteroosobowy. Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, dostęp do Internetu wi-fi. Do dyspozycji również kilka miejsc na relaks: taras, huśtawka ogrodowa oraz miejsce na grill - pod zadaszoną altaną. Ceny od 40 zł/os. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny. ________________________________ Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest w cichym i spokojnym zakątku Suśca, który jest malowniczą miejscowością położoną w samym sercu Roztocza. Agroturystyka znajduje się w atrakcyjnym położeniu, niedaleko od centrum Suśca - parku, stacji PKP, samoobsługowych sklepów oraz pomnika Kargula i Pawlaka. W podobnej odległości znajduje się także wieża widokowa oraz w przeciwnym kierunku urokliwa rzeka Jeleń, na której znajduje się najwyższy wodospad Roztocza. Susiec znajduje się w sąsiedztwie trzech przepięknych parków krajobrazowych - Puszczy Solskiej, Południowo-Roztoczańskiego oraz Krasnobrodzkiego. W każdym z nich można odnaleźć coś ciekawego. Dla fanów pieszych wycieczek szlaki turystyczne. Oznakowany kolorem czerwonym zwanym krawędziowym, przechodzący między innymi przez Górecko Stare, Czartowe Pole, Susiec. Szlak niebieski szumów biegnący przez Susiec, wzniesienie Kościołek (zwany Zamczyskiem), rezerwat Nad Tanwią. Dzięki malowniczym krajobrazom ten szlak uważany jest za najpiękniejszy szlak Roztocza. Czarnym kolorem oznakowany jest szlak śledzący walki partyzanckie, zaczyna się w Bidaczowie Starym, przechodzi przez Susiec i kończy w Tomaszowie Lubelskim. Jak można spędzić wolny czas na Roztoczu? Jest tu wiele atrakcji, zarówno dla osób lubiących aktywny wypoczynek jak i dla osób, które pragną po prostu odpocząć od codzienności. Oto kilka atrakcji i miejsc jakie można odwiedzić : - jednym z najważniejszych i zarówno najpiękniejszych miejsc na Roztoczu są "Szumy" w Rezerwacie nad Tanwią (uznany przez gazetę Rzeczpospolita za jeden z siedmiu cudów Polski), - rezerwat Czartowe Pole, - szlaki turystyczne piesze i rowerowe (wypożyczalnia rowerów w odległości ok. 150 m), - park linowy, - basen odkryty, - zalew w Majdanie Sopockim (ok. 8km), w Krasnobrodzie (ok. 20km), w Zwierzyńcu (ok. 30km), - stoki narciarskie w Jacni, Szopowe, Krasnobrodzie, Justynówce (Biała Góra), - hodowla koników polskich w Zwierzyńcu, oraz stadniny koni pod Tomaszowem Lubelskim, - urokliwe kamieniołomy w Nowinach, oraz zaciszne miejsca połowu ryb dla wędkarzy. Roztocze jest pięknym i spokojnym miejscem, doskonałym na wypoczynek. Jeżeli raz zasmakujesz uroku Roztocza, zawsze będziesz chciał tu wracać! ZAPRASZAMY !
19

Dom Wczasowy LECH

od 25
Domy wczasowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Dom Wczasowy "Lech" położony jest w centrum Suśca nad stawem Morskie Oko, starym młynem, bardzo blisko lasu. Dysponujemy 69 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,5 os. z łazienką. Posiadamy stołówkę ze smaczną domową kuchnią.  Serdecznie zapraszamy na pobyty rodzinne, wycieczki, zielone szkoły, kolonie, obozy sportowe, taneczne, plenery malarskie, rajdy rowerowe, spotkania koleżeńskie. Do dyspozycji gości są: - bezpłatny parking, - duży grill, - altanka, - sala z kominkiem i sprzętem grającym, - sala TV, - rowery, - miejsce do przechowywania rowerów, - ping-pong, piłkarzyki. Istnieje możliwość zorganizowania zielonego kuligu, spływu kajakowego, wyjazdu na wycieczkę do Zamościa i Lwowa a także wynajęcie przewodnika. Dodatkowe opcje cennika Nocleg od 25zł Śniadanie 10-12zł Obiad 15-20zł Kolacja 10-12zł Dla dzieci do lat 4 zniżki.
52
Oferta bierze udział w programie Bon Turystyczny

Domki nad Tanwią

od 45
Domki całoroczne, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Spokojna Okolica Obiekt całoroczny Dla rodziców z dziećmi Idealny dla Par
Zapraszamy na naszą stronę www.domkinadtanwia.pl Oferujemy położone w pięknym, ustronnym miejscu, w pełni wyposażone domki całoroczne.Domki posiadają łazienki z prysznicem, wyposażone we wszystko co jest potrzebne do przygotowania i zjedzenia posiłku aneksy kuchenne oraz kominki. Domki posiadają duże indywidualne tarasy z widokiem na wyjątkowy leśny krajobraz.Na terenie całego obiektu jest internet bezprzewodowy WiFi. Każdy domek jest tylko i wyłącznie do dyspozycji gości w trakcie ich pobytu. Domki położone tuż nad rzeką Tanew w przepięknej i malowniczej okolicy. Otoczone są lasem, a w pobliżu znajduje sie staw. Wymarzone miejsce dla grzybiarzy, miłośników wędkarstwa oraz dla osób, które uwielbiają wycieczki piesze bądź rowerowe. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, który składa się z dwóch huśtawek, piaskownicy oraz zjeżdzalni. Do dyspozycji gości altana z grillo-wędzarnią, miejsce na ognisko z możliwością grillowania. Niedaleko (1,5 km) znajduje się słynny rezerwat Szumy na rzece Tanew, a także wodospad na rzece Jeleń. Od kwatery do Suśca jest ok. 5 km. Domki nad Tanwią to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury. Wyjątkowo ciekawe położenie tworzy oazę ciszy i spokoju.Kontakt: tel-791193237 , e-mail: [email protected] lub formularz kontaktowy
17

Krzyszówka

od 30
Agroturystyka, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Zapraszamy na wypoczynek na ROZTOCZE. Gospodarstwo położone jest blisko rzeki i lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji państwa jest domek wolnostojący który posiada dwa osobne niezależne wejścia w związku z tym obiekt może być traktowany jako dwa segmenty rodzinne każdy wyposażony w : dwa pokoje /2 i 3 osobowy/, aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem. Oferujemy: kwaterę całoroczną. Parter pokój 2-osobowy pokój 3-osobowy aneks kuchenny łazienka Piętro pokój 2-osobowy pokój 3-osobowy aneks kuchenny łazienka Piętro ma oddzielne wejście, kuchnie są wyposażone w kuchenki gazowe, lodówkę czajnik. Istnieje możliwość przygotowywania posiłków we własnym zakresie.
Partner e-nocleg.pl
19

Gospodarstwo Agroturystyczne "JAGÓDKA"

od 30
Pokoje gościnne, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Zapraszamy do Suśca, uroczej miejscowości położonej wśród lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników wędrówek pieszych, jazdy rowerowej, czy Nordic Walking, podczas których można podziwiać bogactwo przyrody i malownicze krajobrazy (np.Rezerwat nad Tanwią, Rezerwat Czartowe Pole). Umożliwiają to szlaki biegnące przez naszą miejscowość: 6 turystycznych i 2 rowerowe. Dom położony jest na skraju lasu oraz bezpośrednio graniczy z rzeczką Jelonek. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że blisko stąd do sklepów, przystanków, baru i na szlaki turystyczne. Oferujemy miejsca w 2­ piętrowym budynku: na pierwszym piętrze znajdują się: - pokój 2-osobowy z łazienką i balkonem - pokój 2-osobowy z tarasem - a także kuchnia i łazienka na drugim piętrze znajdują się: - 2 pokoje 2-osobowe z balkonem - pokój 3-osobowy z balkonem - oraz aneks kuchenny i łazienka­ Gościom zapewniony jest także dostęp do sieci wifi. Na dużym podwórku wśród sosen mieści się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill i ognisko oraz miejsce do parkowania samochodów. W przydomowym ogrodzie jest mnóstwo kwiatów, zieleni, drewniana huśtawka i stół z krzesłami w sam raz dla miłośników spokoju i zacisznego kąta. Z drugiego piętra domu rozpościera się wspaniały widok na okolicę Suśca, który jest doskonałą bazą wypadową na całe Roztocze. Stąd niedaleko jest nad zalew w Majdanie Sopockim, jak również do Krasnobrodu i do Zwierzyńca. Miłośnikom zabytków proponujemy zwiedzanie Zamościa lub podróż szlakiem cerkwi grekokatolickich. Pomożemy też w organizowaniu wyjazdu do Lwowa. Osoby żądne przygód mogą wybrać się na spływ kajakiem po rzece Tanew lub Wieprz ( jest to sport coraz bardziej popularny wśród turystów Roztocza), lub wyruszyć na odkrywanie bunkrów Lini Mołotowa. Na amatorów runa leśnego czekają lasy obfitujące w jagodziska i grzyby. Naszym gościom zapewniamy miłą i serdeczną atmosferę. Gorąco zapraszamy! Przy kontakcie telefonicznym prosimy powoływać się na serwis www.e-nocleg.pl
14

Domek drewniany

od 20
Domki letniskowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Noclegi w Suścu... Oferujemy noclegi w wolnostojącym drewnianym domku na prywatnej posesji. Domek posiada 2 pokoje z telewizorem, aneks kuchenny z lodówką oraz łazienkę. Ponadto oferujemy dla naszych Gości wyżywienie (po wcześniejszym uzgodnieniu).Susiec  jest to miejscowość położona w maliwniczym regionie, na Roztoczu. W okolicy wiele atrakcji, m.in dużo szlaków turystycznych Rezerwacie nad Tanwią). Posesja jest ogrodzona, co daje możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodu. Istnieje również możliwość zorganizowania grilla lub ogniska.  Dla amotorów runa leśnego czekają lasy obfitujące w grzyby.Susiec jest doskonałą bazą wypadową na całe Roztocze. Stąd niedaleko jest nad zalew w Majdanie Sopockim, jak rownież do Krasnobrodu i do Zwierzyńca.Podczas kontaktu telefonicznego zawsze powołuj się na serwis e-nocleg.pl
14

Jelonek

od 50
Agroturystyka, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Susiec to miejscowość Roztocza Środkowego z licznymi pagórami, żywicznym zapachem lasów, malowniczymi dolinami rzek z kaskadami wodospadów. Jest to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Polski.Znajdują się tu liczne dobrze oznakowane trasy dla pieszych i rowerzystów. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Nasz "JELONEK" położony jest w centrum Suśca obok rzeki Jelonek i stawu Morskie Oko. Oferujemy pobyt w parterowych domkach, w pokojach 2 i 3 osobowych. Domki posiadają kuchnie i łazienki. Na posesji znajduje się miejsce na grill, kącik dla dzieci i mini boisko. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami. W pobliżu znajduje się stołówka. Rabaty przy dłuższych pobytach oraz dla dzieci. Zapewniamy ciekawe atrakcje m.in. spływy kajakowe, wycieczki do Lwowa, park linowy, zalew oraz wieże widokowe. Nr konta bankowego 50102055581111180002800053 Lucyna Pardus.
22

FOREST VILLA Domki i apartamenty

od 25
(1)
Apartamenty, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Forest Villa W naszej ofercie znajdują się dwa oddzielne apartamenty oraz dwa domki letniskowe w tle ogrodu. Pierwszy apartament mieści się na półpiętrze z dwoma oddzielnymi wejściami (główne od frontu i drugie od ogrodu). Posiada dwie duże sypialnie i jedną małą, ogromny salon z TV, kuchnię z całym wyposażeniem oraz rodzinną łazienkę z osobną toaletą. Dla gości apartamentu jest do dyspozycji duży zadaszony taras od strony ogrodu. Drugi apartament jest usytuowany na pierwszym piętrze z prywatnym oddzielnym wejściem. Znajdują się tam trzy duże sypialnie (dwie z balkonem), salon z TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz rodzinna łazienka. Każdy domek letniskowy posiada dwie sypialnie, łazienkę i kuchnię z podstawowym wyposażeniem (lodówka, mikrofalówka, naczynia) oraz zadaszony taras. Dla wszystkich gości (w cenie) są dostępne: Internet, rowery, sala ćwiczeń, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grilla, a także: turystyczne łóżeczka dla dzieci i krzesełka do karmienia. Nie przyjmujemy: gości w ramach zorganizowanych wieczorów panieńskich /kawalerskich, gości ze zwierzętami/czworonogami, młodzieży poniżej 18-stego roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła (rodzic/ opiekun). CENNIK Pierwszy apartament 330zł/noc (zakładając że apartament zajmuje 6 osób, dodatkowe koszty przy większej liczbie gości). Drugi apartament 300zł/noc (zakładając że apartament zajmuje 6 osób, dodatkowe koszty przy większej liczbie gości). Domek letniskowy 130zl zł/noc za cały domek.
11

Koło Mlyna

od 30
Kwatery, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Kwatera inna niż wszystkie. Gospodarstwo agroturystyczne usytuowane jest na uboczu, na skraju lasu. Blisko znajduje się rzeka i stary młyn. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i bliskiego kontaktu z przyrodą 2 km od Suśca
5

Chatka Agatka

od 350
Domki letniskowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Mamy do zaoferowanie domek o nazwie "Chatka Agatka" z bezpośrednim dostępem do rzeki Tanew z prywatnym pomostem. W domku znajduje się salon wypoczynkowy z kominkiem, kuchnia, łazienka oraz poddasze z balkonem. Chatka Agatka, posiada również duży taras z możliwością siedzenie i biesiadowania. Zapraszamy ze zwierzętami, które ze względu na dużą działkę będą mogły swobodnie korzystać z uroków wyjazdu. Cena podlega negocjacji na pobyt powyżej 7 dni. Zapraszamy do kontaktu 690026421
6

DOMEK LETNISKOWY KAZIKA

od 40
Domki letniskowe, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
15

Leśny Zajazd

od 35
Pokoje gościnne, Susiec, 5 km od miejscowości Nowiny
Leśny Zajazd to całoroczny obiekt zlokalizowany w miejscowości Susiec, wśród rosnącego lasu. Do Państwa dyspozycji posiadamy: -pokoje 2-7 osobowe, każdy pokój posiada własny węzłem sanitarnym -wolnostojący 5 osobowy domek z aneksem kuchennym i łazienką -salę bankietową na 40 osób -duża świetlica z kominkiem i telewizorem -dostęp do internetu na terenie całego Ośrodka -miejsce na ognisko oraz grill -plac zabaw dla dzieci -boisko do piłki siatkowej -parking dla gości -tereny zielone do organizacji imprez integracyjnych Obecnie Restauracja jest nieczynna. Przez naszą okolicę wiodą liczne, malownicze szlaki turystyczne. Zaliczamy do nich 2 szlaki rowerowe, 2 ścieżki przyrodniczo dydaktyczne oraz 6 szlaków pieszych. Leśny Zajazd oferuje organizację: -przyjęć plenerowych: pikników, spotkań przy ognisku, grillów, zimą kuligów -szkoleń i spotkań integracyjnych pracowników firm -spotkań biznesowych i promocyjnych -imprez okolicznościowych takich jak zaręczyny, komunie, zabawy karnawałowe. Swoim gościom oferujemy szereg atrakcji: -wycieczki po Roztoczu Środkowym (z przewodnikiem) po licznych trasach turystycznych -wycieczki po atrakcyjnych miejscowościach Roztocza Środkowym i Południowego -boisko sportowe -plac zabaw dla dzieci -pomoc przy planowaniu pobytu -zielone i białe kuligi -wycieczki do Lwowa (z przewodnikiem) -spływy kajakowe po rzece Tanew i Wieprz
1 2

Często zadawane pytania dotyczące noclegów w Nowiny

Ile kosztuje nocleg za dobę w Nowiny?

Średnia cena za nocleg w Nowiny wynosi około 53 zł za dobę.

Ile kosztuje nocleg na weekend w Nowiny?

Średnia cena za nocleg na weekend w Nowiny wynosi 95 zł.

Jakie typy obiektów są popularne w Nowiny?

Najpopularniejsze typy obiektów w Nowiny to apartamenty, kwatery prywatne i pokoje gościnne.

W których obiektach w Nowiny mogę zapłacić kartą?

Większość obiektów noclegowych w Nowiny akceptuje płatność kartą. Jeżeli chcesz zapłacić za nocleg kartą, skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu. W rubryce “udogodnienia” znajdziesz dodatkową opcję “akceptujemy karty płatnicze”. Wyświetlone wyniki pokażą wszystkie miejsca, w których możesz dokonywać płatności kartą.

Jaki obiekt noclegowy w Nowiny jest najlepiej oceniany?

Wszystkie obiekty noclegowe Nowiny znajdujące się w naszej bazie posiadają wysokie oceny gości. Aby wybrać obiekt odpowiadający Twoim potrzebom należy wybrać interesujący Cię typ obiektu a porównując oferty warto sugerować się ilością oraz rodzajem opinii poprzednich klientów danego obiektu.

Które obiekty noclegowe w Nowiny są najlepsze na pobyt z dzieckiem?

Wiele obiektów w Nowiny posiada specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. W menu po lewej stronie ekranu znajdziemy interesujące nas opcje w rubryce “udogodnienia”. Jeżeli potrzebujemy konkretnego akcesoria dla dziecka (łóżeczko, przewijak), najlepiej skontaktować się z gospodarzem w prywatnej wiadomości.

Jakie obiekty w Nowiny akceptują zwierzęta domowe?

Wiele obiektów w Nowiny akceptuje obecność zwierząt domowych. Aby je wyszukać należy zaznaczyć odpowiednią opcję w rubryce udogodnienia w menu po lewej stronie ekranu.

W których obiektach w Nowiny oferowane jest wyżywienie?

Aby wyszukać obiekty noclegowe w Nowiny oferujące wyżywienie, należy skorzystać z menu po lewej stronie ekranu - rubryka Udogodnienia, opcja “wyżywienie” albo “stołówka”.